Fredag 29/12 (Dag 4)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29120400 fr 29/12 08:30 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Trelleborgs FF 1 3 - 0 Lunds SK    
29120401 fr 29/12 08:50 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Ramlösa Södra IF lag 1 0 - 4 BK olympic 2    
29120402 fr 29/12 09:10 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp C Staffanstorp United 2 - 2 Kulladals FF    
29120300 fr 29/12 09:30 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B Trelleborgs FF 3 3 - 1 Svedala IF    
29120403 fr 29/12 09:30 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp C FC Trelleborg 1 - 1 LB07    
29120301 fr 29/12 09:50 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK olympic 1 0 - 4 BK Flagg Röd    
29120404 fr 29/12 09:50 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D BK olympic 2 3 - 1 Gif Nike    
29120302 fr 29/12 10:10 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp A Trelleborgs FF 2 2 - 2 Malmö FF    
29120405 fr 29/12 10:10 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Lunds SK 1 - 5 Ramlösa Södra IF lag 1    
29120303 fr 29/12 10:30 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp A Södra Sandby IF 3 - 2 BK Flagg Blå    
29120406 fr 29/12 10:30 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp C Kulladals FF 3 - 3 FC Trelleborg    
29120304 fr 29/12 10:50 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B Svedala IF 1 - 2 BK olympic 1    
29120407 fr 29/12 10:50 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp C LB07 1 - 1 Staffanstorp United    
29120100 fr 29/12 11:00 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp A Trelleborgs ff 1 Färdig Oxie SK 1 lag blå      
29120200 fr 29/12 11:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp A Lunds SK Färdig Hyllie IK 1      
29120305 fr 29/12 11:10 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK Flagg Röd 2 - 2 FC Frölunda    
29120408 fr 29/12 11:10 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Gif Nike 0 - 5 Trelleborgs FF 1    
29120101 fr 29/12 11:15 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp B Bjärred IF Färdig Staffanstorp United      
29120201 fr 29/12 11:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp B Malmö City FC Röd Färdig Kulladals F...dals FF Vit      
29120102 fr 29/12 11:30 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp C Kvarnby IK Färdig Oxie SK svart      
29120306 fr 29/12 11:30 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp A BK Flagg Blå 0 - 7 Trelleborgs FF 2    
29120202 fr 29/12 11:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp C Holma/kroksbäck if Färdig LB07 L      
29120409 fr 29/12 11:30 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D BK olympic 2 2 - 0 Lunds SK    
29120103 fr 29/12 11:45 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp D Svedala IF Vit Färdig BK Höllviken Blå      
29120203 fr 29/12 11:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp D Husie IF Färdig Malmö FF      
29120307 fr 29/12 11:50 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp A Malmö FF 4 - 0 Södra Sandby IF    
29120410 fr 29/12 11:50 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp C FC Trelleborg 2 - 1 Staffanstorp United    
29120104 fr 29/12 12:00 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp E Algeriskafö...gen i Malmö Färdig BK Höllviken Röd      
29120204 fr 29/12 12:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp E Lilla Torg FF Färdig Dösjöbro IF      
29120308 fr 29/12 12:10 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK olympic 1 0 - 3 Trelleborgs FF 3    
29120411 fr 29/12 12:10 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp C Kulladals FF 1 - 5 LB07    
29120105 fr 29/12 12:15 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp A Hyllie IK 1 Färdig Trelleborgs ff 1      
29120205 fr 29/12 12:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp A Oxie SK 1 lag blå Färdig Lunds SK      
29120106 fr 29/12 12:30 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp B Kulladals F...dals FF Vit Färdig Bjärred IF      
29120309 fr 29/12 12:30 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B FC Frölunda 1 - 0 Svedala IF    
29120206 fr 29/12 12:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp B Staffanstorp United Färdig Malmö City FC Röd      
29120412 fr 29/12 12:30 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Gif Nike 1 - 2 Ramlösa Södra IF lag 1    
29120107 fr 29/12 12:45 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp C LB07 L Färdig Kvarnby IK      
