Monday 8/7 (Day 3)

  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team   Live  
08008000 Mon 08/07 09:00 Mon 08/07 Stade Carpentier B15 Grp D Montrouge FC 1 - 0 Emulation Schoelcher  
08006700 Mon 08/07 09:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 B10 Grp A XL National Boys U10 1 - 0 JSC Pitray Olier White  
08008500 Mon 08/07 09:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 2 B12 Grp C AVS Frontignan 2 - 1 Makati Football Club  
08001700 Mon 08/07 09:00 Mon 08/07 Stade de la Plaine G17 Grp A Intercups 0 - 0 Quimper Kerfeunteun  
08001900 Mon 08/07 09:00 Mon 08/07 Stade Didot B13 Grp B US Villejuif 8 - 0 C. Urdaneta  
08006000 Mon 08/07 09:00 Mon 08/07 Stade Rigoulot B13 Grp C Makati Football Club 16 - 0 Bangalore Academy  
08007300 Mon 08/07 09:30 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 2 G14 Grp D COP Colombia 3 - 0 Salam Omar Academy  
08002000 Mon 08/07 09:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 1 B11 Grp D ACBB 1 2 - 0 JSC Pitray Olier Blue  
08006701 Mon 08/07 10:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 G14 Grp B Paris Football Club 5 - 2 Sporting Duet Academy 1  
08008501 Mon 08/07 10:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 2 B10 Grp A BSC Eintracht / Südring 1 - 8 ACBB 2  
08000500 Mon 08/07 10:00 Mon 08/07 Stade Paul Faber B16 Grp A JSC Pitray Olier 3 - 0 Calgary West Soccer Club  
08008001 Mon 08/07 10:10 Mon 08/07 Stade Carpentier B15 Grp A JS Suresnes 2 - 1 Berango FT  
08001701 Mon 08/07 10:10 Mon 08/07 Stade de la Plaine B13 Grp D FC Vevey United 4 - 2 Royal Football  
08002800 Mon 08/07 10:10 Mon 08/07 Stade Dejerine 1 B13 Grp A Spartak Tashkent 0 - 0 JSC Pitray Olier Red  
08001901 Mon 08/07 10:10 Mon 08/07 Stade Didot G19 Grp A ACP 15 0 - 3 Women's Soc...SSB Juvenil    
08002700 Mon 08/07 10:10 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 1 B17 Grp E Elite Sports Academy 8 - 0 Wisdom Football Club  
08002900 Mon 08/07 10:10 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 2 B13 Grp C Aci Gençlik Spor Kulübü 1 - 1 JSC Pitray Olier White  
08006001 Mon 08/07 10:10 Mon 08/07 Stade Rigoulot B13 Grp E AAS Fresnes 7 - 3 Bibo Football Academy  
08006900 Mon 08/07 10:30 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 1 B10 Grp D Saint-Denis us U10 2 - 2 ACBB 3  
08007301 Mon 08/07 10:30 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 2 B12 Grp A Zuwara Junior FC 2 - 1 JSC Pitray Olier White  
08002001 Mon 08/07 10:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 1 B11 Grp C CFFP Paris 8 - 0 Makati Football Club  
08007200 Mon 08/07 10:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 2 B11 Grp B JSC Pitray Olier White 0 - 8 ACBB 2  
08006702 Mon 08/07 11:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 B10 Grp B My Academy 11 - 0 Bibo Football Academy  
08008502 Mon 08/07 11:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 2 B10 Grp C Zuwara Junior FC 2 - 5 ACBB 1  
08000501 Mon 08/07 11:10 Mon 08/07 Stade Paul Faber B19 Grp C JSC Pitray Olier 1 - 2 Sim Tour Eagles  
08008002 Mon 08/07 11:20 Mon 08/07 Stade Carpentier B15 Grp C Cefofut El 7 14 - 0 El Charika Football  
08001702 Mon 08/07 11:20 Mon 08/07 Stade de la Plaine B17 Grp C JSC Pitray Olier White 0 - 3 Soccer Assist Academy  
08002801 Mon 08/07 11:20 Mon 08/07 Stade Dejerine 1 B19 Grp B Courbevoie SF 1 2 - 3 Al-Minaa Club  
08001902 Mon 08/07 11:20 Mon 08/07 Stade Didot G19 Grp A Lions F.C. FC 2 - 3 Villemomble SF  
