Detta är resultaten från Skånecupen 2017. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2021 här.

Baltiska Hallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120100 ons 27/12 09:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp A Holma/kroksbäck if Färdig FC Trelleborg 2      
27120101 ons 27/12 09:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp B Staffanstor...ted Lag Vit Färdig Skanör Falterbo IF Röd      
27120102 ons 27/12 09:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp C FC Trelleborg 1 Färdig Fc möjligheten      
27120103 ons 27/12 09:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp D Skanör Falsterbo IF 1 Färdig Malmö FF 2      
27120104 ons 27/12 10:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp E Staffanstor...ted Lag Blå Färdig Kulladals FF 1      
27120105 ons 27/12 10:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp F OXIE SK Färdig LB07 Bunkeflo vit      
27120106 ons 27/12 10:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp A FC Trelleborg 2 Färdig Skanör Falterbo IF Vit      
27120107 ons 27/12 10:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp B Husie if Svart Färdig Staffanstor...ted Lag Vit      
27120108 ons 27/12 11:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp C Hyllie IK Svart Färdig FC Trelleborg 1      
27120109 ons 27/12 11:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp D Malmö FF 2 Färdig Husie if Vit      
27120110 ons 27/12 11:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp E Kulladals FF 1 Färdig Malmö FF 1      
27120111 ons 27/12 11:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp F LB07 Bunkeflo vit Färdig Husie if Grön      
27120112 ons 27/12 12:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp A FC Trelleborg 2 Färdig Hyllie IK Grön      
27120113 ons 27/12 12:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp B Kulladals FF 2 Färdig Staffanstor...ted Lag Vit      
27120114 ons 27/12 12:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp C FC Trelleborg 1 Färdig BK Flagg      
27120115 ons 27/12 12:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp D Malmö FF 2 Färdig Staffanstor...ted Lag Gul      
27120116 ons 27/12 13:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp E Skanör Falsterbo IF 2 Färdig Kulladals FF 1      
27120117 ons 27/12 13:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp F LB07 Bunkeflo vit Färdig Lilla Torg FF LTFF1      
27120118 ons 27/12 13:45 ons 27/12 P8 Svår Grp A Lilla Torg FF LTFF2 Färdig LB07 2Bunkeflo svart      
27120119 ons 27/12 14:00 ons 27/12 P8 Svår Grp B Borstahusens BK Röd Färdig Kvarnby IK 2 Vit      
27120120 ons 27/12 14:15 ons 27/12 F8 Grp A Hyllie IK Färdig LB07 2Svart      
27120121 ons 27/12 14:30 ons 27/12 P8 Svår Grp C Linero IF röd Färdig Borstahusens BK Blå      
27120122 ons 27/12 14:45 ons 27/12 P8 Svår Grp D LB07 1Bunkeflo röd Färdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120123 ons 27/12 15:00 ons 27/12 F8 Grp A Fc Rosengård Färdig BK Höllviken Vit      
27120124 ons 27/12 15:15 ons 27/12 P8 Svår Grp E FC Rosengård 1917 vit Färdig FC Trelleborg 4      
27120125 ons 27/12 15:30 ons 27/12 P8 Svår Grp A LB07 2Bunkeflo svart Färdig FC Trelleborg 3      
27120126 ons 27/12 15:45 ons 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Vit Färdig Hyllie IK      
27120127 ons 27/12 16:00 ons 27/12 P8 Svår Grp B Kvarnby IK 2 Vit Färdig OXIE SK      
27120128 ons 27/12 16:15 ons 27/12 P8 Svår Grp C Borstahusens BK Blå Färdig Husie if Röd      
27120129 ons 27/12 16:30 ons 27/12 F8 Grp A LB07 2Svart Färdig Fc Rosengård      
27120130 ons 27/12 16:45 ons 27/12 P8 Svår Grp D Västra ingelstad Färdig LB07 1Bunkeflo röd      
27120131 ons 27/12 17:00 ons 27/12 P8 Svår Grp E Linero IF vit Färdig FC Rosengård 1917 vit      
27120132 ons 27/12 17:15 ons 27/12 F8 Grp A Hyllie IK Färdig LB07 1Röd      
27120133 ons 27/12 17:30 ons 27/12 P8 Svår Grp A LB07 2Bunkeflo svart Färdig Veberöds AIF      
27120134 ons 27/12 17:45 ons 27/12 P8 Svår Grp B Kvarnby IK 2 Vit Färdig Malmö FF 1      
27120135 ons 27/12 18:00 ons 27/12 F8 Grp A LB07 1Röd Färdig Fc Rosengård      
27120136 ons 27/12 18:15 ons 27/12 P8 Svår Grp C Malmö FF 2 Färdig Borstahusens BK Blå      
27120137 ons 27/12 18:30 ons 27/12 P8 Svår Grp D LB07 1Bunkeflo röd Färdig Husie if Blå      
27120138 ons 27/12 18:45 ons 27/12 P8 Svår Grp E Borrby IF Färdig FC Rosengård 1917 vit      
27120139 ons 27/12 19:00 ons 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig LB07 2Svart      
27120140 ons 27/12 19:15 ons 27/12 F8 Grp A LB07 1Röd Färdig BK Höllviken Vit