Select Language ->
 

Denna rutan visas endast för dig som administratör.
Just nu visas sidan som om allt är publicerat. Visa som besökare

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Ängby SK Doubles 6-11 Ängby SK
Ängby SK Table Tennis Youth class 6-11 Ängby SK
Ängby SK Table Tennis class 9 Ängby SK
Askims BTK Doubles 6-11 Askims BTK
Askims BTK Table Tennis Junior class 6-11 Askims BTK 1
Askims BTK Table Tennis Junior class 6-11 Askims BTK 2
Askims BTK Table Tennis class 8 Askims BTK
Askims BTK Table Tennis class 10 Askims BTK
Association for Support of Persons with Intellectual Disabilities OAZA Sarajevo Table Tennis Women class 6-10 Association for Support of Persons with Intellectual Disabilities OAZA Sarajevo
Association for Support of Persons with Intellectual Disabilities OAZA Sarajevo Table Tennis class 11 Association for Support of Persons with Intellectual Disabilities OAZA Sarajevo 1
Association for Support of Persons with Intellectual Disabilities OAZA Sarajevo Table Tennis class 11 Association for Support of Persons with Intellectual Disabilities OAZA Sarajevo 2
Association for support of sersons with intellectual disabilities "OAZA" Sarajevo Doubles 6-11 Association for support of sersons with intellectual disabilities "OAZA" Sarajevo
Åtvidabergs TK Performance class 3 Åtvidabergs TK 2
Åtvidabergs TK Table Tennis class 6 Åtvidabergs TK 2
Bishop Auckland Table Tennis Club Doubles 1-5 Bishop Auckland Table Tennis Club
Bishop Auckland Table Tennis Club Table Tennis Youth/Junior class 1-5 Bishop Auckland Table Tennis Club
Bishop Auckland Table Tennis Club Table Tennis class 1-3 Bishop Auckland Table Tennis Club
Bordtennisklubben Safir Doubles 1-5 Bordtennisklubben Safir
Bordtennisklubben Safir Doubles 6-11 Bordtennisklubben Safir 2
Bordtennisklubben Safir Doubles 6-11 Bordtennisklubben Safir 1
Bordtennisklubben Safir Doubles 6-11 Bordtennisklubben Safir 3
Bordtennisklubben Safir Performance class 1 Bordtennisklubben Safir 1
Bordtennisklubben Safir Performance class 1 Bordtennisklubben Safir Robert Westling
Bordtennisklubben Safir Performance class 3 Bordtennisklubben Safir 1
Bordtennisklubben Safir Performance class 3 Bordtennisklubben Safir 2
Bordtennisklubben Safir Table Tennis Junior class 6-11 Bordtennisklubben Safir
Bordtennisklubben Safir Table Tennis class 1-3 Bordtennisklubben Safir
Bordtennisklubben Safir Table Tennis class 6 Bordtennisklubben Safir 1
Bordtennisklubben Safir Table Tennis class 6 Bordtennisklubben Safir 2
Bordtennisklubben Safir Table Tennis class 6 Bordtennisklubben Safir Robert Westling
BTK Frej Doubles 1-5 BTK Frej
BTK Frej Table Tennis Youth class 6-11 BTK Frej
BTK Frej Table Tennis Youth/Junior class 1-5 BTK Frej
BTK Frej Table Tennis class 4 BTK Frej
BTK Frej Table Tennis class 7 BTK Frej
BTK LINNÉ Doubles 1-5 BTK LINNÉ
BTK LINNÉ Doubles 6-11 BTK LINNÉ
BTK LINNÉ Performance class Elite BTK LINNÉ
BTK LINNÉ Performance class 1 BTK LINNÉ 1
BTK LINNÉ Performance class 1 BTK LINNÉ 2
BTK LINNÉ Table Tennis class 4 BTK LINNÉ
BTK LINNÉ Table Tennis class 8 BTK LINNÉ
BTK LINNÉ Table Tennis class 10 BTK LINNÉ
Cippenham TTC Doubles 1-5 Cippenham TTC
Cippenham TTC Table Tennis Youth/Junior class 1-5 Cippenham TTC
Cippenham TTC Table Tennis class 1-3 Cippenham TTC
Docksta BTK Doubles 1-5 Docksta BTK
Docksta BTK Performance class Elite Docksta BTK
Docksta BTK Table Tennis class 4 Docksta BTK
Drumchapel Table Tennis Club Doubles 6-11 Drumchapel Table Tennis Club
Drumchapel Table Tennis Club Table Tennis Junior class 6-11 Drumchapel Table Tennis Club
Drumchapel Table Tennis Club Table Tennis class 8 Drumchapel Table Tennis Club
Elstree and Borehamwood Table Tennis Club Table Tennis Youth/Junior class 1-5 Elstree and Borehamwood Table Tennis Club
Falmouth Docks Table Tennis Youth class 6-11 Falmouth Docks
Falmouth Docks Table Tennis class 9 Falmouth Docks
