Detta är resultaten från Skånecupen 2019. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2020 här.

Baltiska Träningshallen

  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02010200 to 02/01 08:15 to 02/01 P11 Lätt Grp E Malmö IKF Färdig Oxie SK Vit    
02010201 to 02/01 08:30 to 02/01 P11 Lätt Grp E GIF Nike Grön Färdig Husie IF Vit    
02010202 to 02/01 08:45 to 02/01 P11 Lätt Grp F Lunds BK 2 Färdig FC Möjligheten    
02010203 to 02/01 09:00 to 02/01 P11 Lätt Grp F Eslövs BK svart Färdig Kulladals FF Röd    
02010204 to 02/01 09:35 to 02/01 P11 Lätt Grp G Hyllie IK Svart Färdig Arlövs BI ABI Vit    
02010205 to 02/01 09:50 to 02/01 P11 Lätt Grp G Lindeborgs FF Färdig FC Trelleborg 1    
02010206 to 02/01 10:05 to 02/01 P11 Lätt Grp B FC Rosengård 1917 2 blå Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
02010207 to 02/01 10:20 to 02/01 P11 Lätt Grp B GIF Nike Blå Färdig Kulladals FF Vit    
02010208 to 02/01 10:55 to 02/01 P11 Lätt Grp C BK Flagg 1 Färdig Oxie SK Svart    
02010209 to 02/01 11:10 to 02/01 P11 Lätt Grp C Hyllie IK Grön Färdig Lunds BK 1    
02010210 to 02/01 11:25 to 02/01 P11 Lätt Grp D Åhus Horna BK Röd Färdig Kvarnby IK Röd    
02010211 to 02/01 11:40 to 02/01 P11 Lätt Grp D Husie IF Grön Färdig FC Rosengård 1917 grön    
02010212 to 02/01 12:00 to 02/01 P11 Lätt Grp A BK Flagg 2 Färdig Kvarnby IK Blå    
02010213 to 02/01 12:15 to 02/01 P11 Lätt Grp E GIF Nike Grön Färdig Malmö IKF    
02010214 to 02/01 12:30 to 02/01 P11 Lätt Grp B Kulladals FF Vit Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
02010215 to 02/01 12:45 to 02/01 P11 Lätt Grp F Eslövs BK svart Färdig Lunds BK 2    
02010216 to 02/01 13:05 to 02/01 P11 Lätt Grp C Lunds BK 1 Färdig Oxie SK Svart    
02010217 to 02/01 13:20 to 02/01 P11 Lätt Grp G Lindeborgs FF Färdig Hyllie IK Svart    
02010218 to 02/01 13:35 to 02/01 P11 Lätt Grp D FC Rosengård 1917 grön Färdig Kvarnby IK Röd    
02010219 to 02/01 13:50 to 02/01 P11 Lätt Grp A Kvarnby IK Blå Färdig Veberöds AIF    
02010220 to 02/01 14:30 to 02/01 P11 Svår Grp F Staffanstorp United FC Färdig LB07 - IF L...Bunkeflo L1    
02010221 to 02/01 14:45 to 02/01 P11 Svår Grp F Hardeberga BK Färdig Kvarnby IK Gul    
02010222 to 02/01 15:00 to 02/01 P11 Svår Grp C Lunds BK Färdig Partille IF RÖD    
02010223 to 02/01 15:15 to 02/01 P11 Svår Grp C Malmö FF 2 Färdig LB07 Röd    
02010224 to 02/01 15:30 to 02/01 P11 Svår Grp D Husie IF Röd Färdig LB07 Grön    
02010225 to 02/01 15:45 to 02/01 P11 Svår Grp D Trelleborgs FF Färdig Eslövs BK röd    
02010226 to 02/01 16:05 to 02/01 P11 Svår Grp E Malmö FF 1 Färdig GIF Nike Svart    
02010227 to 02/01 16:20 to 02/01 P11 Svår Grp E LB07 - IF L...Bunkeflo L2 Färdig FC Rosengård P09Z    
02010228 to 02/01 16:35 to 02/01 P11 Svår Grp A Arlövs BI ABI Blå Färdig LB07 - IF L...Bunkeflo L3    
02010229 to 02/01 16:50 to 02/01 P11 Svår Grp A Husie IF Svart Färdig Veberöds AIF    
02010230 to 02/01 17:05 to 02/01 P11 Svår Grp B Vellinge IF Röd Färdig LB07 Svart    
02010231 to 02/01 17:20 to 02/01 P11 Svår Grp B Kvarnby IK Vit Färdig Åhus Horna BK Vit    
02010232 to 02/01 17:40 to 02/01 P11 Svår Grp E GIF Nike Svart Färdig Kulladals FF Blå    
02010233 to 02/01 17:55 to 02/01 P11 Svår Grp F LB07 - IF L...Bunkeflo L1 Färdig Kvarnby IK Gul    
02010234 to 02/01 18:10 to 02/01 P11 Svår Grp A Veberöds AIF Färdig LB07 - IF L...Bunkeflo L3    
02010235 to 02/01 18:25 to 02/01 P11 Svår Grp B Åhus Horna BK Vit Färdig LB07 Svart    
02010236 to 02/01 18:40 to 02/01 P11 Svår Grp E GIF Nike Svart Färdig FC Rosengård P09Z    
02010237 to 02/01 19:00 to 02/01 P11 Svår Grp F Hardeberga BK Färdig LB07 - IF L...Bunkeflo L1    
02010238 to 02/01 19:15 to 02/01 P11 Svår Grp C Partille IF RÖD Färdig LB07 Röd    
02010239 to 02/01 19:30 to 02/01 P11 Svår Grp D Trelleborgs FF Färdig Husie IF Röd    
02010240 to 02/01 19:45 to 02/01 P11 Svår Grp E FC Rosengård P09Z Färdig Kulladals FF Blå    
02010241 to 02/01 20:00 to 02/01 P11 Svår Grp F Staffanstorp United FC Färdig Hardeberga BK