Dette er resultater fra Skånecupen 2017. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2020 her.

Baltiska Hallen

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27120100 on 27/12 09:00 on 27/12 P8 Lätt Plj A Holma/kroksbäck if Ferdig FC Trelleborg 2      
27120101 on 27/12 09:15 on 27/12 P8 Lätt Plj B Staffanstor...ted Lag Vit Ferdig Skanör Falterbo IF Röd      
27120102 on 27/12 09:30 on 27/12 P8 Lätt Plj C FC Trelleborg 1 Ferdig Fc möjligheten      
27120103 on 27/12 09:45 on 27/12 P8 Lätt Plj D Skanör Falsterbo IF 1 Ferdig Malmö FF 2      
27120104 on 27/12 10:00 on 27/12 P8 Lätt Plj E Staffanstor...ted Lag Blå Ferdig Kulladals FF 1      
27120105 on 27/12 10:15 on 27/12 P8 Lätt Plj F OXIE SK Ferdig LB07 Bunkeflo vit      
27120106 on 27/12 10:30 on 27/12 P8 Lätt Plj A FC Trelleborg 2 Ferdig Skanör Falterbo IF Vit      
27120107 on 27/12 10:45 on 27/12 P8 Lätt Plj B Husie if Svart Ferdig Staffanstor...ted Lag Vit      
27120108 on 27/12 11:00 on 27/12 P8 Lätt Plj C Hyllie IK Svart Ferdig FC Trelleborg 1      
27120109 on 27/12 11:15 on 27/12 P8 Lätt Plj D Malmö FF 2 Ferdig Husie if Vit      
27120110 on 27/12 11:30 on 27/12 P8 Lätt Plj E Kulladals FF 1 Ferdig Malmö FF 1      
27120111 on 27/12 11:45 on 27/12 P8 Lätt Plj F LB07 Bunkeflo vit Ferdig Husie if Grön      
27120112 on 27/12 12:00 on 27/12 P8 Lätt Plj A FC Trelleborg 2 Ferdig Hyllie IK Grön      
27120113 on 27/12 12:15 on 27/12 P8 Lätt Plj B Kulladals FF 2 Ferdig Staffanstor...ted Lag Vit      
27120114 on 27/12 12:30 on 27/12 P8 Lätt Plj C FC Trelleborg 1 Ferdig BK Flagg      
27120115 on 27/12 12:45 on 27/12 P8 Lätt Plj D Malmö FF 2 Ferdig Staffanstor...ted Lag Gul      
27120116 on 27/12 13:00 on 27/12 P8 Lätt Plj E Skanör Falsterbo IF 2 Ferdig Kulladals FF 1      
27120117 on 27/12 13:15 on 27/12 P8 Lätt Plj F LB07 Bunkeflo vit Ferdig Lilla Torg FF LTFF1      
27120118 on 27/12 13:45 on 27/12 P8 Svår Plj A Lilla Torg FF LTFF2 Ferdig LB07 2Bunkeflo svart      
27120119 on 27/12 14:00 on 27/12 P8 Svår Plj B Borstahusens BK Röd Ferdig Kvarnby IK 2 Vit      
27120120 on 27/12 14:15 on 27/12 F8 Plj A Hyllie IK Ferdig LB07 2Svart      
27120121 on 27/12 14:30 on 27/12 P8 Svår Plj C Linero IF röd Ferdig Borstahusens BK Blå      
27120122 on 27/12 14:45 on 27/12 P8 Svår Plj D LB07 1Bunkeflo röd Ferdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120123 on 27/12 15:00 on 27/12 F8 Plj A Fc Rosengård Ferdig BK Höllviken Vit      
27120124 on 27/12 15:15 on 27/12 P8 Svår Plj E FC Rosengård 1917 vit Ferdig FC Trelleborg 4      
27120125 on 27/12 15:30 on 27/12 P8 Svår Plj A LB07 2Bunkeflo svart Ferdig FC Trelleborg 3      
27120126 on 27/12 15:45 on 27/12 F8 Plj A BK Höllviken Vit Ferdig Hyllie IK      
27120127 on 27/12 16:00 on 27/12 P8 Svår Plj B Kvarnby IK 2 Vit Ferdig OXIE SK      
27120128 on 27/12 16:15 on 27/12 P8 Svår Plj C Borstahusens BK Blå Ferdig Husie if Röd      
27120129 on 27/12 16:30 on 27/12 F8 Plj A LB07 2Svart Ferdig Fc Rosengård      
27120130 on 27/12 16:45 on 27/12 P8 Svår Plj D Västra ingelstad Ferdig LB07 1Bunkeflo röd      
27120131 on 27/12 17:00 on 27/12 P8 Svår Plj E Linero IF vit Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
27120132 on 27/12 17:15 on 27/12 F8 Plj A Hyllie IK Ferdig LB07 1Röd      
27120133 on 27/12 17:30 on 27/12 P8 Svår Plj A LB07 2Bunkeflo svart Ferdig Veberöds AIF      
27120134 on 27/12 17:45 on 27/12 P8 Svår Plj B Kvarnby IK 2 Vit Ferdig Malmö FF 1      
27120135 on 27/12 18:00 on 27/12 F8 Plj A LB07 1Röd Ferdig Fc Rosengård      
27120136 on 27/12 18:15 on 27/12 P8 Svår Plj C Malmö FF 2 Ferdig Borstahusens BK Blå      
27120137 on 27/12 18:30 on 27/12 P8 Svår Plj D LB07 1Bunkeflo röd Ferdig Husie if Blå      
27120138 on 27/12 18:45 on 27/12 P8 Svår Plj E Borrby IF Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
27120139 on 27/12 19:00 on 27/12 F8 Plj A BK Höllviken Röd Ferdig LB07 2Svart      
27120140 on 27/12 19:15 on 27/12 F8 Plj A LB07 1Röd Ferdig BK Höllviken Vit