Dette er resultater fra Skånecupen 2019. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2021 her.

Baltiska Träningshallen

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29120200 søn. 29/12 08:00 søn. 29/12 P10 Lätt Plj E Arlövs BI Ferdig Hyllie IK 1    
29120201 søn. 29/12 08:15 søn. 29/12 P10 Lätt Plj E Ariana FC Ferdig Rydsgård/Skivarp    
29120202 søn. 29/12 08:30 søn. 29/12 P10 Lätt Plj F BK Olympic Ferdig BK Höllviken Vit    
29120203 søn. 29/12 08:45 søn. 29/12 P10 Lätt Plj F Oxie SK Ferdig Kulladals FF Vit    
29120204 søn. 29/12 09:00 søn. 29/12 P10 Lätt Plj G LB07 Vit Ferdig BK Höllviken Röd    
29120205 søn. 29/12 09:15 søn. 29/12 P10 Lätt Plj G Hyllie IK 2 Ferdig Blentarps BK    
29120206 søn. 29/12 09:30 søn. 29/12 P10 Lätt Plj H Kvarnby IK Ferdig Skurups AIF    
29120207 søn. 29/12 09:45 søn. 29/12 P10 Lätt Plj H Borstahusens BK Blå Ferdig FC Rosengård 1917 2 Z blå    
29120208 søn. 29/12 10:00 søn. 29/12 P10 Lätt Plj A Skanör Falsterbo IF Svart Ferdig Malmö IKF    
29120209 søn. 29/12 10:15 søn. 29/12 P10 Lätt Plj A Trelleborgs FF Ferdig FC Rosengård 1917 3 Z röd    
29120210 søn. 29/12 10:30 søn. 29/12 P10 Lätt Plj B Dalby GIF Ferdig Staffanstor...ited FC Gul    
29120211 søn. 29/12 10:45 søn. 29/12 P10 Lätt Plj B Lindeborgs FF 1948 Ferdig FC Rosengård 1917 M blå    
29120212 søn. 29/12 11:05 søn. 29/12 P10 Lätt Plj C Staffanstor...ted FC Grön Ferdig Västra Ingelstad IS    
29120213 søn. 29/12 11:20 søn. 29/12 P10 Lätt Plj C Husie IF Grön Ferdig Bara GIF    
29120214 søn. 29/12 11:35 søn. 29/12 P10 Lätt Plj D Vellinge IF Ferdig Kulladals FF Röd    
29120215 søn. 29/12 11:50 søn. 29/12 P10 Lätt Plj D Staffanstor...ited FC Röd Ferdig Husie IF Svart    
29120216 søn. 29/12 12:05 søn. 29/12 P10 Lätt Plj A FC Rosengård 1917 3 Z röd Ferdig Malmö IKF    
29120217 søn. 29/12 12:20 søn. 29/12 P10 Lätt Plj E Ariana FC Ferdig Arlövs BI    
29120218 søn. 29/12 12:35 søn. 29/12 P10 Lätt Plj B FC Rosengård 1917 M blå Ferdig Staffanstor...ited FC Gul    
29120219 søn. 29/12 12:50 søn. 29/12 P10 Lätt Plj F Oxie SK Ferdig BK Olympic    
29120220 søn. 29/12 13:05 søn. 29/12 P10 Lätt Plj C Bara GIF Ferdig Västra Ingelstad IS    
29120221 søn. 29/12 13:20 søn. 29/12 P10 Lätt Plj G Hyllie IK 2 Ferdig LB07 Vit    
29120222 søn. 29/12 13:35 søn. 29/12 P10 Lätt Plj D Husie IF Svart Ferdig Kulladals FF Röd    
29120223 søn. 29/12 13:50 søn. 29/12 P10 Lätt Plj H Borstahusens BK Blå Ferdig Kvarnby IK    
29120224 søn. 29/12 14:10 søn. 29/12 P10 Svår Plj G Malmö FF 2 Ferdig FC Rosengård 1917 M vit    
29120225 søn. 29/12 14:25 søn. 29/12 P10 Svår Plj G København Futsal 1 Ferdig Linero IF röd    
29120226 søn. 29/12 14:40 søn. 29/12 P10 Svår Plj C København Futsal 2 Ferdig Lindeborgs FF 1948    
29120227 søn. 29/12 14:55 søn. 29/12 P10 Svår Plj C Veberöds AIF Ferdig Lilla Torg FF 2 Svart    
29120228 søn. 29/12 15:10 søn. 29/12 P10 Svår Plj E Malmö IKF Ferdig Vellinge IF    
29120229 søn. 29/12 15:25 søn. 29/12 P10 Svår Plj A BK Höllviken Blå Ferdig FC Rosengår...17 2 Z vit    
29120230 søn. 29/12 15:40 søn. 29/12 P10 Svår Plj E Malmö FF 1 Ferdig LB07 Svart    
29120231 søn. 29/12 15:55 søn. 29/12 P10 Svår Plj A Skanör Falsterbo IF Röd Ferdig LB07 Röd    
29120232 søn. 29/12 16:10 søn. 29/12 P10 Svår Plj B Västra Ingelstad IS Ferdig FC Rosengår...17 3 Z grön    
29120233 søn. 29/12 16:25 søn. 29/12 P10 Svår Plj B Helsingborg City FC Ferdig Kvarnby IK    
29120234 søn. 29/12 16:40 søn. 29/12 P10 Svår Plj D FC Bellevue Ferdig Linero IF vit    
29120235 søn. 29/12 16:55 søn. 29/12 P10 Svår Plj D Oxie SK Ferdig Skegrie BK    
29120236 søn. 29/12 17:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj A BK Höllviken Blå Ferdig Skanör Falsterbo IF Röd    
29120237 søn. 29/12 17:30 søn. 29/12 P10 Svår Plj G FC Rosengård 1917 M vit Ferdig Linero IF röd    
29120238 søn. 29/12 17:45 søn. 29/12 P10 Svår Plj F FC Möjligheten Ferdig BK Höllviken Grön    
29120239 søn. 29/12 18:00 søn. 29/12 P10 Svår Plj F Lilla Torg FF 1 Blå Ferdig BK Olympic    
29120240 søn. 29/12 18:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj A BK Höllviken Blå Ferdig Kulladals FF Blå    
29120241 søn. 29/12 18:30 søn. 29/12 P10 Svår Plj G København Futsal 1 Ferdig FC Rosengård 1917 M vit    
29120242 søn. 29/12 18:45 søn. 29/12 P10 Svår Plj B Kvarnby IK Ferdig FC Rosengår...17 3 Z grön    
29120243 søn. 29/12 19:00 søn. 29/12 P10 Svår Plj C Veberöds AIF Ferdig København Futsal 2    
29120244 søn. 29/12 19:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj D Skegrie BK Ferdig Linero IF vit    
29120245 søn. 29/12 19:30 søn. 29/12 P10 Svår Plj E LB07 Svart Ferdig Vellinge IF    
29120246 søn. 29/12 19:45 søn. 29/12 P10 Svår Plj F Lilla Torg FF 1 Blå Ferdig FC Möjligheten    
29120247 søn. 29/12 20:00 søn. 29/12 P10 Svår Plj G Linero IF röd Ferdig Borstahusens BK Röd    
29120248 søn. 29/12 20:15 søn. 29/12 P10 Svår Plj A Kulladals FF Blå Ferdig LB07 Röd