Dette er resultatet fra Skånecupen 2017. Se de seneste resultater fra Skånecupen 2019 her.

FC Trelleborg

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
26120102 ti 26/12 10:30 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp C LB07 1 Finished FC Trelleborg      
26120108 ti 26/12 12:00 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp C FC Trelleborg Finished Västra Ingelstad IS      
26120214 ti 26/12 13:30 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Lätt Grp C FC Trelleborg Finished Lindeborgs FF 1      
26120220 ti 26/12 15:15 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp C LB07 - IF L...o P9L-Svart Finished FC Trelleborg      
26120125 ti 26/12 16:30 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Svår Grp C FC Trelleborg Finished BK Höllviken Vit      
26120230 ti 26/12 17:45 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp C FC Trelleborg Finished Malmö FF 2      
27120100 on 27/12 09:00 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp A Holma/kroksbäck if Finished FC Trelleborg 2      
27120102 on 27/12 09:30 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp C FC Trelleborg 1 Finished Fc möjligheten      
27120106 on 27/12 10:30 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp A FC Trelleborg 2 Finished Skanör Falterbo IF Vit      
27120108 on 27/12 11:00 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp C Hyllie IK Svart Finished FC Trelleborg 1      
27120112 on 27/12 12:00 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp A FC Trelleborg 2 Finished Hyllie IK Grön      
27120114 on 27/12 12:30 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp C FC Trelleborg 1 Finished BK Flagg      
27120218 on 27/12 13:45 on 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Finished Veberöds AIF      
27120124 on 27/12 15:15 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp E FC Rosengård 1917 vit Finished FC Trelleborg 4      
27120125 on 27/12 15:30 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp A LB07 2Bunkeflo svart Finished FC Trelleborg 3      
27120231 on 27/12 17:00 on 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Finished Borrby IF      
27120233 on 27/12 17:30 on 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Finished Lilla Torg FF LTFF2      
27120238 on 27/12 18:45 on 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Finished Linero IF vit      
28120302 to 28/12 09:40 to 28/12 Kombihallen P15 Grp A FC Trelleborg 2 - 2 Kulladals FF    
28120307 to 28/12 11:20 to 28/12 Kombihallen P15 Grp A FC Frölunda 4 - 1 FC Trelleborg    
28120311 to 28/12 12:40 to 28/12 Kombihallen P15 Grp A FC Trelleborg 1 - 1 Åkarps IF    
28120317 to 28/12 15:30 to 28/12 Kombihallen P15 Slutspel B 1/4 Final Lunds BK 2 4 - 1 FC Trelleborg    
29120403 fr 29/12 09:30 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Grp C FC Trelleborg 1 - 1 LB07    
29120406 fr 29/12 10:30 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Grp C Kulladals FF 3 - 3 FC Trelleborg    
29120410 fr 29/12 11:50 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Grp C FC Trelleborg 2 - 1 Staffanstorp United    
29120418 fr 29/12 15:20 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Slutspel A 1/4 Final FC Trelleborg 6 - 7 Trelleborgs FF 1    
29120118 fr 29/12 15:45 fr 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Grp D BK Höllviken Svart Finished FC Trelleborg Blå      
29120222 fr 29/12 16:45 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp D FC Trelleborg Blå Finished Malmö FF 1      
29120226 fr 29/12 17:45 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp D Kvarnby IK Finished FC Trelleborg Blå      
29120229 fr 29/12 18:30 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp G Malmö City FC Blå Finished FC Trelleborg Röd      
29120132 fr 29/12 19:15 fr 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Grp G FC Trelleborg Röd Finished LB07 L      
29120235 fr 29/12 20:00 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp G FC Trelleborg Röd Finished Kulladals F...dals FF Blå      
