404

Page not found
 

You are viewing the results for Forwardcupen 2017. View the current results for Forwardcupen 2019 here.

List of registered teams

Club Team name Category
Adolfsberg IK Gul Pojkar 10
Adolfsberg IK Svart Pojkar 10
Adolfsbergs IK Pojkar 12
Adolfsbergs IK Övre Pojkar 13
Adolfsbergs IK Pojkar 14
Adolfsbergs IK Flickor 12
Adolfsbergs IK Flickor 13
Adolfsbergs IK Flickor 14
Annebergs GIF Pojkar 12
BK30 Västerås Pojkar 13
BK Ettfyra Pojkar 12
BK Forward Gul Pojkar 10
BK Forward P08 Svart Pojkar 10
BK Forward P08 Gul Pojkar 10
BK Forward Svart Pojkar 10
BK Forward Lundby Pojkar 11
BK Forward Pojkar 12
BK Forward Pojkar 15
BK Forward Pojkar 16
BK Forward Trängen Gul Pojkar 11
BK Forward Trängen Svart Pojkar 11
Bollstanäs SK Flickor 12
Bromstens IK Pojkar 14
Bälinge IF Pojkar 13
Bälinge IF Pojkar 14
Bälinge IF Flickor 13
Carlstad United Pojkar 14
Dala-Floda IF Flickor 14
Danmarks IF Pojkar 14
DFK Värmbol Flickor 12
DFK Värmbol Flickor 14
Egnahems BK Pojkar 13
Ekerö IK Pojkar 13
Ekerö IK Pojkar 14
Ekängens IF Pojkar 12
Enköpings SK Pojkar 15
Eskilstuna City FK Vit Pojkar 10
Eskilstuna City FK Blå Pojkar 10
Eskilstuna City FK Pojkar 12
Eskilstuna City FK Pojkar 14
Fagersta Södra IK Pojkar 16
FC Boo Pojkar 12
FC Djursholm Pojkar 10
FC Djursholm Pojkar 12
Fellingsbro GOIF Pojkar 13
Finspångs FK Pojkar 11
Finspångs FK Pojkar 11
Fjugesta IF Pojkar 12
Frövi IK Pojkar 14
Fårbo FF Pojkar 14
Gideonsbergs IF Pojkar 14
Hammarby IF FF Pojkar 15
Hanvikens SK Pojkar 16
Hertzöga BK Gul Pojkar 12
Hertzöga BK Grön Pojkar 12
HOIF/SMÅ IF Flickor 11
Hovsta IF Pojkar 10
Hovsta IF Pojkar 11
Hörnebo SK Flickor 13
IF Brommapojkarna Svart Pojkar 12
IF Brommapojkarna Röd Pojkar 12
IF Brommapojkarna Pojkar 12
IF Brommapojkarna Pojkar 13
IF Eker Pojkar 10
IFK Eskilstuna Pojkar 10
IFK Kristinehamn Pojkar 13
IFK Kumla Blå Pojkar 11
IFK Kumla Vit Pojkar 11
IFK Kumla Blå Pojkar 13
IFK Kumla Vit Pojkar 13
IFK Kumla Pojkar 16
IFK Motala FK Pojkar 14
IFK Norrköping Blå Pojkar 12
IFK Norrköping Vit Pojkar 12
IFK Skoghall Blå Pojkar 12
IFK Skoghall Vit Pojkar 12
IFK Wreta Kloster Flickor 11
IFK Västerås Flickor 12
IF Tunabro Pojkar 13
IF Tunabro Flickor 13
IF Tunabro Flickor 14
IK Sturehov Röd Pojkar 10
IK Sturehov Pojkar 12
IK Sturehov Blå Pojkar 13
IK Sturehov Röd Pojkar 13
IK Östria Lambohov Pojkar 13
Irsta IF Grön Pojkar 10
Irsta IF Vit Pojkar 10
Irsta IF Flickor 12
Jönköping Södra IF Pojkar 15
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 10
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 10
Karlslunds IF HFK Pojkar 11
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 12
