Dette er resultater fra Selected TEAM Cup September 2016. Se de siste resultatene fra Selected TEAM Cup September 2017 her.
Prenumerera på
Selected TEAM Cup September and Cup Manager offer you the opportunity to be notified via SMS after every match your team finishes and when they proceed in the tournament. And it's free!
Du måste ha med landskoden till telefonnummret du skrev in Ogiltigt telefonnummer Kommunikationsfel
Send melding
Avbryt |
Siste resultat
Selected TEAM Cup September 2016 begynner
Slutt
16/9
17/9
18/9
23/9
24/9
25/9
Finals
Kampnr | Tid | Bane | Gruppe | Runde | Hjemmelag | Resultat | Bortelag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25090102 | søn. 25/09 12:00 søn. 25/09 | Colorama Arena | P04 Slutspel | Finale | Västerås IBS Ungdom | 2 - 7 | Karlstad IBF P04/2 | |||||
25090103 | søn. 25/09 13:30 søn. 25/09 | Colorama Arena | P03 Slutspel | Finale | Tikkurilan Tiikerit | 2 - 3 | Nykvarns IF P03 | |||||
18090102 | søn. 18/09 12:00 søn. 18/09 | Colorama Arena | P02 Slutspel | Finale | EräViikingit C2 | 7 - 2 | Vendelsö | |||||
18090103 | søn. 18/09 13:30 søn. 18/09 | Colorama Arena | P01 Slutspel | Finale | ÖSK UNGDOM ÖSK UNGDOM U | 3 - 1 | Bele Barkarby IF |
Kampnr | Tid | Bane | Gruppe | Runde | Hjemmelag | Resultat | Bortelag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25090202 | søn. 25/09 12:00 søn. 25/09 | Klubbhuset Arena | P03 Placering 5/7 - 2 | Finale | Hertzöga Hertzöga 03 | 3 - 5 | Karlstad IBF Ungdom P03 | |||||
25090302 | søn. 25/09 12:00 søn. 25/09 | Stavdal Arena | P03 Placering 5/7 - 1 | Finale | Rotebro IS IBK P03 | 1 - 2 | Värmdö IF | |||||
25090101 | søn. 25/09 10:30 søn. 25/09 | Colorama Arena | P03 Slutspel | Semifinale | IK Sirius IBK P03 | 1 - 3 | Nykvarns IF P03 | |||||
25090201 | søn. 25/09 10:30 søn. 25/09 | Klubbhuset Arena | P03 Slutspel | Semifinale | Tikkurilan Tiikerit | 9 - 1 | ÖSK Ungdom P-03 | |||||
25090301 | søn. 25/09 10:30 søn. 25/09 | Stavdal Arena | P04 Placering 5/7 - 2 | Finale | Jakobsbergs IBF | 3 - 2 | Bromma KFUM P04 | |||||
25090100 | søn. 25/09 09:00 søn. 25/09 | Colorama Arena | P04 Slutspel | Semifinale | Karlstad IBF P04/2 | 3 - 2 | Huddinge P04 | |||||
25090200 | søn. 25/09 09:00 søn. 25/09 | Klubbhuset Arena | P04 Slutspel | Semifinale | Västerås IBS Ungdom | 11 - 3 | Storvreta Ibk P04 | |||||
25090300 | søn. 25/09 09:00 søn. 25/09 | Stavdal Arena | P04 Placering 5/7 - 1 | Finale | Västerhaninge IBK P04 | 5 - 1 | IK Sirius IBK P04 | |||||
24090108 | lør. 24/09 20:00 lør. 24/09 | Colorama Arena | P03 Slutspel | 1/4 Final | IK Sirius IBK P03 | 7 - 1 | Karlstad IBF Ungdom P03 | |||||
24090208 | lør. 24/09 20:00 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P03 Slutspel | 1/4 Final | ÖSK Ungdom P-03 | 5 - 1 | Värmdö IF | |||||
24090107 | lør. 24/09 18:30 lør. 24/09 | Colorama Arena | P03 Slutspel | 1/4 Final | Tikkurilan Tiikerit | 7 - 2 | Rotebro IS IBK P03 | |||||
