Detta är resultaten från Skånecupen 2017. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2021 här.

BK Olympic

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120302 ons 27/12 08:40 ons 27/12 Kombihallen P14 Grp B Kvarnby Ik 1 1 - 1 BK Olympic Grön    
27120400 ons 27/12 09:00 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Grp E BK Olympic Vit 1 - 0 Kvarnby Ik Trophy    
27120405 ons 27/12 10:40 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Grp G Malmö City FC 6 - 1 BK Olympic Gul    
27120406 ons 27/12 11:00 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Grp E Ystads IF FF 0 - 2 BK Olympic Vit    
27120311 ons 27/12 11:40 ons 27/12 Kombihallen P14 Grp B BK Olympic Grön 0 - 7 Eslövs BK    
27120410 ons 27/12 12:20 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Grp G BK Olympic Gul 2 - 1 Kulladals F...dals FF Röd    
27120413 ons 27/12 13:20 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Grp E LB07 1 2 - 3 BK Olympic Vit    
27120318 ons 27/12 14:00 ons 27/12 Kombihallen P14 Grp B BK Olympic Grön 3 - 1 Lilla Torg FF    
27120416 ons 27/12 14:20 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Grp G BK Höllviken Röd 1 - 0 BK Olympic Gul    
27120325 ons 27/12 16:20 ons 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/8 Final BK Olympic Grön 3 - 1 Staffanstorps United FC 2    
27120422 ons 27/12 16:40 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Slutspel B 1/4 Final LB07 1 1 - 5 BK Olympic Gul    
27120424 ons 27/12 17:20 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Slutspel A 1/4 Final BK Olympic Vit 3 - 5 Kulladals F...dals FF Röd    
27120426 ons 27/12 18:20 ons 27/12 Stadion Sporthall P14 Slutspel B Semifinal Kvarnby Ik Trophy 2 - 1 BK Olympic Gul    
27120332 ons 27/12 19:00 ons 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/4 Final LB07 2 3 - 0 BK Olympic Grön    
28120200 tors 28/12 10:15 tors 28/12 Baltiska Träningshallen F9 Grp A Fc möjligheten Färdig BK Olympic      
28120103 tors 28/12 11:00 tors 28/12 Baltiska Hallen F10 Grp B Vellinge IF...inge IF Röd Färdig BK olympic      
28120105 tors 28/12 11:30 tors 28/12 Baltiska Hallen F9 Grp A BK Höllviken Svart Färdig BK Olympic      
28120207 tors 28/12 12:00 tors 28/12 Baltiska Träningshallen F10 Grp B BK olympic Färdig Kulladals FF      
28120209 tors 28/12 12:45 tors 28/12 Baltiska Träningshallen F9 Grp A Oxie SK Färdig BK Olympic      
28120211 tors 28/12 13:15 tors 28/12 Baltiska Träningshallen F10 Grp B BK olympic Färdig LB 07 Limha...unleflo VIT      
28120114 tors 28/12 14:00 tors 28/12 Baltiska Hallen F9 Grp A BK Olympic Färdig FC Rosengård      
28120215 tors 28/12 14:15 tors 28/12 Baltiska Träningshallen F9 Grp A Uppåkra IF Färdig BK Olympic      
29120401 fre 29/12 08:50 fre 29/12 Stadion Sporthall P16 Grp D Ramlösa Södra IF lag 1 0 - 4 BK olympic 2    
29120404 fre 29/12 09:50 fre 29/12 Stadion Sporthall P16 Grp D BK olympic 2 3 - 1 Gif Nike    
29120301 fre 29/12 09:50 fre 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK olympic 1 0 - 4 BK Flagg Röd    
29120304 fre 29/12 10:50 fre 29/12 Kombihallen P16 Grp B Svedala IF 1 - 2 BK olympic 1    
29120409 fre 29/12 11:30 fre 29/12 Stadion Sporthall P16 Grp D BK olympic 2 2 - 0 Lunds SK    
29120308 fre 29/12 12:10 fre 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK olympic 1 0 - 3 Trelleborgs FF 3    
29120413 fre 29/12 12:50 fre 29/12 Stadion Sporthall P16 Grp D Trelleborgs FF 1 2 - 0 BK olympic 2    
29120313 fre 29/12 13:50 fre 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK olympic 1 1 - 4 FC Frölunda    
29120417 fre 29/12 15:00 fre 29/12 Stadion Sporthall P16 Slutspel A 1/4 Final BK olympic 2 3 - 2 LB07    
29120319 fre 29/12 16:40 fre 29/12 Kombihallen P16 Slutspel B 1/4 Final BK olympic 1 2 - 4 Södra Sandby IF    
