Detta är resultaten från Skånecupen 2019. Se de senaste resultaten från Skånecupen 2020 här.

BK Höllviken

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
26120100 to 26/12 08:30 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Grp A Rydsgård/Skivarp svart Färdig BK Höllviken Röd    
26120205 to 26/12 09:45 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Lätt Grp A BK Höllviken Röd Färdig Lilla Torg FF 2 Blå    
26120108 to 26/12 10:30 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Lätt Grp A BK Höllviken Röd Färdig Malmö FF 3    
26120213 to 26/12 12:00 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Svår Grp C BK Höllviken Svart Färdig FC Trelleborg svart    
26120114 to 26/12 12:15 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Svår Grp B BK Höllviken Vit Färdig LB07    
26120117 to 26/12 13:00 to 26/12 Baltiska Hallen P7 Svår Grp C BK Olympic Färdig BK Höllviken Svart    
26120218 to 26/12 13:15 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Svår Grp B Husie IF Färdig BK Höllviken Vit    
26120221 to 26/12 14:00 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Svår Grp C BK Höllviken Svart Färdig FC Rosengård 1917 vit    
26120222 to 26/12 14:15 to 26/12 Baltiska Träningshallen P7 Svår Grp B Kvarnby IK Blå Färdig BK Höllviken Vit    
27120307 fr 27/12 10:20 fr 27/12 Kombihallen P14 Grp G FC Rosengård 1917 2blå 1 - 4 BK Höllviken  
27120315 fr 27/12 13:05 fr 27/12 Kombihallen P14 Grp G BK Höllviken 4 - 1 FC Trelleborg  
27120323 fr 27/12 15:50 fr 27/12 Kombihallen P14 Grp G Limhamn Football Club 0 - 1 BK Höllviken  
27120331 fr 27/12 18:35 fr 27/12 Kombihallen P14 Slutspel A 1/8 Final BK Höllviken 1 - 2 Ystad IF FF  
28120302 lö 28/12 10:10 lö 28/12 Kombihallen F14 Grp B BK Höllviken 4 - 2 Hyllie IK grön  
28120205 lö 28/12 10:15 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Lätt Grp F BK Höllviken Svart Färdig FC Rosengård 1917 2 röd    
28120105 lö 28/12 10:15 lö 28/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp C FC Möjligheten Färdig BK Höllviken Grå    
28120210 lö 28/12 11:35 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Lätt Grp C BK Höllviken Grå Färdig Kvarnby IK Röd    
28120307 lö 28/12 11:50 lö 28/12 Kombihallen F14 Grp B Dösjöbro IF 2 - 2 BK Höllviken  
28120111 lö 28/12 11:50 lö 28/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp F Lilla Torg FF Blå Färdig BK Höllviken Svart    
28120116 lö 28/12 13:10 lö 28/12 Baltiska Hallen P9 Lätt Grp C Hyllie IK Färdig BK Höllviken Grå    
28120217 lö 28/12 13:25 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Lätt Grp F BK Höllviken Svart Färdig Hyllie IK Grön    
28120218 lö 28/12 13:50 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp C BK Höllviken Röd Färdig Lilla Torg FF Vit    
28120315 lö 28/12 14:35 lö 28/12 Kombihallen F14 Grp B Oskarströms IS 1 - 2 BK Höllviken  
28120221 lö 28/12 14:35 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp D Malmö FF 1 Färdig BK Höllviken Vit    
28120123 lö 28/12 15:05 lö 28/12 Baltiska Hallen P9 Svår Grp C LB07 B2 Färdig BK Höllviken Röd    
