Siste resultat

Paris World Games 2019 begynner
Slutt
6/7
7/7

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07008308 sø 07/07 16:10 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Playoff A Final Cergy-Pontoise 31 - 26 Aci Gençlik... Basketball    
07008307 sø 07/07 15:30 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Playoff B Final CTC Ozoir Val d'Europe 17 - 31 ASC TOURS    
07003510 sø 07/07 16:20 sø 07/07 Gymnase Didot U17 Playoff A Final CTC Ozoir Val d'Europe 54 - 53 BBall With Us    
07008306 sø 07/07 14:50 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann W17 Playoff A Final OS Saint Gratien 34 - 32 Team Solent Kestrels  
07008405 sø 07/07 14:10 sø 07/07 Gymnase Saussure W17 Playoff B Final es viry - chatillon 53 - 23 Paris Université Club  
W13 Playoff A
1. i Pulje A
2. i Pulje A
W17 Playoff A
OS Saint Gratien
Team Solent Kestrels
W13 Playoff B
3. i Pulje A
4. i Pulje A
W17 Playoff B
es viry - chatillon
Paris Université Club
W17 Playoff B
Elite sports academy
Valenton
W17 Plj A
Valenton
Elite sports academy
W13 Plj A
AASF Basket
Stade de l’Est Pavillonais
W17 Plj A
Team Solent Kestrels
Valenton

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07008406 sø 07/07 15:30 sø 07/07 Gymnase Saussure U15 Playoff B 3-4 UMS Pontault Combault 18 - 31 Paris Université Club    
07003508 sø 07/07 15:00 sø 07/07 Gymnase Didot W13 Playoff A Final 1. i Pulje A 27 - 12 2. i Pulje A  
07003507 sø 07/07 14:20 sø 07/07 Gymnase Didot W13 Playoff B Final 3. i Pulje A 20 - 16 4. i Pulje A  
07008305 sø 07/07 14:10 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Playoff B Semi final CTC Ozoir Val d'Europe 47 - 4 UMS Pontault Combault    
07003506 sø 07/07 13:40 sø 07/07 Gymnase Didot U17 Playoff A 3-4 es viry - chatillon 28 - 31 AJN Bagnolet    
07008304 sø 07/07 13:30 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Playoff A 3-4 es viry - chatillon 38 - 27 Association...- Sélection    
07008404 sø 07/07 13:30 sø 07/07 Gymnase Saussure W17 Playoff B 3-4 Elite sports academy 20 - 0 Valenton  
07003505 sø 07/07 13:00 sø 07/07 Gymnase Didot U17 Playoff B Semi final UMS Pontault Combault 0 - 20 Elite sports academy    
07008303 sø 07/07 12:50 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Playoff B Semi final Paris Université Club 15 - 26 ASC TOURS    
07008203 sø 07/07 12:40 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert A W15 Playoff A Semi final National Public School 21 - 18 Team Solent Kestrels    
07008803 sø 07/07 12:40 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert B W15 Playoff A 3-4 CSIBB Claygny Team 32 - 23 Montrouge    
07003504 sø 07/07 12:20 sø 07/07 Gymnase Didot U17 Playoff B Semi final Paris Université Club 21 - 20 VLB Basketball    
07008403 sø 07/07 12:20 sø 07/07 Gymnase Saussure W17 Plj A Valenton 0 - 20 Elite sports academy  
07008302 sø 07/07 12:10 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Playoff A Semi final Association...- Sélection 19 - 24 Aci Gençlik... Basketball    
07008202 sø 07/07 12:00 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert A U13 Playoff A Semi final es viry - chatillon 33 - 22 AS CRETEIL      
07008802 sø 07/07 12:00 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert B U13 Playoff A 3-4 CTC Ozoir Val d'Europe 20 - 14 Paris Université Club    
07003503 sø 07/07 11:40 sø 07/07 Gymnase Didot U17 Playoff A Semi final BBall With Us 43 - 25 AJN Bagnolet    
07008903 sø 07/07 11:40 sø 07/07 Gymnase Jules Noël W13 Plj A AASF Basket 17 - 36 Stade de l’...Pavillonais    
07008301 sø 07/07 11:30 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Playoff A Semi final es viry - chatillon 17 - 27 Cergy-Pontoise    
07003502 sø 07/07 11:00 sø 07/07 Gymnase Didot U17 Playoff A Semi final CTC Ozoir Val d'Europe 32 - 31 es viry - chatillon    
07008402 sø 07/07 11:00 sø 07/07 Gymnase Saussure W17 Plj A Team Solent Kestrels 20 - 0 Valenton  
07008902 sø 07/07 11:00 sø 07/07 Gymnase Jules Noël W13 Plj A U.S Alfortville 1 16 - 36 es viry - chatillon    
07008201 sø 07/07 10:40 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert A W15 Plj A CSIBB Claygny Team 12 - 20 Team Solent Kestrels  
07008801 sø 07/07 10:40 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert B U13 Plj A es viry - chatillon 33 - 12 AS CRETEIL  
07008300 sø 07/07 10:20 sø 07/07 Centre sportif Alexandre Lippmann U15 Plj A CTC Ozoir Val d'Europe 20 - 25 es viry - chatillon  
07008401 sø 07/07 10:20 sø 07/07 Gymnase Saussure W17 Plj A OS Saint Gratien 40 - 33 es viry - chatillon  
07008200 sø 07/07 10:00 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert A W15 Plj A National Public School 20 - 0 Montrouge  
07008800 sø 07/07 10:00 sø 07/07 Centre sportif Croix Nivert B U13 Plj A Paris Université Club 15 - 18 CTC Ozoir Val d'Europe  
07003501 sø 07/07 09:40 sø 07/07 Gymnase Didot U17 Plj A AS Créteil Basketball 26 - 31 Elite sports academy    
07008400 sø 07/07 09:40 sø 07/07 Gymnase Saussure W17 Plj A Paris Université Club 20 - 0 Elite sports academy