Onsdag 27/12 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120300 on 27/12 08:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A Trelleborgs FF 1 1 - 1 Malmö FF 2    
27120301 on 27/12 08:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A Staffanstorps United FC 2 1 - 5 LB07 2    
27120302 on 27/12 08:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B Kvarnby Ik 1 1 - 1 BK Olympic Grön    
27120100 on 27/12 09:00 on 27/12 BH P8 Lätt Grp A Holma/kroksbäck if Färdig FC Trelleborg 2      
27120303 on 27/12 09:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B Eslövs BK 5 - 1 Lilla Torg FF    
27120200 on 27/12 09:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp A Skanör Falterbo IF Vit Färdig Hyllie IK Grön      
27120400 on 27/12 09:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp E BK Olympic Vit 1 - 0 Kvarnby Ik Trophy    
27120101 on 27/12 09:15 on 27/12 BH P8 Lätt Grp B Staffanstor...ted Lag Vit Färdig Skanör Falterbo IF Röd      
27120201 on 27/12 09:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp B Kulladals FF 2 Färdig Husie if Svart      
27120304 on 27/12 09:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Staffanstorps United FC 1 4 - 1 Kvarnby Ik 2    
27120401 on 27/12 09:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp E LB07 1 1 - 2 Ystads IF FF    
27120102 on 27/12 09:30 on 27/12 BH P8 Lätt Grp C FC Trelleborg 1 Färdig Fc möjligheten      
27120202 on 27/12 09:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp C BK Flagg Färdig Hyllie IK Svart      
27120305 on 27/12 09:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Hyllie IK 0 - 6 Malmö FF 1    
27120402 on 27/12 09:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp F Kulladals F...dals FF Blå 0 - 4 LB07 P04-Röd    
27120103 on 27/12 09:45 on 27/12 BH P8 Lätt Grp D Skanör Falsterbo IF 1 Färdig Malmö FF 2      
27120203 on 27/12 09:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp D Husie if Vit Färdig Staffanstor...ted Lag Gul      
27120104 on 27/12 10:00 on 27/12 BH P8 Lätt Grp E Staffanstor...ted Lag Blå Färdig Kulladals FF 1      
27120306 on 27/12 10:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp D Husie IF 1 4 - 0 BK Höllviken Vit    
27120204 on 27/12 10:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp E Malmö FF 1 Färdig Skanör Falsterbo IF 2      
27120403 on 27/12 10:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp F Husie IF 2 5 - 0 Liria IF    
27120105 on 27/12 10:15 on 27/12 BH P8 Lätt Grp F OXIE SK Färdig LB07 Bunkeflo vit      
27120205 on 27/12 10:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp F Husie if Grön Färdig Lilla Torg FF LTFF1      
27120307 on 27/12 10:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp D Trelleborgs FF 2 2 - 2 Markaryds IF    
27120404 on 27/12 10:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp G Kulladals F...dals FF Röd 0 - 0 BK Höllviken Röd    
27120106 on 27/12 10:30 on 27/12 BH P8 Lätt Grp A FC Trelleborg 2 Färdig Skanör Falterbo IF Vit      
27120206 on 27/12 10:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp A Hyllie IK Grön Färdig Holma/kroksbäck if      
27120308 on 27/12 10:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A LB07 2 2 - 5 Trelleborgs FF 1    
27120405 on 27/12 10:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp G Malmö City FC 6 - 1 BK Olympic Gul    
27120107 on 27/12 10:45 on 27/12 BH P8 Lätt Grp B Husie if Svart Färdig Staffanstor...ted Lag Vit      
27120207 on 27/12 10:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp B Skanör Falterbo IF Röd Färdig Kulladals FF 2      
27120108 on 27/12 11:00 on 27/12 BH P8 Lätt Grp C Hyllie IK Svart Färdig FC Trelleborg 1      
27120309 on 27/12 11:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A Malmö FF 2 5 - 1 Staffanstorps United FC 2    
27120208 on 27/12 11:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp C Fc möjligheten Färdig BK Flagg      
27120406 on 27/12 11:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp E Ystads IF FF 0 - 2 BK Olympic Vit    
27120109 on 27/12 11:15 on 27/12 BH P8 Lätt Grp D Malmö FF 2 Färdig Husie if Vit      