29120207 fr 29/12 12:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp C Oxie SK svart Färdig Holma/kroksbäck if      
29120310 fr 29/12 12:50 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp A Malmö FF 3 - 1 BK Flagg Blå    
29120413 fr 29/12 12:50 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Trelleborgs FF 1 2 - 0 BK olympic 2    
29120108 fr 29/12 13:00 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp D BK Höllviken Blå Färdig Husie IF      
29120208 fr 29/12 13:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp D Malmö FF Färdig Svedala IF Vit      
29120311 fr 29/12 13:10 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp A Södra Sandby IF 1 - 4 Trelleborgs FF 2    
29120109 fr 29/12 13:15 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp E Dösjöbro IF Färdig Algeriskafö...gen i Malmö      
29120209 fr 29/12 13:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp E BK Höllviken Röd Färdig Lilla Torg FF      
29120110 fr 29/12 13:30 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp A Lunds SK Färdig Trelleborgs ff 1      
29120312 fr 29/12 13:30 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B Trelleborgs FF 3 1 - 0 BK Flagg Röd    
29120210 fr 29/12 13:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp A Oxie SK 1 lag blå Färdig Hyllie IK 1      
29120414 fr 29/12 13:30 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Lunds SK 0 - 1 Gif Nike    
29120111 fr 29/12 13:45 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp B Staffanstorp United Färdig Kulladals F...dals FF Vit      
29120211 fr 29/12 13:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp B Malmö City FC Röd Färdig Bjärred IF      
29120313 fr 29/12 13:50 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK olympic 1 1 - 4 FC Frölunda    
29120415 fr 29/12 13:50 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Grp D Ramlösa Södra IF lag 1 2 - 2 Trelleborgs FF 1    
29120112 fr 29/12 14:00 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp C Oxie SK svart Färdig LB07 L      
29120212 fr 29/12 14:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp C Holma/kroksbäck if Färdig Kvarnby IK      
29120113 fr 29/12 14:15 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp D BK Höllviken Blå Färdig Malmö FF      
29120213 fr 29/12 14:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp D Husie IF Färdig Svedala IF Vit      
29120114 fr 29/12 14:30 fr 29/12 BH P10 Lätt Grp E Dösjöbro IF Färdig BK Höllviken Röd      
29120314 fr 29/12 14:30 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B BK Flagg Röd 1 - 1 Svedala IF    
29120214 fr 29/12 14:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp E Algeriskafö...gen i Malmö Färdig Lilla Torg FF      
29120416 fr 29/12 14:40 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Slutspel B 1/8 Final Kulladals FF 2 - 4 Lunds SK    
29120315 fr 29/12 14:50 fr 29/12 Kombihallen P16 Grp B FC Frölunda 3 - 5 Trelleborgs FF 3    
29120115 fr 29/12 15:00 fr 29/12 BH P10 Svår Grp A Vikens IK Färdig BK Olympic U10 1      
29120215 fr 29/12 15:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp A Skanör Falt...IF SFIF röd Färdig Lilla Torg FF      
29120417 fr 29/12 15:00 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Slutspel A 1/4 Final BK olympic 2 3 - 2 LB07    
29120116 fr 29/12 15:15 fr 29/12 BH P10 Svår Grp B Oxie SK vit Färdig Malmö FF 4      
29120216 fr 29/12 15:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp B Hyllie IK Färdig Skanör-Falsterbo IF Svart      
29120418 fr 29/12 15:20 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Slutspel A 1/4 Final FC Trelleborg 6 - 7 Trelleborgs FF 1    
29120117 fr 29/12 15:30 fr 29/12 BH P10 Svår Grp C Malmö City FC Lila Färdig Malmö FF 3      
29120217 fr 29/12 15:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp C Trelleborgs ff 1 Färdig Dösjöbro IF      
29120316 fr 29/12 15:40 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel B 1/8 Final BK Flagg Blå 2 - 1 Svedala IF    
29120419 fr 29/12 15:40 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Slutspel B 1/4 Final Gif Nike 1 - 0 Staffanstorp United    
29120118 fr 29/12 15:45 fr 29/12 BH P10 Svår Grp D BK Höllviken Svart Färdig FC Trelleborg Blå      
29120218 fr 29/12 15:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp D Malmö FF 1 Färdig Kvarnby IK      
29120119 fr 29/12 16:00 fr 29/12 BH P10 Svår Grp A Lilla Torg FF Färdig Vikens IK      
29120317 fr 29/12 16:00 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel A 1/4 Final Trelleborgs FF 2 4 - 0 FC Frölunda    
29120219 fr 29/12 16:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp A BK Olympic U10 1 Färdig Skanör Falt...IF SFIF röd      
