Fredag 28/12 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28120100 fr 28/12 08:15 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp B Husie IF vit Kulladals FF Röd    
28120200 fr 28/12 08:15 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp B IFK Simrishamn FC Rosengård Lila    
28120101 fr 28/12 08:30 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp A Kulladals FF Vit Vellinge IF    
28120201 fr 28/12 08:30 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp A Rydsgårds A...kivarps GIF Arlövs BI    
28120102 fr 28/12 08:45 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp C BK Olympic 2 Dalby GIF Vit    
28120300 fr 28/12 08:45 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Södra Sandby IF 3 - 0 Hyllie IK  
28120202 fr 28/12 08:45 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp C Malmö IKF Oxie SK    
28120103 fr 28/12 09:00 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp B Kulladals FF Röd Staffanstorp United    
28120203 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp B Husie IF vit FC Rosengård Lila    
28120301 fr 28/12 09:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B FC Rosengård 8 - 0 Rydsgårds A...kivarps GIF  
28120104 fr 28/12 09:15 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp A Arlövs BI Vellinge IF    
28120204 fr 28/12 09:15 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp A Rydsgårds A...kivarps GIF Kulladals FF Vit    
28120302 fr 28/12 09:25 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A Dösjöbro IF 1 - 3 Husie IF  
28120105 fr 28/12 09:30 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp C Oxie SK Dalby GIF Vit    
28120205 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp C Malmö IKF BK Olympic 2    
28120106 fr 28/12 09:45 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp B Staffanstorp United IFK Simrishamn    
28120303 fr 28/12 09:45 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A FC Rosnegår...17 FCR 1917 0 - 3 IK Pandora FF  
28120206 fr 28/12 09:45 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp B FC Rosengård Lila Kulladals FF Röd    
28120107 fr 28/12 10:00 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp A Vellinge IF Rydsgårds A...kivarps GIF    
28120207 fr 28/12 10:00 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp A Kulladals FF Vit Arlövs BI    
28120304 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Hyllie IK 1 - 1 Glumslövs FF  
28120108 fr 28/12 10:15 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp C Dalby GIF Vit Malmö IKF    
28120208 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp C BK Olympic 2 Oxie SK    
28120305 fr 28/12 10:25 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Rydsgårds A...kivarps GIF 0 - 8 Södra Sandby IF  
28120109 fr 28/12 10:30 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp B Husie IF vit Staffanstorp United    
28120209 fr 28/12 10:30 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp B IFK Simrishamn Kulladals FF Röd    
28120110 fr 28/12 10:45 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp D Skanör Falsterbo IF Röd FC Trelleborg 2    
28120306 fr 28/12 10:45 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A Husie IF 4 - 1 FC Staffanstorp  
28120210 fr 28/12 10:45 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp D Hyllie IK Grön Veberöds AIF 2    
28120111 fr 28/12 11:00 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp E Limhamns FF SAF Malmö ...ening Malmö    
28120211 fr 28/12 11:00 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp E Dalby GIF Blå FC Trelleborg 1    
28120307 fr 28/12 11:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A IK Pandora FF 2 - 2 Dösjöbro IF  
28120112 fr 28/12 11:15 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp B FC Rosengård Lila Staffanstorp United    
28120212 fr 28/12 11:15 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp B IFK Simrishamn Husie IF vit    
28120308 fr 28/12 11:25 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Glumslövs FF 0 - 3 FC Rosengård  
28120113 fr 28/12 11:40 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp F Kvarnby IK Västra Ingelstad    
28120213 fr 28/12 11:40 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp F Veberöds AIF 1 Husie IF grön    