29120421 fre 29/12 16:40 fre 29/12 Stadion Sporthall P16 Slutspel A Semifinal Trelleborgs FF 1 4 - 1 BK olympic 2    
30120102 lör 30/12 09:30 lör 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp C FC Trelleborg Vit 0 - 1 BK Olympic Grön    
30120206 lör 30/12 10:30 lör 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp C BK Olympic Grön 1 - 1 Tomelilla IF    
30120210 lör 30/12 11:30 lör 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp C BK Olympic Grön 2 - 0 LB07 Vit    
30120214 lör 30/12 12:30 lör 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp F Arlövs BI 4 - 0 BK Olympic Vit    
30120118 lör 30/12 13:45 lör 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/8 Final Lindeborgs FF 1 - 2 BK Olympic Grön    
30120120 lör 30/12 14:15 lör 30/12 Baltiska Hallen P13 Grp F BK Olympic Vit 0 - 2 Malmö FF 1    
30120224 lör 30/12 15:15 lör 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Grp F BK Olympic Vit 0 - 6 LB07 Svart    
30120226 lör 30/12 16:00 lör 30/12 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/4 Final BK Olympic Grön 2 - 3 Tomelilla IF    
30120127 lör 30/12 16:15 lör 30/12 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/8 Final HUSIE IF HUSIE GRÖN 2 - 1 BK Olympic Vit    
02010101 tis 02/01 09:15 tis 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp A Harrie FF Blå Färdig BK Olympic P11      
02010109 tis 02/01 11:15 tis 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp A BK Olympic P11 Färdig Malmö FF 1      
02010227 tis 02/01 16:00 tis 02/01 Baltiska Träningshallen P11/12 Grp K Kvarnby IK Rosa Färdig BK Olympic P12      
02010131 tis 02/01 17:00 tis 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp K BK Olympic P12 Färdig BK Höllviken Röd      
02010135 tis 02/01 18:00 tis 02/01 Baltiska Hallen P11/12 Grp K LB07 B4 Färdig BK Olympic P12      
04010202 tors 04/01 08:30 tors 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp I BK Landora Röd 2 - 4 BK Olympic Vit    
04010207 tors 04/01 09:45 tors 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp I BK Olympic Vit 1 - 1 Kvarnby IK Grön    
04010112 tors 04/01 11:00 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp I BK Olympic Vit 4 - 0 FC Trelleborg Blå    
04010116 tors 04/01 12:00 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/16 Final BK Olympic Vit 3 - 2 FC Bellevue 1    
04010118 tors 04/01 12:45 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp B BK Olympic 06 2 - 3 Kvarnby Ik    
04010220 tors 04/01 13:15 tors 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp D GIF Nike gul 0 - 0 BK Olympic Grön    
04010123 tors 04/01 14:00 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final BK Olympic Vit 1 - 0 FC Rosengård 1917 vit    
04010226 tors 04/01 14:45 tors 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp B FC Trelleborg Röd 0 - 0 BK Olympic 06    
04010128 tors 04/01 15:15 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp D BK Olympic Grön 1 - 1 Staffanstorp United Blå    
04010130 tors 04/01 15:45 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/4 Final BK Olympic Vit 1 - 2 BK Höllviken 1    
04010132 tors 04/01 16:30 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp B LB07 Vit 3 - 0 BK Olympic 06    
04010234 tors 04/01 17:00 tors 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp D BK Olympic Grön 2 - 0 Kvarnby IK Lila    
04010135 tors 04/01 17:15 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel B 1/8 Final Kulladals FF Vit 2 - 3 BK Olympic 06    
04010139 tors 04/01 18:30 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel B 1/4 Final BK Olympic 06 0 - 3 LB07 Vit    
04010140 tors 04/01 18:45 tors 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final BK Höllviken 2 3 - 0 BK Olympic Grön