28120319 lö 28/12 15:55 lö 28/12 Kombihallen F14 Grp B Södra Sandby IF 9 - 0 BK Höllviken  
28120126 lö 28/12 15:55 lö 28/12 Baltiska Hallen P9 Svår Grp D BK Höllviken Vit Färdig Oxie SK Fifa    
28120321 lö 28/12 16:40 lö 28/12 Kombihallen F14 Slutspel B Semifinal BK Höllviken 2 - 4 Kvarnby IK  
28120233 lö 28/12 17:45 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp C Klagshamn Färdig BK Höllviken Röd    
28120235 lö 28/12 18:15 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp D Lilla Torg FF Svart Färdig BK Höllviken Vit    
28120236 lö 28/12 18:30 lö 28/12 Baltiska Träningshallen P9 Svår Grp C Lunds FF Färdig BK Höllviken Röd    
29120202 sö 29/12 08:30 sö 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Lätt Grp F BK Olympic Färdig BK Höllviken Vit    
29120204 sö 29/12 09:00 sö 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Lätt Grp G LB07 Vit Färdig BK Höllviken Röd    
29120111 sö 29/12 10:45 sö 29/12 Baltiska Hallen P10 Lätt Grp F BK Höllviken Vit Färdig Oxie SK    
29120113 sö 29/12 11:20 sö 29/12 Baltiska Hallen P10 Lätt Grp G BK Höllviken Röd Färdig Hyllie IK 2    
29120119 sö 29/12 12:50 sö 29/12 Baltiska Hallen P10 Lätt Grp F BK Höllviken Vit Färdig Kulladals FF Vit    
29120121 sö 29/12 13:20 sö 29/12 Baltiska Hallen P10 Lätt Grp G BK Höllviken Röd Färdig Blentarps BK    
29120124 sö 29/12 14:10 sö 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Grp A LB07 Röd Färdig BK Höllviken Blå    
29120229 sö 29/12 15:25 sö 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp A BK Höllviken Blå Färdig FC Rosengår...17 2 Z vit    
29120132 sö 29/12 16:10 sö 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Grp F BK Höllviken Grön Färdig Lilla Torg FF 1 Blå    
29120236 sö 29/12 17:15 sö 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp A BK Höllviken Blå Färdig Skanör Falsterbo IF Röd    
29120238 sö 29/12 17:45 sö 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp F FC Möjligheten Färdig BK Höllviken Grön    
29120240 sö 29/12 18:15 sö 29/12 Baltiska Träningshallen P10 Svår Grp A BK Höllviken Blå Färdig Kulladals FF Blå    
29120146 sö 29/12 19:45 sö 29/12 Baltiska Hallen P10 Svår Grp F BK Olympic Färdig BK Höllviken Grön    
30120200 må 30/12 09:00 må 30/12 Baltiska Träningshallen F10 Grp A BK Höllviken 1Röd Färdig FC Möjligheten    
30120202 må 30/12 09:30 må 30/12 Baltiska Träningshallen F9 Grp A BK Höllviken 2 Färdig Borgeby FK 2    
30120203 må 30/12 09:45 må 30/12 Baltiska Träningshallen F9 Grp A BK Höllviken 1 Färdig Fc möjligheten    
30120103 må 30/12 09:45 må 30/12 Baltiska Hallen F11 Grp B BK Höllviken Färdig Svedala IF    
30120105 må 30/12 10:25 må 30/12 Baltiska Hallen F10 Grp A Oxie SK Färdig BK Höllviken 1Röd    
30120106 må 30/12 10:40 må 30/12 Baltiska Hallen F9 Grp A Borgeby FK 2 Färdig BK Höllviken 1    
30120207 må 30/12 10:55 må 30/12 Baltiska Träningshallen F11 Grp B LB07 Färdig BK Höllviken    
30120108 må 30/12 11:10 må 30/12 Baltiska Hallen F9 Grp A BK Höllviken 2 Färdig FC Rosengård    
30120109 må 30/12 11:35 må 30/12 Baltiska Hallen F10 Grp A BK Höllviken 1Röd Färdig LB07 Svart    
