404

Page not found

Mikael Sörmans matcher under Forwardcupen 2019


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
09080100 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Rosta Gärde A F15-16 Grupp 2 Bälinge IF 0 - 2 Rynninge IK/Lillån FK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080200 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Rosta Gärde B F15-16 Grupp 2 Åsunda IF/IK Nordia 0 - 3 Kvarnsvedens IK Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080400 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 F14 Grp A Adolfsbergs IK 3 - 1 LBK Gottfridsberg Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080500 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 F14 Grp A Västerås IK F05 2 - 1 Viggbyholm IK FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080600 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 F14 Grp B Stensätra IF 2 - 7 Ekerö IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080700 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 F14 Grp B Sollerö IF 1 - 2 Surahammar Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080800 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 F13 Grp B Åby IF 2 - 1 Qviding FIF 1 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082300 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Trängens IP B F15-16 Grupp 3 Värmdö IF 1 - 3 IK Sturehov F0405 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082400 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs F15-16 Grupp 3 Falu BS F0304 0 - 5 Västerås IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082500 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Trängens IP 91 F13 Grp B Barkarö SK 2 - 1 Nykvarn SK NSK Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082600 fr 09/08 08:00 fr 09/08 Trängens IP 92 F13 Grp C Lotorps IF 2 2 - 4 Qviding FIF / IFK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080101 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Rosta Gärde A P15 Grupp 2 Horred IF P15 5 - 0 Vadstena GIF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080401 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 F14 Grp C Värmdö IF 1 - 2 Rynninge IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080501 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 F14 Grp C Valbo FF 2 - 0 IK Östria Lambohov Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080601 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 F14 Grp D Våmbs IF 0 - 1 Irsta If Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080701 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 F14 Grp D Borensbergs IF 1 - 8 Kvarnsvedens IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080801 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 P14 Grp E Tibro AIK 1 - 1 Smedby AIS Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082301 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Trängens IP B F15-16 Grupp 4 Storfors AIK (Piteå) 3 - 1 Viggbyholms IK FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082401 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs F15-16 Grupp 4 IF Kil 0 - 9 Adolfsbergs IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082501 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Trängens IP 91 P14 Grp D Falu BS 1 1 - 1 IFK Västerås Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082601 fr 09/08 09:00 fr 09/08 Trängens IP 92 P14 Grp D Örebro Syri...m Syrianska 1 - 0 IFK Lidingö FK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080102 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Rosta Gärde A P15 Grupp 3 Karlslunds IF HFK U14 4 - 4 Östansbo IS ÖIS Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080201 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Rosta Gärde B P15 Grupp 3 Åby IF 5 - 1 Barkarö SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080402 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp D IF Brommapojkarna 4 2 - 1 IFK Motala/...LSW/Zeros 1 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080502 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp D Korsnäs IF 3 - 0 Strömsbro IF Orange Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080602 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 P13 Grp A Islingby IK 1 - 6 Horreds IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080702 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 P13 Grp E IK Arvika Fotboll Blå 1 - 7 IF Brommapojkarna 12 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080802 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 P13 Grp E Axvall/Varnhem 0 - 1 BK Forward Svart Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082602 fr 09/08 10:00 fr 09/08 Trängens IP 92 P13 Grp C Kvarnsvedens IK 1 - 0 Örebro SK P07 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080103 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Rosta Gärde A P15 Grupp 4 SK Iron 1 - 4 Valbo FF P-04 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080202 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Rosta Gärde B P15 Grupp 4 Lillån FK 0 - 0 Ämterviks FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080403 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp F IF Brommapojkarna BP 2 0 - 1 Skövde AIK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080503 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp F Västerås BK30 svart 3 - 1 Täby FK P06:4 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080603 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 P13 Grp F BK Forward Gul 6 - 2 Strömsbro IF Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080703 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 P13 Grp H IFK Eskilstuna 1 - 5 Gideonsbergs IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080803 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 P13 Grp H Kungsladugårds BK 1 - 11 BK Forward Orange Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082302 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Trängens IP B P16-17 Grupp 2 Svärtinge SK U17 3 - 1 Viggbyholms IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082402 fr 09/08 11:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs P16-17 Grupp 2 Latorps IF 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF U17 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080104 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Rosta Gärde A P16-17 Grupp 1 Adolfsbergs IK 2 - 1 Skärblacka IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080203 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Rosta Gärde B P16-17 Grupp 1 Tungelsta IF 1 - 2 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080404 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp G Irsta IF 3 - 3 Väskinde AIS Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080504 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp G Krokeks IF 1 - 4 