Dette er resultater fra Skånecupen 2017. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2021 her.

Baltiska Träningshallen

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29120200 fre. 29/12 11:00 fre. 29/12 P10 Lätt Plj A Lunds SK Ferdig Hyllie IK 1      
29120201 fre. 29/12 11:15 fre. 29/12 P10 Lätt Plj B Malmö City FC Röd Ferdig Kulladals F...dals FF Vit      
29120202 fre. 29/12 11:30 fre. 29/12 P10 Lätt Plj C Holma/kroksbäck if Ferdig LB07 L      
29120203 fre. 29/12 11:45 fre. 29/12 P10 Lätt Plj D Husie IF Ferdig Malmö FF      
29120204 fre. 29/12 12:00 fre. 29/12 P10 Lätt Plj E Lilla Torg FF Ferdig Dösjöbro IF      
29120205 fre. 29/12 12:15 fre. 29/12 P10 Lätt Plj A Oxie SK 1 lag blå Ferdig Lunds SK      
29120206 fre. 29/12 12:30 fre. 29/12 P10 Lätt Plj B Staffanstorp United Ferdig Malmö City FC Röd      
29120207 fre. 29/12 12:45 fre. 29/12 P10 Lätt Plj C Oxie SK svart Ferdig Holma/kroksbäck if      
29120208 fre. 29/12 13:00 fre. 29/12 P10 Lätt Plj D Malmö FF Ferdig Svedala IF Vit      
29120209 fre. 29/12 13:15 fre. 29/12 P10 Lätt Plj E BK Höllviken Röd Ferdig Lilla Torg FF      
29120210 fre. 29/12 13:30 fre. 29/12 P10 Lätt Plj A Oxie SK 1 lag blå Ferdig Hyllie IK 1      
29120211 fre. 29/12 13:45 fre. 29/12 P10 Lätt Plj B Malmö City FC Röd Ferdig Bjärred IF      
29120212 fre. 29/12 14:00 fre. 29/12 P10 Lätt Plj C Holma/kroksbäck if Ferdig Kvarnby IK      
29120213 fre. 29/12 14:15 fre. 29/12 P10 Lätt Plj D Husie IF Ferdig Svedala IF Vit      
29120214 fre. 29/12 14:30 fre. 29/12 P10 Lätt Plj E Algeriskafö...gen i Malmö Ferdig Lilla Torg FF      
29120215 fre. 29/12 15:00 fre. 29/12 P10 Svår Plj A Skanör Falt...IF SFIF röd Ferdig Lilla Torg FF      
29120216 fre. 29/12 15:15 fre. 29/12 P10 Svår Plj B Hyllie IK Ferdig Skanör-Falsterbo IF Svart      
29120217 fre. 29/12 15:30 fre. 29/12 P10 Svår Plj C Trelleborgs ff 1 Ferdig Dösjöbro IF      
29120218 fre. 29/12 15:45 fre. 29/12 P10 Svår Plj D Malmö FF 1 Ferdig Kvarnby IK      
29120219 fre. 29/12 16:00 fre. 29/12 P10 Svår Plj A BK Olympic U10 1 Ferdig Skanör Falt...IF SFIF röd      
29120220 fre. 29/12 16:15 fre. 29/12 P10 Svår Plj B Malmö FF 4 Ferdig Hyllie IK      
29120221 fre. 29/12 16:30 fre. 29/12 P10 Svår Plj C Dösjöbro IF Ferdig Malmö City FC Lila      
29120222 fre. 29/12 16:45 fre. 29/12 P10 Svår Plj D FC Trelleborg Blå Ferdig Malmö FF 1      
29120223 fre. 29/12 17:00 fre. 29/12 P10 Svår Plj A Vikens IK Ferdig Skanör Falt...IF SFIF röd      
29120224 fre. 29/12 17:15 fre. 29/12 P10 Svår Plj B Malmö FF 4 Ferdig Skanör-Falsterbo IF Svart      
29120225 fre. 29/12 17:30 fre. 29/12 P10 Svår Plj C Malmö City FC Lila Ferdig Trelleborgs ff 1      
29120226 fre. 29/12 17:45 fre. 29/12 P10 Svår Plj D Kvarnby IK Ferdig FC Trelleborg Blå      
29120227 fre. 29/12 18:00 fre. 29/12 P10 Svår Plj E BK Olympic U10 2 Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
29120228 fre. 29/12 18:15 fre. 29/12 P10 Svår Plj F BK Höllviken Vit Ferdig Husie IF      
29120229 fre. 29/12 18:30 fre. 29/12 P10 Svår Plj G Malmö City FC Blå Ferdig FC Trelleborg Röd      
29120230 fre. 29/12 18:45 fre. 29/12 P10 Svår Plj E FC Rosengård 1917 vit Ferdig Trelleborgs ff 2      
29120231 fre. 29/12 19:00 fre. 29/12 P10 Svår Plj F Husie IF Ferdig Svedala IF Blå      
29120232 fre. 29/12 19:15 fre. 29/12 P10 Svår Plj G Kulladals F...dals FF Blå Ferdig Malmö City FC Blå      
29120233 fre. 29/12 19:30 fre. 29/12 P10 Svår Plj E Trelleborgs ff 2 Ferdig BK Olympic U10 2      
29120234 fre. 29/12 19:45 fre. 29/12 P10 Svår Plj F BK Höllviken Vit Ferdig Svedala IF Blå      
29120235 fre. 29/12 20:00 fre. 29/12 P10 Svår Plj G FC Trelleborg Röd Ferdig Kulladals F...dals FF Blå