28120309 fr 28/12 11:45 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Hyllie IK 5 - 0 Rydsgårds A...kivarps GIF  
28120114 fr 28/12 11:55 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp G BK Olympic 1 FC Rosnegård 1917 blå    
28120214 fr 28/12 11:55 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp G Lunds BK gul Dalby GIF Grön    
28120310 fr 28/12 12:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A FC Staffanstorp 3 - 0 FC Rosnegår...17 FCR 1917  
28120115 fr 28/12 12:10 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp D Veberöds AIF 2 FC Trelleborg 2    
28120215 fr 28/12 12:10 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp D Hyllie IK Grön Skanör Falsterbo IF Röd    
28120116 fr 28/12 12:25 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp E FC Trelleborg 1 SAF Malmö ...ening Malmö    
28120311 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A Husie IF 2 - 5 IK Pandora FF  
28120216 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp E Dalby GIF Blå Limhamns FF    
28120117 fr 28/12 12:40 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp F Husie IF grön Västra Ingelstad    
28120217 fr 28/12 12:40 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp F Veberöds AIF 1 Kvarnby IK    
28120312 fr 28/12 12:45 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Glumslövs FF 1 - 8 Södra Sandby IF  
28120118 fr 28/12 12:55 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp G Dalby GIF Grön FC Rosnegård 1917 blå    
28120218 fr 28/12 12:55 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp G Lunds BK gul BK Olympic 1    
28120313 fr 28/12 13:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B FC Rosengård 6 - 0 Hyllie IK  
28120119 fr 28/12 13:10 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp D FC Trelleborg 2 Hyllie IK Grön    
28120219 fr 28/12 13:10 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp D Skanör Falsterbo IF Röd Veberöds AIF 2    
28120120 fr 28/12 13:25 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp E SAF Malmö ...ening Malmö Dalby GIF Blå    
28120314 fr 28/12 13:25 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Rydsgårds A...kivarps GIF 0 - 3 Glumslövs FF  
28120220 fr 28/12 13:25 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp E Limhamns FF FC Trelleborg 1    
28120121 fr 28/12 13:40 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp F Västra Ingelstad Veberöds AIF 1    
28120221 fr 28/12 13:40 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp F Kvarnby IK Husie IF grön    
28120315 fr 28/12 13:45 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp B Södra Sandby IF 2 - 2 FC Rosengård  
28120122 fr 28/12 13:55 fr 28/12 BH P9 Lätt Grp G FC Rosnegård 1917 blå Lunds BK gul    
28120222 fr 28/12 13:55 fr 28/12 Träningshall BH P9 Lätt Grp G BK Olympic 1 Dalby GIF Grön    
28120316 fr 28/12 14:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A FC Staffanstorp 2 - 1 Dösjöbro IF  
28120123 fr 28/12 14:15 fr 28/12 BH P9 Svår Grp A Lunds BK vit Skanör Falsterbo IF 1Röd    
28120223 fr 28/12 14:15 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp A Linero IF röd Malmö FF 1    
28120317 fr 28/12 14:25 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A Husie IF 3 - 0 FC Rosnegår...17 FCR 1917  
28120124 fr 28/12 14:30 fr 28/12 BH P9 Svår Grp B Malmö FF 2 Åkarp if    
28120224 fr 28/12 14:30 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp B Limhamns FF Skegrie BK    
28120125 fr 28/12 14:45 fr 28/12 BH P9 Svår Grp C Kvarnby IK 2 Vellinge IF 1    
28120318 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A IK Pandora FF 1 - 2 FC Staffanstorp  
28120225 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp C Veberöds AIF Staffanstorp United    
28120126 fr 28/12 15:00 fr 28/12 BH P9 Svår Grp D Hyllie IK Svart Vellinge IF 2    
28120226 fr 28/12 15:00 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp D FC Trelleborg 1 FC Rosnegård 1917 vit    
28120319 fr 28/12 15:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Grp A FC Rosnegår...17 FCR 1917 0 - 3 Dösjöbro IF  
28120127 fr 28/12 15:20 fr 28/12 BH P9 Svår Grp A Skanör Falsterbo IF 1Röd Helsingborg City FC    
28120227 fr 28/12 15:20 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp A Lunds BK vit Malmö FF 1    