FIFH Malmö Doubles 1-5 FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Doubles 1-5 FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Doubles 6-11 FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Doubles 6-11 FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Performance class Elite FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Performance class Elite FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Performance class 1 FIFH Malmö Georg Johansson
FIFH Malmö Performance class 1 FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Performance class 1 FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Performance class 2 FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Performance class 2 FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Performance class 2 FIFH Malmö 3
FIFH Malmö Table Tennis Junior class 6-11 FIFH Malmö
FIFH Malmö Table Tennis class 1-3 FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Table Tennis class 1-3 FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Table Tennis class 5 FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Table Tennis class 5 FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Table Tennis class 6 FIFH Malmö 2
FIFH Malmö Table Tennis class 6 FIFH Malmö 1
FIFH Malmö Table Tennis class 7 FIFH Malmö
FIFH Malmö Table Tennis class 8 FIFH Malmö
Furuboda IF Table Tennis class 10 Furuboda IF
Gävle HIF -bt Doubles 6-11 Gävle HIF -bt 2
Gävle HIF -bt Doubles 6-11 Gävle HIF -bt 1
Gävle HIF -bt Performance class Elite Gävle HIF -bt
Gävle HIF -bt Performance class 1 Gävle HIF -bt 2
Gävle HIF -bt Performance class 1 Gävle HIF -bt 1
Gävle HIF -bt Performance class 2 Gävle HIF -bt
Gävle HIF -bt Performance class 3 Gävle HIF -bt
Gävle HIF -bt Table Tennis class 7 Gävle HIF -bt 2
Gävle HIF -bt Table Tennis class 7 Gävle HIF -bt 1
Gävle HIF -bt Table Tennis class 8 Gävle HIF -bt
Gävle HIF -bt Table Tennis class 11 Gävle HIF -bt 1
Gävle HIF -bt Table Tennis class 11 Gävle HIF -bt 2
GBR (St. Neots ttc) Doubles 1-5 GBR (St. Neots ttc)
GBR (St. Neots ttc) Performance class Elite GBR (St. Neots ttc)
GBR (St. Neots ttc) Table Tennis class 5 GBR (St. Neots ttc)
Halmstad BTK Table Tennis Junior class 6-11 Halmstad BTK
Halmstad BTK Table Tennis class 8 Halmstad BTK
Hålta IK Performance class 2 Hålta IK
Hålta IK Table Tennis class 8 Hålta IK
hillerød handicap idræt Performance class 2 hillerød handicap idræt 1
hillerød handicap idræt Performance class 2 hillerød handicap idræt 2
hillerød handicap idræt Performance class 3 hillerød handicap idræt 1
hillerød handicap idræt Performance class 3 hillerød handicap idræt 2
hillerød handicap idræt Table Tennis class 4 hillerød handicap idræt 1
hillerød handicap idræt Table Tennis class 4 hillerød handicap idræt 2
hillerød handicap idræt Table Tennis class 6 hillerød handicap idræt
hillerød handicap idræt Table Tennis class 8 hillerød handicap idræt
Horreds BTK Table Tennis class 10 Horreds BTK
Hyndburn TTC Table Tennis Youth class 6-11 Hyndburn TTC
Hyndburn TTC Table Tennis class 7 Hyndburn TTC
hyndburn ttc Table Tennis Women class 6-10 hyndburn ttc
hyndburn ttc Performance class Elite hyndburn ttc
hyndburn ttc Table Tennis class 6 hyndburn ttc
IFA Eskilstuna Performance class Elite IFA Eskilstuna
IFA Eskilstuna Table Tennis class 7 IFA Eskilstuna
IFAH Table Tennis Girls Youth/Junior class 6-11 IFAH
IFAH Table Tennis Women class 6-10 IFAH 1
IFAH Table Tennis Women class 6-10 IFAH 2
IFAH Doubles 6-11 IFAH 3
IFAH Doubles 6-11 IFAH 1
IFAH Doubles 6-11 IFAH 4
IFAH Doubles 6-11 IFAH 2
IFAH Doubles 6-11 IFAH 5
IFAH Doubles 6-11 IFAH 6
IFAH Performance class 1 IFAH
IFAH Performance class 3 IFAH 1
IFAH Performance class 3 IFAH 2
IFAH Performance class 3 IFAH 3
IFAH Performance class 3 IFAH 4
IFAH Table Tennis Youth class 6-11 IFAH 1
IFAH Table Tennis Youth class 6-11 IFAH 2
IFAH Table Tennis class 6 IFAH
IFAH Table Tennis class 8 IFAH
IFAH Table Tennis class 9 IFAH
