Lördag 29/12 (Dag 4)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29120200 lö 29/12 08:30 lö 29/12 Träningshall BH F10 Grp A Husie IF BK Höllvike...llviken F08    
29120101 lö 29/12 08:45 lö 29/12 BH F10 Grp B Uppåkra IF UIF IFK Klagshamn    
29120201 lö 29/12 08:45 lö 29/12 Träningshall BH F10 Grp B Husie IF LB07 Röd    
29120102 lö 29/12 09:00 lö 29/12 BH P7 Grp E BK Olympic ...lympic Grön Häljarps IF    
29120300 lö 29/12 09:00 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp A Svedala IF Blå 2 - 3 IFK Hässleholm  
29120202 lö 29/12 09:00 lö 29/12 Träningshall BH P7 Grp E FC Möjlıgheten FC Rosnegård 1917 blå    
29120103 lö 29/12 09:15 lö 29/12 BH F9 Grp A GIF Nike BK Höllviken Vit    
29120203 lö 29/12 09:15 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp B LB07 Röd Uppåkra IF Grön    
29120301 lö 29/12 09:20 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp A Linero IF 3 - 0 Husie IF  
29120104 lö 29/12 09:30 lö 29/12 BH F9 Grp A FC Rosengård Trelleborgs FF 1    
29120204 lö 29/12 09:30 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp B BK Höllviken Röd Trelleborgs FF 2    
29120302 lö 29/12 09:40 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp B Kulladals FF 2 - 1 BK Olympic 1  
29120105 lö 29/12 09:45 lö 29/12 BH P10 Svår Grp H BSH Österlen Malmö FF 3    
29120205 lö 29/12 09:45 lö 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp H Hardeberga BK Helsingborg City FC    
29120303 lö 29/12 10:00 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp B LB07 (IF Li...Bunkeflo) 1 0 - 2 Trelleborgs FF 1  
29120206 lö 29/12 10:00 lö 29/12 Träningshall BH F10 Grp A Husie IF Hyllie IK    
29120107 lö 29/12 10:15 lö 29/12 BH F10 Grp B LB07 Röd IFK Klagshamn    
29120207 lö 29/12 10:15 lö 29/12 Träningshall BH F10 Grp B Husie IF Uppåkra IF UIF    
29120304 lö 29/12 10:20 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp C BK Olympic 2 3 - 0 Tollarps IF  
29120108 lö 29/12 10:30 lö 29/12 BH P7 Grp E FC Rosnegård 1917 blå Häljarps IF    
29120208 lö 29/12 10:30 lö 29/12 Träningshall BH P7 Grp E FC Möjlıgheten BK Olympic ...lympic Grön    
29120305 lö 29/12 10:40 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp C Lunds BK 1 Vit 0 - 1 BK Höllviken 1  
29120109 lö 29/12 10:45 lö 29/12 BH F9 Grp B Uppåkra IF Grön BK Höllviken Röd    
29120209 lö 29/12 10:45 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp A BK Höllviken Vit LB07 Svart    
29120110 lö 29/12 11:00 lö 29/12 BH F9 Grp B Trelleborgs FF 2 LB07 Röd    
29120210 lö 29/12 11:00 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp A GIF Nike Trelleborgs FF 1    
29120306 lö 29/12 11:05 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp A Husie IF 1 - 5 Svedala IF Blå  
29120111 lö 29/12 11:15 lö 29/12 BH P10 Svår Grp H Malmö FF 3 Hardeberga BK    
29120211 lö 29/12 11:15 lö 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp H Helsingborg City FC BSH Österlen    
29120307 lö 29/12 11:25 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp A IFK Hässleholm 5 - 0 Linero IF  
29120112 lö 29/12 11:30 lö 29/12 BH F11 Grp C IFK Klagshamn Limhamn Bunkeflo    
29120212 lö 29/12 11:30 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp C Vellinge IF Blå FC Rosnegård 1917 FCR1917    
29120113 lö 29/12 11:45 lö 29/12 BH F11 Grp D WAIF / LEV06 Hyllie IK    
