Detta är resultaten från Örebrocupen 2018. Se de senaste resultaten från Örebrocupen 2020 här.

Pojkar 12 9-manna 6 matcher

Alla lagen i P12 9-manna 6 matcher



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060500 fr 29/06 08:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IK Sturehov Blå Färdig Mariebergs IK      
29060800 fr 29/06 08:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Sibbo-Vargarna Färdig Älta IF 2      
29062300 fr 29/06 08:00 fr 29/06 Rosta Gärde 94 P12 9-manna 6 matcher Grp A Sollentuna FK Sportfältet Färdig FC Kontu White      
29062400 fr 29/06 08:00 fr 29/06 Rosta Gärde 95 P12 9-manna 6 matcher Grp A Enskede IK 1 Färdig Värmdö IF Blå      
29060401 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Rosta Gärde 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A KaaPo Färdig Ängby IF Blå      
29060501 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF Vit 2      
29060801 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Järfälla 2 Färdig Täby FK      
29062301 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Rosta Gärde 94 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Vit IF Eker      
29062401 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Rosta Gärde 95 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Gul Färdig Enskede IK Blå      
29062501 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Rosta Gärde 96 P12 9-manna 6 matcher Grp A IFK Örebro Färdig Sickla IF      
29060502 fr 29/06 10:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Älta IF 2 Färdig IK Sturehov Blå      
29060802 fr 29/06 10:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A Mariebergs IK Färdig IF Sibbo-Vargarna      
29062302 fr 29/06 10:00 fr 29/06 Rosta Gärde 94 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Blå Sollentuna FK Sportfältet      
29062402 fr 29/06 10:00 fr 29/06 Rosta Gärde 95 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Kontu White Färdig Enskede IK 1      
29060503 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Täby FK Färdig Västerhaninge IF      
29060803 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Vit 2 Färdig FC Järfälla 2      
29062303 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Rosta Gärde 94 P12 9-manna 6 matcher Grp A Enskede IK Blå Ängby IF Vit      
29062403 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Rosta Gärde 95 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Eker Färdig Ängby IF Gul      
29062503 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Rosta Gärde 96 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Blå Färdig IFK Örebro      
29062602 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Rosta Gärde 97 P12 9-manna 6 matcher Grp A Sickla IF Färdig KaaPo      
29060504 fr 29/06 12:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Åkersberga BK Färdig Boo FF      
29060804 fr 29/06 12:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Järfälla 1 Färdig Värmdö IF Vit 1      
29060505 fr 29/06 13:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Älta IF 1 Färdig LePa White      
29060805 fr 29/06 13:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Brommapojkarna Färdig IK Sturehov Röd      
29060506 fr 29/06 14:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Vit 1 Färdig Åkersberga BK      
29060806 fr 29/06 14:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A Boo FF Färdig FC Järfälla 1      
29060507 fr 29/06 15:00 fr 29/06 Rosta Gärde 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IK Sturehov Röd Färdig Älta IF 1      
29060807 fr 29/06 15:00 fr 29/06 Rosta Gärde 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A LePa White Färdig IF Brommapojkarna      
30065801 lö 30/06 09:00 lö 30/06 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A IK Sturehov Blå Färdig Värmdö IF Blå      
30065901 lö 30/06 09:00 lö 30/06 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IK Sturehov Röd Färdig Boo FF      
30065803 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Boo FF Färdig IK Sturehov Blå      
30065903 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Blå Färdig IK Sturehov Röd      
30060405 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Rosta Gärde 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Vit 2 Färdig FC Kontu White      
30062605 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Rosta Gärde 97 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Vit 1 Färdig Sickla IF      
30065804 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Järfälla 2 Färdig IF Eker      
30065904 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Järfälla 1 Färdig KaaPo      
30067004 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Grönpepparparken 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Vit Färdig IF Sibbo-Vargarna      
30067104 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Grönpepparparken 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Blå Färdig Västerhaninge IF      
30064504 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Lillåvallen 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Gul Färdig LePa White      
30064604 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Lillåvallen 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Sollentuna FK Sportfältet Färdig Åkersberga BK      
30065805 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Älta IF 2 Färdig Mariebergs IK      
30065905 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Älta IF 1 Färdig IF Brommapojkarna      
30067005 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Grönpepparparken 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Enskede IK 1 Färdig IFK Örebro      
30067105 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Grönpepparparken 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Enskede IK Blå Färdig Täby FK      