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 13
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 13
Karlslunds IF HFK Pojkar 15
Karlslunds IF HFK Pojkar 16
Karlslunds IF HFK P05 Pojkar 13
Katrineholms AIK Gul Pojkar 13
KIF Örebro DFF Flickor 12
Knivsta IK Flickor 13
Korsnäs IF Gul Pojkar 13
Korsnäs IF Pojkar 14
Korsnäs IF Flickor 14
Korsnäs Svart /HAIK Pojkar 13
Kvarnsvedens IK Pojkar 11
Kvarnsvedens IK Pojkar 12
Kvarnsvedens IK Pojkar 13
Kvarnsvedens IK Pojkar 14
Kvarnsvedens IK Pojkar 15
Kvarnsvedens IK Flickor 12
Kvarnsvedens IK Flickor 13
Kvarnsvedens IK Flickor 14
Kvicksunds SK Pojkar 12
Köping FF Pojkar 15
Laxå IF Pojkar 12
Lillån FK Pojkar 11
Lillån FK Pojkar 12
Lillån FK Flickor 14
Lotorps IF Flickor 13
Ludvika FK Pojkar 15
Mallbackens IF Flickor 14
Malmslätts AIK Flickor 11
Malungs IF Pojkar 15
Marieberg/Latorp Pojkar 16
Marieberg/Lillån Pojkar 10
Nacka FC Pojkar 12
Nackdala AIS Pojkar 14
New Mill Indians Flickor 14
Nora BK Pojkar 14
Nykvarn SK Vit Flickor 11
Nykvarn SK Blå Flickor 11
Rynninge IK Pojkar 12
Rynninge IK Pojkar 16
Rynninge IK Flickor 12
Rynninge IK Flickor 14
Sandarna BK Pojkar 14
Sandvikens IF Flickor 13
Sickla IF Pojkar 13
Skiljebo SK Svart Pojkar 11
Skiljebo SK Gul Pojkar 11
Skiljebo SK Gul 1 Pojkar 12
Skiljebo SK Gul 2 Pojkar 12
Skiljebo SK Pojkar 15
Skiljebo SK Flickor 12
SK Iron Blå Pojkar 10
SK Iron Vit Pojkar 10
SK Iron Flickor 13
Skultorps IF Flickor 12
Skövde AIK Pojkar 11
Smedby AIS Pojkar 11
Smedby AIS Pojkar 11
Smedby AIS Pojkar 15
Spånga IS FK Pojkar 11
Spårvägen Pojkar 12
Storvreta IK Vit Flickor 13
Storvreta IK Blå Flickor 13
Storvreta IK Flickor 14
Sundom IF Flickor 13
Svenljunga IK Pojkar 12
Syrianska IF Västerås Pojkar 12
Tallboda IF Pojkar 15
Torshälla-Nyby IS Pojkar 12
Tranås FF Pojkar 13
Tullinge TP Pojkar 15
Tungelsta IF Orange Pojkar 11
Tyresö FF Pojkar 14
Tyresö FF Pojkar 14
Töreboda IK Pojkar 12
Vadstena GIF Pojkar 14
Vadstena GIF Pojkar 15
Visby Aik Svart Pojkar 13
Visby Aik Vit Pojkar 13
Vivalla SK Pojkar 10
Vivalla SK Svart Pojkar 13
Vivalla Sk Vit Pojkar 13
Värmbols FC Pojkar 14
Västanfors IF Flickor 12
Västanfors IF Flickor 13
Västerviks FF Pojkar 13
Västerås BK 30 Flickor 14
Åby IF Pojkar 11
Åby IF Pojkar 12
Åby IF Pojkar 13
Åby IF Pojkar 13
Åby IF Pojkar 14
Åby IF Pojkar 15
Åby IF Flickor 11
Åby IF Flickor 12
Åby IF Flickor 13
Åby IF Flickor 14
Årsunda IF Pojkar 13
Örebro SK Vit Pojkar 10
Örebro SK Pojkar 10
Örebro SK Vit Pojkar 12
Örebro SK Ungdom Pojkar 16
Örebro SK Söder Flickor 13
Örebro Syrianska IF Pojkar 11
Örebro Syrianska IF Pojkar 12
Örebro Syrianska IF Pojkar 13
Örebro Syrianska IF Ungdom Flickor 11