Detta är resultaten från Skånecupen 2019. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2020 här.

Baltiska Hallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28120100 lö 28/12 09:00 lö 28/12 P9 Lätt Grp A Västra Ingelstad IS Färdig FC Rosengård 1917 1blå    
28120101 lö 28/12 09:15 lö 28/12 P9 Lätt Grp A Lunds FF Färdig LB07 L1    
28120102 lö 28/12 09:30 lö 28/12 P9 Lätt Grp B Staffanstor...ted FC Real Färdig Husie IF vit    
28120103 lö 28/12 09:45 lö 28/12 P9 Lätt Grp B Kulladals FF Vit Färdig Limhamns FF    
28120104 lö 28/12 10:00 lö 28/12 P9 Lätt Grp C Kvarnby IK Röd Färdig Hyllie IK    
28120105 lö 28/12 10:15 lö 28/12 P9 Lätt Grp C FC Möjligheten Färdig BK Höllviken Grå    
28120106 lö 28/12 10:35 lö 28/12 P9 Lätt Grp D Klagshamn Färdig Malmö IKF    
28120107 lö 28/12 10:50 lö 28/12 P9 Lätt Grp D BK Olympic Färdig Staffanstor...d FC Bayern    
28120108 lö 28/12 11:05 lö 28/12 P9 Lätt Grp E Kulladals FF Röd Färdig Oxie SK Fortnite    
28120109 lö 28/12 11:20 lö 28/12 P9 Lätt Grp E Hyllie IK Zidane Färdig LB07 B1    
28120110 lö 28/12 11:35 lö 28/12 P9 Lätt Grp F FC Rosengård 1917 2 röd Färdig Hyllie IK Grön    
28120111 lö 28/12 11:50 lö 28/12 P9 Lätt Grp F Lilla Torg FF Blå Färdig BK Höllviken Svart    
28120112 lö 28/12 12:10 lö 28/12 P9 Lätt Grp A FC Rosengård 1917 1blå Färdig LB07 L1    
28120113 lö 28/12 12:25 lö 28/12 P9 Lätt Grp D BK Olympic Färdig Klagshamn    
28120114 lö 28/12 12:40 lö 28/12 P9 Lätt Grp B Husie IF vit Färdig Limhamns FF    
28120115 lö 28/12 12:55 lö 28/12 P9 Lätt Grp E Hyllie IK Zidane Färdig Kulladals FF Röd    
28120116 lö 28/12 13:10 lö 28/12 P9 Lätt Grp C Hyllie IK Färdig BK Höllviken Grå    
28120117 lö 28/12 13:25 lö 28/12 P9 Lätt Grp F Lilla Torg FF Blå Färdig FC Rosengård 1917 2 röd    
28120118 lö 28/12 13:50 lö 28/12 P9 Svår Grp A Kvarnby IK Blå Färdig Staffanstor...ed FC Barca    
28120119 lö 28/12 14:05 lö 28/12 P9 Svår Grp A Åkarp IF 2 Färdig Husie IF Grön    
28120120 lö 28/12 14:20 lö 28/12 P9 Svår Grp B Landskrona Bois Färdig Hyllie IK Svart    
28120121 lö 28/12 14:35 lö 28/12 P9 Svår Grp B FC Rosengård 1917 vit Färdig Hardeberga BK    
28120122 lö 28/12 14:50 lö 28/12 P9 Svår Grp C Lilla Torg FF Vit Färdig Klagshamn    
28120123 lö 28/12 15:05 lö 28/12 P9 Svår Grp C LB07 B2 Färdig BK Höllviken Röd    
28120124 lö 28/12 15:20 lö 28/12 P9 Svår Grp B Hardeberga BK Färdig Landskrona Bois    
28120125 lö 28/12 15:35 lö 28/12 P9 Svår Grp B Hyllie IK Svart Färdig Sjöbo IF    
28120126 lö 28/12 15:55 lö 28/12 P9 Svår Grp D BK Höllviken Vit Färdig Oxie SK Fifa    
28120127 lö 28/12 16:10 lö 28/12 P9 Svår Grp D Lilla Torg FF Svart Färdig Malmö FF 1    
28120128 lö 28/12 16:25 lö 28/12 P9 Svår Grp E LB07 L2 Färdig Helsingborg City FC    
28120129 lö 28/12 16:40 lö 28/12 P9 Svår Grp E Kulladals FF Blå Färdig Arlövs BI    
28120130 lö 28/12 16:55 lö 28/12 P9 Svår Grp F Malmö FF 2 Färdig Åkarp IF 1    
28120131 lö 28/12 17:10 lö 28/12 P9 Svår Grp F BK Olympic Färdig Västra Ingelstad IS    
28120132 lö 28/12 17:30 lö 28/12 P9 Svår Grp A Staffanstor...ed FC Barca Färdig Husie IF Grön    
28120133 lö 28/12 17:45 lö 28/12 P9 Svår Grp C Lilla Torg FF Vit Färdig Lunds FF    
28120134 lö 28/12 18:00 lö 28/12 P9 Svår Grp B Hyllie IK Svart Färdig FC Rosengård 1917 vit    
28120135 lö 28/12 18:15 lö 28/12 P9 Svår Grp D Malmö FF 1 Färdig Oxie SK Fifa    
28120136 lö 28/12 18:30 lö 28/12 P9 Svår Grp C LB07 B2 Färdig Klagshamn    
28120137 lö 28/12 18:45 lö 28/12 P9 Svår Grp E Kulladals FF Blå Färdig LB07 L2    
28120138 lö 28/12 19:00 lö 28/12 P9 Svår Grp F BK Olympic Färdig Malmö FF 2    
28120139 lö 28/12 19:15 lö 28/12 P9 Svår Grp B Hardeberga BK Färdig Sjöbo IF