29120420 fr 29/12 16:00 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Slutspel B 1/4 Final Ramlösa Södra IF lag 1 0 - 3 Lunds SK    
29120120 fr 29/12 16:15 fr 29/12 BH P10 Svår Grp B Skanör-Falsterbo IF Svart Färdig Oxie SK vit      
29120220 fr 29/12 16:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp B Malmö FF 4 Färdig Hyllie IK      
29120318 fr 29/12 16:20 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel A 1/4 Final Trelleborgs FF 3 1 - 2 Malmö FF    
29120121 fr 29/12 16:30 fr 29/12 BH P10 Svår Grp C Malmö FF 3 Färdig Trelleborgs ff 1      
29120221 fr 29/12 16:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp C Dösjöbro IF Färdig Malmö City FC Lila      
29120319 fr 29/12 16:40 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel B 1/4 Final BK olympic 1 2 - 4 Södra Sandby IF    
29120421 fr 29/12 16:40 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Slutspel A Semifinal Trelleborgs FF 1 4 - 1 BK olympic 2    
29120122 fr 29/12 16:45 fr 29/12 BH P10 Svår Grp D Kvarnby IK Färdig BK Höllviken Svart      
29120222 fr 29/12 16:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp D FC Trelleborg Blå Färdig Malmö FF 1      
29120123 fr 29/12 17:00 fr 29/12 BH P10 Svår Grp A Lilla Torg FF Färdig BK Olympic U10 1      
29120320 fr 29/12 17:00 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel B 1/4 Final BK Flagg Röd 1 - 5 BK Flagg Blå    
29120223 fr 29/12 17:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp A Vikens IK Färdig Skanör Falt...IF SFIF röd      
29120422 fr 29/12 17:00 fr 29/12 Whilborgs Arena P16 Slutspel B Semifinal Lunds SK 1 - 4 Gif Nike    
29120124 fr 29/12 17:15 fr 29/12 BH P10 Svår Grp B Hyllie IK Färdig Oxie SK vit      
29120224 fr 29/12 17:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp B Malmö FF 4 Färdig Skanör-Falsterbo IF Svart      
29120125 fr 29/12 17:30 fr 29/12 BH P10 Svår Grp C Dösjöbro IF Färdig Malmö FF 3      
29120321 fr 29/12 17:30 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel A Semifinal Malmö FF 2 - 3 Trelleborgs FF 2    
29120225 fr 29/12 17:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp C Malmö City FC Lila Färdig Trelleborgs ff 1      
29120126 fr 29/12 17:45 fr 29/12 BH P10 Svår Grp D BK Höllviken Svart Färdig Malmö FF 1      
29120226 fr 29/12 17:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp D Kvarnby IK Färdig FC Trelleborg Blå      
29120322 fr 29/12 17:50 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel B Semifinal BK Flagg Blå 0 - 2 Södra Sandby IF    
29120127 fr 29/12 18:00 fr 29/12 BH P10 Svår Grp E Trelleborgs ff 2 Färdig Bjärred IF      
29120227 fr 29/12 18:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp E BK Olympic U10 2 Färdig FC Rosengård 1917 vit      
29120128 fr 29/12 18:15 fr 29/12 BH P10 Svår Grp F Svedala IF Blå Färdig Malmö FF 2      
29120228 fr 29/12 18:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F BK Höllviken Vit Färdig Husie IF      
29120129 fr 29/12 18:30 fr 29/12 BH P10 Svår Grp G LB07 L Färdig Kulladals F...dals FF Blå      
29120229 fr 29/12 18:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp G Malmö City FC Blå Färdig FC Trelleborg Röd      
29120323 fr 29/12 18:40 fr 29/12 Kombihallen P16 Slutspel B Final Södra Sandby IF 2 - 0 Gif Nike    
29120130 fr 29/12 18:45 fr 29/12 BH P10 Svår Grp E Bjärred IF Färdig BK Olympic U10 2      
29120230 fr 29/12 18:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp E FC Rosengård 1917 vit Färdig Trelleborgs ff 2      
29120131 fr 29/12 19:00 fr 29/12 BH P10 Svår Grp F Malmö FF 2 Färdig BK Höllviken Vit      
29120231 fr 29/12 19:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F Husie IF Färdig Svedala IF Blå      
29120132 fr 29/12 19:15 fr 29/12 BH P10 Svår Grp G FC Trelleborg Röd Färdig LB07 L      
29120232 fr 29/12 19:15 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp G Kulladals F...dals FF Blå Färdig Malmö City FC Blå      
29120133 fr 29/12 19:30 fr 29/12 BH P10 Svår Grp E FC Rosengård 1917 vit Färdig Bjärred IF      
29120233 fr 29/12 19:30 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp E Trelleborgs ff 2 Färdig BK Olympic U10 2      
29120134 fr 29/12 19:45 fr 29/12 BH P10 Svår Grp F Malmö FF 2 Färdig Husie IF      
29120234 fr 29/12 19:45 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F BK Höllviken Vit Färdig Svedala IF Blå      
29120135 fr 29/12 20:00 fr 29/12 BH P10 Svår Grp G LB07 L Färdig Malmö City FC Blå      
29120235 fr 29/12 20:00 fr 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp G FC Trelleborg Röd Färdig Kulladals F...dals FF Blå