24090207 | lør. 24/09 18:30 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P03 Slutspel | 1/4 Final | Nykvarns IF P03 | 10 - 1 | Hertzöga Hertzöga 03 | |||||
24090305 | lør. 24/09 18:30 lør. 24/09 | Stavdal Arena | P04 Slutspel | 1/4 Final | IK Sirius IBK P04 | 6 - 7 | Storvreta Ibk P04 | |||||
24090106 | lør. 24/09 17:00 lør. 24/09 | Colorama Arena | P04 Slutspel | 1/4 Final | Karlstad IBF P04/2 | 3 - 2 | Bromma KFUM P04 | |||||
24090206 | lør. 24/09 17:00 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P04 Slutspel | 1/4 Final | Västerås IBS Ungdom | 7 - 1 | Västerhaninge IBK P04 | |||||
24090304 | lør. 24/09 17:00 lør. 24/09 | Stavdal Arena | P04 Slutspel | 1/4 Final | Jakobsbergs IBF | 2 - 6 | Huddinge P04 | |||||
24090105 | lør. 24/09 15:15 lør. 24/09 | Colorama Arena | P03 Plj B | Hertzöga Hertzöga 03 | 1 - 5 | ÖSK Ungdom P-03 | ||||||
24090205 | lør. 24/09 15:15 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P03 Plj A | Tikkurilan Tiikerit | 9 - 5 | Värmdö IF | ||||||
24090303 | lør. 24/09 15:15 lør. 24/09 | Stavdal Arena | P03 Plj A | Karlstad IBF Ungdom P03 | 2 - 9 | Nykvarns IF P03 | ||||||
24090104 | lør. 24/09 14:00 lør. 24/09 | Colorama Arena | P03 Plj B | IK Sirius IBK P03 | 5 - 2 | Rotebro IS IBK P03 | ||||||
24090204 | lør. 24/09 14:00 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P04 Plj A | Bromma KFUM P04 | 1 - 6 | Västerås IBS Ungdom | ||||||
24090302 | lør. 24/09 14:00 lør. 24/09 | Stavdal Arena | P04 Plj A | Storvreta Ibk P04 | 4 - 4 | Jakobsbergs IBF | ||||||
24090103 | lør. 24/09 12:45 lør. 24/09 | Colorama Arena | P04 Plj B | Karlstad IBF P04/2 | 8 - 6 | Västerhaninge IBK P04 | ||||||
24090203 | lør. 24/09 12:45 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P04 Plj B | IK Sirius IBK P04 | 11 - 5 | Huddinge P04 | ||||||
24090102 | lør. 24/09 11:30 lør. 24/09 | Colorama Arena | P03 Plj A | Tikkurilan Tiikerit | 6 - 2 | Karlstad IBF Ungdom P03 | ||||||
24090202 | lør. 24/09 11:30 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P03 Plj A | Nykvarns IF P03 | 4 - 6 | Värmdö IF | ||||||
24090101 | lør. 24/09 10:15 lør. 24/09 | Colorama Arena | P04 Plj A | Västerås IBS Ungdom | 5 - 4 | Jakobsbergs IBF | ||||||
24090201 | lør. 24/09 10:15 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P03 Plj B | Hertzöga Hertzöga 03 | 2 - 18 | IK Sirius IBK P03 | ||||||
24090301 | lør. 24/09 10:15 lør. 24/09 | Stavdal Arena | P03 Plj B | ÖSK Ungdom P-03 | 4 - 2 | Rotebro IS IBK P03 | ||||||
24090100 | lør. 24/09 09:00 lør. 24/09 | Colorama Arena | P04 Plj A | Storvreta Ibk P04 | 8 - 2 | Bromma KFUM P04 | ||||||
24090200 | lør. 24/09 09:00 lør. 24/09 | Klubbhuset Arena | P04 Plj B | Västerhaninge IBK P04 | 3 - 4 | Huddinge P04 | ||||||
24090300 | lør. 24/09 09:00 lør. 24/09 | Stavdal Arena | P04 Plj B | Karlstad IBF P04/2 | 4 - 1 | IK Sirius IBK P04 |