Dette er resultater fra Skånecupen 2019. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2021 her.

Veberöds AIF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
26120102 tor. 26/12 09:00 tor. 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj B Malmö FF 2 Ferdig Veberöds AIF Vit    
26120302 tor. 26/12 09:40 tor. 26/12 Kombihallen P14 Plj B Trelleborgs FF 1 - 3 Veberöds AIF  
26120207 tor. 26/12 10:15 tor. 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Lätt Plj B Veberöds AIF Vit Ferdig Kulladals FF Vit    
26120210 tor. 26/12 11:00 tor. 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Lätt Plj B Veberöds AIF Vit Ferdig Husie IF    
26120309 tor. 26/12 12:10 tor. 26/12 Kombihallen P14 Plj B Veberöds AIF 0 - 4 FC Bellevue  
26120314 tor. 26/12 14:00 tor. 26/12 Kombihallen P14 Plj B Veberöds AIF 4 - 1 LB07 2  
26120320 tor. 26/12 16:10 tor. 26/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final LB07 1 0 - 1 Veberöds AIF  
26120324 tor. 26/12 17:50 tor. 26/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/4 Final BK Olympic Vit 7 - 6 Veberöds AIF  
27120207 fre. 27/12 10:55 fre. 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Lätt Plj H Veberöds AIF Ferdig Husie IF 2    
27120115 fre. 27/12 13:05 fre. 27/12 Baltiska Hallen P8 Lätt Plj H Staffanstor...ited FC Blå Ferdig Veberöds AIF    
27120223 fre. 27/12 15:15 fre. 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Lätt Plj H Veberöds AIF Ferdig IK WORMO VIT    
27120226 fre. 27/12 16:10 fre. 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Plj E Kvarnby IK Röd Ferdig Veberöds AIF    
27120132 fre. 27/12 17:50 fre. 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj E Veberöds AIF Ferdig LB07 Limhamn 1    
27120239 fre. 27/12 19:45 fre. 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Plj E Veberöds AIF Ferdig Malmö FF 3    
29120227 søn. 29/12 14:55 søn. 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Plj C Veberöds AIF Ferdig Lilla Torg FF 2 Svart    
29120135 søn. 29/12 16:55 søn. 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Plj C Lindeborgs FF 1948 Ferdig Veberöds AIF    
29120243 søn. 29/12 19:00 søn. 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Plj C Veberöds AIF Ferdig København Futsal 2    
02010100 tor. 02/01 08:00 tor. 02/01 Baltiska Hallen P11 Lätt Plj A Veberöds AIF Ferdig BK Flagg 2    
02010115 tor. 02/01 12:00 tor. 02/01 Baltiska Hallen P11 Lätt Plj A FC Trelleborg 2 Ferdig Veberöds AIF    
02010219 tor. 02/01 13:50 tor. 02/01 Baltiska Träningshallen P11 Lätt Plj A Kvarnby IK Blå Ferdig Veberöds AIF    
02010125 tor. 02/01 15:15 tor. 02/01 Baltiska Hallen P11 Svår Plj A Veberöds AIF Ferdig Arlövs BI ABI Blå    
02010229 tor. 02/01 16:50 tor. 02/01 Baltiska Träningshallen P11 Svår Plj A Husie IF Svart Ferdig Veberöds AIF    
02010234 tor. 02/01 18:10 tor. 02/01 Baltiska Träningshallen P11 Svår Plj A Veberöds AIF Ferdig LB07 - IF L...Bunkeflo L3    
03010101 fre. 03/01 10:15 fre. 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Plj A Hyllie IK 0 - 3 Veberöds AIF  
03010105 fre. 03/01 11:15 fre. 03/01 Baltiska Hallen F13 Plj A Veberöds AIF 0 - 1 Hyllie IK  
