BH

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30120100 sö 30/12 08:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp A FC Rosnegård 1917 1vit Färdig Lunds BK 2    
30120101 sö 30/12 08:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Blå Färdig GIF Nike Röd    
30120102 sö 30/12 08:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp C IFK Klagshamn 2 Färdig FC Rosnegård 1917 2blå    
30120103 sö 30/12 08:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp D BK Höllviken 2 Färdig Oxie SK    
30120104 sö 30/12 09:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp B IFK Klagshamn 1 Färdig Åhus HBK    
30120105 sö 30/12 09:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp B Husie IF Svart Färdig FC Trelleborg    
30120106 sö 30/12 09:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp C BK Olympic Färdig FC Rosnegård 1917 2blå    
30120107 sö 30/12 09:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp C Vellinge IF blå Färdig IFK Klagshamn 2    
30120108 sö 30/12 10:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp A BK Höllviken 1 Färdig Trelleborgs FF Blå    
30120109 sö 30/12 10:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp A GIF Nike Röd Färdig Lunds BK 2    
30120110 sö 30/12 10:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp E Lunds BK 1 Färdig LB07 Röd    
30120111 sö 30/12 10:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp F LB07 1 Färdig Kulladals FF Röd    
30120112 sö 30/12 11:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp G GIF Nike Grön Färdig Värpinge IF    
30120113 sö 30/12 11:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp D Oxie SK Färdig Malmö IKF    
30120114 sö 30/12 11:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp D BK Höllviken 2 Färdig LB07 2    
30120115 sö 30/12 11:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp A FC Rosnegård 1917 1vit Färdig BK Höllviken 1    
30120116 sö 30/12 12:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Blå Färdig Lunds BK 2    
30120117 sö 30/12 12:15 sö 30/12 P10 Svår Grp A Malmö FF 1 Färdig LB07 Vit    
30120118 sö 30/12 12:30 sö 30/12 P10 Svår Grp B IFK Klagshamn 2 Färdig FC Trelleborg    
30120119 sö 30/12 12:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Färdig LB07 Röd    
30120120 sö 30/12 13:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp E Oxie SK vit Färdig Lunds BK 1    
30120121 sö 30/12 13:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp G Lilla Torg FF Svart Färdig Värpinge IF    
30120122 sö 30/12 13:35 sö 30/12 P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Blå Färdig FC Rosnegård 1917 1vit    
30120123 sö 30/12 14:15 sö 30/12 P10 Svår Grp A Arlövs BI Färdig LB07 Vit    
30120124 sö 30/12 14:30 sö 30/12 P10 Svår Grp A BK Höllviken 2 Färdig Malmö FF 1    
30120125 sö 30/12 14:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp F Kulladals FF Röd Färdig Skanör Falsterbo IF Vit    
30120126 sö 30/12 15:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp F LB07 1 Färdig Veberöds AIF    
30120127 sö 30/12 15:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp G Värpinge IF Färdig Kvarnby IK röd    
30120128 sö 30/12 15:30 sö 30/12 P10 Svår Grp B FC Trelleborg Färdig Malmö City ...e magnussom    
30120129 sö 30/12 15:45 sö 30/12 P10 Svår Grp B IFK Klagshamn 2 Färdig Åhus Horna BK    
30120130 sö 30/12 16:00 sö 30/12 P10 Svår Grp C GIF Nike Blå Färdig Kvarnby IK blå    
30120131 sö 30/12 16:15 sö 30/12 P10 Svår Grp D Partille IF RÖD Färdig Kulladals FF Blå    
30120132 sö 30/12 16:30 sö 30/12 P10 Svår Grp E Husie IF Grön Färdig Trelleborgs FF Vit    
30120133 sö 30/12 16:45 sö 30/12 P10 Svår Grp F Partille IF SVART Färdig Veberöds AIF Svart    
30120134 sö 30/12 17:00 sö 30/12 P10 Svår Grp G Veberöds AIF 1 Färdig Lilla Torg FF Blå    
30120135 sö 30/12 17:15 sö 30/12 P10 Svår Grp C Partille IF VIT Färdig Kvarnby IK blå    
30120136 sö 30/12 17:30 sö 30/12 P10 Svår Grp C Lunds BK Färdig GIF Nike Blå    
30120137 sö 30/12 17:45 sö 30/12 P10 Svår Grp E Västra Ingelstads IS Färdig Trelleborgs FF Vit    
30120138 sö 30/12 18:00 sö 30/12 P10 Svår Grp E LB07 Svart Färdig Husie IF Grön    
30120139 sö 30/12 18:15 sö 30/12 P10 Svår Grp G BK Höllviken 1 Färdig Lilla Torg FF Blå    
30120140 sö 30/12 18:30 sö 30/12 P10 Svår Grp D Kulladals FF Blå Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
30120141 sö 30/12 18:45 sö 30/12 P10 Svår Grp D Partille IF RÖD Färdig Malmö FF 2    
30120142 sö 30/12 19:00 sö 30/12 P10 Svår Grp E Trelleborgs FF Vit Färdig LB07 Svart    
30120143 sö 30/12 19:15 sö 30/12 P10 Svår Grp E Husie IF Grön Färdig Västra Ingelstads IS    
30120144 sö 30/12 19:30 sö 30/12 P10 Svår Grp G Lilla Torg FF Blå Färdig LB07 1