Träningshall BH

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30120200 sö 30/12 08:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp C Vellinge IF blå Färdig BK Olympic    
30120201 sö 30/12 08:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp D Malmö IKF Färdig LB07 2    
30120202 sö 30/12 09:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp A Lunds BK 2 Färdig BK Höllviken 1    
30120203 sö 30/12 09:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp A FC Rosnegård 1917 1vit Färdig GIF Nike Röd    
30120204 sö 30/12 09:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp D LB07 2 Färdig Oxie SK    
30120205 sö 30/12 09:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp D Malmö IKF Färdig BK Höllviken 2    
30120206 sö 30/12 10:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp B Åhus HBK Färdig FC Trelleborg    
30120207 sö 30/12 10:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp B Husie IF Svart Färdig IFK Klagshamn 1    
30120208 sö 30/12 10:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp E Oxie SK vit Färdig Kulladals FF Vit    
30120209 sö 30/12 10:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp F Skanör Falsterbo IF Vit Färdig Veberöds AIF    
30120210 sö 30/12 11:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp G Kvarnby IK röd Färdig Lilla Torg FF Svart    
30120211 sö 30/12 11:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp C FC Rosnegård 1917 2blå Färdig Vellinge IF blå    
30120212 sö 30/12 11:30 sö 30/12 P10 Lätt Grp C IFK Klagshamn 2 Färdig BK Olympic    
30120213 sö 30/12 11:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp B Åhus HBK Färdig Husie IF Svart    
30120214 sö 30/12 12:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp B IFK Klagshamn 1 Färdig FC Trelleborg    
30120215 sö 30/12 12:15 sö 30/12 P10 Svår Grp A BK Höllviken 2 Färdig Arlövs BI    
30120216 sö 30/12 12:30 sö 30/12 P10 Svår Grp B Malmö City ...e magnussom Färdig Åhus Horna BK    
30120217 sö 30/12 12:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp F Veberöds AIF Färdig Kulladals FF Röd    
30120218 sö 30/12 13:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp F Skanör Falsterbo IF Vit Färdig LB07 1    
30120219 sö 30/12 13:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp G Kvarnby IK röd Färdig GIF Nike Grön    
30120220 sö 30/12 13:35 sö 30/12 P10 Lätt Grp A GIF Nike Röd Färdig BK Höllviken 1    
30120221 sö 30/12 14:15 sö 30/12 P10 Svår Grp B Åhus Horna BK Färdig FC Trelleborg    
30120222 sö 30/12 14:30 sö 30/12 P10 Svår Grp B Malmö City ...e magnussom Färdig IFK Klagshamn 2    
30120223 sö 30/12 14:45 sö 30/12 P10 Lätt Grp E LB07 Röd Färdig Oxie SK vit    
30120224 sö 30/12 15:00 sö 30/12 P10 Lätt Grp E Lunds BK 1 Färdig Kulladals FF Vit    
30120225 sö 30/12 15:15 sö 30/12 P10 Lätt Grp G GIF Nike Grön Färdig Lilla Torg FF Svart    
30120226 sö 30/12 15:30 sö 30/12 P10 Svår Grp A LB07 Vit Färdig BK Höllviken 2    
30120227 sö 30/12 15:45 sö 30/12 P10 Svår Grp A Malmö FF 1 Färdig Arlövs BI    
30120228 sö 30/12 16:00 sö 30/12 P10 Svår Grp C Lunds BK Färdig Partille IF VIT    
30120229 sö 30/12 16:15 sö 30/12 P10 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Röd Färdig Malmö FF 2    
30120230 sö 30/12 16:30 sö 30/12 P10 Svår Grp E LB07 Svart Färdig Västra Ingelstads IS    
30120231 sö 30/12 16:45 sö 30/12 P10 Svår Grp F Husie IF Vit Färdig IFK Klagshamn 1    
30120232 sö 30/12 17:00 sö 30/12 P10 Svår Grp G LB07 1 Färdig BK Höllviken 1    
30120233 sö 30/12 17:15 sö 30/12 P10 Svår Grp D Malmö FF 2 Färdig Kulladals FF Blå    
30120234 sö 30/12 17:30 sö 30/12 P10 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Röd Färdig Partille IF RÖD    
30120235 sö 30/12 17:45 sö 30/12 P10 Svår Grp F IFK Klagshamn 1 Färdig Veberöds AIF Svart    
30120236 sö 30/12 18:00 sö 30/12 P10 Svår Grp F Husie IF Vit Färdig Partille IF SVART    
30120237 sö 30/12 18:15 sö 30/12 P10 Svår Grp G LB07 1 Färdig Veberöds AIF 1    
30120238 sö 30/12 18:30 sö 30/12 P10 Svår Grp C Kvarnby IK blå Färdig Lunds BK    
30120239 sö 30/12 18:45 sö 30/12 P10 Svår Grp C GIF Nike Blå Färdig Partille IF VIT    
30120240 sö 30/12 19:00 sö 30/12 P10 Svår Grp F Partille IF SVART Färdig IFK Klagshamn 1    
30120241 sö 30/12 19:15 sö 30/12 P10 Svår Grp F Veberöds AIF Svart Färdig Husie IF Vit    
30120242 sö 30/12 19:30 sö 30/12 P10 Svår Grp G Veberöds AIF 1 Färdig BK Höllviken 1