Detta är resultaten från Skånecupen 2017. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2020 här.

LB07

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
26120102 ti 26/12 10:30 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp C LB07 1 Färdig FC Trelleborg      
26120105 ti 26/12 11:15 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp F LB07 2 Färdig Arlövs BI      
26120208 ti 26/12 12:00 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Lätt Grp C Lindeborgs FF 1 Färdig LB07 1      
26120211 ti 26/12 12:45 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Lätt Grp F Holma kroksbäck IF Färdig LB07 2      
26120114 ti 26/12 13:30 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp C Västra Ingelstad IS Färdig LB07 1      
26120117 ti 26/12 14:15 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp F Skanör-Falsterbo IF Röd Färdig LB07 2      
26120118 ti 26/12 14:45 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Svår Grp A LB07 2 Färdig Lunds BK      
26120122 ti 26/12 15:45 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Svår Grp E Västra Ingelstad IS Färdig LB07 1      
26120123 ti 26/12 16:00 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Svår Grp A Sjöbo IF Färdig LB07 2      
26120227 ti 26/12 17:00 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp E LB07 1 Färdig Kvarnby Ik Blå      
26120228 ti 26/12 17:15 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp A FC Rosengård 1917 vit Färdig LB07 2      
26120232 ti 26/12 18:15 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp E Malmö FF 1 Färdig LB07 1      
27120301 on 27/12 08:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A Staffanstorps United FC 2 1 - 5 LB07 2    
27120401 on 27/12 09:20 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp E LB07 1 1 - 2 Ystads IF FF    
27120402 on 27/12 09:40 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp F Kulladals F...dals FF Blå 0 - 4 LB07 P04-Röd    
27120105 on 27/12 10:15 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp F OXIE SK Färdig LB07 Bunkeflo vit      
27120308 on 27/12 10:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A LB07 2 2 - 5 Trelleborgs FF 1    
27120407 on 27/12 11:20 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp E Kvarnby Ik Trophy 2 - 4 LB07 1    
27120111 on 27/12 11:45 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp F LB07 Bunkeflo vit Färdig Husie if Grön      
27120409 on 27/12 12:00 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp F LB07 P04-Röd 2 - 0 Husie IF 2    
27120117 on 27/12 13:15 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Grp F LB07 Bunkeflo vit Färdig Lilla Torg FF LTFF1      
27120316 on 27/12 13:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A Malmö FF 2 5 - 1 LB07 2    
27120413 on 27/12 13:20 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp E LB07 1 2 - 3 BK Olympic Vit    
27120414 on 27/12 13:40 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp F LB07 P04-Röd 3 - 0 Liria IF    
27120118 on 27/12 13:45 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp A Lilla Torg FF LTFF2 Färdig LB07 2Bunkeflo svart      
27120120 on 27/12 14:15 on 27/12 Baltiska Hallen F8 Grp A Hyllie IK Färdig LB07 2Svart      
27120220 on 27/12 14:15 on 27/12 Baltiska Träningshallen F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig LB07 1Röd      
27120122 on 27/12 14:45 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp D LB07 1Bunkeflo röd Färdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120223 on 27/12 15:00 on 27/12 Baltiska Träningshallen F8 Grp A LB07 2Svart Färdig LB07 1Röd      
27120223 on 27/12 15:00 on 27/12 Baltiska Träningshallen F8 Grp A LB07 2Svart Färdig LB07 1Röd      
27120125 on 27/12 15:30 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp A LB07 2Bunkeflo svart Färdig FC Trelleborg 3      
27120324 on 27/12 16:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/8 Final LB07 2 7 - 1 Lilla Torg FF    
27120420 on 27/12 16:00 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Slutspel A 1/8 Final LB07 P04-Röd 5 - 1 Ystads IF FF    
27120129 on 27/12 16:30 on 27/12 Baltiska Hallen F8 Grp A LB07 2Svart Färdig Fc Rosengård      
