Detta är resultaten från Skånecupen 2019. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2020 här.

Baltiska Träningshallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29120200 sö 29/12 08:00 sö 29/12 P10 Lätt Grp E Arlövs BI Färdig Hyllie IK 1    
29120201 sö 29/12 08:15 sö 29/12 P10 Lätt Grp E Ariana FC Färdig Rydsgård/Skivarp    
29120202 sö 29/12 08:30 sö 29/12 P10 Lätt Grp F BK Olympic Färdig BK Höllviken Vit    
29120203 sö 29/12 08:45 sö 29/12 P10 Lätt Grp F Oxie SK Färdig Kulladals FF Vit    
29120204 sö 29/12 09:00 sö 29/12 P10 Lätt Grp G LB07 Vit Färdig BK Höllviken Röd    
29120205 sö 29/12 09:15 sö 29/12 P10 Lätt Grp G Hyllie IK 2 Färdig Blentarps BK    
29120206 sö 29/12 09:30 sö 29/12 P10 Lätt Grp H Kvarnby IK Färdig Skurups AIF    
29120207 sö 29/12 09:45 sö 29/12 P10 Lätt Grp H Borstahusens BK Blå Färdig FC Rosengård 1917 2 Z blå    
29120208 sö 29/12 10:00 sö 29/12 P10 Lätt Grp A Skanör Falsterbo IF Svart Färdig Malmö IKF    
29120209 sö 29/12 10:15 sö 29/12 P10 Lätt Grp A Trelleborgs FF Färdig FC Rosengård 1917 3 Z röd    
29120210 sö 29/12 10:30 sö 29/12 P10 Lätt Grp B Dalby GIF Färdig Staffanstor...ited FC Gul    
29120211 sö 29/12 10:45 sö 29/12 P10 Lätt Grp B Lindeborgs FF 1948 Färdig FC Rosengård 1917 M blå    
29120212 sö 29/12 11:05 sö 29/12 P10 Lätt Grp C Staffanstor...ted FC Grön Färdig Västra Ingelstad IS    
29120213 sö 29/12 11:20 sö 29/12 P10 Lätt Grp C Husie IF Grön Färdig Bara GIF    
29120214 sö 29/12 11:35 sö 29/12 P10 Lätt Grp D Vellinge IF Färdig Kulladals FF Röd    
29120215 sö 29/12 11:50 sö 29/12 P10 Lätt Grp D Staffanstor...ited FC Röd Färdig Husie IF Svart    
29120216 sö 29/12 12:05 sö 29/12 P10 Lätt Grp A FC Rosengård 1917 3 Z röd Färdig Malmö IKF    
29120217 sö 29/12 12:20 sö 29/12 P10 Lätt Grp E Ariana FC Färdig Arlövs BI    
29120218 sö 29/12 12:35 sö 29/12 P10 Lätt Grp B FC Rosengård 1917 M blå Färdig Staffanstor...ited FC Gul    
29120219 sö 29/12 12:50 sö 29/12 P10 Lätt Grp F Oxie SK Färdig BK Olympic    
29120220 sö 29/12 13:05 sö 29/12 P10 Lätt Grp C Bara GIF Färdig Västra Ingelstad IS    
29120221 sö 29/12 13:20 sö 29/12 P10 Lätt Grp G Hyllie IK 2 Färdig LB07 Vit    
29120222 sö 29/12 13:35 sö 29/12 P10 Lätt Grp D Husie IF Svart Färdig Kulladals FF Röd    
29120223 sö 29/12 13:50 sö 29/12 P10 Lätt Grp H Borstahusens BK Blå Färdig Kvarnby IK    
29120224 sö 29/12 14:10 sö 29/12 P10 Svår Grp G Malmö FF 2 Färdig FC Rosengård 1917 M vit    
29120225 sö 29/12 14:25 sö 29/12 P10 Svår Grp G København Futsal 1 Färdig Linero IF röd    
29120226 sö 29/12 14:40 sö 29/12 P10 Svår Grp C København Futsal 2 Färdig Lindeborgs FF 1948    
29120227 sö 29/12 14:55 sö 29/12 P10 Svår Grp C Veberöds AIF Färdig Lilla Torg FF 2 Svart    
29120228 sö 29/12 15:10 sö 29/12 P10 Svår Grp E Malmö IKF Färdig Vellinge IF    
29120229 sö 29/12 15:25 sö 29/12 P10 Svår Grp A BK Höllviken Blå Färdig FC Rosengår...17 2 Z vit    
29120230 sö 29/12 15:40 sö 29/12 P10 Svår Grp E Malmö FF 1 Färdig LB07 Svart    
29120231 sö 29/12 15:55 sö 29/12 P10 Svår Grp A Skanör Falsterbo IF Röd Färdig LB07 Röd    
29120232 sö 29/12 16:10 sö 29/12 P10 Svår Grp B Västra Ingelstad IS Färdig FC Rosengår...17 3 Z grön    
29120233 sö 29/12 16:25 sö 29/12 P10 Svår Grp B Helsingborg City FC Färdig Kvarnby IK    
29120234 sö 29/12 16:40 sö 29/12 P10 Svår Grp D FC Bellevue Färdig Linero IF vit    
29120235 sö 29/12 16:55 sö 29/12 P10 Svår Grp D Oxie SK Färdig Skegrie BK    
29120236 sö 29/12 17:15 sö 29/12 P10 Svår Grp A BK Höllviken Blå Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
29120237 sö 29/12 17:30 sö 29/12 P10 Svår Grp G FC Rosengård 1917 M vit Färdig Linero IF röd    
29120238 sö 29/12 17:45 sö 29/12 P10 Svår Grp F FC Möjligheten Färdig BK Höllviken Grön    
29120239 sö 29/12 18:00 sö 29/12 P10 Svår Grp F Lilla Torg FF 1 Blå Färdig BK Olympic    
29120240 sö 29/12 18:15 sö 29/12 P10 Svår Grp A BK Höllviken Blå Färdig Kulladals FF Blå    
29120241 sö 29/12 18:30 sö 29/12 P10 Svår Grp G København Futsal 1 Färdig FC Rosengård 1917 M vit    
29120242 sö 29/12 18:45 sö 29/12 P10 Svår Grp B Kvarnby IK Färdig FC Rosengår...17 3 Z grön    
29120243 sö 29/12 19:00 sö 29/12 P10 Svår Grp C Veberöds AIF Färdig København Futsal 2    
29120244 sö 29/12 19:15 sö 29/12 P10 Svår Grp D Skegrie BK Färdig Linero IF vit    
29120245 sö 29/12 19:30 sö 29/12 P10 Svår Grp E LB07 Svart Färdig Vellinge IF    
29120246 sö 29/12 19:45 sö 29/12 P10 Svår Grp F Lilla Torg FF 1 Blå Färdig FC Möjligheten    
29120247 sö 29/12 20:00 sö 29/12 P10 Svår Grp G Linero IF röd Färdig Borstahusens BK Röd    
29120248 sö 29/12 20:15 sö 29/12 P10 Svår Grp A Kulladals FF Blå Färdig LB07 Röd