404

Page not found
 

List of registered teams

Club Category Team name
Åby IF Pojkar 11 Åby IF
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 1
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 2
Åby IF Pojkar 13 Åby IF
Åby IF Pojkar 14 Åby IF
Åby IF Pojkar 15 Åby IF
Åby IF Pojkar 16-17 Åby IF
Åby IF Flickor 11 Åby IF 1
Åby IF Flickor 11 Åby IF 2
Åby IF Flickor 12 Åby IF
Åby IF Flickor 13 Åby IF
Åby IF Flickor 14 Åby IF
Åby IF Flickor 15-16 Åby IF
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Vit
Adolfsbergs IK Pojkar 16-17 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 13 Adolfsbergs IK 1
AIK P07U Pojkar 12 (2 dagars) AIK P07U City
AIK P07U Pojkar 12 (2 dagars) AIK P07U United
Alsike IF Flickor 14 Alsike IF
Ämterviks FF Pojkar 15 Ämterviks FF
Arvika Fotboll Pojkar 15 Arvika Fotboll 1
Åsunda IF/IK Nordia Flickor 15-16 Åsunda IF/IK Nordia
Axvall/Varnhem Pojkar 13 Axvall/Varnhem
Bälinge IF Flickor 15-16 Bälinge IF 1
Barkarö SK Pojkar 15 Barkarö SK 1
Barkarö SK Flickor 13 Barkarö SK 1
Barkarö SK Flickor 15-16 Barkarö SK 1
BK Ettfyra Pojkar 12 BK Ettfyra 1
BK Ettfyra Pojkar 14 BK Ettfyra 1
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Svart
BK Forward Flickor 12 BK Forward
Borensbergs IF Flickor 12 Borensbergs IF Lätt 1
Borensbergs IF Flickor 14 Borensbergs IF Lätt 1
Dagsbergs IF Pojkar 11 Dagsbergs IF
Dagsbergs IF Pojkar 12 Dagsbergs IF 2
Dagsbergs IF Pojkar 12 Dagsbergs IF 1
Ekerö IK Flickor 14 Ekerö IK
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 2
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 1
Fagersta Södra IK Pojkar 12 Fagersta Södra IK
Falköpings KIK Flickor 15-16 Falköpings KIK
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 1
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 2
Falu BS Flickor 15-16 Falu BS
Fanna BK Pojkar 10 (2 dagars) Fanna BK Vit
Fanna BK Pojkar 10 (2 dagars) Fanna BK Svart
FBK Karlstad Pojkar 12 FBK Karlstad
Finspångs FK Pojkar 13 Finspångs FK
Frövi i Pojkar 15 Frövi i 1
Gideonsbergs IF Pojkar 13 Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Blå 1
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Vit 1
Gislaveds IS Pojkar 16-17 Gislaveds IS
Habo IF Pojkar 14 Habo IF
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars) Hällbybrunn 2
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars) Hällbybrunn 1
Hällbybrunns IF Flickor 12 (2 dagars) Hällbybrunns IF
Hallsberg IFK/pålsboda goif Flickor 15-16 Hallsberg IFK/pålsboda goif 1
Hertzöga BK Pojkar 14 Hertzöga BK 1
Horred IF Pojkar 15 Horred IF 1
Horreds IF Pojkar 13 Horreds IF
Hovsta IF Pojkar 10 Hovsta IF
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_1
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_2
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna 3
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna 4
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 4
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 07:2 1
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 07:1 1
IF Eker Pojkar 10 (2 dagars) IF Eker Svår 1
IF Eker Pojkar 11 IF Eker 1
IFK Aspudden Tellus Pojkar 12 IFK Aspudden Tellus Gul 1
IFK Aspudden Tellus Pojkar 12 IFK Aspudden Tellus Gul 2
IFK Eskilstuna Pojkar 13 IFK Eskilstuna
IFK Haninge Pojkar 10 IFK Haninge 10:6
IF Kil Flickor 15-16 IF Kil
IFK Lidingö FK Pojkar 14 IFK Lidingö FK
Ifk Ludvika Flickor 13 Ifk Ludvika 1
IFK Mariefred Flickor 14 IFK Mariefred 1
IFK Motala Pojkar 13 IFK Motala 1
IFK Motala Pojkar 13 IFK Motala 2
IFK Österåker FK Pojkar 13 IFK Österåker FK 1
IFK Östersund Pojkar 11 IFK Östersund Madrid
IFK Östersund Pojkar 13 IFK Östersund P-06
Ifk Rättvik fotboll Pojkar 12 (2 dagars) Ifk Rättvik fotboll 1
IFK Västerås Pojkar 14 IFK Västerås 1
IFK Vaxholm Pojkar 14 IFK Vaxholm
If Tunabro Flickor 11 (2 dagars) If Tunabro 1