08002701 Mon 08/07 11:20 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 1 B15 Grp B JSC Pitray Olier White 0 - 4 COP Colombia  
08002901 Mon 08/07 11:20 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 2 B14 Grp A Spartak Tashkent 1 - 1 La Tamponnaise  
08006002 Mon 08/07 11:20 Mon 08/07 Stade Rigoulot G17 Grp B Lions F.C. FC 1 - 2 Women's Soc... WSSB Cadet  
08006901 Mon 08/07 11:30 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 1 B12 Grp B JSC Pitray Olier Red 1 - 4 FC Lilas  
08007302 Mon 08/07 11:30 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 2 B12 Grp D SVE 92 6 - 1 Val Yerres Crosnes  
08002002 Mon 08/07 11:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 1 B11 Grp A Bibo Football Academy 1 - 5 Val Yerres Crosnes  
08007201 Mon 08/07 11:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 2 B11 Grp A F.C. saint cloud 0 - 8 My Academy  
08006703 Mon 08/07 12:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 B10 Grp B JSC Pitray Olier Red 0 - 7 CFFP Paris  
08008503 Mon 08/07 12:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 2 B11 Grp C JSC Pitray Olier Red 4 - 0 Faly Academy  
08000502 Mon 08/07 12:10 Mon 08/07 Stade Paul Faber B16 Grp A Team PWG red 0 - 3 Bangalore Academy  
08006704 Mon 08/07 14:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 G14 Grp B UF Clichois F 0 - 3 Paris Football Club  
08006902 Mon 08/07 14:00 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 1 B12 Grp D CFFP Paris 3 - 0 Elite Sports Academy  
08007303 Mon 08/07 14:00 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 2 B12 Grp B Bibo Football Academy 1 - 7 FO Valesia 1  
08008003 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Carpentier B15 Grp C JSC Pitray Olier Red 3 - 0 Es Provins Sourdun  
08001703 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade de la Plaine B16 Grp C PSG Miami 3 - 1 Antony Football Évolution  
08002802 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Dejerine 1 B16 Grp B Ofc les Mureaux 0 - 3 CFFP Paris  
08000100 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Dejerine 2 B19 Grp C AS Plus Loin 2 - 0 AJSMF Mali 2  
08001903 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Didot B17 Grp A Emulation Schoelcher 0 - 2 Sim Tour Eagles  
08002003 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 1 B11 Grp A Val Yerres Crosnes 2 - 1 AS Bon Conseil  
08007202 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 2 B11 Grp B US Villejuif 11 - 0 Royal Football  
08002702 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 1 B17 Grp C Babylon Club 0 - 8 Gremio Osasco Audax  
08002902 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 2 B14 Grp A FC Gobelins Paris 13 1 - 1 CFFP Paris  
08006003 Mon 08/07 14:30 Mon 08/07 Stade Rigoulot B14 Grp B JSC Pitray Olier 0 - 3 Makati Football Club  
08006705 Mon 08/07 15:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 B12 Grp C Boca Juniors 3 - 1 Collège SJ Levallois  
08008504 Mon 08/07 15:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 2 G14 Grp A XL National Girls White 2 - 2 Red Star FC  
08007304 Mon 08/07 15:00 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 2 G14 Grp C Villemomble SF 5 - 1 Sporting Duet Academy 2  
08008004 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Carpentier B15 Grp A FC Gobelins Paris 13 1 - 2 Faly Academy  
08001704 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade de la Plaine B16 Grp B Colégion Vertice 0 - 3 Intercups  
08002803 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Dejerine 1 B17 Grp D Sporty Kuwait Academy 0 - 0 ASPTT Football Academy    
