Träningshall BH

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28120200 fr 28/12 08:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp B IFK Simrishamn FC Rosengård Lila    
28120201 fr 28/12 08:30 fr 28/12 P9 Lätt Grp A Rydsgårds A...kivarps GIF Arlövs BI    
28120202 fr 28/12 08:45 fr 28/12 P9 Lätt Grp C Malmö IKF Oxie SK    
28120203 fr 28/12 09:00 fr 28/12 P9 Lätt Grp B Husie IF vit FC Rosengård Lila    
28120204 fr 28/12 09:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp A Rydsgårds A...kivarps GIF Kulladals FF Vit    
28120205 fr 28/12 09:30 fr 28/12 P9 Lätt Grp C Malmö IKF BK Olympic 2    
28120206 fr 28/12 09:45 fr 28/12 P9 Lätt Grp B FC Rosengård Lila Kulladals FF Röd    
28120207 fr 28/12 10:00 fr 28/12 P9 Lätt Grp A Kulladals FF Vit Arlövs BI    
28120208 fr 28/12 10:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp C BK Olympic 2 Oxie SK    
28120209 fr 28/12 10:30 fr 28/12 P9 Lätt Grp B IFK Simrishamn Kulladals FF Röd    
28120210 fr 28/12 10:45 fr 28/12 P9 Lätt Grp D Hyllie IK Grön Veberöds AIF 2    
28120211 fr 28/12 11:00 fr 28/12 P9 Lätt Grp E Dalby GIF Blå FC Trelleborg 1    
28120212 fr 28/12 11:15 fr 28/12 P9 Lätt Grp B IFK Simrishamn Husie IF vit    
28120213 fr 28/12 11:40 fr 28/12 P9 Lätt Grp F Veberöds AIF 1 Husie IF grön    
28120214 fr 28/12 11:55 fr 28/12 P9 Lätt Grp G Lunds BK gul Dalby GIF Grön    
28120215 fr 28/12 12:10 fr 28/12 P9 Lätt Grp D Hyllie IK Grön Skanör Falsterbo IF Röd    
28120216 fr 28/12 12:25 fr 28/12 P9 Lätt Grp E Dalby GIF Blå Limhamns FF    
28120217 fr 28/12 12:40 fr 28/12 P9 Lätt Grp F Veberöds AIF 1 Kvarnby IK    
28120218 fr 28/12 12:55 fr 28/12 P9 Lätt Grp G Lunds BK gul BK Olympic 1    
28120219 fr 28/12 13:10 fr 28/12 P9 Lätt Grp D Skanör Falsterbo IF Röd Veberöds AIF 2    
28120220 fr 28/12 13:25 fr 28/12 P9 Lätt Grp E Limhamns FF FC Trelleborg 1    
28120221 fr 28/12 13:40 fr 28/12 P9 Lätt Grp F Kvarnby IK Husie IF grön    
28120222 fr 28/12 13:55 fr 28/12 P9 Lätt Grp G BK Olympic 1 Dalby GIF Grön    
28120223 fr 28/12 14:15 fr 28/12 P9 Svår Grp A Linero IF röd Malmö FF 1    
28120224 fr 28/12 14:30 fr 28/12 P9 Svår Grp B Limhamns FF Skegrie BK    
28120225 fr 28/12 14:45 fr 28/12 P9 Svår Grp C Veberöds AIF Staffanstorp United    
28120226 fr 28/12 15:00 fr 28/12 P9 Svår Grp D FC Trelleborg 1 FC Rosnegård 1917 vit    
28120227 fr 28/12 15:20 fr 28/12 P9 Svår Grp A Lunds BK vit Malmö FF 1    
28120228 fr 28/12 15:35 fr 28/12 P9 Svår Grp B Limhamns FF Malmö FF 2    
28120229 fr 28/12 15:50 fr 28/12 P9 Svår Grp C Veberöds AIF Kvarnby IK 2    
28120230 fr 28/12 16:05 fr 28/12 P9 Svår Grp D FC Trelleborg 1 Hyllie IK Svart    
28120231 fr 28/12 16:20 fr 28/12 P9 Svår Grp A Malmö FF 1 Skanör Falsterbo IF 1Röd    
28120232 fr 28/12 16:35 fr 28/12 P9 Svår Grp B Malmö FF 2 Skegrie BK    
28120233 fr 28/12 16:50 fr 28/12 P9 Svår Grp C Kvarnby IK 2 Staffanstorp United    
28120234 fr 28/12 17:05 fr 28/12 P9 Svår Grp D Hyllie IK Svart FC Rosnegård 1917 vit    
28120235 fr 28/12 17:20 fr 28/12 P9 Svår Grp A Linero IF röd Skanör Falsterbo IF 1Röd    
28120236 fr 28/12 17:50 fr 28/12 P9 Svår Grp E Borstahusens BK Oxie SK    
28120237 fr 28/12 18:05 fr 28/12 P9 Svår Grp G Västra Ingelstad gul Kvarnby IK 1    
28120238 fr 28/12 18:20 fr 28/12 P9 Svår Grp F Kulladals FF Blå LB07 Bunkeflo svart    
28120239 fr 28/12 18:35 fr 28/12 P9 Svår Grp A Linero IF röd Lunds BK vit    
28120240 fr 28/12 18:50 fr 28/12 P9 Svår Grp E Borstahusens BK LB07 Bunkeflo röd    
28120241 fr 28/12 19:05 fr 28/12 P9 Svår Grp F Kulladals FF Blå FC Rosengård Ljusblå    
28120242 fr 28/12 19:20 fr 28/12 P9 Svår Grp G Västra Ingelstad gul FC Rosengård Orange    
28120243 fr 28/12 19:35 fr 28/12 P9 Svår Grp E LB07 Bunkeflo röd Oxie SK    
28120244 fr 28/12 19:50 fr 28/12 P9 Svår Grp F FC Rosengård Ljusblå LB07 Bunkeflo svart    
28120245 fr 28/12 20:05 fr 28/12 P9 Svår Grp G FC Rosengård Orange Kvarnby IK 1