If Tunabro Flickor 13 IF Tunabro
If Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 2
If Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 1
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Röd
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Blå
IK Franke Pojkar 12 (2 dagars) IK Franke 1
IK Franke Pojkar 16-17 IK Franke IK Franke U17
IK Frej Pojkar 13 IK Frej
IK Frej Pojkar 16-17 IK Frej P17
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Vit
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Svart
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Gul
IK Huge F05/06 Flickor 14 IK Huge F05/06 1
IK Oden Flickor 12 (2 dagars) IK Oden
IK Östria Lambohov Flickor 14 IK Östria Lambohov 1
IK Sleipner Pojkar 11 (2 dagars) IK Sleipner vit 1
IK Sleipner Pojkar 11 (2 dagars) IK Sleipner blå 1
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 1 blå. Svår 1
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 2 röd svår 1
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 3 vit lätt 1
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Blå
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Vit
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Röd
IK Sturehov Flickor 15-16 IK Sturehov 1
Irsta IF Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Grön
Irsta IF Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Vit
Irsta IF Pojkar 13 Irsta IF 1
Irsta IF Pojkar 13 Irsta IF 2
Irsta IF Flickor 11 Irsta IF
Irsta IF Flickor 14 Irsta If
Islingby IK Pojkar 12 Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 12 Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 13 Islingby IK
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Röd 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Vit 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Blå 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 Karlslunds IF HFK 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Blå 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Röd 1
KIF Örebro Flickor 11 (2 dagars) KIF Örebro Röd 1
Klintehamns IK Pojkar 14 Klintehamns IK
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 1
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 2
Korsnäs IF Pojkar 12 (2 dagars) Korsnäs IF
Korsnäs IF Pojkar 13 Korsnäs IF
Krokeks IF Pojkar 13 Krokeks IF
Kungsladugårds BK Pojkar 13 Kungsladugårds BK 1
Kvarnsvedens IK Pojkar 12 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 14 Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Blå
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Vit
Kvarnsvedevs IK Flickor 13 Kvarnsvedevs IK
Latorps IF Pojkar 10 (2 dagars) Latorps IF 1
Latorps IF Pojkar 13 Latorps IF 1
Latorps IF Pojkar 16-17 Latorps IF
LBK Gottfridsberg Flickor 14 LBK Gottfridsberg
Lillån Pojkar 14 Lillån 1
Lillån FK Pojkar 13 Lillån FK Grön 1
Lillån FK Pojkar 15 Lillån FK 1
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 1
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 2
Lundby IF Pojkar 13 Lundby IF
Mälarhöjdens IK Pojkar 13 Mälarhöjdens IK 1
Mariestads Bois FF Flickor 12 (2 dagars) Mariestads Bois FF 1
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Svart 1
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Röd 1
New Mill Indians SK Flickor 14 New Mill Indians SK 1
Nykvarn SK Flickor 13 Nykvarn SK NSK Vit 1
Nykvarn SK Flickor 13 Nykvarn SK NSK Blå 1
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 2
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 3
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 1
Ödeshögs IK Flickor 14 Ödeshögs IK
Örby IS Pojkar 13 Örby IS 2
Örby IS Pojkar 13 Örby IS 1
Örebro Syrianska IF F08/09 Flickor 11 (2 dagars) Örebro Syrianska IF F08/09
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 14 Örebro Syrianska IF Ungdom Syrianska
Ornäs BK Flickor 15-16 Ornäs BK 1
