Söndag 30/12 (Dag 5)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30120100 sö 30/12 08:00 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp A FC Rosnegård 1917 1vit Färdig Lunds BK 2    
30120101 sö 30/12 08:15 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Blå Färdig GIF Nike Röd    
30120102 sö 30/12 08:30 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp C IFK Klagshamn 2 Färdig FC Rosnegård 1917 2blå    
30120200 sö 30/12 08:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp C Vellinge IF blå Färdig BK Olympic    
30120103 sö 30/12 08:45 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp D BK Höllviken 2 Färdig Oxie SK    
30120300 sö 30/12 08:45 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp A FC Staffanstorp 1 2 - 0 Hyllie IK Grön  
30120201 sö 30/12 08:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp D Malmö IKF Färdig LB07 2    
30120104 sö 30/12 09:00 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp B IFK Klagshamn 1 Färdig Åhus HBK    
30120202 sö 30/12 09:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp A Lunds BK 2 Färdig BK Höllviken 1    
30120301 sö 30/12 09:05 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp A FC Rosengård 1 3 - 0 LB07 2  
30120105 sö 30/12 09:15 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp B Husie IF Svart Färdig FC Trelleborg    
30120203 sö 30/12 09:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp A FC Rosnegård 1917 1vit Färdig GIF Nike Röd    
30120302 sö 30/12 09:25 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp B LB07 1 4 - 0 Husie IF  
30120106 sö 30/12 09:30 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp C BK Olympic Färdig FC Rosnegård 1917 2blå    
30120204 sö 30/12 09:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp D LB07 2 Färdig Oxie SK    
30120107 sö 30/12 09:45 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp C Vellinge IF blå Färdig IFK Klagshamn 2    
30120303 sö 30/12 09:45 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp B Dösjöbro IF 2 - 2 FC Staffanstorp 2  
30120205 sö 30/12 09:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp D Malmö IKF Färdig BK Höllviken 2    
30120108 sö 30/12 10:00 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp A BK Höllviken 1 Färdig Trelleborgs FF Blå    
30120206 sö 30/12 10:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp B Åhus HBK Färdig FC Trelleborg    
30120304 sö 30/12 10:05 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp A LB07 2 0 - 1 FC Staffanstorp 1  
30120109 sö 30/12 10:15 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp A GIF Nike Röd Färdig Lunds BK 2    
30120207 sö 30/12 10:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp B Husie IF Svart Färdig IFK Klagshamn 1    
30120305 sö 30/12 10:25 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp A Hyllie IK Grön 0 - 4 FC Rosengård 1  
30120110 sö 30/12 10:30 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp E Lunds BK 1 Färdig LB07 Röd    
30120208 sö 30/12 10:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp E Oxie SK vit Färdig Kulladals FF Vit    
30120111 sö 30/12 10:45 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp F LB07 1 Färdig Kulladals FF Röd    
30120306 sö 30/12 10:45 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp B Husie IF 1 - 5 Dösjöbro IF  
30120209 sö 30/12 10:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp F Skanör Falsterbo IF Vit Färdig Veberöds AIF    
30120112 sö 30/12 11:00 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp G GIF Nike Grön Färdig Värpinge IF    
30120210 sö 30/12 11:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp G Kvarnby IK röd Färdig Lilla Torg FF Svart    
30120307 sö 30/12 11:05 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp B FC Staffanstorp 2 1 - 2 LB07 1  
30120113 sö 30/12 11:15 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp D Oxie SK Färdig Malmö IKF    
30120211 sö 30/12 11:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp C FC Rosnegård 1917 2blå Färdig Vellinge IF blå    