IFAH Table Tennis class 11 IFAH 1
IFAH Table Tennis class 11 IFAH 3
IFAH Table Tennis class 11 IFAH 2
IFK Österåker BTK Performance class Elite IFK Österåker BTK
IFK Österåker BTK Table Tennis class 1-3 IFK Österåker BTK
IF Norcopensarna-Fridtuna Performance class 2 IF Norcopensarna-Fridtuna
IF Norcopensarna-Fridtuna Table Tennis class 10 IF Norcopensarna-Fridtuna
IK juno Doubles 1-5 IK juno
IK juno Table Tennis Youth/Junior class 1-5 IK juno
IK juno Table Tennis class 5 IK juno
KFUM Jönköping Doubles 1-5 KFUM Jönköping
KFUM Jönköping Performance class 1 KFUM Jönköping
KFUM Jönköping Table Tennis class 1-3 KFUM Jönköping
KFUM Kristianstad Doubles 6-11 KFUM Kristianstad
KFUM Kristianstad Performance class Elite KFUM Kristianstad
KFUM Kristianstad Table Tennis class 8 KFUM Kristianstad
Kvarnby AK Table Tennis class 8 Kvarnby AK
Linköpings Parasportförening Table Tennis Women class 6-10 Linköpings Parasportförening
Linköpings Parasportförening Doubles 1-5 Linköpings Parasportförening 2
Linköpings Parasportförening Doubles 1-5 Linköpings Parasportförening 1
Linköpings Parasportförening Doubles 6-11 Linköpings Parasportförening 2
Linköpings Parasportförening Doubles 6-11 Linköpings Parasportförening 1
Linköpings Parasportförening Performance class 2 Linköpings Parasportförening 1
Linköpings Parasportförening Performance class 2 Linköpings Parasportförening 2
Linköpings Parasportförening Performance class 2 Linköpings Parasportförening 3
Linköpings Parasportförening Performance class 2 Linköpings Parasportförening 4
Linköpings Parasportförening Performance class 3 Linköpings Parasportförening 3
Linköpings Parasportförening Performance class 3 Linköpings Parasportförening 4
Linköpings Parasportförening Performance class 3 Linköpings Parasportförening 2
Linköpings Parasportförening Performance class 3 Linköpings Parasportförening 1
Linköpings Parasportförening Table Tennis Junior class 6-11 Linköpings Parasportförening
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 1-3 Linköpings Parasportförening 2
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 1-3 Linköpings Parasportförening 3
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 1-3 Linköpings Parasportförening 1
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 4 Linköpings Parasportförening
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 6 Linköpings Parasportförening 1
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 6 Linköpings Parasportförening 2
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 7 Linköpings Parasportförening
Linköpings Parasportförening Table Tennis class 10 Linköpings Parasportförening
Malmö IF Table Tennis Girls Youth/Junior class 6-11 Malmö IF
Malmö IF Table Tennis Women class 6-10 Malmö IF
Malmö IF Doubles 6-11 Malmö IF
Malmö IF Performance class 2 Malmö IF
Malmö IF Table Tennis class 11 Malmö IF
Mariedals IK Doubles 6-11 Mariedals IK
Mariedals IK Performance class 3 Mariedals IK
Michael Azulay Doubles 6-11 Michael Azulay
Michael Azulay Performance class Elite Michael Azulay
Michael Azulay Table Tennis class 6 Michael Azulay
North Ayrshire Table Tennis Club Doubles 6-11 North Ayrshire Table Tennis Club
North Ayrshire Table Tennis Club Table Tennis Junior class 6-11 North Ayrshire Table Tennis Club
North Ayrshire Table Tennis Club Table Tennis class 8 North Ayrshire Table Tennis Club
OASA Performance class 3 OASA 1
OASA Performance class 3 OASA 2
OASA Performance class 3 OASA 3
OASA Table Tennis class 11 OASA 1
OASA Table Tennis class 11 OASA 2
OASA Table Tennis class 11 OASA 3
Östk Doubles 6-11 Östk
Östk Table Tennis Youth class 6-11 Östk Anja Händén
Östk Table Tennis class 10 Östk
Parasport Danmark Table Tennis Girls Youth/Junior class 6-11 Parasport Danmark
Parasport Danmark Table Tennis Women class 6-10 Parasport Danmark
Parasport Danmark Performance class 1 Parasport Danmark
Parasport Danmark Table Tennis Junior class 6-11 Parasport Danmark 1