30120308 må 30/12 11:40 må 30/12 Kombihallen F Junior Grp A Dösjöbro IF 3 - 0 BK Höllviken  
30120111 må 30/12 12:05 må 30/12 Baltiska Hallen F9 Grp A Fc möjligheten Färdig BK Höllviken 2    
30120113 må 30/12 12:35 må 30/12 Baltiska Hallen F9 Grp A Borgeby FK 1 Färdig BK Höllviken 1    
30120213 må 30/12 12:45 må 30/12 Baltiska Träningshallen F10 Grp B FC Rosengård Färdig BK Höllviken 3Svart    
30120214 må 30/12 13:00 må 30/12 Baltiska Träningshallen F10 Grp B LB07 Röd Färdig BK Höllviken 2Vit    
30120215 må 30/12 13:15 må 30/12 Baltiska Träningshallen F9 Grp A FC Rosengård Färdig BK Höllviken 1    
30120116 må 30/12 13:30 må 30/12 Baltiska Hallen F11 Grp B Oxie SK Färdig BK Höllviken    
30120217 må 30/12 13:45 må 30/12 Baltiska Träningshallen F9 Grp A Borgeby FK 1 Färdig BK Höllviken 2    
30120315 må 30/12 14:00 må 30/12 Kombihallen F Junior Grp A BK Höllviken 0 - 1 FC Staffanstorp  
30120118 må 30/12 14:10 må 30/12 Baltiska Hallen F10 Grp B BK Höllviken 3Svart Färdig LB07 Röd    
30120119 må 30/12 14:25 må 30/12 Baltiska Hallen F10 Grp B BK Höllviken 2Vit Färdig FC Rosengård    
30120121 må 30/12 14:55 må 30/12 Baltiska Hallen F9 Grp A BK Höllviken 1 Färdig BK Höllviken 2    
30120221 må 30/12 14:55 må 30/12 Baltiska Träningshallen F11 Grp B BK Höllviken Färdig Husie IF    
30120121 må 30/12 14:55 må 30/12 Baltiska Hallen F9 Grp A BK Höllviken 1 Färdig BK Höllviken 2    
30120318 må 30/12 15:00 må 30/12 Kombihallen F Junior Grp A BK Höllviken 2 - 4 Vellinge IF  
30120124 må 30/12 15:40 må 30/12 Baltiska Hallen F10 Grp B BK Höllviken 2Vit Färdig BK Höllviken 3Svart    
30120124 må 30/12 15:40 må 30/12 Baltiska Hallen F10 Grp B BK Höllviken 2Vit Färdig BK Höllviken 3Svart    
30120322 må 30/12 16:30 må 30/12 Kombihallen F Junior Slutspel A Semifinal FC Staffanstorp 5 - 6 BK Höllviken  
02010303 to 02/01 10:00 to 02/01 Kombihallen P15 Grp D Ystad IF FF 4 - 2 BK Höllviken  
02010306 to 02/01 11:00 to 02/01 Kombihallen P15 Grp D BK Höllviken 0 - 6 Kvarnby IK  
02010312 to 02/01 13:20 to 02/01 Kombihallen P15 Grp D Husie IF 2 - 7 BK Höllviken  
02010317 to 02/01 15:30 to 02/01 Kombihallen P15 Slutspel B (2 jan) 3-6 BK Höllviken 7 - 2 Trollenäs IF  
02010320 to 02/01 16:50 to 02/01 Kombihallen P15 Slutspel B (2 jan) 3-4 Husie IF 1 - 7 BK Höllviken  
03010100 fr 03/01 10:00 fr 03/01 Baltiska Hallen F13 Grp C LB07 2 - 0 BK Höllviken  
03010200 fr 03/01 10:00 fr 03/01 Baltiska Träningshallen F12/13 Grp B FC Rosengård vit 2 - 2 BK Höllviken  
03010108 fr 03/01 12:00 fr 03/01 Baltiska Hallen F13 Grp C BK Höllviken 5 - 0 Kulladals FF  
03010109 fr 03/01 12:15 fr 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Grp B BK Höllviken 2 - 1 Kulladals FF  
03010212 fr 03/01 13:10 fr 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Grp C LB07 1 - 0 BK Höllviken  
03010115 fr 03/01 14:00 fr 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Grp B BK Höllviken 0 - 1 Klågerups GIF  
03010220 fr 03/01 15:30 fr 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Grp C BK Höllviken 4 - 0 Kulladals FF  