27120209 on 27/12 11:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp D Staffanstor...ted Lag Gul Färdig Skanör Falsterbo IF 1      
27120310 on 27/12 11:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B Lilla Torg FF 1 - 2 Kvarnby Ik 1    
27120407 on 27/12 11:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp E Kvarnby Ik Trophy 2 - 4 LB07 1    
27120110 on 27/12 11:30 on 27/12 BH P8 Lätt Grp E Kulladals FF 1 Färdig Malmö FF 1      
27120210 on 27/12 11:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp E Skanör Falsterbo IF 2 Färdig Staffanstor...ted Lag Blå      
27120311 on 27/12 11:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B BK Olympic Grön 0 - 7 Eslövs BK    
27120408 on 27/12 11:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp F Liria IF 1 - 4 Kulladals F...dals FF Blå    
27120111 on 27/12 11:45 on 27/12 BH P8 Lätt Grp F LB07 Bunkeflo vit Färdig Husie if Grön      
27120211 on 27/12 11:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp F Lilla Torg FF LTFF1 Färdig OXIE SK      
27120112 on 27/12 12:00 on 27/12 BH P8 Lätt Grp A FC Trelleborg 2 Färdig Hyllie IK Grön      
27120312 on 27/12 12:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Kvarnby Ik 2 0 - 3 Hyllie IK    
27120212 on 27/12 12:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp A Skanör Falterbo IF Vit Färdig Holma/kroksbäck if      
27120409 on 27/12 12:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp F LB07 P04-Röd 2 - 0 Husie IF 2    
27120113 on 27/12 12:15 on 27/12 BH P8 Lätt Grp B Kulladals FF 2 Färdig Staffanstor...ted Lag Vit      
27120213 on 27/12 12:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp B Skanör Falterbo IF Röd Färdig Husie if Svart      
27120313 on 27/12 12:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Malmö FF 1 3 - 1 Staffanstorps United FC 1    
27120410 on 27/12 12:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp G BK Olympic Gul 2 - 1 Kulladals F...dals FF Röd    
27120114 on 27/12 12:30 on 27/12 BH P8 Lätt Grp C FC Trelleborg 1 Färdig BK Flagg      
27120214 on 27/12 12:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp C Hyllie IK Svart Färdig Fc möjligheten      
27120314 on 27/12 12:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp D Markaryds IF 0 - 8 Husie IF 1    
27120411 on 27/12 12:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp G BK Höllviken Röd 1 - 2 Malmö City FC    
27120115 on 27/12 12:45 on 27/12 BH P8 Lätt Grp D Malmö FF 2 Färdig Staffanstor...ted Lag Gul      
27120215 on 27/12 12:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp D Husie if Vit Färdig Skanör Falsterbo IF 1      
27120116 on 27/12 13:00 on 27/12 BH P8 Lätt Grp E Skanör Falsterbo IF 2 Färdig Kulladals FF 1      
27120315 on 27/12 13:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp D BK Höllviken Vit 4 - 0 Trelleborgs FF 2    
27120216 on 27/12 13:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp E Staffanstor...ted Lag Blå Färdig Malmö FF 1      
27120412 on 27/12 13:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp E Kvarnby Ik Trophy 4 - 5 Ystads IF FF    
27120117 on 27/12 13:15 on 27/12 BH P8 Lätt Grp F LB07 Bunkeflo vit Färdig Lilla Torg FF LTFF1      
27120217 on 27/12 13:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Lätt Grp F Husie if Grön Färdig OXIE SK      
27120316 on 27/12 13:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A Malmö FF 2 5 - 1 LB07 2    
27120413 on 27/12 13:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp E LB07 1 2 - 3 BK Olympic Vit    
27120317 on 27/12 13:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp A Staffanstorps United FC 2 2 - 8 Trelleborgs FF 1    
27120414 on 27/12 13:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp F LB07 P04-Röd 3 - 0 Liria IF    
27120118 on 27/12 13:45 on 27/12 BH P8 Svår Grp A Lilla Torg FF LTFF2 Färdig LB07 2Bunkeflo svart      
27120218 on 27/12 13:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Färdig Veberöds AIF      
27120119 on 27/12 14:00 on 27/12 BH P8 Svår Grp B Borstahusens BK Röd Färdig Kvarnby IK 2 Vit      
27120318 on 27/12 14:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B BK Olympic Grön 3 - 1 Lilla Torg FF    
