Dette er resultater fra Skånecupen 2017. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2019 her.

Baltiska Hallen

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02010100 ti 02/01 09:00 ti 02/01 P11/12 Plj L Kvarnby IK Svart Ferdig FC Trelleborg P07      
02010101 ti 02/01 09:15 ti 02/01 P11/12 Plj A Harrie FF Blå Ferdig BK Olympic P11      
02010102 ti 02/01 09:30 ti 02/01 P11/12 Plj B Lilla Torg FF Svart Ferdig FC Bellevue 3      
02010103 ti 02/01 09:45 ti 02/01 P11/12 Plj C FC Bellevue 2 Ferdig Lilla Torg FF Blå      
02010104 ti 02/01 10:00 ti 02/01 P11/12 Plj L FC Trelleborg P07 Ferdig Linero IF      
02010105 ti 02/01 10:15 ti 02/01 P11/12 Plj A Malmö FF 1 Ferdig Harrie FF Blå      
02010106 ti 02/01 10:30 ti 02/01 P11/12 Plj B Västra ingelstad Ferdig Lilla Torg FF Svart      
02010107 ti 02/01 10:45 ti 02/01 P11/12 Plj C Malmö FF 3 Ferdig FC Bellevue 2      
02010108 ti 02/01 11:00 ti 02/01 P11/12 Plj L IK Wormo Ferdig FC Trelleborg P07      
02010109 ti 02/01 11:15 ti 02/01 P11/12 Plj A BK Olympic P11 Ferdig Malmö FF 1      
02010110 ti 02/01 11:30 ti 02/01 P11/12 Plj B FC Bellevue 3 Ferdig Västra ingelstad      
02010111 ti 02/01 11:45 ti 02/01 P11/12 Plj C Lilla Torg FF Blå Ferdig Malmö FF 3      
02010112 ti 02/01 12:00 ti 02/01 P11/12 Plj D Kulladals FF ! Blå Ferdig Bk flagg 2      
02010113 ti 02/01 12:15 ti 02/01 P11/12 Plj E Rydsgård/Skivarp Ferdig LB07 B2      
02010114 ti 02/01 12:30 ti 02/01 P11/12 Plj F Malmö FF 2 Ferdig Dalby GIF Vit      
02010115 ti 02/01 12:45 ti 02/01 P11/12 Plj G Kvarnby IK Orange Ferdig BK Höllviken Vit      
02010116 ti 02/01 13:00 ti 02/01 P11/12 Plj D LB07 Limhamn 2 Ferdig Kulladals FF ! Blå      
02010117 ti 02/01 13:15 ti 02/01 P11/12 Plj E Husie IF 1 Ferdig Rydsgård/Skivarp      
02010118 ti 02/01 13:45 ti 02/01 P11/12 Plj F Staffanstorp United 1 Blå Ferdig Malmö FF 2      
02010119 ti 02/01 14:00 ti 02/01 P11/12 Plj G LB07 B3 Ferdig Kvarnby IK Orange      
02010120 ti 02/01 14:15 ti 02/01 P11/12 Plj D Bk flagg 2 Ferdig LB07 Limhamn 2      
02010121 ti 02/01 14:30 ti 02/01 P11/12 Plj E LB07 B2 Ferdig Husie IF 1      
02010122 ti 02/01 14:45 ti 02/01 P11/12 Plj F Dalby GIF Vit Ferdig Staffanstorp United 1 Blå      
02010123 ti 02/01 15:00 ti 02/01 P11/12 Plj G BK Höllviken Vit Ferdig LB07 B3      
02010124 ti 02/01 15:15 ti 02/01 P11/12 Plj H FC Bellevue 1 Ferdig Bunkeflo FF      
02010125 ti 02/01 15:30 ti 02/01 P11/12 Plj I Husie IF 2 Ferdig LB07 B1      
02010126 ti 02/01 15:45 ti 02/01 P11/12 Plj J Dalby GIF Blå Ferdig GIF Nike lag gul 2      
02010127 ti 02/01 16:00 ti 02/01 P11/12 Plj K BK Höllviken Röd Ferdig LB07 B4      
02010128 ti 02/01 16:15 ti 02/01 P11/12 Plj H Kulladals FF ! Vit Ferdig FC Bellevue 1      
02010129 ti 02/01 16:30 ti 02/01 P11/12 Plj I Trelleborgs FF TFF Ferdig Husie IF 2      
02010130 ti 02/01 16:45 ti 02/01 P11/12 Plj J FC Rosengård 1917 vit Ferdig Dalby GIF Blå      
02010131 ti 02/01 17:00 ti 02/01 P11/12 Plj K BK Olympic P12 Ferdig BK Höllviken Röd      
02010132 ti 02/01 17:15 ti 02/01 P11/12 Plj H Bunkeflo FF Ferdig Kulladals FF ! Vit      
02010133 ti 02/01 17:30 ti 02/01 P11/12 Plj I LB07 B1 Ferdig Trelleborgs FF TFF      
02010134 ti 02/01 17:45 ti 02/01 P11/12 Plj J GIF Nike lag gul 2 Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
02010135 ti 02/01 18:00 ti 02/01 P11/12 Plj K LB07 B4 Ferdig BK Olympic P12