08000101 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Dejerine 2 B14 Grp C Pegasus 0 - 5 ASE Grande Montee    
08001904 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Didot B16 Grp C RSI Academy 4 - 0 CA Monte Líbano  
08002004 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 1 B11 Grp D AD Cantolao 8 - 1 Ziqiang School  
08007203 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 2 B12 Grp E AF Paris 18 6 - 0 KMB Football Academy  
08002703 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 1 B15 Grp E Montrouge FC 92 0 - 3 F.C. saint cloud  
08002903 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 2 B13 Grp C Bangalore Academy 0 - 16 Aci Gençlik Spor Kulübü  
08006004 Mon 08/07 15:30 Mon 08/07 Stade Rigoulot B15 Grp D Emulation Schoelcher 2 - 0 Rabat Soccer  
08006706 Mon 08/07 16:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 B10 Grp D AAS Fresnes 3 - 0 El Charika Football  
08008505 Mon 08/07 16:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 2 B10 Grp C ACBB 1 2 - 9 VSG Futsal  
08006903 Mon 08/07 16:00 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 1 G14 Grp D FC Gobelins Paris 13 0 - 4 Culver City FC  
08007305 Mon 08/07 16:00 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 2 G14 Grp D Salam Omar Academy 0 - 3 AIMZ  
08000503 Mon 08/07 16:20 Mon 08/07 Stade Paul Faber B15 Grp E ASPTT Football Academy 3 - 0 Al-Nil Club  
08007204 Mon 08/07 16:30 Mon 08/07 Stade Jules Noel 2 B11 Grp A My Academy 12 - 1 Bibo Football Academy  
08008005 Mon 08/07 16:40 Mon 08/07 Stade Carpentier B14 Grp B Bibo Football Academy 1 - 3 XL National Boys U14  
08002804 Mon 08/07 16:40 Mon 08/07 Stade Dejerine 1 B17 Grp B CA Monte Líbano 0 - 6 Paradou AC  
08000102 Mon 08/07 16:40 Mon 08/07 Stade Dejerine 2 B17 Grp D ASA Montereau 3 - 0 F.C. saint cloud    
08001905 Mon 08/07 16:40 Mon 08/07 Stade Didot G19 Grp B CE Europa 3 - 0 Alexandria ...ation - ASA  
08002704 Mon 08/07 16:40 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 1 B15 Grp B Sim Tour Eagles 6 - 0 US Remila  
08002904 Mon 08/07 16:40 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 2 B19 Grp B Soccer Assi...SA Scholars 0 - 2 Paron FC  
08006005 Mon 08/07 16:40 Mon 08/07 Stade Rigoulot B13 Grp E Bibo Football Academy 0 - 10 AVS Frontignan  
08006707 Mon 08/07 17:00 Mon 08/07 Stade Cité Universitaire Dalmasso 1 B12 Grp E Montrouge FC 92 1 - 6 US Villejuif  
08007306 Mon 08/07 17:00 Mon 08/07 Stade Ouest Cité Universitaire 2 B12 Grp D Val Yerres Crosnes 2 - 5 CFFP Paris  
08008006 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade Carpentier B17 Grp B ES Petits-Anges 3 - 1 OCF Les Mureaux  
08001705 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade de la Plaine B17 Grp E Montrouge FC 4 - 0 Roubaix - C... 4 Quartier  
08002805 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade Dejerine 1 B13 Grp D CFFP Paris 2 - 0 FC Gobelins Paris 13  
08000103 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade Dejerine 2 B19 Grp A Paris d'Exil FC 0 - 1 Courbevoie SF 2    
08001906 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade Didot G19 Grp B US Creteil 1 - 1 Etoile Bobigny  
08002705 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 1 B19 Grp A FC Montfermeil 0 - 3 AJSMF Mali 1  
08002905 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade Maryse Hilsz 2 B13 Grp E FC Lilas 3 - 5 AAS Fresnes  
08006006 Mon 08/07 17:40 Mon 08/07 Stade Rigoulot B13 Grp B Val Yerres Crosnes 3 - 1 Faly Academy