30120308 sö 30/12 11:25 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp A Hyllie IK Grön 2 - 1 LB07 2  
30120114 sö 30/12 11:30 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp D BK Höllviken 2 Färdig LB07 2    
30120212 sö 30/12 11:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp C IFK Klagshamn 2 Färdig BK Olympic    
30120115 sö 30/12 11:45 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp A FC Rosnegård 1917 1vit Färdig BK Höllviken 1    
30120309 sö 30/12 11:45 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp A FC Rosengård 1 2 - 0 FC Staffanstorp 1  
30120213 sö 30/12 11:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp B Åhus HBK Färdig Husie IF Svart    
30120116 sö 30/12 12:00 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Blå Färdig Lunds BK 2    
30120214 sö 30/12 12:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp B IFK Klagshamn 1 Färdig FC Trelleborg    
30120310 sö 30/12 12:05 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp B LB07 1 1 - 2 Dösjöbro IF  
30120117 sö 30/12 12:15 sö 30/12 BH P10 Svår Grp A Malmö FF 1 Färdig LB07 Vit    
30120215 sö 30/12 12:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp A BK Höllviken 2 Färdig Arlövs BI    
30120311 sö 30/12 12:25 sö 30/12 Kombihallen F16 Grp B FC Staffanstorp 2 3 - 2 Husie IF  
30120118 sö 30/12 12:30 sö 30/12 BH P10 Svår Grp B IFK Klagshamn 2 Färdig FC Trelleborg    
30120216 sö 30/12 12:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp B Malmö City ...e magnussom Färdig Åhus Horna BK    
30120119 sö 30/12 12:45 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Färdig LB07 Röd    
30120217 sö 30/12 12:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp F Veberöds AIF Färdig Kulladals FF Röd    
30120120 sö 30/12 13:00 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp E Oxie SK vit Färdig Lunds BK 1    
30120218 sö 30/12 13:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp F Skanör Falsterbo IF Vit Färdig LB07 1    
30120121 sö 30/12 13:15 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp G Lilla Torg FF Svart Färdig Värpinge IF    
30120219 sö 30/12 13:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp G Kvarnby IK röd Färdig GIF Nike Grön    
30120312 sö 30/12 13:20 sö 30/12 Kombihallen F16 Slutspel B Semifinal FC Staffanstorp 2 4 - 0 LB07 2  
30120122 sö 30/12 13:35 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Blå Färdig FC Rosnegård 1917 1vit    
30120220 sö 30/12 13:35 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp A GIF Nike Röd Färdig BK Höllviken 1    
30120313 sö 30/12 13:40 sö 30/12 Kombihallen F16 Slutspel B Semifinal Hyllie IK Grön 1 - 3 Husie IF  
30120314 sö 30/12 14:10 sö 30/12 Kombihallen F16 Slutspel A Semifinal Dösjöbro IF 2 - 1 FC Staffanstorp 1  
30120123 sö 30/12 14:15 sö 30/12 BH P10 Svår Grp A Arlövs BI Färdig LB07 Vit    
30120221 sö 30/12 14:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp B Åhus Horna BK Färdig FC Trelleborg    
30120124 sö 30/12 14:30 sö 30/12 BH P10 Svår Grp A BK Höllviken 2 Färdig Malmö FF 1    
30120315 sö 30/12 14:30 sö 30/12 Kombihallen F16 Slutspel A Semifinal FC Rosengård 1 5 - 2 LB07 1  
30120222 sö 30/12 14:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp B Malmö City ...e magnussom Färdig IFK Klagshamn 2    
30120125 sö 30/12 14:45 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp F Kulladals FF Röd Färdig Skanör Falsterbo IF Vit    
30120223 sö 30/12 14:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp E LB07 Röd Färdig Oxie SK vit    
30120126 sö 30/12 15:00 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp F LB07 1 Färdig Veberöds AIF    
30120316 sö 30/12 15:00 sö 30/12 Kombihallen F16 Slutspel B Final FC Staffanstorp 2 4 - 0 Husie IF  
30120224 sö 30/12 15:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp E Lunds BK 1 Färdig Kulladals FF Vit    
30120127 sö 30/12 15:15 sö 30/12 BH P10 Lätt Grp G Värpinge IF Färdig Kvarnby IK röd    
30120225 sö 30/12 15:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Lätt Grp G GIF Nike Grön Färdig Lilla Torg FF Svart    
