Dette er resultater fra Skånecupen 2017. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2019 her.

Baltiska Hallen

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29120100 fr 29/12 11:00 fr 29/12 P10 Lätt Plj A Trelleborgs ff 1 Ferdig Oxie SK 1 lag blå      
29120101 fr 29/12 11:15 fr 29/12 P10 Lätt Plj B Bjärred IF Ferdig Staffanstorp United      
29120102 fr 29/12 11:30 fr 29/12 P10 Lätt Plj C Kvarnby IK Ferdig Oxie SK svart      
29120103 fr 29/12 11:45 fr 29/12 P10 Lätt Plj D Svedala IF Vit Ferdig BK Höllviken Blå      
29120104 fr 29/12 12:00 fr 29/12 P10 Lätt Plj E Algeriskafö...gen i Malmö Ferdig BK Höllviken Röd      
29120105 fr 29/12 12:15 fr 29/12 P10 Lätt Plj A Hyllie IK 1 Ferdig Trelleborgs ff 1      
29120106 fr 29/12 12:30 fr 29/12 P10 Lätt Plj B Kulladals F...dals FF Vit Ferdig Bjärred IF      
29120107 fr 29/12 12:45 fr 29/12 P10 Lätt Plj C LB07 L Ferdig Kvarnby IK      
29120108 fr 29/12 13:00 fr 29/12 P10 Lätt Plj D BK Höllviken Blå Ferdig Husie IF      
29120109 fr 29/12 13:15 fr 29/12 P10 Lätt Plj E Dösjöbro IF Ferdig Algeriskafö...gen i Malmö      
29120110 fr 29/12 13:30 fr 29/12 P10 Lätt Plj A Lunds SK Ferdig Trelleborgs ff 1      
29120111 fr 29/12 13:45 fr 29/12 P10 Lätt Plj B Staffanstorp United Ferdig Kulladals F...dals FF Vit      
29120112 fr 29/12 14:00 fr 29/12 P10 Lätt Plj C Oxie SK svart Ferdig LB07 L      
29120113 fr 29/12 14:15 fr 29/12 P10 Lätt Plj D BK Höllviken Blå Ferdig Malmö FF      
29120114 fr 29/12 14:30 fr 29/12 P10 Lätt Plj E Dösjöbro IF Ferdig BK Höllviken Röd      
29120115 fr 29/12 15:00 fr 29/12 P10 Svår Plj A Vikens IK Ferdig BK Olympic U10 1      
29120116 fr 29/12 15:15 fr 29/12 P10 Svår Plj B Oxie SK vit Ferdig Malmö FF 4      
29120117 fr 29/12 15:30 fr 29/12 P10 Svår Plj C Malmö City FC Lila Ferdig Malmö FF 3      
29120118 fr 29/12 15:45 fr 29/12 P10 Svår Plj D BK Höllviken Svart Ferdig FC Trelleborg Blå      
29120119 fr 29/12 16:00 fr 29/12 P10 Svår Plj A Lilla Torg FF Ferdig Vikens IK      
29120120 fr 29/12 16:15 fr 29/12 P10 Svår Plj B Skanör-Falsterbo IF Svart Ferdig Oxie SK vit      
29120121 fr 29/12 16:30 fr 29/12 P10 Svår Plj C Malmö FF 3 Ferdig Trelleborgs ff 1      
29120122 fr 29/12 16:45 fr 29/12 P10 Svår Plj D Kvarnby IK Ferdig BK Höllviken Svart      
29120123 fr 29/12 17:00 fr 29/12 P10 Svår Plj A Lilla Torg FF Ferdig BK Olympic U10 1      
29120124 fr 29/12 17:15 fr 29/12 P10 Svår Plj B Hyllie IK Ferdig Oxie SK vit      
29120125 fr 29/12 17:30 fr 29/12 P10 Svår Plj C Dösjöbro IF Ferdig Malmö FF 3      
29120126 fr 29/12 17:45 fr 29/12 P10 Svår Plj D BK Höllviken Svart Ferdig Malmö FF 1      
29120127 fr 29/12 18:00 fr 29/12 P10 Svår Plj E Trelleborgs ff 2 Ferdig Bjärred IF      
29120128 fr 29/12 18:15 fr 29/12 P10 Svår Plj F Svedala IF Blå Ferdig Malmö FF 2      
29120129 fr 29/12 18:30 fr 29/12 P10 Svår Plj G LB07 L Ferdig Kulladals F...dals FF Blå      
29120130 fr 29/12 18:45 fr 29/12 P10 Svår Plj E Bjärred IF Ferdig BK Olympic U10 2      
29120131 fr 29/12 19:00 fr 29/12 P10 Svår Plj F Malmö FF 2 Ferdig BK Höllviken Vit      
29120132 fr 29/12 19:15 fr 29/12 P10 Svår Plj G FC Trelleborg Röd Ferdig LB07 L      
29120133 fr 29/12 19:30 fr 29/12 P10 Svår Plj E FC Rosengård 1917 vit Ferdig Bjärred IF      
29120134 fr 29/12 19:45 fr 29/12 P10 Svår Plj F Malmö FF 2 Ferdig Husie IF      
29120135 fr 29/12 20:00 fr 29/12 P10 Svår Plj G LB07 L Ferdig Malmö City FC Blå