Cupmanager

 

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
#fulshow Dam Aktiv #fulshow
046 CREW Herr Motion 046 CREW
ABZOLUT Dam Aktiv ABZOLUT
Allerums GIF Dam Aktiv Allerums GIF
Arvids Vänner Herr Motion Arvids Vänner
Asarums IF FK Pojkar 14 Asarums IF FK
Asarums IF FK Pojkar 15 Asarums IF FK
Asarums IF FK Flickor 14 Asarums IF FK
Bafana Banana BoIS Herr Aktiv Bafana Banana BoIS
BK Gifflar i Fönstret Herr 17-19 Öppen BK Gifflar i Fönstret
BK Höllviken Pojkar 10 BK Höllviken 2
BK Höllviken Pojkar 10 BK Höllviken 1
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken 2
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken 1
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken 1
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken 2
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken 3
BK Mjölksyra Dam 17-19 Öppen BK Mjölksyra
Black Deer Herr Aktiv Black Deer
Borstahusens BK Pojkar 10 Borstahusens BK
Bredabäcks AIS Herr Aktiv Bredabäcks AIS
Bänkvärmarna Herr 17-19 Öppen Bänkvärmarna
Dalby GIF Pojkar 11 Dalby GIF 1
Dalby GIF Pojkar 11 Dalby GIF 2
Dalby GIF Herr Aktiv Dalby GIF
Dalby GIF Flickor 12 Dalby GIF 2
Dalby GIF Flickor 12 Dalby GIF 1
Ekerö IK Pojkar 12 Ekerö IK
Eldorado Herr Motion Eldorado
Eslövs Betonghåltagning AB Herr Aktiv Eslövs Betonghåltagning AB
Eslövs BK Pojkar 12 Eslövs BK
Eslövs BK Pojkar 15 Eslövs BK
Everöds IF Pojkar 13 Everöds IF
Fat Hobbits FC Herr Aktiv Fat Hobbits FC
FC Bakåtpass Herr 17-19 Öppen FC Bakåtpass
FC Bellevue Pojkar 10 FC Bellevue
FC Bellevue Pojkar 12 FC Bellevue
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 3
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 2
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 1
Fc Brudar Dam Motion Fc Brudar
FC Gräddbullarna Dam 17-19 Öppen FC Gräddbullarna
FC Hessleholm Flickor 11 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 13 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 14 FC Hessleholm 2
FC Hessleholm Flickor 14 FC Hessleholm 1
FC Hessleholm Flickor 15 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 16 FC Hessleholm 2
FC Hessleholm Flickor 16 FC Hessleholm 1
FC Hessleholm Dam 17-19 Öppen FC Hessleholm
FC Källargille Herr Aktiv FC Källargille
FC Nacksving Dam 17-19 Öppen FC Nacksving
FC Snesurr Herr Aktiv FC Snesurr
Fjälkinge IF Pojkar 10 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Pojkar 15 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Pojkar 16 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Flickor 13 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Flickor 14 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Mix 8-9 Fjälkinge IF
FK Karlskrona Pojkar 10 FK Karlskrona
Flames BK Herr Motion Flames BK
Fortuna FF Flickor 16 Fortuna FF
Furulunds IK Pojkar 13 Furulunds IK 2
Furulunds IK Pojkar 13 Furulunds IK 1
Furulunds IK Dam Aktiv Furulunds IK
Förstaklass Herr Motion Förstaklass
GOF IF Pojkar 13 GOF IF
GOF IF Flickor 14 GOF IF
Grill-Anders Gossar Herr 17-19 Öppen Grill-Anders Gossar
Groggisarna Dam 17-19 Öppen Groggisarna
Gärds Köpinge IF Pojkar 11 Gärds Köpinge IF
Gärsnäs AIS Pojkar 12 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Pojkar 13 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Pojkar 14 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Flickor 12 Gärsnäs AIS