27120219 on 27/12 14:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp B OXIE SK Färdig Malmö FF 1      
27120415 on 27/12 14:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp F Husie IF 2 4 - 2 Kulladals F...dals FF Blå    
27120120 on 27/12 14:15 on 27/12 BH F8 Grp A Hyllie IK Färdig LB07 2Svart      
27120220 on 27/12 14:15 on 27/12 Träningshall BH F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig LB07 1Röd      
27120319 on 27/12 14:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp B Eslövs BK 1 - 1 Kvarnby Ik 1    
27120416 on 27/12 14:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp G BK Höllviken Röd 1 - 0 BK Olympic Gul    
27120121 on 27/12 14:30 on 27/12 BH P8 Svår Grp C Linero IF röd Färdig Borstahusens BK Blå      
27120221 on 27/12 14:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp C Husie if Röd Färdig Malmö FF 2      
27120320 on 27/12 14:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Malmö FF 1 13 - 0 Kvarnby Ik 2    
27120417 on 27/12 14:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Grp G Malmö City FC 1 - 3 Kulladals F...dals FF Röd    
27120122 on 27/12 14:45 on 27/12 BH P8 Svår Grp D LB07 1Bunkeflo röd Färdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120222 on 27/12 14:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp D Husie if Blå Färdig Västra ingelstad      
27120123 on 27/12 15:00 on 27/12 BH F8 Grp A Fc Rosengård Färdig BK Höllviken Vit      
27120321 on 27/12 15:00 on 27/12 Kombihallen P14 Grp C Staffanstorps United FC 1 2 - 1 Hyllie IK    
27120223 on 27/12 15:00 on 27/12 Träningshall BH F8 Grp A LB07 2Svart Färdig LB07 1Röd      
27120124 on 27/12 15:15 on 27/12 BH P8 Svår Grp E FC Rosengård 1917 vit Färdig FC Trelleborg 4      
27120224 on 27/12 15:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp E Borrby IF Färdig Linero IF vit      
27120322 on 27/12 15:20 on 27/12 Kombihallen P14 Grp D BK Höllviken Vit 8 - 1 Markaryds IF    
27120418 on 27/12 15:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel B 1/8 Final Kulladals F...dals FF Blå 1 - 3 Kvarnby Ik Trophy    
27120125 on 27/12 15:30 on 27/12 BH P8 Svår Grp A LB07 2Bunkeflo svart Färdig FC Trelleborg 3      
27120225 on 27/12 15:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp A Veberöds AIF Färdig Lilla Torg FF LTFF2      
27120323 on 27/12 15:40 on 27/12 Kombihallen P14 Grp D Trelleborgs FF 2 3 - 7 Husie IF 1    
27120419 on 27/12 15:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel B 1/8 Final BK Höllviken Röd 4 - 2 Liria IF    
27120126 on 27/12 15:45 on 27/12 BH F8 Grp A BK Höllviken Vit Färdig Hyllie IK      
27120226 on 27/12 15:45 on 27/12 Träningshall BH F8 Grp A Fc Rosengård Färdig BK Höllviken Röd      
27120127 on 27/12 16:00 on 27/12 BH P8 Svår Grp B Kvarnby IK 2 Vit Färdig OXIE SK      
27120324 on 27/12 16:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/8 Final LB07 2 7 - 1 Lilla Torg FF    
27120227 on 27/12 16:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp B Malmö FF 1 Färdig Borstahusens BK Röd      
27120420 on 27/12 16:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel A 1/8 Final LB07 P04-Röd 5 - 1 Ystads IF FF    
27120128 on 27/12 16:15 on 27/12 BH P8 Svår Grp C Borstahusens BK Blå Färdig Husie if Röd      
27120228 on 27/12 16:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp C Malmö FF 2 Färdig Linero IF röd      
27120325 on 27/12 16:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/8 Final BK Olympic Grön 3 - 1 Staffanstorps United FC 2    
27120421 on 27/12 16:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel A 1/8 Final Malmö City FC 3 - 0 Husie IF 2    
27120129 on 27/12 16:30 on 27/12 BH F8 Grp A LB07 2Svart Färdig Fc Rosengård      
27120229 on 27/12 16:30 on 27/12 Träningshall BH F8 Grp A BK Höllviken Vit Färdig BK Höllviken Röd      
27120326 on 27/12 16:40 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/8 Final Hyllie IK 7 - 1 Markaryds IF    
27120422 on 27/12 16:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel B 1/4 Final LB07 1 1 - 5 BK Olympic Gul    
27120130 on 27/12 16:45 on 27/12 BH P8 Svår Grp D Västra ingelstad Färdig LB07 1Bunkeflo röd      
