Detta är resultaten från Skånecupen 2017. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2019 här.

Kvarnby IK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
26120100 ti 26/12 10:00 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp A Skanör-Falsterbo IF Vit Färdig Kvarnby Ik Vit      
26120303 ti 26/12 11:00 ti 26/12 Kombihallen Junior Grp B Svedala IF 0 - 5 Kvarnby IK 2 2    
26120206 ti 26/12 11:30 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Lätt Grp A Kvarnby Ik Vit Färdig Åhus HBK      
26120308 ti 26/12 12:40 ti 26/12 Kombihallen Junior Grp B Kvarnby IK 2 2 7 - 0 FC Rosengård 1917 vit    
26120112 ti 26/12 13:00 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp A Kvarnby Ik Vit Färdig Husie IF 2      
26120314 ti 26/12 14:40 ti 26/12 Kombihallen Junior Grp B BK Höllviken 1 3 - 4 Kvarnby IK 2 2    
26120222 ti 26/12 15:45 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp E Kvarnby Ik Blå Färdig Malmö FF 1      
26120227 ti 26/12 17:00 ti 26/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp E LB07 1 Färdig Kvarnby Ik Blå      
26120321 ti 26/12 17:10 ti 26/12 Kombihallen Junior Slutspel A 1/8 Final Kvarnby IK 2 2 3 - 2 IFK Malmö 2    
26120132 ti 26/12 18:15 ti 26/12 Baltiska Hallen P9 Svår Grp E Västra Ingelstad IS Färdig Kvarnby Ik Blå      
26120325 ti 26/12 18:40 ti 26/12 Kombihallen Junior Slutspel A 1/4 Final Bjärreds IF 2 - 4 Kvarnby IK 2 2    
26120327 ti 26/12 19:30 ti 26/12 Kombihallen Junior Slutspel A Semifinal Kvarnby IK 2 2 1 - 4 Trelleborgs FF 2    
27120302 on 27/12 08:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B Kvarnby Ik 1 1 - 1 BK Olympic Grön    
27120400 on 27/12 09:00 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp E BK Olympic Vit 1 - 0 Kvarnby Ik Trophy    
27120304 on 27/12 09:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Staffanstorps United FC 1 4 - 1 Kvarnby Ik 2    
27120310 on 27/12 11:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B Lilla Torg FF 1 - 2 Kvarnby Ik 1    
27120407 on 27/12 11:20 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp E Kvarnby Ik Trophy 2 - 4 LB07 1    
27120312 on 27/12 12:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Kvarnby Ik 2 0 - 3 Hyllie IK    
27120412 on 27/12 13:00 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Grp E Kvarnby Ik Trophy 4 - 5 Ystads IF FF    
27120119 on 27/12 14:00 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp B Borstahusens BK Röd Färdig Kvarnby IK 2 Vit      
27120319 on 27/12 14:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B Eslövs BK 1 - 1 Kvarnby Ik 1    
27120320 on 27/12 14:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Malmö FF 1 13 - 0 Kvarnby Ik 2    
27120122 on 27/12 14:45 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp D LB07 1Bunkeflo röd Färdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120418 on 27/12 15:20 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Slutspel B 1/8 Final Kulladals F...dals FF Blå 1 - 3 Kvarnby Ik Trophy    
27120127 on 27/12 16:00 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp B Kvarnby IK 2 Vit Färdig OXIE SK      
27120230 on 27/12 16:45 on 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Grp D Kvarnby IK 1 Blå Färdig Husie if Blå      
27120327 on 27/12 17:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/8 Final Trelleborgs FF 2 7 - 1 Kvarnby Ik 2    
27120423 on 27/12 17:00 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Slutspel B 1/4 Final BK Höllviken Röd 0 - 2 Kvarnby Ik Trophy    
