Träningshall BH

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29120200 lö 29/12 08:30 lö 29/12 F10 Grp A Husie IF BK Höllvike...llviken F08    
29120201 lö 29/12 08:45 lö 29/12 F10 Grp B Husie IF LB07 Röd    
29120202 lö 29/12 09:00 lö 29/12 P7 Grp E FC Möjlıgheten FC Rosnegård 1917 blå    
29120203 lö 29/12 09:15 lö 29/12 F9 Grp B LB07 Röd Uppåkra IF Grön    
29120204 lö 29/12 09:30 lö 29/12 F9 Grp B BK Höllviken Röd Trelleborgs FF 2    
29120205 lö 29/12 09:45 lö 29/12 P10 Svår Grp H Hardeberga BK Helsingborg City FC    
29120206 lö 29/12 10:00 lö 29/12 F10 Grp A Husie IF Hyllie IK    
29120207 lö 29/12 10:15 lö 29/12 F10 Grp B Husie IF Uppåkra IF UIF    
29120208 lö 29/12 10:30 lö 29/12 P7 Grp E FC Möjlıgheten BK Olympic ...lympic Grön    
29120209 lö 29/12 10:45 lö 29/12 F9 Grp A BK Höllviken Vit LB07 Svart    
29120210 lö 29/12 11:00 lö 29/12 F9 Grp A GIF Nike Trelleborgs FF 1    
29120211 lö 29/12 11:15 lö 29/12 P10 Svår Grp H Helsingborg City FC BSH Österlen    
29120212 lö 29/12 11:30 lö 29/12 F11 Grp C Vellinge IF Blå FC Rosnegård 1917 FCR1917    
29120213 lö 29/12 11:45 lö 29/12 F11 Grp D BK Höllvike...llviken F07 Vellinge IF Röd    
29120214 lö 29/12 12:00 lö 29/12 F10 Grp A Hyllie IK BK Höllvike...llviken F08    
29120215 lö 29/12 12:15 lö 29/12 F10 Grp B Uppåkra IF UIF LB07 Röd    
29120216 lö 29/12 12:30 lö 29/12 P7 Grp E BK Olympic ...lympic Grön FC Rosnegård 1917 blå    
29120217 lö 29/12 12:45 lö 29/12 F9 Grp B Uppåkra IF Grön Trelleborgs FF 2    
29120218 lö 29/12 13:00 lö 29/12 F9 Grp B LB07 Röd BK Höllviken Röd    
29120219 lö 29/12 13:15 lö 29/12 P10 Svår Grp H Hardeberga BK BSH Österlen    
29120220 lö 29/12 13:45 lö 29/12 F11 Grp C Vellinge IF Blå IFK Klagshamn    
29120221 lö 29/12 14:00 lö 29/12 F11 Grp D BK Höllvike...llviken F07 WAIF / LEV06    
29120222 lö 29/12 14:15 lö 29/12 F11 Grp A Klågerups GoiF 1 GIF Nike 2    
29120223 lö 29/12 14:30 lö 29/12 F11 Grp B GIF Nike 1 FC Rosengård vit    
29120224 lö 29/12 14:45 lö 29/12 F9 Grp A GIF Nike LB07 Svart    
29120225 lö 29/12 15:00 lö 29/12 F9 Grp A BK Höllviken Vit FC Rosengård    
29120226 lö 29/12 15:15 lö 29/12 F11 Grp C IFK Klagshamn FC Rosnegård 1917 FCR1917    
29120227 lö 29/12 15:30 lö 29/12 F11 Grp D Vellinge IF Röd WAIF / LEV06    
29120228 lö 29/12 15:45 lö 29/12 F11 Grp A Klågerups GoiF 1 FC Rosengård 1    
29120229 lö 29/12 16:00 lö 29/12 F11 Grp B GIF Nike 1 Klågerups GoiF 2    
29120230 lö 29/12 16:15 lö 29/12 F11 Grp C Skabersjö D...erslöv BoIK IFK Klagshamn    
29120231 lö 29/12 16:30 lö 29/12 F11 Grp D Kulladals FF WAIF / LEV06    
29120232 lö 29/12 16:45 lö 29/12 F11 Grp A FC Rosengård 1 GIF Nike 2    
29120233 lö 29/12 17:00 lö 29/12 F11 Grp B Klågerups GoiF 2 FC Rosengård vit    
29120234 lö 29/12 17:15 lö 29/12 F11 Grp C Skabersjö D...erslöv BoIK Vellinge IF Blå    
29120235 lö 29/12 17:30 lö 29/12 F11 Grp D Kulladals FF BK Höllvike...llviken F07