30060407 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Rosta Gärde 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Sickla IF Färdig Värmdö IF Vit 2      
30062606 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Rosta Gärde 97 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Kontu White Färdig Värmdö IF Vit 1      
30065806 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A KaaPo Färdig FC Järfälla 2      
30065906 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Eker Färdig FC Järfälla 1      
30067106 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Grönpepparparken 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Västerhaninge IF Färdig Ängby IF Vit      
30067206 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Grönpepparparken 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Sibbo-Vargarna Färdig Ängby IF Blå      
30064506 lö 30/06 16:00 lö 30/06 Lillåvallen 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Åkersberga BK Färdig Ängby IF Gul      
30064605 lö 30/06 16:00 lö 30/06 Lillåvallen 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A LePa White Färdig Sollentuna FK Sportfältet      
30065807 lö 30/06 16:00 lö 30/06 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Brommapojkarna Färdig Älta IF 2      
30065907 lö 30/06 16:00 lö 30/06 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Mariebergs IK Färdig Älta IF 1      
30067007 lö 30/06 16:00 lö 30/06 Grönpepparparken 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Täby FK Färdig Enskede IK 1      
30067107 lö 30/06 16:00 lö 30/06 Grönpepparparken 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IFK Örebro Färdig Enskede IK Blå      
01071301 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Lugnet 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Sickla IF Färdig IK Sturehov Röd      
01071801 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Lyckåsen 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Enskede IK 1 Färdig LePa White      
01074901 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Lugnet 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Järfälla 2 Färdig FC Kontu White      
01075501 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Lyckåsen 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Västerhaninge IF Färdig FC Järfälla 1      
01071802 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Lyckåsen 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Blå Färdig IK Sturehov Blå      
01074801 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Lugnet 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Täby FK Färdig KaaPo      
01074902 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Lugnet 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A Enskede IK Blå Färdig Älta IF 1      
01075502 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Lyckåsen 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Gul Färdig Värmdö IF Vit 1      
01075802 sö 01/07 10:30 sö 01/07 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Åkersberga BK Färdig IF Sibbo-Vargarna      
01075902 sö 01/07 10:30 sö 01/07 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Sollentuna FK Sportfältet Färdig IFK Örebro      
01077002 sö 01/07 10:30 sö 01/07 Grönpepparparken 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Boo FF Färdig IF Eker      
01077101 sö 01/07 10:30 sö 01/07 Grönpepparparken 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Vit 2 Färdig Älta IF 2      
01071302 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Lugnet 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Kontu White Färdig Sickla IF      
01071803 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Lyckåsen 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A FC Järfälla 1 Färdig Enskede IK 1      
01072502 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Rosta Gärde 96 P12 9-manna 6 matcher Grp A Ängby IF Vit Färdig Mariebergs IK      
01072602 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Rosta Gärde 97 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Brommapojkarna Färdig Värmdö IF Blå      
01074802 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Lugnet 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IK Sturehov Röd Färdig FC Järfälla 2      
01075503 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Lyckåsen 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A LePa White Färdig Västerhaninge IF      
01071303 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Lugnet 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Älta IF 1 Täby FK      
01071804 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Lyckåsen 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Vit 1 Färdig Ängby IF Blå      
01074803 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Lugnet 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A KaaPo Färdig Enskede IK Blå      
01075504 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Lyckåsen 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IK Sturehov Blå Färdig Ängby IF Gul      
01075804 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Pettersberg 91 P12 9-manna 6 matcher Grp A IFK Örebro Åkersberga BK      
01075904 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Pettersberg 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Sibbo-Vargarna Färdig Sollentuna FK Sportfältet      
01077102 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Grönpepparparken 92 P12 9-manna 6 matcher Grp A Älta IF 2 Färdig Boo FF      
01077203 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Grönpepparparken 93 P12 9-manna 6 matcher Grp A IF Eker Färdig Värmdö IF Vit 2      
01072503 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Rosta Gärde 96 P12 9-manna 6 matcher Grp A Värmdö IF Blå Färdig Ängby IF Vit      
01072604 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Rosta Gärde 97 P12 9-manna 6 matcher Grp A Mariebergs IK Färdig IF Brommapojkarna