03010124 fr 03/01 16:30 fr 03/01 Baltiska Hallen F12/13 Slutspel A 1/4 Final FC Rosengård 2 - 0 BK Höllviken  
03010126 fr 03/01 17:00 fr 03/01 Baltiska Hallen F13 Slutspel A 1/4 Final FC Champions 0 - 3 BK Höllviken  
03010229 fr 03/01 18:20 fr 03/01 Baltiska Träningshallen F13 Slutspel A Semifinal Hyllie IK 3 - 1 BK Höllviken  
04010201 lö 04/01 08:15 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp F IFK Malmö 1 1 - 4 BK Höllviken Vit  
04010204 lö 04/01 09:00 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp H IFK Malmö 2 1 - 3 BK Höllviken Röd  
04010106 lö 04/01 09:30 lö 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp D FC Trelleborg Röd 1 - 1 BK Höllviken Svart  
04010110 lö 04/01 10:30 lö 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp F BK Höllviken Vit 0 - 5 FC Trelleborg 1  
04010215 lö 04/01 11:45 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp D BK Höllviken Svart 4 - 0 FC Rosengård 1917 1vit  
04010115 lö 04/01 11:45 lö 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Grp H BK Höllviken Röd 1 - 6 Kvarnby IK blå  
04010221 lö 04/01 13:15 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp D BK Höllviken Svart 0 - 2 Aakanden GF A.G.F. Blå  
04010223 lö 04/01 13:45 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp F Kvarnby IK 1 6 - 1 BK Höllviken Vit  
04010225 lö 04/01 14:15 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Grp H BK Höllviken Röd 2 - 0 Oxie SK Vit  
04010228 lö 04/01 15:00 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel B 1/16 Final BK Höllviken Svart 1 - 2 Lindeborgs FF LFFP12  
04010229 lö 04/01 15:15 lö 04/01 Baltiska Träningshallen P12/13 Slutspel B 1/16 Final BK Höllviken Vit 1 - 2 Linero IF Vit  
04010132 lö 04/01 16:10 lö 04/01 Baltiska Hallen P12/13 Slutspel A 1/16 Final BK Höllviken Röd 2 - 4 Linero IF Röd  
05010200 sö 05/01 08:00 sö 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Grp E Kvarnby IK Lila 0 - 6 BK Höllviken Röd  
05010405 sö 05/01 09:15 sö 05/01 Kulladal Sporthall P13 Grp K BK Höllviken Vit 0 - 0 Veberöds AIF SVART  
05010109 sö 05/01 10:15 sö 05/01 Baltiska Hallen P13 Grp E BK Höllviken Röd 1 - 0 BK Olympic Vit  
05010413 sö 05/01 11:15 sö 05/01 Kulladal Sporthall P13 Grp K IFK Malmö 1 2 - 3 BK Höllviken Vit  
05010117 sö 05/01 12:15 sö 05/01 Baltiska Hallen P13 Grp E BK Höllviken Röd 5 - 0 Furulunds IK Gul  
05010421 sö 05/01 13:15 sö 05/01 Kulladal Sporthall P13 Grp K BK Höllviken Vit 0 - 0 Limhamn Football Club 1  
05010231 sö 05/01 16:00 sö 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/16 Final Spjutstorps IF 0 - 1 BK Höllviken Röd  
05010134 sö 05/01 16:45 sö 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/16 Final BK Höllviken Vit 1 - 0 Vellinge IF  
05010242 sö 05/01 18:50 sö 05/01 Baltiska Träningshallen P13 Slutspel A 1/8 Final BK Höllviken Röd 1 - 4 Kvarnby IK Rosa  
05010143 sö 05/01 19:05 sö 05/01 Baltiska Hallen P13 Slutspel A 1/8 Final BK Höllviken Vit 0 - 3 LB07 2  
06010305 må 06/01 11:15 må 06/01 Kombihallen F Junior Slutspel A Final BK Höllviken 0 - 4 Dösjöbro IF