Dette er resultatet fra Skånecupen 2019. Se de seneste resultater fra Skånecupen 2021 her.

Baltiska Träningshallen

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27120200 fre. 27/12 09:10 fre. 27/12 P8 Lätt Grp E FC Trelleborg Grön Finished Bara GIF röd    
27120201 fre. 27/12 09:25 fre. 27/12 P8 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Finished Oxie SK 1    
27120202 fre. 27/12 09:40 fre. 27/12 P8 Lätt Grp F Hyllie IK Batigol Finished Rydsgård/Skivarp    
27120203 fre. 27/12 09:55 fre. 27/12 P8 Lätt Grp F Oxie SK 2 Finished Dalby GIF 2Vit    
27120204 fre. 27/12 10:10 fre. 27/12 P8 Lätt Grp G FC Rosengård 1917 blå Finished FC Trelleborg    
27120205 fre. 27/12 10:25 fre. 27/12 P8 Lätt Grp G Landskrona Bois Svart Finished Dalby GIF 1Blå    
27120206 fre. 27/12 10:40 fre. 27/12 P8 Lätt Grp H IK WORMO VIT Finished Staffanstor...ited FC Blå    
27120207 fre. 27/12 10:55 fre. 27/12 P8 Lätt Grp H Veberöds AIF Finished Husie IF 2    
27120208 fre. 27/12 11:20 fre. 27/12 P8 Lätt Grp A FC Trelleborg Gul Finished Husie IF 1    
27120209 fre. 27/12 11:35 fre. 27/12 P8 Lätt Grp A Tomelilla IF 2 Finished Kvarnby IK Blå    
27120210 fre. 27/12 11:50 fre. 27/12 P8 Lätt Grp B IF Lödde Finished Staffanstor...ited FC Vit    
27120211 fre. 27/12 12:05 fre. 27/12 P8 Lätt Grp B Kvarnby IK Vit Finished Svedala IF Gul    
27120212 fre. 27/12 12:20 fre. 27/12 P8 Lätt Grp C Svedala IF Blå Finished FC Möjligheten    
27120213 fre. 27/12 12:35 fre. 27/12 P8 Lätt Grp C Limhamns FF LFF Vit Finished FC Trelleborg Rosa    
27120214 fre. 27/12 12:50 fre. 27/12 P8 Lätt Grp D Oxie SK 3 Finished Svedala IF Röd    
27120215 fre. 27/12 13:05 fre. 27/12 P8 Lätt Grp D Tomelilla IF 1 Finished Lindeborgs FF    
27120216 fre. 27/12 13:30 fre. 27/12 P8 Lätt Grp A Kvarnby IK Blå Finished Husie IF 1    
27120217 fre. 27/12 13:45 fre. 27/12 P8 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Finished FC Trelleborg Grön    
27120218 fre. 27/12 14:00 fre. 27/12 P8 Lätt Grp B Svedala IF Gul Finished Staffanstor...ited FC Vit    
27120219 fre. 27/12 14:15 fre. 27/12 P8 Lätt Grp F Oxie SK 2 Finished Hyllie IK Batigol    
27120220 fre. 27/12 14:30 fre. 27/12 P8 Lätt Grp C FC Trelleborg Rosa Finished FC Möjligheten    
27120221 fre. 27/12 14:45 fre. 27/12 P8 Lätt Grp G FC Trelleborg Finished Dalby GIF 1Blå    
27120222 fre. 27/12 15:00 fre. 27/12 P8 Lätt Grp D Lindeborgs FF Finished Svedala IF Röd    
27120223 fre. 27/12 15:15 fre. 27/12 P8 Lätt Grp H Veberöds AIF Finished IK WORMO VIT    
27120224 fre. 27/12 15:40 fre. 27/12 P8 Svår Grp D Limhamns FF LFF grön Finished Landskrona Bois Vit    
27120225 fre. 27/12 15:55 fre. 27/12 P8 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Vit Finished Malmö FF 2    
27120226 fre. 27/12 16:10 fre. 27/12 P8 Svår Grp E Kvarnby IK Röd Finished Veberöds AIF    
27120227 fre. 27/12 16:25 fre. 27/12 P8 Svår Grp E LB07 Limhamn 1 Finished Malmö FF 3    
27120229 fre. 27/12 16:55 fre. 27/12 P8 Svår Grp F BK Flagg Finished Husie IF 2    
27120230 fre. 27/12 17:20 fre. 27/12 P8 Svår Grp A FK Karlskrona Fkk Finished BK Olympic    
27120231 fre. 27/12 17:35 fre. 27/12 P8 Svår Grp A Kulladals FF Blå Finished Svedala IF Vit    
27120232 fre. 27/12 17:50 fre. 27/12 P8 Svår Grp B Bara GIF svart Finished Hyllie IK Denilson    
27120233 fre. 27/12 18:05 fre. 27/12 P8 Svår Grp B Malmö FF 1 Finished Oxie SK    
27120234 fre. 27/12 18:20 fre. 27/12 P8 Svår Grp C Husie IF 1 Finished FC Rosengård 1917 vit    
27120235 fre. 27/12 18:35 fre. 27/12 P8 Svår Grp C Skanör Falsterbo IF Röd Finished HBK    
27120236 fre. 27/12 19:00 fre. 27/12 P8 Svår Grp A Svedala IF Vit Finished BK Olympic    
27120237 fre. 27/12 19:15 fre. 27/12 P8 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Vit Finished Limhamns FF LFF grön    
27120238 fre. 27/12 19:30 fre. 27/12 P8 Svår Grp B Oxie SK Finished Hyllie IK Denilson    
27120239 fre. 27/12 19:45 fre. 27/12 P8 Svår Grp E Veberöds AIF Finished Malmö FF 3    
27120240 fre. 27/12 20:00 fre. 27/12 P8 Svår Grp C Husie IF 1 Finished Skanör Falsterbo IF Röd    
27120241 fre. 27/12 20:15 fre. 27/12 P8 Svår Grp F BK Flagg Finished IK WORMO BLÅ