30120100 lø 30/12 09:00 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp A Bara Gif 1 - 1 FC Trelleborg Röd    
30120102 lø 30/12 09:30 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp C FC Trelleborg Vit 0 - 1 BK Olympic Grön    
30120204 lø 30/12 10:00 lø 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp A FC Trelleborg Röd 2 - 1 Malmö City FC    
30120106 lø 30/12 10:30 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp C LB07 Vit 2 - 0 FC Trelleborg Vit    
30120208 lø 30/12 11:00 lø 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp A FC Trelleborg Röd 3 - 4 Kvarnby IK Vit    
30120110 lø 30/12 11:30 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp C Tomelilla IF 4 - 0 FC Trelleborg Vit    
30120112 lø 30/12 12:00 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp E FC Trelleborg Blå 0 - 1 HUSIE IF HUSIE GRÖN    
30120115 lø 30/12 12:45 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/8 Final BK Höllviken Röd 3 - 0 FC Trelleborg Vit    
30120217 lø 30/12 13:30 lø 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/8 Final Trelleborgs FF 2 - 1 FC Trelleborg Röd    
30120119 lø 30/12 14:00 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp E Kvarnby IK Blå 1 - 2 FC Trelleborg Blå    
30120223 lø 30/12 15:00 lø 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp E LB07 Röd 1 - 3 FC Trelleborg Blå    
30120131 lø 30/12 17:30 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/4 Final Kulladals FF 1 - 2 FC Trelleborg Blå    
30120133 lø 30/12 18:15 lø 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A Semifinal FC Trelleborg Blå 3 - 0 Malmö FF 2    
02010100 ti 02/01 09:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp L Kvarnby IK Svart Finished FC Trelleborg P07      
02010300 ti 02/01 09:30 ti 02/01 Kombihallen Junior Grp F FC Trelleborg 0 - 5 Malmö FF 3    
02010104 ti 02/01 10:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp L FC Trelleborg P07 Finished Linero IF      
02010108 ti 02/01 11:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp L IK Wormo Finished FC Trelleborg P07      
02010307 ti 02/01 11:50 ti 02/01 Kombihallen Junior Grp F FC Trelleborg 0 - 3 Malmö FF 1    
02010312 ti 02/01 13:30 ti 02/01 Kombihallen Junior Grp F Gif Nike 1 - 1 FC Trelleborg    
02010318 ti 02/01 15:40 ti 02/01 Kombihallen Junior Slutspel B 1/8 Final IFK Malmö 1 1 - 6 FC Trelleborg    
02010323 ti 02/01 17:40 ti 02/01 Kombihallen Junior Slutspel B 1/4 Final FC Frölunda 2 - 4 FC Trelleborg    
02010326 ti 02/01 19:20 ti 02/01 Kombihallen Junior Slutspel B Semifinal FC Trelleborg 3 - 1 Gif Nike    
04010102 to 04/01 08:30 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp I Kvarnby IK Grön 2 - 0 FC Trelleborg Blå    
04010107 to 04/01 09:45 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp I FC Trelleborg Blå 1 - 1 BK Landora Röd    
04010112 to 04/01 11:00 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp I BK Olympic Vit 4 - 0 FC Trelleborg Blå    
04010215 to 04/01 11:45 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel B 1/16 Final Svedala IF 1 3 - 0 FC Trelleborg Blå    
04010218 to 04/01 12:45 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp B LB07 Vit 2 - 3 FC Trelleborg Röd    
04010226 to 04/01 14:45 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp B FC Trelleborg Röd 0 - 0 BK Olympic 06    
04010232 to 04/01 16:30 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp B Kvarnby Ik 1 - 1 FC Trelleborg Röd    
04010138 to 04/01 18:15 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final Malmö FF 1 - 0 FC Trelleborg Röd    
05010307 fr 05/01 15:10 fr 05/01 Kombihallen Junior Slutspel B Final Staffanstorps United 5 - 6 FC Trelleborg    
06010105 lø 06/01 12:40 lø 06/01 Baltiska Hallen P10 Svår Extra LB07 L Finished FC Trelleborg Blå      
06010111 lø 06/01 15:10 lø 06/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel A Final Tomelilla IF 5 - 0 FC Trelleborg Blå