404

Page not found
 

Dette er resultatet fra Forwardcupen 2018. Se de seneste resultater fra Forwardcupen 2020 her.

Skiljebo SK

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
10080601 fr 10/08 09:00 fr 10/08 Rosta Gärde 93 F13 Grp C Kvarnsvedens IK 1 - 3 Skiljebo SK    
10081100 fr 10/08 09:00 fr 10/08 Rosta Gärde 72 P10 Grp A Adolfsbergs IK 2 Skiljebo SK ssk2    
10081300 fr 10/08 09:00 fr 10/08 Rosta Gärde 74 P10 Grp A IK Sturehov Blå Skiljebo SK ssk1    
10083702 fr 10/08 10:00 fr 10/08 Rosta Gärde 97 P12-9 Grp B Kvarnsvedens IK Skiljebo sk Röd    
10080903 fr 10/08 11:00 fr 10/08 Rosta Gärde 96 P12-9 Grp D Korsnäs IF Skiljebo sk Gul    
10081603 fr 10/08 13:00 fr 10/08 Rosta Gärde 77 P10 Grp A Skiljebo SK ssk1 BK Forward ...ard P09 Gul    
10082605 fr 10/08 13:00 fr 10/08 Trängens IP 92 F13 Grp C Skiljebo SK 5 - 0 Jula BK    
10080707 fr 10/08 15:00 fr 10/08 Rosta Gärde 94 P12-9 Grp B Skiljebo sk Röd Örby IS Blå    
10080608 fr 10/08 16:00 fr 10/08 Rosta Gärde 93 P12-9 Grp D Skiljebo sk Gul IFK Lindesberg    
10081007 fr 10/08 17:00 fr 10/08 Rosta Gärde 71 P10 Grp A Skiljebo SK ssk2 BK Forward P08 Svart    
11080600 lø 11/08 08:00 lø 11/08 Rosta Gärde 93 P12-9 Grp B Skiljebo sk Röd Våmbs IF    
11082600 lø 11/08 08:00 lø 11/08 Trängens IP 92 P12-9 Grp D Linköpings FF-Ungdom Skiljebo sk Gul    
11081202 lø 11/08 10:00 lø 11/08 Rosta Gärde 73 P10 Grp A AIK FF U Svart Skiljebo SK ssk1    
11081102 lø 11/08 10:00 lø 11/08 Rosta Gärde 72 P10 Grp A IK Sturehov...turehov Vit Skiljebo SK ssk2    
11080903 lø 11/08 11:00 lø 11/08 Rosta Gärde 96 F13 Grp C Skiljebo SK 1 - 0 Åby IF    
11080904 lø 11/08 12:00 lø 11/08 Rosta Gärde 96 P12-9 Grp B BK Forward Trängen Svart Skiljebo sk Röd    
11080605 lø 11/08 13:00 lø 11/08 Rosta Gärde 93 P12-9 Grp D Skiljebo sk Gul Vivalla SK    
11081506 lø 11/08 15:00 lø 11/08 Rosta Gärde 76 P10 Grp A Skiljebo SK ssk1 IK Sturehov...turehov Vit    
11081306 lø 11/08 15:00 lø 11/08 Rosta Gärde 74 P10 Grp A Skiljebo SK ssk2 IK Sturehov Blå    
11080808 lø 11/08 16:00 lø 11/08 Rosta Gärde 95 P12-9 Grp B Skiljebo sk Röd Karlslunds IF HFK    
11080609 lø 11/08 17:00 lø 11/08 Rosta Gärde 93 F13 Kval G.C/D/E 1 Kval G.C/D/E 1 Skiljebo SK 4 - 0 Örebro SK    
11081908 lø 11/08 18:00 lø 11/08 Pettersbergs IP 91 P12-9 Grp D Skiljebo sk Gul FC Järfälla    
12082501 sø 12/08 10:00 sø 12/08 Trängens IP 91 P12-9 Grp B Skiljebo sk Röd Bollstanäs SK 12    
12081002 sø 12/08 10:00 sø 12/08 Rosta Gärde 71 P10 Grp A Bele-Barkarby Vit Skiljebo SK ssk1    
12081202 sø 12/08 10:00 sø 12/08 Rosta Gärde 73 P10 Grp A Skiljebo SK ssk2 Eskilstuna ...FK City Blå    
12082603 sø 12/08 11:00 sø 12/08 Trängens IP 92 P12-9 Grp D Åby IF Skiljebo sk Gul    
12080603 sø 12/08 11:30 sø 12/08 Rosta Gärde 93 F13 Slutspel A Semifinal Lindö FF 1 - 2 Skiljebo SK    
12081205 sø 12/08 13:00 sø 12/08 Rosta Gärde 73 P10 Grp A AIK FF U Vit Skiljebo SK ssk2    
12081306 sø 12/08 14:00 sø 12/08 Rosta Gärde 74 P10 Grp A Skiljebo SK ssk1 Adolfsbergs IK 1    
12080505 sø 12/08 15:00 sø 12/08 Rosta Gärde 92 F13 Slutspel A Final IFK Västerås 0 - 3 Skiljebo SK