Detta är resultaten från Skånecupen 2019. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2020 här.

Baltiska Hallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120100 fr 27/12 09:10 fr 27/12 P8 Lätt Grp A Husie IF 1 Färdig Tomelilla IF 2    
27120101 fr 27/12 09:25 fr 27/12 P8 Lätt Grp A Kvarnby IK Blå Färdig FC Trelleborg Gul    
27120102 fr 27/12 09:40 fr 27/12 P8 Lätt Grp B Staffanstor...ited FC Vit Färdig Kvarnby IK Vit    
27120103 fr 27/12 09:55 fr 27/12 P8 Lätt Grp B Svedala IF Gul Färdig IF Lödde    
27120104 fr 27/12 10:10 fr 27/12 P8 Lätt Grp C FC Möjligheten Färdig Limhamns FF LFF Vit    
27120105 fr 27/12 10:25 fr 27/12 P8 Lätt Grp C FC Trelleborg Rosa Färdig Svedala IF Blå    
27120106 fr 27/12 10:40 fr 27/12 P8 Lätt Grp D Svedala IF Röd Färdig Tomelilla IF 1    
27120107 fr 27/12 10:55 fr 27/12 P8 Lätt Grp D Lindeborgs FF Färdig Oxie SK 3    
27120108 fr 27/12 11:20 fr 27/12 P8 Lätt Grp E Oxie SK 1 Färdig FC Trelleborg Grön    
27120109 fr 27/12 11:35 fr 27/12 P8 Lätt Grp E Bara GIF röd Färdig Kulladals FF Vit    
27120110 fr 27/12 11:50 fr 27/12 P8 Lätt Grp F Dalby GIF 2Vit Färdig Hyllie IK Batigol    
27120111 fr 27/12 12:05 fr 27/12 P8 Lätt Grp F Rydsgård/Skivarp Färdig Oxie SK 2    
27120112 fr 27/12 12:20 fr 27/12 P8 Lätt Grp G Dalby GIF 1Blå Färdig FC Rosengård 1917 blå    
27120113 fr 27/12 12:35 fr 27/12 P8 Lätt Grp G FC Trelleborg Färdig Landskrona Bois Svart    
27120114 fr 27/12 12:50 fr 27/12 P8 Lätt Grp H Husie IF 2 Färdig IK WORMO VIT    
27120115 fr 27/12 13:05 fr 27/12 P8 Lätt Grp H Staffanstor...ited FC Blå Färdig Veberöds AIF    
27120116 fr 27/12 13:30 fr 27/12 P8 Lätt Grp A Tomelilla IF 2 Färdig FC Trelleborg Gul    
27120117 fr 27/12 13:45 fr 27/12 P8 Lätt Grp E Bara GIF röd Färdig Oxie SK 1    
27120118 fr 27/12 14:00 fr 27/12 P8 Lätt Grp B Kvarnby IK Vit Färdig IF Lödde    
27120119 fr 27/12 14:15 fr 27/12 P8 Lätt Grp F Rydsgård/Skivarp Färdig Dalby GIF 2Vit    
27120120 fr 27/12 14:30 fr 27/12 P8 Lätt Grp C Limhamns FF LFF Vit Färdig Svedala IF Blå    
27120121 fr 27/12 14:45 fr 27/12 P8 Lätt Grp G Landskrona Bois Svart Färdig FC Rosengård 1917 blå    
27120122 fr 27/12 15:00 fr 27/12 P8 Lätt Grp D Tomelilla IF 1 Färdig Oxie SK 3    
27120123 fr 27/12 15:15 fr 27/12 P8 Lätt Grp H Staffanstor...ited FC Blå Färdig Husie IF 2    
27120124 fr 27/12 15:40 fr 27/12 P8 Svår Grp A BK Olympic Färdig Kulladals FF Blå    
27120125 fr 27/12 15:55 fr 27/12 P8 Svår Grp A Svedala IF Vit Färdig FK Karlskrona Fkk    
27120126 fr 27/12 16:10 fr 27/12 P8 Svår Grp B Hyllie IK Denilson Färdig Malmö FF 1    
27120127 fr 27/12 16:25 fr 27/12 P8 Svår Grp B Oxie SK Färdig Bara GIF svart    
27120128 fr 27/12 16:40 fr 27/12 P8 Svår Grp C HBK Färdig Husie IF 1    
27120129 fr 27/12 16:55 fr 27/12 P8 Svår Grp C FC Rosengård 1917 vit Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
27120130 fr 27/12 17:20 fr 27/12 P8 Svår Grp D Landskrona Bois Vit Färdig Skanör Falsterbo IF Vit    
27120131 fr 27/12 17:35 fr 27/12 P8 Svår Grp D Malmö FF 2 Färdig Limhamns FF LFF grön    
27120132 fr 27/12 17:50 fr 27/12 P8 Svår Grp E Veberöds AIF Färdig LB07 Limhamn 1    
27120133 fr 27/12 18:05 fr 27/12 P8 Svår Grp E Malmö FF 3 Färdig Kvarnby IK Röd    
27120134 fr 27/12 18:20 fr 27/12 P8 Svår Grp F Husie IF 2 Färdig IK WORMO BLÅ    
27120135 fr 27/12 18:35 fr 27/12 P8 Svår Grp F Anderslövs BoIK Färdig BK Flagg    
27120136 fr 27/12 19:00 fr 27/12 P8 Svår Grp A Kulladals FF Blå Färdig FK Karlskrona Fkk    
27120137 fr 27/12 19:15 fr 27/12 P8 Svår Grp D Landskrona Bois Vit Färdig Malmö FF 2    
27120138 fr 27/12 19:30 fr 27/12 P8 Svår Grp B Malmö FF 1 Färdig Bara GIF svart    
27120139 fr 27/12 19:45 fr 27/12 P8 Svår Grp E LB07 Limhamn 1 Färdig Kvarnby IK Röd    
27120140 fr 27/12 20:00 fr 27/12 P8 Svår Grp C FC Rosengård 1917 vit Färdig HBK    
27120141 fr 27/12 20:15 fr 27/12 P8 Svår Grp F Anderslövs BoIK Färdig Husie IF 2