27120422 on 27/12 16:40 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Slutspel B 1/4 Final LB07 1 1 - 5 BK Olympic Gul    
27120130 on 27/12 16:45 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp D Västra ingelstad Färdig LB07 1Bunkeflo röd      
27120232 on 27/12 17:15 on 27/12 Baltiska Träningshallen F8 Grp A BK Höllviken Vit Färdig LB07 2Svart      
27120132 on 27/12 17:15 on 27/12 Baltiska Hallen F8 Grp A Hyllie IK Färdig LB07 1Röd      
27120133 on 27/12 17:30 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp A LB07 2Bunkeflo svart Färdig Veberöds AIF      
27120425 on 27/12 17:40 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Slutspel A 1/4 Final LB07 P04-Röd 7 - 6 Malmö City FC    
27120135 on 27/12 18:00 on 27/12 Baltiska Hallen F8 Grp A LB07 1Röd Färdig Fc Rosengård      
27120137 on 27/12 18:30 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp D LB07 1Bunkeflo röd Färdig Husie if Blå      
27120427 on 27/12 18:40 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Slutspel A Semifinal LB07 P04-Röd 2 - 1 Kulladals F...dals FF Röd    
27120139 on 27/12 19:00 on 27/12 Baltiska Hallen F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig LB07 2Svart      
27120332 on 27/12 19:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/4 Final LB07 2 3 - 0 BK Olympic Grön    
27120140 on 27/12 19:15 on 27/12 Baltiska Hallen F8 Grp A LB07 1Röd Färdig BK Höllviken Vit      
27120336 on 27/12 20:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B Semifinal LB07 2 1 - 3 Hyllie IK    
29120403 fr 29/12 09:30 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Grp C FC Trelleborg 1 - 1 LB07    
29120407 fr 29/12 10:50 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Grp C LB07 1 - 1 Staffanstorp United    
29120411 fr 29/12 12:10 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Grp C Kulladals FF 1 - 5 LB07    
29120417 fr 29/12 15:00 fr 29/12 Kulladal Sporthall P16 Slutspel A 1/4 Final BK olympic 2 3 - 2 LB07    
30120101 lö 30/12 09:15 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp B Trelleborgs FF 0 - 3 LB07 Blå    
30120202 lö 30/12 09:30 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp C Tomelilla IF 3 - 2 LB07 Vit    
30120205 lö 30/12 10:15 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp B LB07 Blå 1 - 2 Svedala IF    
30120304 lö 30/12 10:20 lö 30/12 Kombihallen F14 Grp C LB07 2 - 1 FC Staffanstorp Blå    
30120106 lö 30/12 10:30 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp C LB07 Vit 2 - 0 FC Trelleborg Vit    
30120209 lö 30/12 11:15 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp B LB07 Blå 1 - 2 HUSIE IF HUSIE VIT    
30120210 lö 30/12 11:30 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp C BK Olympic Grön 2 - 0 LB07 Vit    
30120212 lö 30/12 12:00 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp E LB07 Röd 1 - 3 Kvarnby IK Blå    
30120113 lö 30/12 12:15 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/8 Final Malmö City FC 0 - 1 LB07 Blå    
30120310 lö 30/12 12:20 lö 30/12 Kombihallen F14 Grp C Glumslövs FF 03 2 - 0 LB07    
30120114 lö 30/12 12:30 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp F Malmö FF 1 2 - 0 LB07 Svart    
30120215 lö 30/12 12:45 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel B 1/8 Final LB07 Vit 2 - 1 ksf prespa birlik Birlik    
30120219 lö 30/12 14:00 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp E HUSIE IF HUSIE GRÖN 1 - 2 LB07 Röd    
30120315 lö 30/12 14:00 lö 30/12 Kombihallen F14 Grp C Husie IF 5 - 1 LB07    
30120220 lö 30/12 14:15 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp F LB07 Svart 2 - 2 Arlövs BI    
30120222 lö 30/12 14:45 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel B 1/4 Final BK Höllviken Röd 3 - 1 LB07 Vit    
30120122 lö 30/12 14:45 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/4 Final LB07 Blå 3 - 1 HUSIE IF HUSIE VIT    
30120318 lö 30/12 15:00 lö 30/12 Kombihallen F14 Slutspel B 1/4 Final LB07 6 - 4 Lunds BK F14    
30120223 lö 30/12 15:00 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp E LB07 Röd 1 - 3 FC Trelleborg Blå    
30120224 lö 30/12 15:15 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp F BK Olympic Vit 0 - 6 LB07 Svart    