27120328 on 27/12 17:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final Trelleborgs FF 1 12 - 0 Kvarnby Ik 1    
27120134 on 27/12 17:45 on 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Grp B Kvarnby IK 2 Vit Färdig Malmö FF 1      
27120426 on 27/12 18:20 on 27/12 Kulladal Sporthall P14 Slutspel B Semifinal Kvarnby Ik Trophy 2 - 1 BK Olympic Gul    
27120237 on 27/12 18:30 on 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Grp D Västra ingelstad Färdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120338 on 27/12 21:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B Final Hyllie IK 2 - 1 Kvarnby Ik Trophy    
28120301 to 28/12 09:20 to 28/12 Kombihallen P15 Grp B Malmö FF 1 - 1 Kvarnby IK Kompis 15    
28120305 to 28/12 10:40 to 28/12 Kombihallen P15 Grp B Kvarnby IK Kompis 15 0 - 2 Lunds BK 2    
28120309 to 28/12 12:00 to 28/12 Kombihallen P15 Grp B Husie IF 6 - 0 Kvarnby IK Kompis 15    
28120314 to 28/12 14:00 to 28/12 Kombihallen P15 Grp B Kvarnby IK Kompis 15 1 - 3 Ramlösa Södra IF lag 1    
29120102 fr 29/12 11:30 fr 29/12 Baltiska Hallen P10 Lätt Grp C Kvarnby IK Färdig Oxie SK svart      
29120107 fr 29/12 12:45 fr 29/12 Baltiska Hallen P10 Lätt Grp C LB07 L Färdig Kvarnby IK      
29120212 fr 29/12 14:00 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Lätt Grp C Holma/kroksbäck if Färdig Kvarnby IK      
29120218 fr 29/12 15:45 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp D Malmö FF 1 Färdig Kvarnby IK      
29120122 fr 29/12 16:45 fr 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Grp D Kvarnby IK Färdig BK Höllviken Svart      
29120226 fr 29/12 17:45 fr 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp D Kvarnby IK Färdig FC Trelleborg Blå      
30120200 lö 30/12 09:00 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp A Malmö City FC 1 - 5 Kvarnby IK Vit    
30120104 lö 30/12 10:00 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp A Kvarnby IK Vit 7 - 0 Bara Gif    
30120208 lö 30/12 11:00 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp A FC Trelleborg Röd 3 - 4 Kvarnby IK Vit    
30120212 lö 30/12 12:00 lö 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp E LB07 Röd 1 - 3 Kvarnby IK Blå    
30120117 lö 30/12 13:30 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/8 Final Kvarnby IK Vit 2 - 0 Svedala IF    
30120119 lö 30/12 14:00 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp E Kvarnby IK Blå 1 - 2 FC Trelleborg Blå    
30120123 lö 30/12 15:00 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp E HUSIE IF HUSIE GRÖN 1 - 2 Kvarnby IK Blå    
30120126 lö 30/12 16:00 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/4 Final Kvarnby IK Vit 2 - 0 Trelleborgs FF    
30120128 lö 30/12 16:30 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/8 Final Kvarnby IK Blå 1 - 4 LB07 Svart    
30120129 lö 30/12 16:45 lö 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A Semifinal Kvarnby IK Vit 1 - 3 Tomelilla IF    
02010100 ti 02/01 09:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp L Kvarnby IK Svart Färdig FC Trelleborg P07      
02010204 ti 02/01 10:00 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp L Kvarnby IK Svart Färdig IK Wormo      
02010208 ti 02/01 11:00 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp L Linero IF Färdig Kvarnby IK Svart      
02010115 ti 02/01 12:45 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp G Kvarnby IK Orange Färdig BK Höllviken Vit      
