BH

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28120100 fr 28/12 08:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp B Husie IF vit Kulladals FF Röd    
28120101 fr 28/12 08:30 fr 28/12 P9 Lätt Grp A Kulladals FF Vit Vellinge IF    
28120102 fr 28/12 08:45 fr 28/12 P9 Lätt Grp C BK Olympic 2 Dalby GIF Vit    
28120103 fr 28/12 09:00 fr 28/12 P9 Lätt Grp B Kulladals FF Röd Staffanstorp United    
28120104 fr 28/12 09:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp A Arlövs BI Vellinge IF    
28120105 fr 28/12 09:30 fr 28/12 P9 Lätt Grp C Oxie SK Dalby GIF Vit    
28120106 fr 28/12 09:45 fr 28/12 P9 Lätt Grp B Staffanstorp United IFK Simrishamn    
28120107 fr 28/12 10:00 fr 28/12 P9 Lätt Grp A Vellinge IF Rydsgårds A...kivarps GIF    
28120108 fr 28/12 10:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp C Dalby GIF Vit Malmö IKF    
28120109 fr 28/12 10:30 fr 28/12 P9 Lätt Grp B Husie IF vit Staffanstorp United    
28120110 fr 28/12 10:45 fr 28/12 P9 Lätt Grp D Skanör Falsterbo IF Röd FC Trelleborg 2    
28120111 fr 28/12 11:00 fr 28/12 P9 Lätt Grp E Limhamns FF SAF Malmö ...ening Malmö    
28120112 fr 28/12 11:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp B FC Rosengård Lila Staffanstorp United    
28120113 fr 28/12 11:40 fr 28/12 P9 Lätt Grp F Kvarnby IK Västra Ingelstad    
28120114 fr 28/12 11:55 fr 28/12 P9 Lätt Grp G BK Olympic 1 FC Rosnegård 1917 blå    
28120115 fr 28/12 12:10 fr 28/12 P9 Lätt Grp D Veberöds AIF 2 FC Trelleborg 2    
28120116 fr 28/12 12:25 fr 28/12 P9 Lätt Grp E FC Trelleborg 1 SAF Malmö ...ening Malmö    
28120117 fr 28/12 12:40 fr 28/12 P9 Lätt Grp F Husie IF grön Västra Ingelstad    
28120118 fr 28/12 12:55 fr 28/12 P9 Lätt Grp G Dalby GIF Grön FC Rosnegård 1917 blå    
28120119 fr 28/12 13:10 fr 28/12 P9 Lätt Grp D FC Trelleborg 2 Hyllie IK Grön    
28120120 fr 28/12 13:25 fr 28/12 P9 Lätt Grp E SAF Malmö ...ening Malmö Dalby GIF Blå    
28120121 fr 28/12 13:40 fr 28/12 P9 Lätt Grp F Västra Ingelstad Veberöds AIF 1    
28120122 fr 28/12 13:55 fr 28/12 P9 Lätt Grp G FC Rosnegård 1917 blå Lunds BK gul    
28120123 fr 28/12 14:15 fr 28/12 P9 Svår Grp A Lunds BK vit Skanör Falsterbo IF 1Röd    
28120124 fr 28/12 14:30 fr 28/12 P9 Svår Grp B Malmö FF 2 Åkarp if    
28120125 fr 28/12 14:45 fr 28/12 P9 Svår Grp C Kvarnby IK 2 Vellinge IF 1    
28120126 fr 28/12 15:00 fr 28/12 P9 Svår Grp D Hyllie IK Svart Vellinge IF 2    
28120127 fr 28/12 15:20 fr 28/12 P9 Svår Grp A Skanör Falsterbo IF 1Röd Helsingborg City FC    
28120128 fr 28/12 15:35 fr 28/12 P9 Svår Grp B Skegrie BK Åkarp if    
28120129 fr 28/12 15:50 fr 28/12 P9 Svår Grp C Staffanstorp United Vellinge IF 1    
28120130 fr 28/12 16:05 fr 28/12 P9 Svår Grp D FC Rosnegård 1917 vit Vellinge IF 2    
28120131 fr 28/12 16:20 fr 28/12 P9 Svår Grp A Helsingborg City FC Linero IF röd    
28120132 fr 28/12 16:35 fr 28/12 P9 Svår Grp B Åkarp if Limhamns FF    
28120133 fr 28/12 16:50 fr 28/12 P9 Svår Grp C Vellinge IF 1 Veberöds AIF    
28120134 fr 28/12 17:05 fr 28/12 P9 Svår Grp D Vellinge IF 2 FC Trelleborg 1    
28120135 fr 28/12 17:20 fr 28/12 P9 Svår Grp A Lunds BK vit Helsingborg City FC    
28120136 fr 28/12 17:50 fr 28/12 P9 Svår Grp E LB07 Bunkeflo röd FC Möjlıgheten    
28120137 fr 28/12 18:05 fr 28/12 P9 Svår Grp G FC Rosengård Orange Linero IF vit    
28120138 fr 28/12 18:20 fr 28/12 P9 Svår Grp F FC Rosengård Ljusblå FC Trelleborg 2    
28120139 fr 28/12 18:35 fr 28/12 P9 Svår Grp A Malmö FF 1 Helsingborg City FC    
28120140 fr 28/12 18:50 fr 28/12 P9 Svår Grp E Oxie SK FC Möjlıgheten    
28120141 fr 28/12 19:05 fr 28/12 P9 Svår Grp F LB07 Bunkeflo svart FC Trelleborg 2    
28120142 fr 28/12 19:20 fr 28/12 P9 Svår Grp G Kvarnby IK 1 Linero IF vit    
28120143 fr 28/12 19:35 fr 28/12 P9 Svår Grp E FC Möjlıgheten Borstahusens BK    
28120144 fr 28/12 19:50 fr 28/12 P9 Svår Grp F FC Trelleborg 2 Kulladals FF Blå    
28120145 fr 28/12 20:05 fr 28/12 P9 Svår Grp G Linero IF vit Västra Ingelstad gul