Detta är resultaten från Skånecupen 2019. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2021 här.

Baltiska Träningshallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120200 fre 27/12 09:10 fre 27/12 P8 Lätt Grp E FC Trelleborg Grön Färdig Bara GIF röd    
27120201 fre 27/12 09:25 fre 27/12 P8 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Färdig Oxie SK 1    
27120202 fre 27/12 09:40 fre 27/12 P8 Lätt Grp F Hyllie IK Batigol Färdig Rydsgård/Skivarp    
27120203 fre 27/12 09:55 fre 27/12 P8 Lätt Grp F Oxie SK 2 Färdig Dalby GIF 2Vit    
27120204 fre 27/12 10:10 fre 27/12 P8 Lätt Grp G FC Rosengård 1917 blå Färdig FC Trelleborg    
27120205 fre 27/12 10:25 fre 27/12 P8 Lätt Grp G Landskrona Bois Svart Färdig Dalby GIF 1Blå    
27120206 fre 27/12 10:40 fre 27/12 P8 Lätt Grp H IK WORMO VIT Färdig Staffanstor...ited FC Blå    
27120207 fre 27/12 10:55 fre 27/12 P8 Lätt Grp H Veberöds AIF Färdig Husie IF 2    
27120208 fre 27/12 11:20 fre 27/12 P8 Lätt Grp A FC Trelleborg Gul Färdig Husie IF 1    
27120209 fre 27/12 11:35 fre 27/12 P8 Lätt Grp A Tomelilla IF 2 Färdig Kvarnby IK Blå    
27120210 fre 27/12 11:50 fre 27/12 P8 Lätt Grp B IF Lödde Färdig Staffanstor...ited FC Vit    
27120211 fre 27/12 12:05 fre 27/12 P8 Lätt Grp B Kvarnby IK Vit Färdig Svedala IF Gul    
27120212 fre 27/12 12:20 fre 27/12 P8 Lätt Grp C Svedala IF Blå Färdig FC Möjligheten    
27120213 fre 27/12 12:35 fre 27/12 P8 Lätt Grp C Limhamns FF LFF Vit Färdig FC Trelleborg Rosa    
27120214 fre 27/12 12:50 fre 27/12 P8 Lätt Grp D Oxie SK 3 Färdig Svedala IF Röd    
27120215 fre 27/12 13:05 fre 27/12 P8 Lätt Grp D Tomelilla IF 1 Färdig Lindeborgs FF    
27120216 fre 27/12 13:30 fre 27/12 P8 Lätt Grp A Kvarnby IK Blå Färdig Husie IF 1    
27120217 fre 27/12 13:45 fre 27/12 P8 Lätt Grp E Kulladals FF Vit Färdig FC Trelleborg Grön    
27120218 fre 27/12 14:00 fre 27/12 P8 Lätt Grp B Svedala IF Gul Färdig Staffanstor...ited FC Vit    
27120219 fre 27/12 14:15 fre 27/12 P8 Lätt Grp F Oxie SK 2 Färdig Hyllie IK Batigol    
27120220 fre 27/12 14:30 fre 27/12 P8 Lätt Grp C FC Trelleborg Rosa Färdig FC Möjligheten    
27120221 fre 27/12 14:45 fre 27/12 P8 Lätt Grp G FC Trelleborg Färdig Dalby GIF 1Blå    
27120222 fre 27/12 15:00 fre 27/12 P8 Lätt Grp D Lindeborgs FF Färdig Svedala IF Röd    
27120223 fre 27/12 15:15 fre 27/12 P8 Lätt Grp H Veberöds AIF Färdig IK WORMO VIT    
27120224 fre 27/12 15:40 fre 27/12 P8 Svår Grp D Limhamns FF LFF grön Färdig Landskrona Bois Vit    
27120225 fre 27/12 15:55 fre 27/12 P8 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Vit Färdig Malmö FF 2    
27120226 fre 27/12 16:10 fre 27/12 P8 Svår Grp E Kvarnby IK Röd Färdig Veberöds AIF    
27120227 fre 27/12 16:25 fre 27/12 P8 Svår Grp E LB07 Limhamn 1 Färdig Malmö FF 3    
27120229 fre 27/12 16:55 fre 27/12 P8 Svår Grp F BK Flagg Färdig Husie IF 2    
27120230 fre 27/12 17:20 fre 27/12 P8 Svår Grp A FK Karlskrona Fkk Färdig BK Olympic    
27120231 fre 27/12 17:35 fre 27/12 P8 Svår Grp A Kulladals FF Blå Färdig Svedala IF Vit    
27120232 fre 27/12 17:50 fre 27/12 P8 Svår Grp B Bara GIF svart Färdig Hyllie IK Denilson    
27120233 fre 27/12 18:05 fre 27/12 P8 Svår Grp B Malmö FF 1 Färdig Oxie SK    
27120234 fre 27/12 18:20 fre 27/12 P8 Svår Grp C Husie IF 1 Färdig FC Rosengård 1917 vit    
27120235 fre 27/12 18:35 fre 27/12 P8 Svår Grp C Skanör Falsterbo IF Röd Färdig HBK    
27120236 fre 27/12 19:00 fre 27/12 P8 Svår Grp A Svedala IF Vit Färdig BK Olympic    
27120237 fre 27/12 19:15 fre 27/12 P8 Svår Grp D Skanör Falsterbo IF Vit Färdig Limhamns FF LFF grön    
27120238 fre 27/12 19:30 fre 27/12 P8 Svår Grp B Oxie SK Färdig Hyllie IK Denilson    
27120239 fre 27/12 19:45 fre 27/12 P8 Svår Grp E Veberöds AIF Färdig Malmö FF 3    
27120240 fre 27/12 20:00 fre 27/12 P8 Svår Grp C Husie IF 1 Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
27120241 fre 27/12 20:15 fre 27/12 P8 Svår Grp F BK Flagg Färdig IK WORMO BLÅ