28120128 fr 28/12 15:35 fr 28/12 BH P9 Svår Grp B Skegrie BK Åkarp if    
28120228 fr 28/12 15:35 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp B Limhamns FF Malmö FF 2    
28120320 fr 28/12 15:40 fr 28/12 Kombihallen F14 Slutspel B 1/4 Final Dösjöbro IF 7 - 0 Rydsgårds A...kivarps GIF  
28120129 fr 28/12 15:50 fr 28/12 BH P9 Svår Grp C Staffanstorp United Vellinge IF 1    
28120229 fr 28/12 15:50 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp C Veberöds AIF Kvarnby IK 2    
28120321 fr 28/12 16:00 fr 28/12 Kombihallen F14 Slutspel A Semifinal Husie IF 1 - 3 FC Rosengård  
28120130 fr 28/12 16:05 fr 28/12 BH P9 Svår Grp D FC Rosnegård 1917 vit Vellinge IF 2    
28120230 fr 28/12 16:05 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp D FC Trelleborg 1 Hyllie IK Svart    
28120131 fr 28/12 16:20 fr 28/12 BH P9 Svår Grp A Helsingborg City FC Linero IF röd    
28120322 fr 28/12 16:20 fr 28/12 Kombihallen F14 Slutspel B Semifinal Hyllie IK 0 - 3 Dösjöbro IF  
28120231 fr 28/12 16:20 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp A Malmö FF 1 Skanör Falsterbo IF 1Röd    
28120132 fr 28/12 16:35 fr 28/12 BH P9 Svår Grp B Åkarp if Limhamns FF    
28120232 fr 28/12 16:35 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp B Malmö FF 2 Skegrie BK    
28120323 fr 28/12 16:40 fr 28/12 Kombihallen F14 Slutspel B Semifinal IK Pandora FF 2 - 0 Glumslövs FF  
28120133 fr 28/12 16:50 fr 28/12 BH P9 Svår Grp C Vellinge IF 1 Veberöds AIF    
28120233 fr 28/12 16:50 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp C Kvarnby IK 2 Staffanstorp United    
28120134 fr 28/12 17:05 fr 28/12 BH P9 Svår Grp D Vellinge IF 2 FC Trelleborg 1    
28120324 fr 28/12 17:05 fr 28/12 Kombihallen F14 Slutspel A Semifinal Södra Sandby IF 0 - 1 FC Staffanstorp  
28120234 fr 28/12 17:05 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp D Hyllie IK Svart FC Rosnegård 1917 vit    
28120135 fr 28/12 17:20 fr 28/12 BH P9 Svår Grp A Lunds BK vit Helsingborg City FC    
28120235 fr 28/12 17:20 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp A Linero IF röd Skanör Falsterbo IF 1Röd    
28120325 fr 28/12 17:30 fr 28/12 Kombihallen F14 Slutspel B Final Dösjöbro IF 1 - 3 IK Pandora FF  
28120136 fr 28/12 17:50 fr 28/12 BH P9 Svår Grp E LB07 Bunkeflo röd FC Möjlıgheten    
28120236 fr 28/12 17:50 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp E Borstahusens BK Oxie SK    
28120137 fr 28/12 18:05 fr 28/12 BH P9 Svår Grp G FC Rosengård Orange Linero IF vit    
28120237 fr 28/12 18:05 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp G Västra Ingelstad gul Kvarnby IK 1    
28120138 fr 28/12 18:20 fr 28/12 BH P9 Svår Grp F FC Rosengård Ljusblå FC Trelleborg 2    
28120238 fr 28/12 18:20 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp F Kulladals FF Blå LB07 Bunkeflo svart    
28120139 fr 28/12 18:35 fr 28/12 BH P9 Svår Grp A Malmö FF 1 Helsingborg City FC    
28120239 fr 28/12 18:35 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp A Linero IF röd Lunds BK vit    
28120140 fr 28/12 18:50 fr 28/12 BH P9 Svår Grp E Oxie SK FC Möjlıgheten    
28120240 fr 28/12 18:50 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp E Borstahusens BK LB07 Bunkeflo röd    
28120141 fr 28/12 19:05 fr 28/12 BH P9 Svår Grp F LB07 Bunkeflo svart FC Trelleborg 2    
28120241 fr 28/12 19:05 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp F Kulladals FF Blå FC Rosengård Ljusblå    
28120142 fr 28/12 19:20 fr 28/12 BH P9 Svår Grp G Kvarnby IK 1 Linero IF vit    
28120242 fr 28/12 19:20 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp G Västra Ingelstad gul FC Rosengård Orange    
28120143 fr 28/12 19:35 fr 28/12 BH P9 Svår Grp E FC Möjlıgheten Borstahusens BK    
28120243 fr 28/12 19:35 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp E LB07 Bunkeflo röd Oxie SK    
28120144 fr 28/12 19:50 fr 28/12 BH P9 Svår Grp F FC Trelleborg 2 Kulladals FF Blå    
28120244 fr 28/12 19:50 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp F FC Rosengård Ljusblå LB07 Bunkeflo svart    
28120145 fr 28/12 20:05 fr 28/12 BH P9 Svår Grp G Linero IF vit Västra Ingelstad gul    
28120245 fr 28/12 20:05 fr 28/12 Träningshall BH P9 Svår Grp G FC Rosengård Orange Kvarnby IK 1