Dette er resultater fra Skånecupen 2019. Se de siste resultatene fra Skånecupen 2021 her.

Malmö FF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
26120200 to 26/12 08:30 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Lätt Plj C Lilla Torg FF 1 svart Ferdig Malmö FF 1    
26120101 to 26/12 08:45 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj A Lilla Torg FF 2 Blå Ferdig Malmö FF 3    
26120102 to 26/12 09:00 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj B Malmö FF 2 Ferdig Veberöds AIF Vit    
26120203 to 26/12 09:15 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Lätt Plj D Malmö FF 4 Ferdig Tomelilla IF    
26120204 to 26/12 09:30 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Lätt Plj A Malmö FF 3 Ferdig Rydsgård/Skivarp svart    
26120105 to 26/12 09:45 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj C Malmö FF 1 Ferdig FC Trelleborg röd    
26120206 to 26/12 10:00 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Lätt Plj B Husie IF Ferdig Malmö FF 2    
26120107 to 26/12 10:15 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj D FC Rosengård 1917 blå Ferdig Malmö FF 4    
26120108 to 26/12 10:30 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj A BK Höllviken Röd Ferdig Malmö FF 3    
26120109 to 26/12 10:45 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj C Malmö FF 1 Ferdig Rydsgård/Skivarp Blå    
26120110 to 26/12 11:00 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj B Kulladals FF Vit Ferdig Malmö FF 2    
26120111 to 26/12 11:15 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Plj D Malmö FF 4 Ferdig Hyllie IK Tigrarna    
26120113 to 26/12 12:00 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Svår Plj A Helsingborg City FC Ferdig Malmö FF 3    
26120215 to 26/12 12:30 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Svår Plj D Kulladals FF Blå Ferdig Malmö FF 4    
26120216 to 26/12 12:45 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Svår Plj A Malmö FF 3 Ferdig Hyllie IK Lejon    
26120118 to 26/12 13:15 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Svår Plj D Malmö FF 4 Ferdig Skanör Falsterbo IF    
26120120 to 26/12 13:45 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Svår Plj A Skanör Falsterbo IF Lag 1 Ferdig Malmö FF 3    
26120123 to 26/12 14:30 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Svår Plj D FC Möjligheten Ferdig Malmö FF 4    
27120304 fr 27/12 09:20 fr 27/12 Kombihallen P14 Plj F Kvarnby IK 0 - 3 Malmö FF  
27120313 fr 27/12 12:25 fr 27/12 Kombihallen P14 Plj F Malmö FF 5 - 0 Kristianstad FC Orange  
27120320 fr 27/12 14:50 fr 27/12 Kombihallen P14 Plj F Malmö FF 9 - 1 IF Lödde Svart  
27120225 fr 27/12 15:55 fr 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Plj D Skanör Falsterbo IF Vit Ferdig Malmö FF 2    
27120126 fr 27/12 16:10 fr 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj B Hyllie IK Denilson Ferdig Malmö FF 1    
27120227 fr 27/12 16:25 fr 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Plj E LB07 Limhamn 1 Ferdig Malmö FF 3    
27120131 fr 27/12 17:35 fr 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj D Malmö FF 2 Ferdig Limhamns FF LFF grön    
27120233 fr 27/12 18:05 fr 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Plj B Malmö FF 1 Ferdig Oxie SK    
27120133 fr 27/12 18:05 fr 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj E Malmö FF 3 Ferdig Kvarnby IK Röd    
27120330 fr 27/12 18:15 fr 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final Malmö FF 9 - 0 Staffanstor...ited FC Vit  
27120137 fr 27/12 19:15 fr 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj D Landskrona Bois Vit Ferdig Malmö FF 2    
