Dette er resultater fra Skånecupen 2017. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2020 her.

FC Rosengård 1917

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
26120302 ti 26/12 10:40 ti 26/12 Kombihallen Junior Plj B FC Rosengård 1917 vit 3 - 4 BK Höllviken 1    
26120308 ti 26/12 12:40 ti 26/12 Kombihallen Junior Plj B Kvarnby IK 2 2 7 - 0 FC Rosengård 1917 vit    
26120218 ti 26/12 14:45 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Plj A FC Rosengård 1917 vit Ferdig Sjöbo IF      
26120315 ti 26/12 15:00 ti 26/12 Kombihallen Junior Plj B Svedala IF 2 - 0 FC Rosengård 1917 vit    
26120223 ti 26/12 16:00 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Plj A Lunds BK Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
26120318 ti 26/12 16:10 ti 26/12 Kombihallen Junior Slutspel B 1/8 Final Södra Sandby IF 3 - 2 FC Rosengård 1917 vit    
26120228 ti 26/12 17:15 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Plj A FC Rosengård 1917 vit Ferdig LB07 2      
27120124 on 27/12 15:15 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj E FC Rosengård 1917 vit Ferdig FC Trelleborg 4      
27120131 on 27/12 17:00 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj E Linero IF vit Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
27120138 on 27/12 18:45 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj E Borrby IF Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
28120403 to 28/12 10:00 to 28/12 Kulladal Sporthall P15 Plj C FC Rosengård 1917 vit 0 - 9 Lunds BK 1    
28120406 to 28/12 11:00 to 28/12 Kulladal Sporthall P15 Plj C Trelleborgs FF 2 10 - 0 FC Rosengård 1917 vit    
28120411 to 28/12 12:40 to 28/12 Kulladal Sporthall P15 Plj C GIF Nike 2 - 1 FC Rosengård 1917 vit    
28120416 to 28/12 15:00 to 28/12 Kulladal Sporthall P15 Slutspel B 1/4 Final Hässleholms IF 5 - 1 FC Rosengård 1917 vit    
29120227 fr 29/12 18:00 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Plj E BK Olympic U10 2 Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
29120230 fr 29/12 18:45 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Plj E FC Rosengård 1917 vit Ferdig Trelleborgs ff 2      
29120133 fr 29/12 19:30 fr 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Plj E FC Rosengård 1917 vit Ferdig Bjärred IF      
02010226 ti 02/01 15:45 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Plj J LB07 Limhamn 1 Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
02010130 ti 02/01 16:45 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Plj J FC Rosengård 1917 vit Ferdig Dalby GIF Blå      
02010134 ti 02/01 17:45 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Plj J GIF Nike lag gul 2 Ferdig FC Rosengård 1917 vit      
03010201 on 03/01 10:00 on 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Plj B FC Rosengård 1917 vit 0 - 1 GIF Nike    
03010108 on 03/01 11:45 on 03/01 Baltiska Hallen F13 Plj B BK Höllviken Röd 3 - 1 FC Rosengård 1917 vit    
03010212 on 03/01 12:45 on 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Plj B FC Rosengård 1917 vit 2 - 2 Husie IF    
03010216 on 03/01 13:45 on 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Plj B Skegrie BK 1 - 0 FC Rosengård 1917 vit    
04010201 to 04/01 08:15 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Plj H FC Rosengård 1917 vit 2 - 2 Vellinge IF 1    
04010206 to 04/01 09:30 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Plj H Svedala IF 1 2 - 5 FC Rosengård 1917 vit    
04010211 to 04/01 10:45 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Plj H Hässleholms IF Grön 0 - 2 FC Rosengård 1917 vit    
04010216 to 04/01 12:00 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel A 1/16 Final FC Rosengård 1917 vit 2 - 0 Kvarnby IK Grön    
04010123 to 04/01 14:00 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final BK Olympic Vit 1 - 0 FC Rosengård 1917 vit