Dette er resultater fra Paris World Games 2018. Se de siste resultatene fra Paris World Games 2019 her.



Torsdag 12/7 (Dag 6)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
12074706 Kampen er ikke planlagt ennå W15 Playoff B 3-4 Eiffel Basket Club Tap. 11071803      
12074700 to 12/07 09:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A B17 Playoff A Semi final Veszprém 31 - 10 CSM Puteaux    
12071700 to 12/07 09:00 to 12/07 Stade de la Plaine B17 Playoff B Semi final OCA Akfadou 6 - 4 UNAR  
12071900 to 12/07 09:00 to 12/07 Stade Didot B15 Playoff B Semi final JSCPO Bleu 0 - 1 COM Bagneux  
12071200 to 12/07 09:00 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 B12 Playoff B Semi final Interesporte Boca 6 - 0 Elan Chevilly-Larue  
12076300 to 12/07 09:00 to 12/07 Stade Emile Anthoine 8A B12 Playoff B Semi final JSCPO Blanc 1 - 2 Alexandria SC  
12072700 to 12/07 09:00 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 1 B14 Playoff B Semi final PSG Florida White 0 - 3 PSG Florida Blue  
12072900 to 12/07 09:00 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 2 B14 Playoff B Semi final Paris United 0 - 3 La Salésienne de Paris    
12070500 to 12/07 09:00 to 12/07 Stade Paul Faber B13 Playoff B Semi final JSCPO Rouge 5 - 4 P PSG Florida  
12077401 to 12/07 10:00 to 12/07 Gymnase Bercy-Bastille G15 Playoff B 5-6 AOSA 2 0 - 20 AOSA 1      
12073502 to 12/07 10:00 to 12/07 Gymnase Didot B17 Playoff B 5-6 ES Colombienne 29 - 21 Alberta Team Alberta 2    
12074701 to 12/07 10:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A B17 Playoff A Semi final Alberta Team 1 19 - 24 BRH    
12071800 to 12/07 10:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin B U17 Playoff A Semi final Al-Hillah Club 54 - 88 Paris Bballwithus    
12071600 to 12/07 10:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin C B13 Plj A PSG 1 14 - 24 Herkules    
12071201 to 12/07 10:00 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 B11 Playoff A Semi final AS Choisy le Roi 5 - 1 Talent D'Or  
12076301 to 12/07 10:00 to 12/07 Stade Emile Anthoine 8A B11 Playoff A Semi final Sarcelles 4 - 2 ACBB 1  
12071701 to 12/07 10:10 to 12/07 Stade de la Plaine B17 Playoff B Semi final Al Askan 3 - 2 Ivry OC  
12071901 to 12/07 10:10 to 12/07 Stade Didot B15 Playoff B Semi final VGA St-Maur 0 - 1 Eaubonne CSM  
12072701 to 12/07 10:10 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 1 B19 Playoff B Semi final US Villeneuve Ablon 0 - 3 Al Qasim    
12072901 to 12/07 10:10 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 2 B19 Playoff B Semi final Montrouge FC 4 - 0 US Sidi-Ayad  
12070501 to 12/07 10:10 to 12/07 Stade Paul Faber B13 Playoff B Semi final Issy FC 4 - 2 Alexandria SC  
12077402 to 12/07 11:00 to 12/07 Gymnase Bercy-Bastille G15 Playoff B 3-4 BRH 20 - 0 VLB      
12073501 to 12/07 11:00 to 12/07 Gymnase Didot B15 Playoff A 1/4 Final CCDR Liberia 8 - 27 GFC Ajaccio      
12074702 to 12/07 11:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A G17 Plj A ES Colombienne 18 - 14 Alberta Team Alberta 2    
12071602 to 12/07 11:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin C B13 Plj A Taichung 7 - 24 Zhonghe    
12071202 to 12/07 11:00 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 B10 Playoff B Final JSCPO 3 - 0 Alexandria SC 1  
12076302 to 12/07 11:00 to 12/07 Stade Emile Anthoine 8A B11 Playoff B Final JSCPO Rouge 0 - 6 JSCPO Bleu  
12071702 to 12/07 11:20 to 12/07 Stade de la Plaine B19 Playoff A Semi final Mimosa Mada Sport 1 - 4 Lusaka Youth SA  
12071902 to 12/07 11:20 to 12/07 Stade Didot B19 Playoff A Semi final University of Pretoria 1 6 - 5 Al Minaa  
12072702 to 12/07 11:20 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 1 B16 Playoff B Semi final La Herradura Mexico 3 - 0 US Villeneuve Ablon    
12072902 to 12/07 11:20 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 2 B16 Playoff B Semi final JSCPO 1 - 5 Ordin FC  
12070502 to 12/07 11:20 to 12/07 Stade Paul Faber B17 Playoff A Semi final Profil Soccer 1 - 0 Saint-Pauloise FC  
12071801 to 12/07 11:45 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin B U17 Playoff A Semi final AJN Bagnolet 61 - 72 AAS Fresnes    
12074703 to 12/07 12:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A B17 Playoff B 5-6 PSG 29 - 13 England Futures    
12072705 to 12/07 12:20 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 1 B19 Playoff B Final Al Qasim 1 - 6 Montrouge FC  
12073504 to 12/07 12:30 to 12/07 Gymnase Didot W15 Plj A Navrachana ...s Academy C 36 - 40 Eiffel Basket Club      
