404

Page not found
 

List of registered teams

Club Category Team name
Adolfsberg IK Pojkar 15 Adolfsberg IK
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Grön
Adolfsbergs IK Pojkar 12 Adolfsbergs IK Grön
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 16-17 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 12 (2 dagars) Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 13 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 14 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 15-16 Adolfsbergs IK
AIK FF Pojkar 11 (2 dagars) AIK FF 08 U
Alsike IF Flickor 14 Alsike IF
Axvall/Varnhem Pojkar 13 Axvall/Varnhem
Barkarö SK Pojkar 15 Barkarö SK
Barkarö SK Flickor 13 Barkarö SK
Barkarö SK Flickor 15-16 Barkarö SK
BK Ettfyra Pojkar 12 BK Ettfyra
BK Ettfyra Pojkar 14 BK Ettfyra
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Orange
BK Forward Flickor 11 BK Forward
BK Forward Flickor 12 BK Forward
BK Forward P-2005 Pojkar 14 BK Forward P-2005
BK Forward P-2009 Pojkar 10 BK Forward P-2009 Gul
BK Forward P-2009 Pojkar 10 BK Forward P-2009 Svart
Borensbergs IF Flickor 12 Borensbergs IF
Borensbergs IF Flickor 14 Borensbergs IF
Bälinge IF Flickor 15-16 Bälinge IF
Dagsbergs IF Pojkar 11 Dagsbergs IF
Dagsbergs IF Pojkar 12 Dagsbergs IF
Djurgården FF IF Pojkar 16-17 Djurgården FF IF
Ekerö IK Flickor 14 Ekerö IK
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 2
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 1
Fagersta Södra IK Pojkar 10 (2 dagars) Fagersta Södra IK
Fagersta Södra IK Pojkar 12 Fagersta Södra IK
Falköpings KIK Flickor 15-16 Falköpings KIK
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 1
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 2
Falu BS Flickor 15-16 Falu BS F0304
FBK Karlstad Pojkar 12 (2 dagars) FBK Karlstad
Finspångs FK Pojkar 13 Finspångs FK
Frövi IK Pojkar 15 Frövi IK
Färnäs SK Flickor 15-16 Färnäs SK
Gideonsbergs IF Pojkar 13 Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Vit
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Blå
Habo IF Pojkar 14 Habo IF
Hertzöga BK Pojkar 14 Hertzöga BK
Horred IF Pojkar 15 Horred IF P15
Horreds IF Pojkar 13 Horreds IF
Hovsta IF Pojkar 10 Hovsta IF
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_1
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_2
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars) Hällbybrunn 2
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars) Hällbybrunn 1
Hällbybrunns IF Flickor 12 (2 dagars) Hällbybrunns IF
Högsjö BK Pojkar 12 (2 dagars) Högsjö BK
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna Röd
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna Svart
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 4
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna BP 2
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 12
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna BP
IF Brommapojkarna Pojkar 14 IF Brommapojkarna
IF Eker Pojkar 10 (2 dagars) IF Eker
IF Eker Pojkar 11 IF Eker
IFK Aspudden Tellus Pojkar 12 IFK Aspudden Tellus Gul 1
IFK Eskilstuna Pojkar 13 IFK Eskilstuna
IFK Falköping FF Pojkar 12 (2 dagars) IFK Falköping FF
IFK Haninge Pojkar 10 IFK Haninge 10:6
IF Kil Flickor 15-16 IF Kil
IFK Kumla Pojkar 12 IFK Kumla Vit
IFK Kumla Pojkar 12 (2 dagars) IFK Kumla Röd
IFK Kumla Pojkar 14 IFK Kumla
IFK Lidingö FK Pojkar 14 IFK Lidingö FK
IFK Ludvika Flickor 13 IFK Ludvika
IFK Mariefred Flickor 14 IFK Mariefred
IFK Motala/MAIF/LSW/Zeros Pojkar 13 IFK Motala/MAIF/LSW/Zeros 1
IFK Motala/MAIF/LSW/Zeros Pojkar 13 IFK Motala/MAIF/LSW/Zeros 2
Ifk Rättvik fotboll Pojkar 12 Ifk Rättvik fotboll
IFK Vaxholm Pojkar 14 IFK Vaxholm
IFK Västerås Pojkar 14 IFK Västerås
IFK Östersund Pojkar 11 IFK Östersund Madrid
IFK Östersund Pojkar 13 IFK Östersund P-06
IFK Österåker FK Pojkar 13 IFK Österåker FK
IF Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 2
IF Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 1
IF Tunabro Flickor 11 (2 dagars) If Tunabro
IF Tunabro Flickor 13 IF Tunabro
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Röd