29120308 lö 29/12 11:45 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp B Trelleborgs FF 1 1 - 1 Kulladals FF  
29120213 lö 29/12 11:45 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp D BK Höllvike...llviken F07 Vellinge IF Röd    
29120214 lö 29/12 12:00 lö 29/12 Träningshall BH F10 Grp A Hyllie IK BK Höllvike...llviken F08    
29120309 lö 29/12 12:05 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp B BK Olympic 1 0 - 4 LB07 (IF Li...Bunkeflo) 1  
29120115 lö 29/12 12:15 lö 29/12 BH F10 Grp B IFK Klagshamn Husie IF    
29120215 lö 29/12 12:15 lö 29/12 Träningshall BH F10 Grp B Uppåkra IF UIF LB07 Röd    
29120310 lö 29/12 12:25 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp C BK Höllviken 1 0 - 3 BK Olympic 2  
29120116 lö 29/12 12:30 lö 29/12 BH P7 Grp E Häljarps IF FC Möjlıgheten    
29120216 lö 29/12 12:30 lö 29/12 Träningshall BH P7 Grp E BK Olympic ...lympic Grön FC Rosnegård 1917 blå    
29120117 lö 29/12 12:45 lö 29/12 BH F9 Grp A LB07 Svart FC Rosengård    
29120311 lö 29/12 12:45 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp C Tollarps IF 0 - 1 Lunds BK 1 Vit  
29120217 lö 29/12 12:45 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp B Uppåkra IF Grön Trelleborgs FF 2    
29120118 lö 29/12 13:00 lö 29/12 BH F9 Grp A Trelleborgs FF 1 BK Höllviken Vit    
29120218 lö 29/12 13:00 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp B LB07 Röd BK Höllviken Röd    
29120312 lö 29/12 13:10 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp A IFK Hässleholm 7 - 0 Husie IF  
29120119 lö 29/12 13:15 lö 29/12 BH P10 Svår Grp H Malmö FF 3 Helsingborg City FC    
29120219 lö 29/12 13:15 lö 29/12 Träningshall BH P10 Svår Grp H Hardeberga BK BSH Österlen    
29120313 lö 29/12 13:30 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp A Linero IF 1 - 2 Svedala IF Blå  
29120120 lö 29/12 13:45 lö 29/12 BH F11 Grp C FC Rosnegård 1917 FCR1917 Skabersjö D...erslöv BoIK    
29120220 lö 29/12 13:45 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp C Vellinge IF Blå IFK Klagshamn    
29120314 lö 29/12 13:50 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp B BK Olympic 1 1 - 7 Trelleborgs FF 1  
29120121 lö 29/12 14:00 lö 29/12 BH F11 Grp D Vellinge IF Röd Kulladals FF    
29120221 lö 29/12 14:00 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp D BK Höllvike...llviken F07 WAIF / LEV06    
29120315 lö 29/12 14:10 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp B LB07 (IF Li...Bunkeflo) 1 2 - 1 Kulladals FF  
29120122 lö 29/12 14:15 lö 29/12 BH F11 Grp A FC Rosengård 1 Husie IF    
29120222 lö 29/12 14:15 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp A Klågerups GoiF 1 GIF Nike 2    
29120123 lö 29/12 14:30 lö 29/12 BH F11 Grp B Klågerups GoiF 2 BK Olympic    
29120316 lö 29/12 14:30 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp C Tollarps IF 1 - 4 BK Höllviken 1  
29120223 lö 29/12 14:30 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp B GIF Nike 1 FC Rosengård vit    
29120124 lö 29/12 14:45 lö 29/12 BH F11 Grp C Limhamn Bunkeflo Skabersjö D...erslöv BoIK    
29120224 lö 29/12 14:45 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp A GIF Nike LB07 Svart    
29120317 lö 29/12 14:50 lö 29/12 Kombihallen P15 Grp C Lunds BK 1 Vit 0 - 3 BK Olympic 2  
29120125 lö 29/12 15:00 lö 29/12 BH F11 Grp D Hyllie IK Kulladals FF    