30120128 sö 30/12 15:30 sö 30/12 BH P10 Svår Grp B FC Trelleborg Färdig Malmö City ...e magnussom    
30120226 sö 30/12 15:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp A LB07 Vit Färdig BK Höllviken 2    
30120129 sö 30/12 15:45 sö 30/12 BH P10 Svår Grp B IFK Klagshamn 2 Färdig Åhus Horna BK    
30120227 sö 30/12 15:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp A Malmö FF 1 Färdig Arlövs BI    
30120130 sö 30/12 16:00 sö 30/12 BH P10 Svår Grp C GIF Nike Blå Färdig Kvarnby IK blå    
30120318 sö 30/12 16:00 sö 30/12 Kombihallen Kompis Para Grp A Ramlösa Södra IF 1 - 0 FIFH Malmö 2  
30120228 sö 30/12 16:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp C Lunds BK Färdig Partille IF VIT    
30120131 sö 30/12 16:15 sö 30/12 BH P10 Svår Grp D Partille IF RÖD Färdig Kulladals FF Blå    
30120229 sö 30/12 16:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Röd Färdig Malmö FF 2    
30120132 sö 30/12 16:30 sö 30/12 BH P10 Svår Grp E Husie IF Grön Färdig Trelleborgs FF Vit    
30120230 sö 30/12 16:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp E LB07 Svart Färdig Västra Ingelstads IS    
30120133 sö 30/12 16:45 sö 30/12 BH P10 Svår Grp F Partille IF SVART Färdig Veberöds AIF Svart    
30120231 sö 30/12 16:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F Husie IF Vit Färdig IFK Klagshamn 1    
30120134 sö 30/12 17:00 sö 30/12 BH P10 Svår Grp G Veberöds AIF 1 Färdig Lilla Torg FF Blå    
30120320 sö 30/12 17:00 sö 30/12 Kombihallen Kompis Para Grp A Ramlösa Södra IF 2 - 0 Ystads IF FF  
30120232 sö 30/12 17:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp G LB07 1 Färdig BK Höllviken 1    
30120135 sö 30/12 17:15 sö 30/12 BH P10 Svår Grp C Partille IF VIT Färdig Kvarnby IK blå    
30120233 sö 30/12 17:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp D Malmö FF 2 Färdig Kulladals FF Blå    
30120136 sö 30/12 17:30 sö 30/12 BH P10 Svår Grp C Lunds BK Färdig GIF Nike Blå    
30120234 sö 30/12 17:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Röd Färdig Partille IF RÖD    
30120321 sö 30/12 17:40 sö 30/12 Kombihallen Kompis Para Grp A Ystads IF FF 4 - 1 FIFH Malmö 2  
30120137 sö 30/12 17:45 sö 30/12 BH P10 Svår Grp E Västra Ingelstads IS Färdig Trelleborgs FF Vit    
30120235 sö 30/12 17:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F IFK Klagshamn 1 Färdig Veberöds AIF Svart    
30120138 sö 30/12 18:00 sö 30/12 BH P10 Svår Grp E LB07 Svart Färdig Husie IF Grön    
30120236 sö 30/12 18:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F Husie IF Vit Färdig Partille IF SVART    
30120139 sö 30/12 18:15 sö 30/12 BH P10 Svår Grp G BK Höllviken 1 Färdig Lilla Torg FF Blå    
30120237 sö 30/12 18:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp G LB07 1 Färdig Veberöds AIF 1    
30120140 sö 30/12 18:30 sö 30/12 BH P10 Svår Grp D Kulladals FF Blå Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
30120238 sö 30/12 18:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp C Kvarnby IK blå Färdig Lunds BK    
30120323 sö 30/12 18:40 sö 30/12 Kombihallen Kompis Para Slutspel A 3-4 Ystads IF FF 3 - 1 FIFH Malmö 2  
30120141 sö 30/12 18:45 sö 30/12 BH P10 Svår Grp D Partille IF RÖD Färdig Malmö FF 2    
30120239 sö 30/12 18:45 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp C GIF Nike Blå Färdig Partille IF VIT    
30120142 sö 30/12 19:00 sö 30/12 BH P10 Svår Grp E Trelleborgs FF Vit Färdig LB07 Svart    
30120324 sö 30/12 19:00 sö 30/12 Kombihallen Kompis Para Slutspel A Final Ramlösa Södra IF 1 - 0 FIFH Malmö 1  
30120240 sö 30/12 19:00 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F Partille IF SVART Färdig IFK Klagshamn 1    
30120143 sö 30/12 19:15 sö 30/12 BH P10 Svår Grp E Husie IF Grön Färdig Västra Ingelstads IS    
30120241 sö 30/12 19:15 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp F Veberöds AIF Svart Färdig Husie IF Vit    
30120144 sö 30/12 19:30 sö 30/12 BH P10 Svår Grp G Lilla Torg FF Blå Färdig LB07 1    
30120242 sö 30/12 19:30 sö 30/12 Träningshall BH P10 Svår Grp G Veberöds AIF 1 Färdig BK Höllviken 1