12071903 to 12/07 12:35 to 12/07 Stade Didot B16 Playoff A Semi final Gobelins FC 4 - 0 Issy FC  
11071804 to 12/07 13:20 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin B W15 Playoff A Semi final National Team Of Israel 83 - 7 Eiffel Basket Club    
12071703 to 12/07 13:50 to 12/07 Stade de la Plaine B15 Playoff A Semi final Professional FA 4 - 1 Sport Detect  
12071904 to 12/07 13:50 to 12/07 Stade Didot B17 Playoff A Semi final Montrouge FC 3 - 0 JSCPO Rouge  
12072703 to 12/07 13:50 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 1 B16 Playoff A Semi final Lizzy Football Club 5 - 6 P Montfermeil FC  
12072903 to 12/07 13:50 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 2 B15 Playoff A Semi final Mercedarios 0 - 1 Sélection RDC  
12070503 to 12/07 13:50 to 12/07 Stade Paul Faber B13 Playoff A Semi final Gobelins FC 3 - 4 P Paris FC  
12077405 to 12/07 14:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A G17 Playoff A Semi final Alberta Team Alberta 2 14 - 19 Alberta Team 1    
11077003 to 12/07 14:15 to 12/07 Gymnase Didot U17 Playoff B Final Paris Université Club 35 - 48 Kharisma Bangsa school    
12071204 to 12/07 14:30 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 B10 Playoff A Final ACBB 2 0 - 7 ACBB 1  
12076303 to 12/07 14:30 to 12/07 Stade Emile Anthoine 8A B12 Playoff B Final Alexandria SC 2 - 8 Interesporte Boca  
12077404 to 12/07 15:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A G17 Playoff A Semi final ES Colombienne 25 - 12 England Futures    
12071603 to 12/07 15:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin C B13 Playoff A Semi final Zhonghe 26 - 13 Taichung    
12071704 to 12/07 15:00 to 12/07 Stade de la Plaine B14 Playoff A Semi final Issy FC 0 - 1 Mercedarios  
12071905 to 12/07 15:00 to 12/07 Stade Didot G17 Playoff B Final AC Gentilly 1 - 3 CO Cachan  
12072704 to 12/07 15:00 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 1 B13 Playoff A Semi final Mercedarios 3 - 0 Lizzy Football Club  
12072904 to 12/07 15:00 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 2 B14 Playoff B Final La Salésienne de Paris 3 - 0 PSG Florida Blue  
12070504 to 12/07 15:00 to 12/07 Stade Paul Faber B14 Playoff A Semi final CFFP 1 - 2 Lizzy Football Club  
12071205 to 12/07 15:30 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 G14 Playoff A Final Southwest Soccer Club 1 - 2 Paris FC  
12071803 to 12/07 15:40 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin B U13 Playoff A Final AAS Fresnes 53 - 37 Paris Bballwithus    
12077403 to 12/07 16:00 to 12/07 Gymnase Bercy-Bastille B15 Playoff A Semi final Lokomotiva Club 24 - 16 PSG    
11071805 to 12/07 16:00 to 12/07 Gymnase Didot W15 Playoff B Final Taichung PS 1 20 - 0 Navrachana Navrachana 2    
13077403 to 12/07 16:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A G17 Playoff A Final ES Colombienne 17 - 18 Alberta Team 1    
12071601 to 12/07 16:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin C B13 Playoff A Semi final Herkules 20 - 10 PSG 1    
12071705 to 12/07 16:10 to 12/07 Stade de la Plaine B17 Playoff B Final Al Askan 2 - 0 OCA Akfadou  
12071906 to 12/07 16:10 to 12/07 Stade Didot B15 Playoff B Final COM Bagneux 2 - 0 Eaubonne CSM  
12072905 to 12/07 16:10 to 12/07 Stade Maryse Hilsz 2 B16 Playoff B Final Ordin FC 2 - 3 La Herradura Mexico  
12070505 to 12/07 16:10 to 12/07 Stade Paul Faber B13 Playoff B Final JSCPO Rouge 0 - 4 Issy FC  
12071206 to 12/07 16:30 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 B12 Playoff A Final Lizzy Football Club 3 - 1 Saint Denis US  
12076305 to 12/07 16:30 to 12/07 Stade Emile Anthoine 8A G14 Extra Extra Sporting Duet Academy 3 - 2 ACBB  
12073503 to 12/07 17:00 to 12/07 Gymnase Bercy-Bastille B15 Playoff A Semi final BRH 18 - 20 P GFC Ajaccio    
12074704 to 12/07 17:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A B17 Playoff B 5-6 PSG 13 - 15 ES Colombienne    
12071804 to 12/07 17:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin B W15 Playoff A Final Taichung PS 2 11 - 68 National Team Of Israel    
12071207 to 12/07 17:30 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 B11 Playoff A Final AS Choisy le Roi 1 - 2 Sarcelles  
12074705 to 12/07 18:00 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin A B17 Playoff A Final Veszprém 22 - 21 BRH    
12071805 to 12/07 18:20 to 12/07 Salle Pierre de Coubertin B U17 Playoff A Final AAS Fresnes 74 - 67 Paris Bballwithus    
12071208 to 12/07 18:30 to 12/07 Stade Emile Anthoine 1 G17 Playoff A Final Cergy Pontoise FC 0 - 1 Paris FC