29120225 lö 29/12 15:00 lö 29/12 Träningshall BH F9 Grp A BK Höllviken Vit FC Rosengård    
29120126 lö 29/12 15:15 lö 29/12 BH F11 Grp A GIF Nike 2 Husie IF    
29120226 lö 29/12 15:15 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp C IFK Klagshamn FC Rosnegård 1917 FCR1917    
29120127 lö 29/12 15:30 lö 29/12 BH F11 Grp B FC Rosengård vit BK Olympic    
29120227 lö 29/12 15:30 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp D Vellinge IF Röd WAIF / LEV06    
29120318 lö 29/12 15:40 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel 29 dec 1/4 Final BK Olympic 1 2 - 3 Tollarps IF  
29120128 lö 29/12 15:45 lö 29/12 BH F9 Grp A Trelleborgs FF 1 LB07 Svart    
29120228 lö 29/12 15:45 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp A Klågerups GoiF 1 FC Rosengård 1    
29120129 lö 29/12 16:00 lö 29/12 BH F9 Grp A FC Rosengård GIF Nike    
29120319 lö 29/12 16:00 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel 29 dec 1/4 Final Lunds BK 1 Vit 1 - 3 Husie IF  
29120229 lö 29/12 16:00 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp B GIF Nike 1 Klågerups GoiF 2    
29120130 lö 29/12 16:15 lö 29/12 BH F11 Grp C Limhamn Bunkeflo Vellinge IF Blå    
29120230 lö 29/12 16:15 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp C Skabersjö D...erslöv BoIK IFK Klagshamn    
29120131 lö 29/12 16:30 lö 29/12 BH F11 Grp D Hyllie IK BK Höllvike...llviken F07    
29120320 lö 29/12 16:30 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel A 1/8 Final LB07 (IF Li...Bunkeflo) 1 2 - 1 BK Höllviken 1  
29120231 lö 29/12 16:30 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp D Kulladals FF WAIF / LEV06    
29120132 lö 29/12 16:45 lö 29/12 BH F11 Grp A Husie IF Klågerups GoiF 1    
29120232 lö 29/12 16:45 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp A FC Rosengård 1 GIF Nike 2    
29120321 lö 29/12 16:55 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel A 1/8 Final Svedala IF Blå 4 - 6 BK Olympic 2  
29120133 lö 29/12 17:00 lö 29/12 BH F11 Grp B BK Olympic GIF Nike 1    
29120233 lö 29/12 17:00 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp B Klågerups GoiF 2 FC Rosengård vit    
29120134 lö 29/12 17:15 lö 29/12 BH F11 Grp C FC Rosnegård 1917 FCR1917 Limhamn Bunkeflo    
29120234 lö 29/12 17:15 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp C Skabersjö D...erslöv BoIK Vellinge IF Blå    
29120322 lö 29/12 17:20 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel 29 dec Semifinal Linero IF 1 - 3 Tollarps IF  
29120135 lö 29/12 17:30 lö 29/12 BH F11 Grp D Vellinge IF Röd Hyllie IK    
29120235 lö 29/12 17:30 lö 29/12 Träningshall BH F11 Grp D Kulladals FF BK Höllvike...llviken F07    
29120323 lö 29/12 17:40 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel 29 dec Semifinal Kulladals FF 5 - 0 Husie IF  
29120324 lö 29/12 18:10 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel A 1/4 Final IFK Hässleholm 0 - 2 LB07 (IF Li...Bunkeflo) 1  
29120325 lö 29/12 18:35 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel A 1/4 Final Trelleborgs FF 1 7 - 1 BK Olympic 2  
29120326 lö 29/12 19:00 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel 29 dec Final Tollarps IF 2 - 6 Kulladals FF  
29120327 lö 29/12 19:30 lö 29/12 Kombihallen P15 Slutspel A Semifinal LB07 (IF Li...Bunkeflo) 1 1 - 4 Trelleborgs FF 1