02010119 ti 02/01 14:00 ti 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp G LB07 B3 Färdig Kvarnby IK Orange      
02010223 ti 02/01 15:00 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp G Husie if Vit Färdig Kvarnby IK Orange      
02010227 ti 02/01 16:00 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp K Kvarnby IK Rosa Färdig BK Olympic P12      
02010231 ti 02/01 17:00 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp K LB07 B4 Färdig Kvarnby IK Rosa      
02010235 ti 02/01 18:00 ti 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp K Kvarnby IK Rosa Färdig BK Höllviken Röd      
03010301 on 03/01 08:50 on 03/01 Kombihallen F16 Grp A FC Staffanstorp 4 - 0 Kvarnby IK    
03010304 on 03/01 09:50 on 03/01 Kombihallen F16 Grp A Kvarnby IK 0 - 4 Hyllie ik    
03010203 on 03/01 10:30 on 03/01 Baltiska Träningshallen F12/13 Grp B Husie IF 0 - 0 Kvarnby IK    
03010308 on 03/01 11:10 on 03/01 Kombihallen F16 Grp A FC Rosengård 5 - 0 Kvarnby IK    
03010106 on 03/01 11:15 on 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Grp B Kvarnby IK 3 - 0 BK Höllviken    
03010210 on 03/01 12:15 on 03/01 Baltiska Träningshallen F12/13 Grp B Kvarnby IK 4 - 2 Svedala IF    
03010312 on 03/01 12:50 on 03/01 Kombihallen F16 Slutspel B Semifinal Borgeby 9 - 1 Kvarnby IK    
03010113 on 03/01 13:00 on 03/01 Baltiska Hallen F11 Grp A Hyllie IK Färdig Kvarnby IK      
03010215 on 03/01 13:30 on 03/01 Baltiska Träningshallen F12/13 Grp B Lilla Torg FF 1 - 1 Kvarnby IK    
03010219 on 03/01 14:30 on 03/01 Baltiska Träningshallen F12/13 Slutspel A Semifinal 1:an i Grupp A 0 - 1 Kvarnby IK    
03010220 on 03/01 14:45 on 03/01 Baltiska Träningshallen F11 Grp A Kvarnby IK Färdig Oxie SK      
03010123 on 03/01 15:45 on 03/01 Baltiska Hallen F11 Grp A Kvarnby IK Färdig Skabersjö D...erslöv BoIK      
04010102 to 04/01 08:30 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp I Kvarnby IK Grön 2 - 0 FC Trelleborg Blå    
04010207 to 04/01 09:45 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp I BK Olympic Vit 1 - 1 Kvarnby IK Grön    
04010212 to 04/01 11:00 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp I Kvarnby IK Grön 2 - 2 BK Landora Röd    
04010216 to 04/01 12:00 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel A 1/16 Final FC Rosengård 1917 vit 2 - 0 Kvarnby IK Grön    
04010118 to 04/01 12:45 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp B BK Olympic 06 2 - 3 Kvarnby Ik    
04010120 to 04/01 13:15 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp D Staffanstorp United Blå 0 - 0 Kvarnby IK Lila    
04010126 to 04/01 14:45 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp B Kvarnby Ik 2 - 2 LB07 Vit    
04010228 to 04/01 15:15 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp D Kvarnby IK Lila 0 - 3 GIF Nike gul    
04010232 to 04/01 16:30 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp B Kvarnby Ik 1 - 1 FC Trelleborg Röd    
04010234 to 04/01 17:00 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp D BK Olympic Grön 2 - 0 Kvarnby IK Lila    
04010136 to 04/01 17:30 to 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel B 1/8 Final heleneholms sk lila 2 - 0 Kvarnby IK Lila    
04010238 to 04/01 18:15 to 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final Kvarnby Ik 0 - 1 Vellinge IF 2 1111    
06010106 lö 06/01 13:15 lö 06/01 Baltiska Hallen F11 Extra Kvarnby IK Färdig Kulladals FF      
06010108 lö 06/01 14:00 lö 06/01 Baltiska Hallen F12/13 Slutspel A Final Lilla Torg FF 2 - 0 Kvarnby IK