27120138 fr 27/12 19:30 fr 27/12 Baltiska Hallen P8 Svår Plj B Malmö FF 1 Ferdig Bara GIF svart    
27120239 fr 27/12 19:45 fr 27/12 Baltiska Träningshallen P8 Svår Plj E Veberöds AIF Ferdig Malmö FF 3    
27120335 fr 27/12 20:00 fr 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/4 Final Malmö FF 5 - 1 Ystad IF FF  
27120337 fr 27/12 20:50 fr 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A Semifinale IF Lödde Gul 3 - 5 Malmö FF  
28120221 lø 28/12 14:35 lø 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Plj D Malmö FF 1 Ferdig BK Höllviken Vit    
28120225 lø 28/12 15:35 lø 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Plj F Västra Ingelstad IS Ferdig Malmö FF 2    
28120127 lø 28/12 16:10 lø 28/12 Baltiska Hallen P9 Svår Plj D Lilla Torg FF Svart Ferdig Malmö FF 1    
28120130 lø 28/12 16:55 lø 28/12 Baltiska Hallen P9 Svår Plj F Malmö FF 2 Ferdig Åkarp IF 1    
28120135 lø 28/12 18:15 lø 28/12 Baltiska Hallen P9 Svår Plj D Malmö FF 1 Ferdig Oxie SK Fifa    
28120138 lø 28/12 19:00 lø 28/12 Baltiska Hallen P9 Svår Plj F BK Olympic Ferdig Malmö FF 2    
29120224 sø 29/12 14:10 sø 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Plj G Malmö FF 2 Ferdig FC Rosengård 1917 M vit    
29120230 sø 29/12 15:40 sø 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Plj E Malmö FF 1 Ferdig LB07 Svart    
29120131 sø 29/12 15:55 sø 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Plj G Linero IF röd Ferdig Malmö FF 2    
29120138 sø 29/12 17:45 sø 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Plj E Vellinge IF Ferdig Malmö FF 1    
29120141 sø 29/12 18:30 sø 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Plj G Borstahusens BK Röd Ferdig Malmö FF 2    
29120145 sø 29/12 19:30 sø 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Plj E Malmö IKF Ferdig Malmö FF 1    
29120147 sø 29/12 20:00 sø 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Plj G Malmö FF 2 Ferdig København Futsal 1    
02010304 to 02/01 10:20 to 02/01 Kombihallen P15 Plj C KSF Prespa Birlik 1 - 7 Malmö FF  
02010308 to 02/01 11:40 to 02/01 Kombihallen P15 Plj C Malmö FF 7 - 1 Lindeborgs FF  
02010310 to 02/01 12:40 to 02/01 Kombihallen P15 Plj C Malmö FF 10 - 0 Trollenäs IF  
02010314 to 02/01 14:00 to 02/01 Kombihallen P15 Plj C Tomelilla IF 0 - 7 Malmö FF  
02010122 to 02/01 14:30 to 02/01 Baltiska Hallen P11 Svår Plj E FC Rosengård P09Z Ferdig Malmö FF 1    
02010223 to 02/01 15:15 to 02/01 Baltiska Träningshallen P11 Svår Plj C Malmö FF 2 Ferdig LB07 Röd    
02010226 to 02/01 16:05 to 02/01 Baltiska Träningshallen P11 Svår Plj E Malmö FF 1 Ferdig GIF Nike Svart    
02010319 to 02/01 16:20 to 02/01 Kombihallen P15 Slutspel A 1/4 Final Malmö FF 9 - 8 Kvarnby IK  
02010130 to 02/01 16:35 to 02/01 Baltiska Hallen P11 Svår Plj C Partille IF RÖD Ferdig Malmö FF 2    
02010321 to 02/01 17:20 to 02/01 Kombihallen P15 Slutspel A Semifinale Ystad IF FF 0 - 4 Malmö FF  
02010134 to 02/01 17:40 to 02/01 Baltiska Hallen P11 Svår Plj E Malmö FF 1 Ferdig LB07 - IF L...Bunkeflo L2    
02010138 to 02/01 18:40 to 02/01 Baltiska Hallen P11 Svår Plj E Kulladals FF Blå Ferdig Malmö FF 1    
02010140 to 02/01 19:15 to 02/01 Baltiska Hallen P11 Svår Plj C Malmö FF 2 Ferdig Lunds BK    
03010313 fr 03/01 12:20 fr 03/01 Kombihallen P Junior Plj D Malmö FF 3 - 0 Young Boys  
03010316 fr 03/01 13:20 fr 03/01 Kombihallen P Junior Plj D Vellinge IF 0 - 4 Malmö FF  
03010329 fr 03/01 18:20 fr 03/01 Kombihallen P Junior Slutspel A 1/4 Final Malmö FF 6 - 1 Trelleborgs FF 1  
03010333 fr 03/01 20:05 fr 03/01 Kombihallen P Junior Slutspel A Semifinale LB07 3 - 4 Malmö FF  