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Blå
IK Franke Pojkar 12 (2 dagars) IK Franke
IK Frej Pojkar 13 IK Frej
IK Frej Pojkar 16-17 IK Frej P17
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Gul
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Vit
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Svart
IK Huge F05/06 Flickor 14 IK Huge F05/06
IK Oden Flickor 12 IK Oden
IK Sleipner Pojkar 11 (2 dagars) IK Sleipner blå
IK Sleipner Pojkar 11 (2 dagars) IK Sleipner vit
IK Sleipner P-07 Pojkar 12 IK Sleipner P-07
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 1 blå
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 3 vit
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 2 röd
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Röd
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Vit
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Blå
IK Sturehov F0405 Flickor 15-16 IK Sturehov F0405
IK Östria Lambohov Flickor 14 IK Östria Lambohov
Irsta IF Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Grön
Irsta IF Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Vit
Irsta IF Pojkar 13 Irsta IF
Irsta IF Flickor 12 Irsta IF
Irsta IF Flickor 14 Irsta If
Islingby IK Pojkar 12 Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 12 Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 13 Islingby IK
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Röd
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 Karlslunds IF HFK Vit
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 Karlslunds IF HFK Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 Karlslunds IF HFK Röd
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 Karlslunds IF HFK P04
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 Karlslunds IF HFK U14
KIF Örebro Flickor 11 KIF Örebro Röd
KIF Örebro DFF Flickor 14 KIF Örebro DFF
KIF Örebro DFF 07 Flickor 12 (2 dagars) KIF Örebro DFF 07
Klintehamns IK Pojkar 14 Klintehamns IK
Korsnäs IF Pojkar 12 (2 dagars) Korsnäs IF
Korsnäs IF Pojkar 13 Korsnäs IF
Krokeks IF Pojkar 13 Krokeks IF
Kungsladugårds BK Pojkar 13 Kungsladugårds BK
Kvarnsvedens IK Pojkar 12 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 13 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 14 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Blå
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Vit
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 2
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 1
Latorps IF Pojkar 10 (2 dagars) Latorps IF
Latorps IF Pojkar 12 Latorps IF
Latorps IF Pojkar 13 Latorps IF
Latorps IF Pojkar 16-17 Latorps IF
LBK Gottfridsberg Flickor 14 LBK Gottfridsberg
Lillån FK Pojkar 10 (2 dagars) Lillån FK
Lillån FK Pojkar 15 Lillån FK
Ljusdals IF Pojkar 14 Ljusdals IF
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 1
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 2
Lundby IF Pojkar 13 Lundby IF
Mariestads Bois FF Flickor 12 (2 dagars) Mariestads Bois FF
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Röd
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Svart
New Mill Indians SK Flickor 14 New Mill Indians SK
Nykvarn SK Flickor 13 Nykvarn SK NSK Blå
Nykvarn SK Flickor 13 Nykvarn SK NSK Vit
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 2
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 3
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 1
Ornäs BK Flickor 15-16 Ornäs BK
Pålsboda GOIF Komb. Flickor 15-16 Pålsboda GOIF Komb.
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF 1
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF / IFK
Romfartuna GIF Flickor 11 (2 dagars) Romfartuna GIF
Rynninge IK Pojkar 13 Rynninge IK
Rynninge IK Flickor 14 Rynninge IK
Rynninge IK/Lillån FK Flickor 15-16 Rynninge IK/Lillån FK
Råtorps IK Flickor 15-16 Råtorps IK
Rävåsens IK Flickor 12 (2 dagars) Rävåsens IK
Skiljebo SK Pojkar 11 Skiljebo SK Gul
Skiljebo SK Pojkar 11 Skiljebo SK Svart
Skiljebo SK Pojkar 13 Skiljebo SK 2 Gul
Skiljebo SK Pojkar 13 Skiljebo SK 1 Svart
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART/RÖD
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK Gul 1