Parasport Danmark Table Tennis Junior class 6-11 Parasport Danmark 4
Parasport Danmark Table Tennis Junior class 6-11 Parasport Danmark 2
Parasport Danmark Table Tennis Junior class 6-11 Parasport Danmark 3
Parasport Danmark Table Tennis Youth class 6-11 Parasport Danmark 4
Parasport Danmark Table Tennis Youth class 6-11 Parasport Danmark 2
Parasport Danmark Table Tennis Youth class 6-11 Parasport Danmark 5
Parasport Danmark Table Tennis Youth class 6-11 Parasport Danmark 3
Parasport Danmark Table Tennis Youth class 6-11 Parasport Danmark 1
Parasport Danmark Table Tennis class 6 Parasport Danmark
Parasport Danmark Table Tennis class 7 Parasport Danmark 3
Parasport Danmark Table Tennis class 7 Parasport Danmark 2
Parasport Danmark Table Tennis class 7 Parasport Danmark 4
Parasport Danmark Table Tennis class 7 Parasport Danmark 1
Parasport Danmark Table Tennis class 8 Parasport Danmark 2
Parasport Danmark Table Tennis class 8 Parasport Danmark 1
Parasport Danmark Table Tennis class 10 Parasport Danmark 1
Parasport Danmark Table Tennis class 10 Parasport Danmark 2
Parasport Danmark Table Tennis class 11 Parasport Danmark
PT Espoo Finland Doubles 6-11 PT Espoo Finland
PT Espoo Finland Table Tennis Youth class 6-11 PT Espoo Finland 2
PT Espoo Finland Table Tennis class 8 PT Espoo Finland 2
Rudalens IF Doubles 6-11 Rudalens IF 3
Rudalens IF Doubles 6-11 Rudalens IF 1
Rudalens IF Doubles 6-11 Rudalens IF 2
Rudalens IF Performance class 2 Rudalens IF
Rudalens IF Table Tennis Junior class 6-11 Rudalens IF 2
Rudalens IF Table Tennis Junior class 6-11 Rudalens IF 1
Rudalens IF Table Tennis Junior class 6-11 Rudalens IF 3
Rudalens IF Table Tennis Youth class 6-11 Rudalens IF
Rudalens IF Table Tennis class 6 Rudalens IF
Rudalens IF Table Tennis class 7 Rudalens IF
Rudalens IF Table Tennis class 10 Rudalens IF
Rudalens IF Table Tennis class 11 Rudalens IF 2
Rudalens IF Table Tennis class 11 Rudalens IF 1
sport union for people with disabilites Belgrade Performance class 2 sport union for people with disabilites Belgrade
sport union for people with disabilites Belgrade Performance class 3 sport union for people with disabilites Belgrade
sport union for people with disabilites Belgrade Table Tennis class 11 sport union for people with disabilites Belgrade 1
sport union for people with disabilites Belgrade Table Tennis class 11 sport union for people with disabilites Belgrade 2
Stiftung Drachensee Doubles 6-11 Stiftung Drachensee
Stiftung Drachensee Table Tennis class 11 Stiftung Drachensee 2
Stiftung Drachensee Table Tennis class 11 Stiftung Drachensee 1
STKI VRBAS BANJA LUKA Table Tennis Women class 6-10 STKI VRBAS BANJA LUKA
STKI VRBAS BANJA LUKA Doubles 6-11 STKI VRBAS BANJA LUKA 1
STKI VRBAS BANJA LUKA Doubles 6-11 STKI VRBAS BANJA LUKA 2
STKI VRBAS BANJA LUKA Table Tennis Junior class 6-11 STKI VRBAS BANJA LUKA 2
STKI VRBAS BANJA LUKA Table Tennis Junior class 6-11 STKI VRBAS BANJA LUKA 1
Suif Doubles 6-11 Suif
Suif Table Tennis Youth class 6-11 Suif
Suif Table Tennis class 7 Suif
test Performance class 1 test
Västers BTK Doubles 1-5 Västers BTK
Västers BTK Doubles 6-11 Västers BTK 2
Västers BTK Doubles 6-11 Västers BTK 1
Västers BTK Performance class Elite Västers BTK 4
Västers BTK Performance class Elite Västers BTK 1
Västers BTK Performance class Elite Västers BTK 3
Västers BTK Performance class Elite Västers BTK 2
Västers BTK Performance class Elite Västers BTK 5
Västers BTK Table Tennis class 8 Västers BTK 1
Västers BTK Table Tennis class 8 Västers BTK 2
Västers BTK Table Tennis class 9 Västers BTK
Västers BTK Table Tennis class 10 Västers BTK
Viktor Söderlund Performance class Elite Viktor Söderlund 1
Viktor Söderlund Performance class Elite Viktor Söderlund 2
Viktor Söderlund Table Tennis class 7 Viktor Söderlund
Viktor Söderlund Table Tennis class 8 Viktor Söderlund
DMC Firewall is a Joomla Security extension!