Detta är resultaten från Skånecupen 2019. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2020 här.

Baltiska Hallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29120100 sö 29/12 08:00 sö 29/12 P10 Lätt Grp A Malmö IKF Färdig Trelleborgs FF    
29120101 sö 29/12 08:15 sö 29/12 P10 Lätt Grp A FC Rosengård 1917 3 Z röd Färdig Skanör Falsterbo IF Svart    
29120102 sö 29/12 08:30 sö 29/12 P10 Lätt Grp B Staffanstor...ited FC Gul Färdig Lindeborgs FF 1948    
29120103 sö 29/12 08:45 sö 29/12 P10 Lätt Grp B FC Rosengård 1917 M blå Färdig Dalby GIF    
29120104 sö 29/12 09:00 sö 29/12 P10 Lätt Grp C Västra Ingelstad IS Färdig Husie IF Grön    
29120105 sö 29/12 09:15 sö 29/12 P10 Lätt Grp C Bara GIF Färdig Staffanstor...ted FC Grön    
29120106 sö 29/12 09:30 sö 29/12 P10 Lätt Grp D Kulladals FF Röd Färdig Staffanstor...ited FC Röd    
29120107 sö 29/12 09:45 sö 29/12 P10 Lätt Grp D Husie IF Svart Färdig Vellinge IF    
29120108 sö 29/12 10:00 sö 29/12 P10 Lätt Grp E Rydsgård/Skivarp Färdig Arlövs BI    
29120109 sö 29/12 10:15 sö 29/12 P10 Lätt Grp E Hyllie IK 1 Färdig Ariana FC    
29120110 sö 29/12 10:30 sö 29/12 P10 Lätt Grp F Kulladals FF Vit Färdig BK Olympic    
29120111 sö 29/12 10:45 sö 29/12 P10 Lätt Grp F BK Höllviken Vit Färdig Oxie SK    
29120112 sö 29/12 11:05 sö 29/12 P10 Lätt Grp G Blentarps BK Färdig LB07 Vit    
29120113 sö 29/12 11:20 sö 29/12 P10 Lätt Grp G BK Höllviken Röd Färdig Hyllie IK 2    
29120114 sö 29/12 11:35 sö 29/12 P10 Lätt Grp H FC Rosengård 1917 2 Z blå Färdig Kvarnby IK    
29120115 sö 29/12 11:50 sö 29/12 P10 Lätt Grp H Skurups AIF Färdig Borstahusens BK Blå    
29120116 sö 29/12 12:05 sö 29/12 P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Färdig Skanör Falsterbo IF Svart    
29120117 sö 29/12 12:20 sö 29/12 P10 Lätt Grp E Hyllie IK 1 Färdig Rydsgård/Skivarp    
29120118 sö 29/12 12:35 sö 29/12 P10 Lätt Grp B Lindeborgs FF 1948 Färdig Dalby GIF    
29120119 sö 29/12 12:50 sö 29/12 P10 Lätt Grp F BK Höllviken Vit Färdig Kulladals FF Vit    
29120120 sö 29/12 13:05 sö 29/12 P10 Lätt Grp C Husie IF Grön Färdig Staffanstor...ted FC Grön    
29120121 sö 29/12 13:20 sö 29/12 P10 Lätt Grp G BK Höllviken Röd Färdig Blentarps BK    
29120122 sö 29/12 13:35 sö 29/12 P10 Lätt Grp D Staffanstor...ited FC Röd Färdig Vellinge IF    
29120123 sö 29/12 13:50 sö 29/12 P10 Lätt Grp H Skurups AIF Färdig FC Rosengård 1917 2 Z blå    
29120124 sö 29/12 14:10 sö 29/12 P10 Svår Grp A LB07 Röd Färdig BK Höllviken Blå    
29120125 sö 29/12 14:25 sö 29/12 P10 Svår Grp A Kulladals FF Blå Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
29120126 sö 29/12 14:40 sö 29/12 P10 Svår Grp B FC Rosengår...17 3 Z grön Färdig Helsingborg City FC    
29120127 sö 29/12 14:55 sö 29/12 P10 Svår Grp B Kvarnby IK Färdig Västra Ingelstad IS    
29120128 sö 29/12 15:10 sö 29/12 P10 Svår Grp D Linero IF vit Färdig Oxie SK    
29120129 sö 29/12 15:25 sö 29/12 P10 Svår Grp D Skegrie BK Färdig FC Bellevue    
29120130 sö 29/12 15:40 sö 29/12 P10 Svår Grp G FC Rosengård 1917 M vit Färdig Borstahusens BK Röd    
29120131 sö 29/12 15:55 sö 29/12 P10 Svår Grp G Linero IF röd Färdig Malmö FF 2    
29120132 sö 29/12 16:10 sö 29/12 P10 Svår Grp F BK Höllviken Grön Färdig Lilla Torg FF 1 Blå    
29120133 sö 29/12 16:25 sö 29/12 P10 Svår Grp F BK Olympic Färdig FC Möjligheten    
29120134 sö 29/12 16:40 sö 29/12 P10 Svår Grp C Lilla Torg FF 2 Svart Färdig København Futsal 2    
29120135 sö 29/12 16:55 sö 29/12 P10 Svår Grp C Lindeborgs FF 1948 Färdig Veberöds AIF    
29120136 sö 29/12 17:15 sö 29/12 P10 Svår Grp A FC Rosengår...17 2 Z vit Färdig Kulladals FF Blå    
29120137 sö 29/12 17:30 sö 29/12 P10 Svår Grp G Borstahusens BK Röd Färdig København Futsal 1    
29120138 sö 29/12 17:45 sö 29/12 P10 Svår Grp E Vellinge IF Färdig Malmö FF 1    
29120139 sö 29/12 18:00 sö 29/12 P10 Svår Grp E LB07 Svart Färdig Malmö IKF    
29120140 sö 29/12 18:15 sö 29/12 P10 Svår Grp A FC Rosengår...17 2 Z vit Färdig LB07 Röd    
29120141 sö 29/12 18:30 sö 29/12 P10 Svår Grp G Borstahusens BK Röd Färdig Malmö FF 2    
29120142 sö 29/12 18:45 sö 29/12 P10 Svår Grp B Helsingborg City FC Färdig Västra Ingelstad IS    
29120143 sö 29/12 19:00 sö 29/12 P10 Svår Grp C Lindeborgs FF 1948 Färdig Lilla Torg FF 2 Svart    
29120144 sö 29/12 19:15 sö 29/12 P10 Svår Grp D Oxie SK Färdig FC Bellevue    
29120145 sö 29/12 19:30 sö 29/12 P10 Svår Grp E Malmö IKF Färdig Malmö FF 1    
29120146 sö 29/12 19:45 sö 29/12 P10 Svår Grp F BK Olympic Färdig BK Höllviken Grön    
29120147 sö 29/12 20:00 sö 29/12 P10 Svår Grp G Malmö FF 2 Färdig København Futsal 1    
29120148 sö 29/12 20:15 sö 29/12 P10 Svår Grp A Skanör Falsterbo IF Röd Färdig FC Rosengår...17 2 Z vit