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK Gul 2
Skiljebo SK F07 Flickor 12 (2 dagars) Skiljebo SK F07 2
Skiljebo SK F07 Flickor 12 (2 dagars) Skiljebo SK F07 1
SK Iron Pojkar 15 SK Iron
SK Iron Flickor 12 (2 dagars) SK Iron 2
SK Iron Flickor 12 (2 dagars) SK Iron 1
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 16-17 Skogås-Trångsunds FF U17
Skyllbergs IK Pojkar 14 Skyllbergs IK vit
Skå IK Pojkar 10 (2 dagars) Skå IK
Skärblacka IF Pojkar 16-17 Skärblacka IF
Skövde AIK Pojkar 13 Skövde AIK
Skövde KIK Flickor 11 (2 dagars) Skövde KIK
Smedby AIS Pojkar 14 Smedby AIS
Sollerö IF Flickor 14 Sollerö IF
Spånga Fotboll P06U Pojkar 13 Spånga Fotboll P06U
Spånga IS FK Pojkar 12 (2 dagars) Spånga IS FK
Stenkvista GOIF Pojkar 12 Stenkvista GOIF
Stensätra IF Pojkar 13 Stensätra IF
Stensätra IF Pojkar 14 Stensätra IF
Stensätra IF Flickor 14 Stensätra IF
Storfors AIK (Piteå) Flickor 15-16 Storfors AIK (Piteå)
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Blå
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Orange
Surahammar Flickor 14 Surahammar
Svärtinge SK Pojkar 16-17 Svärtinge SK U17
Tenhults IF Pojkar 14 Tenhults IF
Tibro AIK Pojkar 14 Tibro AIK
Tillberga IK Pojkar 12 (2 dagars) Tillberga IK
Tungelsta IF Pojkar 11 (2 dagars) Tungelsta IF
Tungelsta IF Pojkar 16-17 Tungelsta IF
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 2K
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 1K
Täby FK Pojkar 15 Täby FK
Täby FK P06:4 Pojkar 13 Täby FK P06:4
Töreboda IK Flickor 11 Töreboda IK
Vadstena GIF Pojkar 11 Vadstena GIF VGIF Lag2
Vadstena GIF Pojkar 15 Vadstena GIF
Vadstena GIF, VGIF Pojkar 11 Vadstena GIF, VGIF Lag1
Vaksala SK Pojkar 12 (2 dagars) Vaksala SK Svart 1
Vaksala SK Pojkar 12 (2 dagars) Vaksala SK Svart 2
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Gul
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Svart
Valbo FF Pojkar 12 (2 dagars) Valbo FF 1
Valbo FF Pojkar 12 (2 dagars) Valbo FF 2
Valbo FF Pojkar 15 Valbo FF P-04
Valbo FF Flickor 14 Valbo FF
Vidingsjö MOIF Pojkar 15 Vidingsjö MOIF
Viggbyholm IK FF Flickor 14 Viggbyholm IK FF
Viggbyholms IK Pojkar 16-17 Viggbyholms IK
Viggbyholms IK FF Flickor 15-16 Viggbyholms IK FF
Vikarby Ik Pojkar 13 Vikarby Ik
Vinninga AIF Pojkar 15 Vinninga AIF
Vivalla sk Pojkar 12 (2 dagars) Vivalla sk
Vålerenga Fotball Pojkar 15 Vålerenga Fotball VIF G15-2
Våmbs IF Pojkar 12 Våmbs IF
Våmbs IF Pojkar 13 Våmbs IF
Våmbs IF Pojkar 14 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Grön
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Vit
Våmbs IF Flickor 13 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 14 Våmbs IF
Värmdö IF Flickor 14 Värmdö IF
Värmdö IF Flickor 15-16 Värmdö IF
Väskinde AIS Pojkar 13 Väskinde AIS
Västanfors IF FK Flickor 13 Västanfors IF FK
Västerås BK30 Pojkar 13 Västerås BK30 svart
Västerås BK30 Pojkar 13 Västerås BK30 vit
Västerås IK Pojkar 13 Västerås IK
Västerås IK Flickor 15-16 Västerås IK
Västerås IK F05 Flickor 14 Västerås IK F05
Åby IF Pojkar 11 Åby IF
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 2
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 1
Åby IF Pojkar 14 Åby IF
Åby IF Pojkar 15 Åby IF
Åby IF Pojkar 16-17 Åby IF
Åby IF Flickor 11 (2 dagars) Åby IF 1
Åby IF Flickor 11 (2 dagars) Åby IF 2
Åby IF Flickor 12 Åby IF 2
Åby IF Flickor 12 Åby IF 1
Åby IF Flickor 13 Åby IF
Åby IF Flickor 15-16 Åby IF
Åsunda IF/IK Nordia Flickor 15-16 Åsunda IF/IK Nordia
Ämterviks FF Pojkar 15 Ämterviks FF
Ödeshögs IK Flickor 14 Ödeshögs IK
Örby IS Pojkar 13 Örby IS Blå
Örby IS Pojkar 13 Örby IS Röd
Örebro SK Pojkar 12 Örebro SK 6
Örebro SK Pojkar 12 Örebro SK 5
Örebro SK P06 Pojkar 13 Örebro SK P06
Örebro SK P07 Pojkar 13 Örebro SK P07
Örebro SK Söder Flickor 13 Örebro SK Söder
Örebro Syrianska IF F08/09 Flickor 11 Örebro Syrianska IF F08/09
Örebrosyrianska if ungdom Pojkar 11 Örebrosyrianska if ungdom
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 14 Örebro Syrianska IF Ungdom Syrianska
Östansbo IS Pojkar 15 Östansbo IS ÖIS
Östra Almby FK Pojkar 10 (2 dagars) Östra Almby FK