Östansbo IS Pojkar 15 Östansbo IS ÖIS
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF 1
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF 2
Råtorps IK Flickor 15-16 Råtorps IK
Rävåsens IK Flickor 12 Rävåsens IK
Romfartuna GIF Flickor 11 (2 dagars) Romfartuna GIF 1
Rynninge IK Pojkar 13 Rynninge IK 1
Rynninge IK Pojkar 14 Rynninge IK 1
Rynninge IK Flickor 14 Rynninge IK
Skå IK Pojkar 10 (2 dagars) Skå IK Gul
Skå IK Pojkar 10 (2 dagars) Skå IK Grön
Skärblacka IF Pojkar 16-17 Skärblacka IF
Skiljebo SK Pojkar 13 Skiljebo SK 1 Svart 1
Skiljebo SK Pojkar 13 Skiljebo SK 2 Gul 1
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK 2
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK 1
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART/RÖD
Skiljebo SK Pojkar 15 Skiljebo SK 1
Skiljebo SK Flickor 13 Skiljebo sk 1
Skiljebo SK Flickor 15-16 Skiljebo SK 1
SK Iron Pojkar 15 SK Iron
SK Iron Flickor 12 (2 dagars) SK Iron 1
SK Iron Flickor 12 (2 dagars) SK Iron 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 16-17 Skogås-Trångsunds FF U17 1
Skövde AIK Pojkar 13 Skövde AIK
Skövde KIK Flickor 11 (2 dagars) Skövde KIK 1
Smedby AIS Pojkar 14 Smedby AIS
Spånga Fotboll P06U Pojkar 13 Spånga Fotboll P06U 1
Spånga IS FK Pojkar 12 (2 dagars) Spånga IS FK 1
Stenkvista GOIF Pojkar 12 Stenkvista GOIF 1
Stensätra IF Pojkar 13 Stensätra IF
Stensätra IF Pojkar 14 Stensätra IF
Stensätra IF Flickor 14 Stensätra IF 1
Storfors AIK (Piteå) Flickor 15-16 Storfors AIK (Piteå) 1
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK 1
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK 2
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Blå
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Orange
Svärtinge SK Pojkar 16-17 Svärtinge SK U17
Syrianska IF Pojkar 14 Syrianska IF 1
Syrianska if p05/04 Pojkar 15 Syrianska if p05/04 1
Täby FK Pojkar 15 Täby FK
Täby FK P06:4 Pojkar 13 Täby FK P06:4
Tenhults IF Pojkar 14 Tenhults IF Hotellboende från torsdag
Tibro AIK Pojkar 14 Tibro AIK
Tillberga IK Pojkar 12 (2 dagars) Tillberga IK 1
Tomtens if Pojkar 14 Tomtens if 1
Töreboda IK Flickor 11 Töreboda IK 1
Tungelsta IF Pojkar 11 Tungelsta IF P-08 Lätt
Tungelsta IF Pojkar 16-17 Tungelsta IF
Tungelsta IF Pojkar 11 (2 dagars) Tungelsta IF 1
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 2K 1
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 1K 1
Vadstena GIF Pojkar 11 Vadstena GIF Lätt
Vadstena GIF Pojkar 14 Vadstena GIF 1
Vadstena GIF, VGIF Pojkar 11 Vadstena GIF, VGIF Lätt
Vaksala SK Pojkar 12 (2 dagars) Vaksala SK Svart 2 1
Vaksala SK Pojkar 12 (2 dagars) Vaksala SK Svart 1 1
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Gul
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Svart
Valbo FF Flickor 14 Valbo FF
Vålerenga Fotball Pojkar 15 Vålerenga Fotball VIF G15-2
Våmbs IF Pojkar 12 Våmbs IF
Våmbs IF Pojkar 13 Våmbs IF
Våmbs IF Pojkar 14 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF 2
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF 1
Våmbs IF Flickor 13 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 14 Våmbs IF
Värmdö IF Flickor 14 Värmdö IF 1
Värmdö IF Flickor 15-16 Värmdö IF 1
Väskinde AIS Pojkar 13 Väskinde AIS
Västanfors IF FK Flickor 13 Västanfors IF FK
Västerås BK30 Pojkar 13 Västerås BK30 svart 1
Västerås BK30 Pojkar 13 Västerås BK30 vit 1
Västerås IK Flickor 15-16 Västerås IK
Vidingsjö MOIF Pojkar 15 Vidingsjö MOIF
Viggbyholm IK FF Flickor 14 Viggbyholm IK FF 1
Viggbyholms IK Pojkar 16-17 Viggbyholms IK 1
Viggbyholms IK FF Flickor 15-16 Viggbyholms IK FF
Vikarby Ik Pojkar 13 Vikarby Ik
Vimmerby IF Pojkar 11 (2 dagars) Vimmerby IF 1
Vimmerby IF Pojkar 11 (2 dagars) Vimmerby IF 2
Vinninga AIF Pojkar 15 Vinninga AIF 1
Vivalla sk Pojkar 13 Vivalla sk 1
Vivalla sk Pojkar 16-17 Vivalla SK 1