03010208 fre. 03/01 12:00 fre. 03/01 Baltiska Träningshallen F12/13 Plj A Veberöds AIF 3 - 0 LB07  
03010211 fre. 03/01 12:55 fre. 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Plj A Svedala IF 1 - 1 Veberöds AIF  
03010114 fre. 03/01 13:45 fre. 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Plj A Veberöds AIF 3 - 0 Vellinge IF  
03010218 fre. 03/01 14:50 fre. 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Plj A FC Rosengård 3 - 1 Veberöds AIF  
03010123 fre. 03/01 16:15 fre. 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Slutspel A 1/4 Final Veberöds AIF 3 - 0 Husie IF 2  
03010227 fre. 03/01 17:30 fre. 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Slutspel B Semifinale Dösjöbro IF 0 - 1 Veberöds AIF  
03010129 fre. 03/01 18:00 fre. 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Slutspel A Semifinale Veberöds AIF 1 - 0 FC Rosengård  
03010132 fre. 03/01 19:00 fre. 03/01 Baltiska Hallen F13 Slutspel B Finale Svedala IF 0 - 2 Veberöds AIF  
05010405 søn. 05/01 09:15 søn. 05/01 Stadion Sporthall P13 Plj K BK Höllviken Vit 0 - 0 Veberöds AIF SVART  
05010206 søn. 05/01 09:30 søn. 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Plj H Kulladals FF Vit 1 - 0 Veberöds AIF VIT  
05010300 søn. 05/01 10:00 søn. 05/01 Kombihallen P16 Plj C Veberöds AIF 3 - 0 Tomelilla IF  
05010412 søn. 05/01 11:00 søn. 05/01 Stadion Sporthall P13 Plj K Veberöds AIF SVART 0 - 1 Limhamn Football Club 1  
05010304 søn. 05/01 11:20 søn. 05/01 Kombihallen P16 Plj C Linero IF 3 - 3 Veberöds AIF  
05010115 søn. 05/01 11:45 søn. 05/01 Baltiska Hallen P13 Plj H Veberöds AIF VIT 0 - 0 BK Olympic Grön  
05010420 søn. 05/01 13:00 søn. 05/01 Stadion Sporthall P13 Plj K IFK Malmö 1 0 - 4 Veberöds AIF SVART  
05010309 søn. 05/01 13:00 søn. 05/01 Kombihallen P16 Plj C Trelleborgs FF Blå 1 - 1 Veberöds AIF  
05010123 søn. 05/01 13:45 søn. 05/01 Baltiska Hallen P13 Plj H Veberöds AIF VIT 0 - 0 LB07 2  
05010313 søn. 05/01 14:30 søn. 05/01 Kombihallen P16 Slutspel A 1/4 Final Kulladals FF Vit 6 - 1 Veberöds AIF  
05010127 søn. 05/01 14:55 søn. 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/16 Final Dösjöbro IF Svart 0 - 1 Veberöds AIF VIT  
05010129 søn. 05/01 15:25 søn. 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/16 Final Veberöds AIF SVART 1 - 0 Skurups AIF  
05010138 søn. 05/01 17:50 søn. 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/8 Final Veberöds AIF SVART 0 - 1 Anderslövs BoIK  
05010139 søn. 05/01 18:05 søn. 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel B 1/8 Final IFK Malmö 1 0 - 3 Veberöds AIF VIT  
05010245 søn. 05/01 19:45 søn. 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel B 1/4 Final BHSK Bosna 1 - 3 Veberöds AIF VIT  
05010248 søn. 05/01 20:35 søn. 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel B Semifinale Anderslövs BoIK 0 - 2 Veberöds AIF VIT  
05010150 søn. 05/01 21:15 søn. 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel B Finale Staffanstor...ted FC 2Vit 2 - 0 Veberöds AIF VIT  
06010107 man. 06/01 10:20 man. 06/01 Baltiska Hallen P11 Svår Extra Veberöds AIF Ferdig Åhus Horna BK Vit    
06010108 man. 06/01 10:50 man. 06/01 Baltiska Hallen F12/13 Slutspel A Finale Veberöds AIF 0 - 3 FC Rosengård vit