04010101 lø 04/01 08:15 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Plj A Malmö FF 1 3 - 0 FC Rosengård 1917 2 röd  
04010102 lø 04/01 08:30 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Plj B Malmö FF 2 4 - 0 Ariana FC  
04010209 lø 04/01 10:15 lø 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Plj A LB07 1 0 - 2 Malmö FF 1  
04010301 lø 04/01 10:20 lø 04/01 Kombihallen P16 Plj A KSF Prespa birlik 0 - 3 Malmö FF  
04010210 lø 04/01 10:30 lø 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Plj B Husie IF vit 4 - 2 Malmö FF 2  
04010304 lø 04/01 11:20 lø 04/01 Kombihallen P16 Plj A Malmö FF 1 - 0 Trelleborgs FF 1  
04010118 lø 04/01 12:30 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Plj A Malmö FF 1 5 - 3 Dösjöbro IF 2 Lag Svart  
04010119 lø 04/01 12:45 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Plj B Dösjöbro IF 1 Lag Röd 1 - 5 Malmö FF 2  
04010311 lø 04/01 13:40 lø 04/01 Kombihallen P16 Plj A IFK Hässleholm 3 - 5 Malmö FF  
04010314 lø 04/01 14:40 lø 04/01 Kombihallen P16 Plj A Malmö FF 7 - 1 Kulladals FF Blå  
04010232 lø 04/01 16:10 lø 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel A 1/16 Final Malmö FF 2 2 - 1 Lilla Torg FF Svart  
04010318 lø 04/01 16:35 lø 04/01 Kombihallen P16 Slutspel A 1/4 Final Malmö FF 3 - 2 Hässleholms IF  
04010321 lø 04/01 18:00 lø 04/01 Kombihallen P16 Slutspel A Semifinale Malmö FF 2 - 3 Trelleborgs FF 1  
04010141 lø 04/01 18:35 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final Malmö FF 1 6 - 2 Malmö FF 2  
04010141 lø 04/01 18:35 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/8 Final Malmö FF 1 6 - 2 Malmö FF 2  
04010147 lø 04/01 20:05 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/4 Final Malmö FF 1 3 - 0 Aakanden GF A.G.F. Blå  
04010150 lø 04/01 20:55 lø 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A Semifinale Malmö FF 1 1 - 0 LB07 2  
05010104 sø 05/01 09:00 sø 05/01 Baltiska Hallen P13 Plj C Hyllie IK 2 0 - 4 Malmö FF 2  
05010107 sø 05/01 09:45 sø 05/01 Baltiska Hallen P13 Plj D Husie IF Vit 0 - 6 Malmö FF 1  
05010213 sø 05/01 11:15 sø 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Plj C Malmö FF 2 5 - 1 Furulunds IK Svart  
05010214 sø 05/01 11:30 sø 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Plj D Malmö FF 1 2 - 1 Spjutstorps IF  
05010120 sø 05/01 13:00 sø 05/01 Baltiska Hallen P13 Plj C Malmö FF 2 2 - 1 Staffanstor...ted FC 2Vit  
05010122 sø 05/01 13:30 sø 05/01 Baltiska Hallen P13 Plj D Linero IF röd 2 - 2 Malmö FF 1  
05010230 sø 05/01 15:45 sø 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/16 Final FC Rosengård 1917 2 blå 0 - 4 Malmö FF 2  
05010234 sø 05/01 16:45 sø 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/16 Final Malmö FF 1 3 - 0 Furulunds IK Svart  
05010240 sø 05/01 18:20 sø 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/8 Final FC Rosengård 1917 vit 2 - 1 Malmö FF 2  
05010243 sø 05/01 19:05 sø 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/8 Final Malmö FF 1 4 - 2 Kvarnby IK Orange  
05010147 sø 05/01 20:15 sø 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/4 Final Hyllie IK 1 2 - 0 Malmö FF 1  
06010101 ma 06/01 08:20 ma 06/01 Baltiska Hallen P8 Svår Extra Malmö FF 2 Ferdig Svedala IF Vit    
06010300 ma 06/01 09:00 ma 06/01 Kombihallen P14 Slutspel A Finale BK Olympic Vit 1 - 2 Malmö FF  
06010302 ma 06/01 09:50 ma 06/01 Kombihallen P15 Slutspel A Finale BK Olympic Grön 0 - 3 Malmö FF  
06010109 ma 06/01 11:15 ma 06/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A Finale Malmö FF 1 1 - 0 FC Trelleborg 2  
06010306 ma 06/01 11:40 ma 06/01 Kombihallen P Junior Slutspel A Finale Malmö FF 1 - 2 BK Olympic