Dette er resultater fra Skånecupen 2019. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2021 her.

Baltiska Hallen

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29120100 søn. 29/12 08:00 søn. 29/12 P10 Lätt Plj A Malmö IKF Ferdig Trelleborgs FF    
29120101 søn. 29/12 08:15 søn. 29/12 P10 Lätt Plj A FC Rosengård 1917 3 Z röd Ferdig Skanör Falsterbo IF Svart    
29120102 søn. 29/12 08:30 søn. 29/12 P10 Lätt Plj B Staffanstor...ited FC Gul Ferdig Lindeborgs FF 1948    
29120103 søn. 29/12 08:45 søn. 29/12 P10 Lätt Plj B FC Rosengård 1917 M blå Ferdig Dalby GIF    
29120104 søn. 29/12 09:00 søn. 29/12 P10 Lätt Plj C Västra Ingelstad IS Ferdig Husie IF Grön    
29120105 søn. 29/12 09:15 søn. 29/12 P10 Lätt Plj C Bara GIF Ferdig Staffanstor...ted FC Grön    
29120106 søn. 29/12 09:30 søn. 29/12 P10 Lätt Plj D Kulladals FF Röd Ferdig Staffanstor...ited FC Röd    
29120107 søn. 29/12 09:45 søn. 29/12 P10 Lätt Plj D Husie IF Svart Ferdig Vellinge IF    
29120108 søn. 29/12 10:00 søn. 29/12 P10 Lätt Plj E Rydsgård/Skivarp Ferdig Arlövs BI    
29120109 søn. 29/12 10:15 søn. 29/12 P10 Lätt Plj E Hyllie IK 1 Ferdig Ariana FC    
29120110 søn. 29/12 10:30 søn. 29/12 P10 Lätt Plj F Kulladals FF Vit Ferdig BK Olympic    
29120111 søn. 29/12 10:45 søn. 29/12 P10 Lätt Plj F BK Höllviken Vit Ferdig Oxie SK    
29120112 søn. 29/12 11:05 søn. 29/12 P10 Lätt Plj G Blentarps BK Ferdig LB07 Vit    
29120113 søn. 29/12 11:20 søn. 29/12 P10 Lätt Plj G BK Höllviken Röd Ferdig Hyllie IK 2    
29120114 søn. 29/12 11:35 søn. 29/12 P10 Lätt Plj H FC Rosengård 1917 2 Z blå Ferdig Kvarnby IK    
29120115 søn. 29/12 11:50 søn. 29/12 P10 Lätt Plj H Skurups AIF Ferdig Borstahusens BK Blå    
29120116 søn. 29/12 12:05 søn. 29/12 P10 Lätt Plj A Trelleborgs FF Ferdig Skanör Falsterbo IF Svart    
29120117 søn. 29/12 12:20 søn. 29/12 P10 Lätt Plj E Hyllie IK 1 Ferdig Rydsgård/Skivarp    
29120118 søn. 29/12 12:35 søn. 29/12 P10 Lätt Plj B Lindeborgs FF 1948 Ferdig Dalby GIF    
29120119 søn. 29/12 12:50 søn. 29/12 P10 Lätt Plj F BK Höllviken Vit Ferdig Kulladals FF Vit    
29120120 søn. 29/12 13:05 søn. 29/12 P10 Lätt Plj C Husie IF Grön Ferdig Staffanstor...ted FC Grön    
29120121 søn. 29/12 13:20 søn. 29/12 P10 Lätt Plj G BK Höllviken Röd Ferdig Blentarps BK    
29120122 søn. 29/12 13:35 søn. 29/12 P10 Lätt Plj D Staffanstor...ited FC Röd Ferdig Vellinge IF    
29120123 søn. 29/12 13:50 søn. 29/12 P10 Lätt Plj H Skurups AIF Ferdig FC Rosengård 1917 2 Z blå    
29120124 søn. 29/12 14:10 søn. 29/12 P10 Svår Plj A LB07 Röd Ferdig BK Höllviken Blå    
29120125 søn. 29/12 14:25 søn. 29/12 P10 Svår Plj A Kulladals FF Blå Ferdig Skanör Falsterbo IF Röd    
29120126 søn. 29/12 14:40 søn. 29/12 P10 Svår Plj B FC Rosengår...17 3 Z grön Ferdig Helsingborg City FC    
29120127 søn. 29/12 14:55 søn. 29/12 P10 Svår Plj B Kvarnby IK Ferdig Västra Ingelstad IS    
29120128 søn. 29/12 15:10 søn. 29/12 P10 Svår Plj D Linero IF vit Ferdig Oxie SK    
29120129 søn. 29/12 15:25 søn. 29/12 P10 Svår Plj D Skegrie BK Ferdig FC Bellevue    
29120130 søn. 29/12 15:40 søn. 29/12 P10 Svår Plj G FC Rosengård 1917 M vit Ferdig Borstahusens BK Röd    
29120131 søn. 29/12 15:55 søn. 29/12 P10 Svår Plj G Linero IF röd Ferdig Malmö FF 2    
29120132 søn. 29/12 16:10 søn. 29/12 P10 Svår Plj F BK Höllviken Grön Ferdig Lilla Torg FF 1 Blå    
29120133 søn. 29/12 16:25 søn. 29/12 P10 Svår Plj F BK Olympic Ferdig FC Möjligheten    
29120134 søn. 29/12 16:40 søn. 29/12 P10 Svår Plj C Lilla Torg FF 2 Svart Ferdig København Futsal 2    
29120135 søn. 29/12 16:55 søn. 29/12 P10 Svår Plj C Lindeborgs FF 1948 Ferdig Veberöds AIF    
29120136 søn. 29/12 17:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj A FC Rosengår...17 2 Z vit Ferdig Kulladals FF Blå    
29120137 søn. 29/12 17:30 søn. 29/12 P10 Svår Plj G Borstahusens BK Röd Ferdig København Futsal 1    
29120138 søn. 29/12 17:45 søn. 29/12 P10 Svår Plj E Vellinge IF Ferdig Malmö FF 1    
29120139 søn. 29/12 18:00 søn. 29/12 P10 Svår Plj E LB07 Svart Ferdig Malmö IKF    
29120140 søn. 29/12 18:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj A FC Rosengår...17 2 Z vit Ferdig LB07 Röd    
29120141 søn. 29/12 18:30 søn. 29/12 P10 Svår Plj G Borstahusens BK Röd Ferdig Malmö FF 2    
29120142 søn. 29/12 18:45 søn. 29/12 P10 Svår Plj B Helsingborg City FC Ferdig Västra Ingelstad IS    
29120143 søn. 29/12 19:00 søn. 29/12 P10 Svår Plj C Lindeborgs FF 1948 Ferdig Lilla Torg FF 2 Svart    
29120144 søn. 29/12 19:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj D Oxie SK Ferdig FC Bellevue    
29120145 søn. 29/12 19:30 søn. 29/12 P10 Svår Plj E Malmö IKF Ferdig Malmö FF 1    
29120146 søn. 29/12 19:45 søn. 29/12 P10 Svår Plj F BK Olympic Ferdig BK Höllviken Grön    
29120147 søn. 29/12 20:00 søn. 29/12 P10 Svår Plj G Malmö FF 2 Ferdig København Futsal 1    
29120148 søn. 29/12 20:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj A Skanör Falsterbo IF Röd Ferdig FC Rosengår...17 2 Z vit