Detta är resultaten från Skånecupen 2017. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2021 här.

Baltiska Träningshallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29120200 fre 29/12 11:00 fre 29/12 P10 Lätt Grp A Lunds SK Färdig Hyllie IK 1      
29120201 fre 29/12 11:15 fre 29/12 P10 Lätt Grp B Malmö City FC Röd Färdig Kulladals F...dals FF Vit      
29120202 fre 29/12 11:30 fre 29/12 P10 Lätt Grp C Holma/kroksbäck if Färdig LB07 L      
29120203 fre 29/12 11:45 fre 29/12 P10 Lätt Grp D Husie IF Färdig Malmö FF      
29120204 fre 29/12 12:00 fre 29/12 P10 Lätt Grp E Lilla Torg FF Färdig Dösjöbro IF      
29120205 fre 29/12 12:15 fre 29/12 P10 Lätt Grp A Oxie SK 1 lag blå Färdig Lunds SK      
29120206 fre 29/12 12:30 fre 29/12 P10 Lätt Grp B Staffanstorp United Färdig Malmö City FC Röd      
29120207 fre 29/12 12:45 fre 29/12 P10 Lätt Grp C Oxie SK svart Färdig Holma/kroksbäck if      
29120208 fre 29/12 13:00 fre 29/12 P10 Lätt Grp D Malmö FF Färdig Svedala IF Vit      
29120209 fre 29/12 13:15 fre 29/12 P10 Lätt Grp E BK Höllviken Röd Färdig Lilla Torg FF      
29120210 fre 29/12 13:30 fre 29/12 P10 Lätt Grp A Oxie SK 1 lag blå Färdig Hyllie IK 1      
29120211 fre 29/12 13:45 fre 29/12 P10 Lätt Grp B Malmö City FC Röd Färdig Bjärred IF      
29120212 fre 29/12 14:00 fre 29/12 P10 Lätt Grp C Holma/kroksbäck if Färdig Kvarnby IK      
29120213 fre 29/12 14:15 fre 29/12 P10 Lätt Grp D Husie IF Färdig Svedala IF Vit      
29120214 fre 29/12 14:30 fre 29/12 P10 Lätt Grp E Algeriskafö...gen i Malmö Färdig Lilla Torg FF      
29120215 fre 29/12 15:00 fre 29/12 P10 Svår Grp A Skanör Falt...IF SFIF röd Färdig Lilla Torg FF      
29120216 fre 29/12 15:15 fre 29/12 P10 Svår Grp B Hyllie IK Färdig Skanör-Falsterbo IF Svart      
29120217 fre 29/12 15:30 fre 29/12 P10 Svår Grp C Trelleborgs ff 1 Färdig Dösjöbro IF      
29120218 fre 29/12 15:45 fre 29/12 P10 Svår Grp D Malmö FF 1 Färdig Kvarnby IK      
29120219 fre 29/12 16:00 fre 29/12 P10 Svår Grp A BK Olympic U10 1 Färdig Skanör Falt...IF SFIF röd      
29120220 fre 29/12 16:15 fre 29/12 P10 Svår Grp B Malmö FF 4 Färdig Hyllie IK      
29120221 fre 29/12 16:30 fre 29/12 P10 Svår Grp C Dösjöbro IF Färdig Malmö City FC Lila      
29120222 fre 29/12 16:45 fre 29/12 P10 Svår Grp D FC Trelleborg Blå Färdig Malmö FF 1      
29120223 fre 29/12 17:00 fre 29/12 P10 Svår Grp A Vikens IK Färdig Skanör Falt...IF SFIF röd      
29120224 fre 29/12 17:15 fre 29/12 P10 Svår Grp B Malmö FF 4 Färdig Skanör-Falsterbo IF Svart      
29120225 fre 29/12 17:30 fre 29/12 P10 Svår Grp C Malmö City FC Lila Färdig Trelleborgs ff 1      
29120226 fre 29/12 17:45 fre 29/12 P10 Svår Grp D Kvarnby IK Färdig FC Trelleborg Blå      
29120227 fre 29/12 18:00 fre 29/12 P10 Svår Grp E BK Olympic U10 2 Färdig FC Rosengård 1917 vit      
29120228 fre 29/12 18:15 fre 29/12 P10 Svår Grp F BK Höllviken Vit Färdig Husie IF      
29120229 fre 29/12 18:30 fre 29/12 P10 Svår Grp G Malmö City FC Blå Färdig FC Trelleborg Röd      
29120230 fre 29/12 18:45 fre 29/12 P10 Svår Grp E FC Rosengård 1917 vit Färdig Trelleborgs ff 2      
29120231 fre 29/12 19:00 fre 29/12 P10 Svår Grp F Husie IF Färdig Svedala IF Blå      
29120232 fre 29/12 19:15 fre 29/12 P10 Svår Grp G Kulladals F...dals FF Blå Färdig Malmö City FC Blå      
29120233 fre 29/12 19:30 fre 29/12 P10 Svår Grp E Trelleborgs ff 2 Färdig BK Olympic U10 2      
29120234 fre 29/12 19:45 fre 29/12 P10 Svår Grp F BK Höllviken Vit Färdig Svedala IF Blå      
29120235 fre 29/12 20:00 fre 29/12 P10 Svår Grp G FC Trelleborg Röd Färdig Kulladals F...dals FF Blå