Träningshall BH

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120200 to 27/12 10:50 to 27/12 P8 Lätt Grp A Kvarnby IK Röd Lunds BOIS    
27120201 to 27/12 11:05 to 27/12 P8 Lätt Grp B BK Olympic Vit Staffanstorp United PSG    
27120202 to 27/12 11:20 to 27/12 P8 Lätt Grp C Husie IF 1 Staffanstorp United Barca    
27120203 to 27/12 11:35 to 27/12 P8 Lätt Grp D Oxie SK Team Fortnite Skanör Falsterbo IF    
27120204 to 27/12 11:50 to 27/12 P8 Lätt Grp A Hyllie IK Lunds BOIS    
27120205 to 27/12 12:05 to 27/12 P8 Lätt Grp B BK Olympic Vit Helsingborgs IF 2    
27120206 to 27/12 12:20 to 27/12 P8 Lätt Grp C Husie IF 1 FC Rosnegård 1917 blå    
27120207 to 27/12 12:35 to 27/12 P8 Lätt Grp D Oxie SK Team Fortnite SAF Malmö ...ening Malmö    
27120208 to 27/12 12:50 to 27/12 P8 Lätt Grp A Lunds BOIS Anderslövs BoIK    
27120209 to 27/12 13:05 to 27/12 P8 Lätt Grp E BK Olympic Grön Västra Ingelstad IS    
27120210 to 27/12 13:20 to 27/12 P8 Lätt Grp B Helsingborgs IF 2 Staffanstorp United PSG    
27120211 to 27/12 13:40 to 27/12 P8 Lätt Grp F Hyllie IK Modric Helsingborgs IF 1    
27120212 to 27/12 13:55 to 27/12 P8 Lätt Grp A Kvarnby IK Röd Anderslövs BoIK    
27120213 to 27/12 14:10 to 27/12 P8 Lätt Grp C FC Rosnegård 1917 blå Staffanstorp United Barca    
27120214 to 27/12 14:25 to 27/12 P8 Lätt Grp G Staffanstorp United Real Husie IF 2    
27120215 to 27/12 14:40 to 27/12 P8 Lätt Grp D SAF Malmö ...ening Malmö Skanör Falsterbo IF    
27120216 to 27/12 14:55 to 27/12 P8 Lätt Grp E BK Olympic Grön Arlövs BI    
27120217 to 27/12 15:10 to 27/12 P8 Svår Grp A Skanör Falsterbo IF Malmö FF 3    
27120218 to 27/12 15:25 to 27/12 P8 Lätt Grp F Hyllie IK Modric FC Trelleborg    
27120219 to 27/12 15:40 to 27/12 P8 Svår Grp B Kulladals FF Blå FC Rosnegård 1917 vit    
27120220 to 27/12 15:55 to 27/12 P8 Lätt Grp G Staffanstorp United Real Bunkeflo FF    
27120221 to 27/12 16:10 to 27/12 P8 Lätt Grp A Kvarnby IK Röd Hyllie IK    
27120222 to 27/12 16:30 to 27/12 P8 Svår Grp C IFK Klagshamn Helsingborg City FC    
27120223 to 27/12 16:45 to 27/12 P8 Lätt Grp E Arlövs BI Västra Ingelstad IS    
27120224 to 27/12 17:00 to 27/12 P8 Svår Grp A Helsingborgs IF 2 Malmö FF 3    
27120225 to 27/12 17:15 to 27/12 P8 Svår Grp D Helsingborgs IF 1 FC Trelleborg 2    
27120226 to 27/12 17:30 to 27/12 P8 Lätt Grp F FC Trelleborg Helsingborgs IF 1    
27120227 to 27/12 17:45 to 27/12 P8 Lätt Grp G Bunkeflo FF Husie IF 2    
27120228 to 27/12 18:00 to 27/12 P8 Svår Grp A Hyllie IK Skanör Falsterbo IF    
27120229 to 27/12 18:25 to 27/12 P8 Svår Grp B Kulladals FF Blå FC Trelleborg 1    
27120230 to 27/12 18:40 to 27/12 P8 Svår Grp C IFK Klagshamn Kvarnby IK Blå    
27120231 to 27/12 18:55 to 27/12 P8 Svår Grp D Helsingborgs IF 1 BK Flagg    
27120232 to 27/12 19:10 to 27/12 P8 Svår Grp A Skanör Falsterbo IF Malmö FF 2    
27120233 to 27/12 19:25 to 27/12 P8 Svår Grp B FC Trelleborg 1 FC Rosnegård 1917 vit    
27120234 to 27/12 19:40 to 27/12 P8 Svår Grp C Kvarnby IK Blå Helsingborg City FC    
27120235 to 27/12 19:55 to 27/12 P8 Svår Grp D BK Flagg FC Trelleborg 2    
27120236 to 27/12 20:10 to 27/12 P8 Svår Grp A Skanör Falsterbo IF Helsingborgs IF 2