27120230 on 27/12 16:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp D Kvarnby IK 1 Blå Färdig Husie if Blå      
27120131 on 27/12 17:00 on 27/12 BH P8 Svår Grp E Linero IF vit Färdig FC Rosengård 1917 vit      
27120327 on 27/12 17:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/8 Final Trelleborgs FF 2 7 - 1 Kvarnby Ik 2    
27120231 on 27/12 17:00 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Färdig Borrby IF      
27120423 on 27/12 17:00 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel B 1/4 Final BK Höllviken Röd 0 - 2 Kvarnby Ik Trophy    
27120132 on 27/12 17:15 on 27/12 BH F8 Grp A Hyllie IK Färdig LB07 1Röd      
27120232 on 27/12 17:15 on 27/12 Träningshall BH F8 Grp A BK Höllviken Vit Färdig LB07 2Svart      
27120328 on 27/12 17:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final Trelleborgs FF 1 12 - 0 Kvarnby Ik 1    
27120424 on 27/12 17:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel A 1/4 Final BK Olympic Vit 3 - 5 Kulladals F...dals FF Röd    
27120133 on 27/12 17:30 on 27/12 BH P8 Svår Grp A LB07 2Bunkeflo svart Färdig Veberöds AIF      
27120233 on 27/12 17:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp A FC Trelleborg 3 Färdig Lilla Torg FF LTFF2      
27120329 on 27/12 17:40 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final Eslövs BK 3 - 0 Malmö FF 2    
27120425 on 27/12 17:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel A 1/4 Final LB07 P04-Röd 7 - 6 Malmö City FC    
27120134 on 27/12 17:45 on 27/12 BH P8 Svår Grp B Kvarnby IK 2 Vit Färdig Malmö FF 1      
27120234 on 27/12 17:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp B OXIE SK Färdig Borstahusens BK Röd      
27120135 on 27/12 18:00 on 27/12 BH F8 Grp A LB07 1Röd Färdig Fc Rosengård      
27120330 on 27/12 18:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final Malmö FF 1 6 - 0 BK Höllviken Vit    
27120235 on 27/12 18:00 on 27/12 Träningshall BH F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig Hyllie IK      
27120136 on 27/12 18:15 on 27/12 BH P8 Svår Grp C Malmö FF 2 Färdig Borstahusens BK Blå      
27120236 on 27/12 18:15 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp C Linero IF röd Färdig Husie if Röd      
27120331 on 27/12 18:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final Husie IF 1 5 - 0 Staffanstorps United FC 1    
27120426 on 27/12 18:20 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel B Semifinal Kvarnby Ik Trophy 2 - 1 BK Olympic Gul    
27120137 on 27/12 18:30 on 27/12 BH P8 Svår Grp D LB07 1Bunkeflo röd Färdig Husie if Blå      
27120237 on 27/12 18:30 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp D Västra ingelstad Färdig Kvarnby IK 1 Blå      
27120427 on 27/12 18:40 on 27/12 Whilborgs Arena P14 Slutspel A Semifinal LB07 P04-Röd 2 - 1 Kulladals F...dals FF Röd    
27120138 on 27/12 18:45 on 27/12 BH P8 Svår Grp E Borrby IF Färdig FC Rosengård 1917 vit      
27120238 on 27/12 18:45 on 27/12 Träningshall BH P8 Svår Grp E FC Trelleborg 4 Färdig Linero IF vit      
27120139 on 27/12 19:00 on 27/12 BH F8 Grp A BK Höllviken Röd Färdig LB07 2Svart      
27120332 on 27/12 19:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/4 Final LB07 2 3 - 0 BK Olympic Grön    
27120239 on 27/12 19:00 on 27/12 Träningshall BH F8 Grp A Hyllie IK Färdig Fc Rosengård      
27120140 on 27/12 19:15 on 27/12 BH F8 Grp A LB07 1Röd Färdig BK Höllviken Vit      
27120333 on 27/12 19:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B 1/4 Final Hyllie IK 3 - 0 Trelleborgs FF 2    
27120334 on 27/12 19:40 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/4 Final Trelleborgs FF 1 1 - 5 Eslövs BK    
27120335 on 27/12 20:00 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/4 Final Malmö FF 1 2 - 4 Husie IF 1    
27120336 on 27/12 20:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B Semifinal LB07 2 1 - 3 Hyllie IK    
27120337 on 27/12 20:50 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A Semifinal Eslövs BK 1 - 2 Husie IF 1    
27120338 on 27/12 21:20 on 27/12 Kombihallen P14 Slutspel B Final Hyllie IK 2 - 1 Kvarnby Ik Trophy