Göingeflickorna Dam Motion Göingeflickorna
Hammarby IF FF Pojkar 14 Hammarby IF FF
Harlösa IF Pojkar 11 Harlösa IF 1
Harlösa IF Pojkar 11 Harlösa IF 2
Harlösa IF Pojkar 14 Harlösa IF
Harlösa IF Flickor 14 Harlösa IF 2
Harlösa IF Flickor 14 Harlösa IF 1
Harlösa IF Dam Aktiv Harlösa IF
Harlösa IF Mix 8-9 Harlösa IF
Harlösa IF/Hardeberga BK/GoF IF Dam 17-19 Öppen Harlösa IF/Hardeberga BK/GoF IF
Hawaiibeachboys Herr Aktiv Hawaiibeachboys
Haverikommissionen Dam Aktiv Haverikommissionen
Helenas änglar Dam 17-19 Öppen Helenas änglar
Hjältar som Tältar Herr Motion Hjältar som Tältar
Hällevik FC Pojkar 16 Hällevik FC
Hässleholms IF Pojkar 10 Hässleholms IF
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF 1
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF 2
Hässleholms IF Pojkar 16 Hässleholms IF
Högadals IS Pojkar 13 Högadals IS
Hörby Beach Boys Herr 17-19 Öppen Hörby Beach Boys
Hörby FF Pojkar 14 Hörby FF
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 16 IF Brommapojkarna 2
IF Brommapojkarna Pojkar 16 IF Brommapojkarna 1
IF Brommapojkarna Flickor 14 IF Brommapojkarna
IFK Fjärås Flickor 15 IFK Fjärås
IFK Fjärås Dam 17-19 Öppen IFK Fjärås 1
IFK Fjärås Dam 17-19 Öppen IFK Fjärås 2
IFK Halvmiss Dam 17-19 Öppen IFK Halvmiss
IFK Hässleholm Pojkar 14 IFK Hässleholm
IFK Hässleholm Pojkar 15 IFK Hässleholm 2
IFK Hässleholm Pojkar 15 IFK Hässleholm 1
IFK Hässleholm Pojkar 16 IFK Hässleholm
IFK Motala FK Herr Aktiv IFK Motala FK
IFK Osby Pojkar 11 IFK Osby 3
IFK Osby Pojkar 11 IFK Osby 2
IFK Osby Pojkar 11 IFK Osby 1
IFK Osby Pojkar 15 IFK Osby
IFK Osby Flickor 12 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 12 IFK Osby 2
IFK Osby Flickor 13 IFK Osby 2
IFK Osby Flickor 13 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 15 IFK Osby 2
IFK Osby Flickor 15 IFK Osby 1
IFK Stocksund Pojkar 14 IFK Stocksund
IFK Ystad FK Pojkar 13 IFK Ystad FK
Ifö Bromölla IF Flickor 14 Ifö Bromölla IF
Ifö Bromölla IF Flickor 16 Ifö Bromölla IF
Jelzin United Herr Motion Jelzin United
Kalle KK Herr 17-19 Öppen Kalle KK
Kisslowski Dam Aktiv Kisslowski
Laget som försökte Dam Motion Laget som försökte
Listerby IK Pojkar 10 Listerby IK 2
Listerby IK Pojkar 10 Listerby IK 1
Listerby IK Pojkar 11 Listerby IK
Listerby IK Pojkar 12 Listerby IK
Listerby IK Flickor 10 Listerby IK
Listerby IK Flickor 14 Listerby IK
Loftahammars IF Herr Motion Loftahammars IF
Lunds BOIS Flickor 16 Lunds BOIS
Lunds BOIS Dam Aktiv Lunds BOIS
Lunds HIF Fotboll för Alla Lunds HIF 2
Lunds HIF Fotboll för Alla Lunds HIF 1
Lämmeltåget Dam Motion Lämmeltåget
Löberöds IF Pojkar 12 Löberöds IF
Löberöds IF Flickor 12 Löberöds IF
Mandingo United Herr 17-19 Öppen Mandingo United
Mariebo IK Flickor 13 Mariebo IK 2
Mariebo IK Flickor 13 Mariebo IK 1
Mjällby AIF Pojkar 14 Mjällby AIF
Moffes Töser Herr 17-19 Öppen Moffes Töser
NederLaget Dam 17-19 Öppen NederLaget
Net six n’chill Herr 17-19 Öppen Net six n’chill
Nisses Grabbar Herr 17-19 Öppen Nisses Grabbar
Ovesholm with friends Herr Motion Ovesholm with friends
PANGsionärerna Dam Aktiv PANGsionärerna
Partypinglorna Herr 17-19 Öppen Partypinglorna
Peter och Heddas Doriyos Herr 17-19 Öppen Peter och Heddas Doriyos