30120128 lö 30/12 16:30 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/8 Final Kvarnby IK Blå 1 - 4 LB07 Svart    
30120229 lö 30/12 16:45 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel B Semifinal LB07 Blå 4 - 3 BK Höllviken Röd    
30120324 lö 30/12 17:10 lö 30/12 Kombihallen F14 Slutspel B Semifinal FC Staffanstorp 1 3 - 1 LB07    
30120130 lö 30/12 17:15 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/4 Final LB07 Svart 1 - 2 Malmö FF 2    
30120231 lö 30/12 17:30 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel B 1/4 Final BK Höllviken Svart 1 - 0 LB07 Röd    
30120134 lö 30/12 19:00 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel B Final LB07 Blå 2 - 0 HUSIE IF HUSIE GRÖN    
02010113 ti 02/01 12:15 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp E Rydsgård/Skivarp Färdig LB07 B2      
02010215 ti 02/01 12:45 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp G Husie if Vit Färdig LB07 B3      
02010217 ti 02/01 13:15 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp E LB07 B2 Färdig Bk flagg 1      
02010119 ti 02/01 14:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp G LB07 B3 Färdig Kvarnby IK Orange      
02010121 ti 02/01 14:30 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp E LB07 B2 Färdig Husie IF 1      
02010123 ti 02/01 15:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp G BK Höllviken Vit Färdig LB07 B3      
02010125 ti 02/01 15:30 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp I Husie IF 2 Färdig LB07 B1      
02010127 ti 02/01 16:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp K BK Höllviken Röd Färdig LB07 B4      
02010229 ti 02/01 16:30 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp I LB07 B1 Färdig Fc möjligheten 2      
02010231 ti 02/01 17:00 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp K LB07 B4 Färdig Kvarnby IK Rosa      
02010133 ti 02/01 17:30 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp I LB07 B1 Färdig Trelleborgs FF TFF      
02010135 ti 02/01 18:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp K LB07 B4 Färdig BK Olympic P12      
03010102 on 03/01 10:15 on 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Grp A Hyllie IK 0 - 0 LB07    
03010205 on 03/01 11:00 on 03/01 Baltiska Träningshallen F12/13 Grp A LB07 1 - 1 Södra Sandby IF F12    
03010109 on 03/01 12:00 on 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Grp A LB07 0 - 0 FC Rosengård    
04010103 to 04/01 08:45 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp E Arlövs BI 1 - 2 LB07 Svart    
04010108 to 04/01 10:00 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp E LB07 Svart 0 - 0 FC Bellevue 2    
04010213 to 04/01 11:15 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp E LB07 Svart 2 - 1 Furulunds IK 2    
04010218 to 04/01 12:45 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp B LB07 Vit 2 - 3 FC Trelleborg Röd    
04010224 to 04/01 14:15 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final LB07 Svart 2 - 1 Bara Gif    
04010126 to 04/01 14:45 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp B Kvarnby Ik 2 - 2 LB07 Vit    
04010230 to 04/01 15:45 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel A 1/4 Final FC Bellevue 2 1 - 0 LB07 Svart    
04010132 to 04/01 16:30 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp B LB07 Vit 3 - 0 BK Olympic 06    
04010235 to 04/01 17:15 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel B 1/8 Final LB07 Vit 4 - 1 Hässleholms IF Vit    
04010139 to 04/01 18:30 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel B 1/4 Final BK Olympic 06 0 - 3 LB07 Vit    
04010141 to 04/01 19:15 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel B Semifinal LB07 Vit 7 - 0 Staffanstorp United Blå    
04010144 to 04/01 20:30 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel B Final LB07 Vit 2 - 1 BK Landora Röd    
05010300 fr 05/01 11:00 fr 05/01 Kombihallen P14 Slutspel A Final Husie IF 1 5 - 0 LB07 P04-Röd    
06010100 lö 06/01 11:00 lö 06/01 Baltiska Hallen F8 Extra LB07 1Röd Färdig BK Höllviken Röd      
06010107 lö 06/01 13:35 lö 06/01 Baltiska Hallen P11/12 Extra Malmö FF 1 Färdig LB07 B2