You are viewing the results for Skånecupen 2019. View the current results for Skånecupen 2021 here.

Baltiska Träningshallen

  Nbr Time Group Home team Result  Away team   Live  
27120200 Fri 27/12 09:10 Fri 27/12 P8 Lätt Grp E FC Trelleborg Grön Finished Bara GIF röd    
27120201 Fri 27/12 09:25 Fri 27/12 P8 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Finished Oxie SK 1    
27120202 Fri 27/12 09:40 Fri 27/12 P8 Lätt Grp F Hyllie IK Batigol Finished Rydsgård/Skivarp    
27120203 Fri 27/12 09:55 Fri 27/12 P8 Lätt Grp F Oxie SK 2 Finished Dalby GIF 2Vit    
27120204 Fri 27/12 10:10 Fri 27/12 P8 Lätt Grp G FC Rosengård 1917 blå Finished FC Trelleborg    
27120205 Fri 27/12 10:25 Fri 27/12 P8 Lätt Grp G Landskrona Bois Svart Finished Dalby GIF 1Blå    
27120206 Fri 27/12 10:40 Fri 27/12 P8 Lätt Grp H IK WORMO VIT Finished Staffanstor...ited FC Blå    
27120207 Fri 27/12 10:55 Fri 27/12 P8 Lätt Grp H Veberöds AIF Finished Husie IF 2    
27120208 Fri 27/12 11:20 Fri 27/12 P8 Lätt Grp A FC Trelleborg Gul Finished Husie IF 1    
27120209 Fri 27/12 11:35 Fri 27/12 P8 Lätt Grp A Tomelilla IF 2 Finished Kvarnby IK Blå    
27120210 Fri 27/12 11:50 Fri 27/12 P8 Lätt Grp B IF Lödde Finished Staffanstor...ited FC Vit    
27120211 Fri 27/12 12:05 Fri 27/12 P8 Lätt Grp B Kvarnby IK Vit Finished Svedala IF Gul    
27120212 Fri 27/12 12:20 Fri 27/12 P8 Lätt Grp C Svedala IF Blå Finished FC Möjligheten    
27120213 Fri 27/12 12:35 Fri 27/12 P8 Lätt Grp C Limhamns FF LFF Vit Finished FC Trelleborg Rosa    
27120214 Fri 27/12 12:50 Fri 27/12 P8 Lätt Grp D Oxie SK 3 Finished Svedala IF Röd    
27120215 Fri 27/12 13:05 Fri 27/12 P8 Lätt Grp D Tomelilla IF 1 Finished Lindeborgs FF    
27120216 Fri 27/12 13:30 Fri 27/12 P8 Lätt Grp A Kvarnby IK Blå Finished Husie IF 1    
27120217 Fri 27/12 13:45 Fri 27/12 P8 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Finished FC Trelleborg Grön    
27120218 Fri 27/12 14:00 Fri 27/12 P8 Lätt Grp B Svedala IF Gul Finished Staffanstor...ited FC Vit    
27120219 Fri 27/12 14:15 Fri 27/12 P8 Lätt Grp F Oxie SK 2 Finished Hyllie IK Batigol    
27120220 Fri 27/12 14:30 Fri 27/12 P8 Lätt Grp C FC Trelleborg Rosa Finished FC Möjligheten    
27120221 Fri 27/12 14:45 Fri 27/12 P8 Lätt Grp G FC Trelleborg Finished Dalby GIF 1Blå    
27120222 Fri 27/12 15:00 Fri 27/12 P8 Lätt Grp D Lindeborgs FF Finished Svedala IF Röd    
27120223 Fri 27/12 15:15 Fri 27/12 P8 Lätt Grp H Veberöds AIF Finished IK WORMO VIT    
27120224 Fri 27/12 15:40 Fri 27/12 P8 Svår Grp D Limhamns FF LFF grön Finished Landskrona Bois Vit    
27120225 Fri 27/12 15:55 Fri 27/12 P8 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Vit Finished Malmö FF 2    
27120226 Fri 27/12 16:10 Fri 27/12 P8 Svår Grp E Kvarnby IK Röd Finished Veberöds AIF    
27120227 Fri 27/12 16:25 Fri 27/12 P8 Svår Grp E LB07 Limhamn 1 Finished Malmö FF 3    
27120229 Fri 27/12 16:55 Fri 27/12 P8 Svår Grp F BK Flagg Finished Husie IF 2    
27120230 Fri 27/12 17:20 Fri 27/12 P8 Svår Grp A FK Karlskrona Fkk Finished BK Olympic    
27120231 Fri 27/12 17:35 Fri 27/12 P8 Svår Grp A Kulladals FF Blå Finished Svedala IF Vit    
27120232 Fri 27/12 17:50 Fri 27/12 P8 Svår Grp B Bara GIF svart Finished Hyllie IK Denilson    
27120233 Fri 27/12 18:05 Fri 27/12 P8 Svår Grp B Malmö FF 1 Finished Oxie SK    
27120234 Fri 27/12 18:20 Fri 27/12 P8 Svår Grp C Husie IF 1 Finished FC Rosengård 1917 vit    
27120235 Fri 27/12 18:35 Fri 27/12 P8 Svår Grp C Skanör Falsterbo IF Röd Finished HBK    
27120236 Fri 27/12 19:00 Fri 27/12 P8 Svår Grp A Svedala IF Vit Finished BK Olympic    
27120237 Fri 27/12 19:15 Fri 27/12 P8 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Vit Finished Limhamns FF LFF grön    
27120238 Fri 27/12 19:30 Fri 27/12 P8 Svår Grp B Oxie SK Finished Hyllie IK Denilson    
27120239 Fri 27/12 19:45 Fri 27/12 P8 Svår Grp E Veberöds AIF Finished Malmö FF 3    
27120240 Fri 27/12 20:00 Fri 27/12 P8 Svår Grp C Husie IF 1 Finished Skanör Falsterbo IF Röd    
27120241 Fri 27/12 20:15 Fri 27/12 P8 Svår Grp F BK Flagg Finished IK WORMO BLÅ