Reymersholms IK Flickor 15 Reymersholms IK
Reymersholms IK Flickor 16 Reymersholms IK
Räppe GOIF Pojkar 12 Räppe GOIF
Sandlopporna Herr Aktiv Sandlopporna
sapnu puaS Herr 17-19 Öppen sapnu puaS
Schlabbet Dam Aktiv Schlabbet
SoGK Charlo Flickor 14 SoGK Charlo 1
SoGK Charlo Flickor 14 SoGK Charlo 2
SoGK Charlo Flickor 14 SoGK Charlo 3
Stehags AIF Flickor 15 Stehags AIF
Stoke City Herr 17-19 Öppen Stoke City
Stress i Dress Herr 17-19 Öppen Stress i Dress
Strövelstorps GoIF Flickor 12 Strövelstorps GoIF 2
Strövelstorps GoIF Flickor 12 Strövelstorps GoIF 1
Strövelstorps GoIF Dam Aktiv Strövelstorps GoIF 2
Strövelstorps GoIF Dam Aktiv Strövelstorps GoIF 1
Svenstorps IF Pojkar 15 Svenstorps IF
Svenstorps IF Flickor 13 Svenstorps IF
Systembo Laget Dam 17-19 Öppen Systembo Laget
Söder Futsalklubb Herr Aktiv Söder Futsalklubb
Sölvesborgs GoIF Pojkar 16 Sölvesborgs GoIF
Teos springpågar Herr 17-19 Öppen Teos springpågar
Tesans Lirare Dam Motion Tesans Lirare
Tollarps IF Pojkar 11 Tollarps IF 2
Tollarps IF Pojkar 11 Tollarps IF 1
Tollarps IF Pojkar 15 Tollarps IF
Tollarps IF Pojkar 16 Tollarps IF
Tollarps IF Herr 17-19 Öppen Tollarps IF
Tollarps IF Mix 8-9 Tollarps IF 2
Tollarps IF Mix 8-9 Tollarps IF 1
Tomelilla IF Mix 8-9 Tomelilla IF 2
Tomelilla IF Mix 8-9 Tomelilla IF 1
Topless Herr 17-19 Öppen Topless
Trollenäs IF Pojkar 14 Trollenäs IF 2
Trollenäs IF Pojkar 14 Trollenäs IF 1
Trollenäs IF Pojkar 15 Trollenäs IF
Trollenäs IF Herr 17-19 Öppen Trollenäs IF 1
Trollenäs IF Herr 17-19 Öppen Trollenäs IF 2
Trollenäs IF Flickor 14 Trollenäs IF
Trollenäs IF Mix 8-9 Trollenäs IF
Trollenäs IF Fotboll för Alla Trollenäs IF
Två røda och en grøn Herr Aktiv Två røda och en grøn
Tyringe IF Flickor 16 Tyringe IF
Utbynäs SK Dam Aktiv Utbynäs SK
Vankiva IF Pojkar 13 Vankiva IF
Veberöds AIF Pojkar 12 Veberöds AIF 2
Veberöds AIF Pojkar 12 Veberöds AIF 1
Veberöds AIF Pojkar 14 Veberöds AIF 1
Veberöds AIF Pojkar 14 Veberöds AIF 2
Viby IF Pojkar 10 Viby IF
Viby IF Pojkar 13 Viby IF
Viby IF Mix 8-9 Viby IF 2
Viby IF Mix 8-9 Viby IF 1
Vinnö IF Flickor 14 Vinnö IF 1
Vinnö IF Flickor 14 Vinnö IF 2
Vittskövle IF Mix 8-9 Vittskövle IF
Wollsjö AIF Pojkar 10 Wollsjö AIF 2
Wollsjö AIF Pojkar 10 Wollsjö AIF 1
Wä IF Mix 8-9 Wä IF 2
Wä IF Mix 8-9 Wä IF 1
Växjö Norra IF Pojkar 13 Växjö Norra IF
Yngsjö IF Pojkar 10 Yngsjö IF
Yngsjö IF Pojkar 12 Yngsjö IF
Zoégas är Fränt Herr Aktiv Zoégas är Fränt
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 4
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 14 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 14 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 15 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 15 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 4
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 2
Åhus IF Flickor 11 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 11 Åhus IF 2
Åhus IF Flickor 12 Åhus IF 2
Åhus IF Flickor 12 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 13 Åhus IF
Åhus IF Flickor 14 Åhus IF 2
Åhus IF Flickor 14 Åhus IF 1
Åsums BK Mix 8-9 Åsums BK 1
Åsums BK Mix 8-9 Åsums BK 2
Örby IS Pojkar 12 Örby IS 1
Örby IS Pojkar 12 Örby IS 2
Ösjö Blackhawks Herr Aktiv Ösjö Blackhawks