Dette er resultatet fra Skånecupen 2017. Se de seneste resultater fra Skånecupen 2021 her.

Baltiska Träningshallen

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27120200 ons. 27/12 09:00 ons. 27/12 P8 Lätt Grp A Skanör Falterbo IF Vit Finished Hyllie IK Grön      
27120201 ons. 27/12 09:15 ons. 27/12 P8 Lätt Grp B Kulladals FF 2 Finished Husie if Svart      
27120202 ons. 27/12 09:30 ons. 27/12 P8 Lätt Grp C BK Flagg Finished Hyllie IK Svart      
27120203 ons. 27/12 09:45 ons. 27/12 P8 Lätt Grp D Husie if Vit Finished Staffanstor...ted Lag Gul      
27120204 ons. 27/12 10:00 ons. 27/12 P8 Lätt Grp E Malmö FF 1 Finished Skanör Falsterbo IF 2      
27120205 ons. 27/12 10:15 ons. 27/12 P8 Lätt Grp F Husie if Grön Finished Lilla Torg FF LTFF1      
27120206 ons. 27/12 10:30 ons. 27/12 P8 Lätt Grp A Hyllie IK Grön Finished Holma/kroksbäck if      
27120207 ons. 27/12 10:45 ons. 27/12 P8 Lätt Grp B Skanör Falterbo IF Röd Finished Kulladals FF 2      
27120208 ons. 27/12 11:00 ons. 27/12 P8 Lätt Grp C Fc möjligheten Finished BK Flagg      
27120209 ons. 27/12 11:15 ons. 27/12 P8 Lätt Grp D Staffanstor...ted Lag Gul Finished Skanör Falsterbo IF 1      
27120210 ons. 27/12 11:30 ons. 27/12 P8 Lätt Grp E Skanör Falsterbo IF 2 Finished Staffanstor...ted Lag Blå      
27120211 ons. 27/12 11:45 ons. 27/12 P8 Lätt Grp F Lilla Torg FF LTFF1 Finished OXIE SK      
27120212 ons. 27/12 12:00 ons. 27/12 P8 Lätt Grp A Skanör Falterbo IF Vit Finished Holma/kroksbäck if      
27120213 ons. 27/12 12:15 ons. 27/12 P8 Lätt Grp B Skanör Falterbo IF Röd Finished Husie if Svart      
27120214 ons. 27/12 12:30 ons. 27/12 P8 Lätt Grp C Hyllie IK Svart Finished Fc möjligheten      
27120215 ons. 27/12 12:45 ons. 27/12 P8 Lätt Grp D Husie if Vit Finished Skanör Falsterbo IF 1      
27120216 ons. 27/12 13:00 ons. 27/12 P8 Lätt Grp E Staffanstor...ted Lag Blå Finished Malmö FF 1      
27120217 ons. 27/12 13:15 ons. 27/12 P8 Lätt Grp F Husie if Grön Finished OXIE SK      
27120218 ons. 27/12 13:45 ons. 27/12 P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Finished Veberöds AIF      
27120219 ons. 27/12 14:00 ons. 27/12 P8 Svår Grp B OXIE SK Finished Malmö FF 1      
27120220 ons. 27/12 14:15 ons. 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Röd Finished LB07 1Röd      
27120221 ons. 27/12 14:30 ons. 27/12 P8 Svår Grp C Husie if Röd Finished Malmö FF 2      
27120222 ons. 27/12 14:45 ons. 27/12 P8 Svår Grp D Husie if Blå Finished Västra ingelstad      
27120223 ons. 27/12 15:00 ons. 27/12 F8 Grp A LB07 2Svart Finished LB07 1Röd      
27120224 ons. 27/12 15:15 ons. 27/12 P8 Svår Grp E Borrby IF Finished Linero IF vit      
27120225 ons. 27/12 15:30 ons. 27/12 P8 Svår Grp A Veberöds AIF Finished Lilla Torg FF LTFF2      
27120226 ons. 27/12 15:45 ons. 27/12 F8 Grp A Fc Rosengård Finished BK Höllviken Röd      
27120227 ons. 27/12 16:00 ons. 27/12 P8 Svår Grp B Malmö FF 1 Finished Borstahusens BK Röd      
27120228 ons. 27/12 16:15 ons. 27/12 P8 Svår Grp C Malmö FF 2 Finished Linero IF röd      
27120229 ons. 27/12 16:30 ons. 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Vit Finished BK Höllviken Röd      
27120230 ons. 27/12 16:45 ons. 27/12 P8 Svår Grp D Kvarnby IK 1 Blå Finished Husie if Blå      
27120231 ons. 27/12 17:00 ons. 27/12 P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Finished Borrby IF      
27120232 ons. 27/12 17:15 ons. 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Vit Finished LB07 2Svart      
27120233 ons. 27/12 17:30 ons. 27/12 P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Finished Lilla Torg FF LTFF2      
27120234 ons. 27/12 17:45 ons. 27/12 P8 Svår Grp B OXIE SK Finished Borstahusens BK Röd      
27120235 ons. 27/12 18:00 ons. 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Röd Finished Hyllie IK      
27120236 ons. 27/12 18:15 ons. 27/12 P8 Svår Grp C Linero IF röd Finished Husie if Röd      
27120237 ons. 27/12 18:30 ons. 27/12 P8 Svår Grp D Västra ingelstad Finished Kvarnby IK 1 Blå      
27120238 ons. 27/12 18:45 ons. 27/12 P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Finished Linero IF vit      
27120239 ons. 27/12 19:00 ons. 27/12 F8 Grp A Hyllie IK Finished Fc Rosengård