Detta är resultaten från Skånecupen 2017. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2021 här.

Baltiska Träningshallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120200 ons 27/12 09:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp A Skanör Falterbo IF Vit Färdig Hyllie IK Grön      
27120201 ons 27/12 09:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp B Kulladals FF 2 Färdig Husie if Svart      
27120202 ons 27/12 09:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp C BK Flagg Färdig Hyllie IK Svart      
27120203 ons 27/12 09:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp D Husie if Vit Färdig Staffanstor...ted Lag Gul      
27120204 ons 27/12 10:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp E Malmö FF 1 Färdig Skanör Falsterbo IF 2      
27120205 ons 27/12 10:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp F Husie if Grön Färdig Lilla Torg FF LTFF1      
27120206 ons 27/12 10:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp A Hyllie IK Grön Färdig Holma/kroksbäck if      
27120207 ons 27/12 10:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp B Skanör Falterbo IF Röd Färdig Kulladals FF 2      
27120208 ons 27/12 11:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp C Fc möjligheten Färdig BK Flagg      
27120209 ons 27/12 11:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp D Staffanstor...ted Lag Gul Färdig Skanör Falsterbo IF 1      
27120210 ons 27/12 11:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp E Skanör Falsterbo IF 2 Färdig Staffanstor...ted Lag Blå      
27120211 ons 27/12 11:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp F Lilla Torg FF LTFF1 Färdig OXIE SK      
27120212 ons 27/12 12:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp A Skanör Falterbo IF Vit Färdig Holma/kroksbäck if      
27120213 ons 27/12 12:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp B Skanör Falterbo IF Röd Färdig Husie if Svart      
27120214 ons 27/12 12:30 ons 27/12 P8 Lätt Grp C Hyllie IK Svart Färdig Fc möjligheten      
27120215 ons 27/12 12:45 ons 27/12 P8 Lätt Grp D Husie if Vit Färdig Skanör Falsterbo IF 1      
27120216 ons 27/12 13:00 ons 27/12 P8 Lätt Grp E Staffanstor...ted Lag Blå Färdig Malmö FF 1      
27120217 ons 27/12 13:15 ons 27/12 P8 Lätt Grp F Husie if Grön Färdig OXIE SK      
27120218 ons 27/12 13:45 ons 27/12 P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Färdig Veberöds AIF      
27120219 ons 27/12 14:00 ons 27/12 P8 Svår Grp B OXIE SK Färdig Malmö FF 1      
27120220 ons 27/12 14:15 ons 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig LB07 1Röd      
27120221 ons 27/12 14:30 ons 27/12 P8 Svår Grp C Husie if Röd Färdig Malmö FF 2      
27120222 ons 27/12 14:45 ons 27/12 P8 Svår Grp D Husie if Blå Färdig Västra ingelstad      
27120223 ons 27/12 15:00 ons 27/12 F8 Grp A LB07 2Svart Färdig LB07 1Röd      
27120224 ons 27/12 15:15 ons 27/12 P8 Svår Grp E Borrby IF Färdig Linero IF vit      
27120225 ons 27/12 15:30 ons 27/12 P8 Svår Grp A Veberöds AIF Färdig Lilla Torg FF LTFF2      
27120226 ons 27/12 15:45 ons 27/12 F8 Grp A Fc Rosengård Färdig BK Höllviken Röd      
27120227 ons 27/12 16:00 ons 27/12 P8 Svår Grp B Malmö FF 1 Färdig Borstahusens BK Röd      
27120228 ons 27/12 16:15 ons 27/12 P8 Svår Grp C Malmö FF 2 Färdig Linero IF röd      
27120229 ons 27/12 16:30 ons 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Vit Färdig BK Höllviken Röd      
27120230 ons 27/12 16:45 ons 27/12 P8 Svår Grp D Kvarnby IK 1 Blå Färdig Husie if Blå      
27120231 ons 27/12 17:00 ons 27/12 P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Färdig Borrby IF      
27120232 ons 27/12 17:15 ons 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Vit Färdig LB07 2Svart      
27120233 ons 27/12 17:30 ons 27/12 P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Färdig Lilla Torg FF LTFF2      
27120234 ons 27/12 17:45 ons 27/12 P8 Svår Grp B OXIE SK Färdig Borstahusens BK Röd      
27120235 ons 27/12 18:00 ons 27/12 F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig Hyllie IK      
27120236 ons 27/12 18:15 ons 27/12 P8 Svår Grp C Linero IF röd Färdig Husie if Röd      
27120237 ons 27/12 18:30 ons 27/12 P8 Svår Grp D Västra ingelstad Färdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120238 ons 27/12 18:45 ons 27/12 P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Färdig Linero IF vit      
27120239 ons 27/12 19:00 ons 27/12 F8 Grp A Hyllie IK Färdig Fc Rosengård