Adolfsbergs IK Svart Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080604 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 P13 Grp G IF Brommapojkarna BP 13 - 0 Stensätra IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080704 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 F13 Grp A Västanfors IF FK 2 - 2 IF Tunabro Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080804 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 F13 Grp A Gideonsbergs IF Vit 1 - 1 Våmbs IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082303 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Trängens IP B F15-16 Grupp 1 Pålsboda GOIF Komb. 5 - 2 Barkarö SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082403 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs F15-16 Grupp 1 Åby IF 0 - 3 Falköpings KIK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082502 fr 09/08 12:00 fr 09/08 Trängens IP 91 F13 Grp B Åby IF 14 - 0 IFK Ludvika Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080105 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Rosta Gärde A F15-16 Grupp 4 Färnäs SK 1 - 7 Storfors AIK (Piteå) Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080204 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Rosta Gärde B F15-16 Grupp 4 Adolfsbergs IK 3 - 0 Viggbyholms IK FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080405 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 P14 Grp B Våmbs IF 1 - 1 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080505 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 P14 Grp B BK Forward P-2005 4 - 0 Skiljebo SK SVART/RÖD Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080605 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 P14 Grp C Skiljebo SK Gul 1 0 - 4 IFK Vaxholm Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080705 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 P14 Grp C Kvarnsvedens IK 1 - 2 Skyllbergs IK vit Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082304 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Trängens IP B P15 Grupp 1 Vinninga AIF 0 - 4 Vidingsjö MOIF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082404 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs P15 Grupp 1 Vålerenga F...l VIF G15-2 1 - 2 Karlslunds IF HFK P04 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082503 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Trängens IP 91 F14 Grp E Ödeshögs IK 2 - 3 KIF Örebro DFF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082603 fr 09/08 13:00 fr 09/08 Trängens IP 92 F14 Grp E New Mill Indians SK 1 - 1 IK Huge F05/06 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080406 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 P14 Grp E Smedby AIS 1 - 3 BK Ettfyra Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080506 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 P14 Grp E Klintehamns IK 3 - 0 Tibro AIK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080606 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 P13 Grp A Islingby IK 1 - 2 Skiljebo SK 1 Svart Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080706 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 P13 Grp A Spånga Fotboll P06U 0 - 2 Örebro SK P06 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080806 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 P13 Grp A Horreds IF 2 - 1 Latorps IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082305 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Trängens IP B P15 Grupp 3 Barkarö SK 0 - 2 Karlslunds IF HFK U14 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082405 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs P15 Grupp 3 Östansbo IS ÖIS 0 - 3 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082504 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Trängens IP 91 P13 Grp C Skiljebo SK 2 Gul 2 - 4 Lundby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082604 fr 09/08 14:00 fr 09/08 Trängens IP 92 P13 Grp D Strömsbro IF Orange 0 - 15 Rynninge IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080106 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Rosta Gärde A P15 Grupp 2 Täby FK 2 - 1 Horred IF P15 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080205 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Rosta Gärde B P15 Grupp 2 Vadstena GIF 0 - 8 Adolfsberg IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080407 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp E Axvall/Varnhem 0 - 7 IK Arvika Fotboll Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080507 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp E Västerås BK30 vit 0 - 3 IF Brommapojkarna 12 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080607 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 P13 Grp E BK Forward Svart 0 - 3 IK Frej Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080707 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 P13 Grp F Västerås BK30 svart 2 - 2 IF Brommapojkarna BP 2 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080807 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 P13 Grp F Strömsbro IF Blå 3 - 5 Skövde AIK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082306 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Trängens IP B P15 Grupp 4 Valbo FF P-04 0 - 3 Lillån FK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082406 fr 09/08 15:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs P15 Grupp 4 Ämterviks FF 4 - 0 SK Iron Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080206 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Rosta Gärde B P16-17 Grupp 2 Latorps IF 0 - 1 Svärtinge SK U17 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080408 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 F14 Grp A IFK Mariefred 1 - 3 Västerås IK F05 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080508 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 F14 Grp A LBK Gottfridsberg 5 - 1 Viggbyholm IK FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080608 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 F14 Grp B Alsike IF 6 - 0 Sollerö IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080708 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 F14 Grp B Ekerö IK 0 - 1 Surahammar Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080808 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Rosta Gärde 95 P13 Grp G Irsta IF 10 - 2 Krokeks IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082307 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Trängens IP B F15-16 Grupp 2 Råtorps IK 1 - 0 Åsunda IF/IK Nordia Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082407 fr 09/08 16:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs F15-16 Grupp 2 Rynninge IK/Lillån FK 3 - 1 Kvarnsvedens IK Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080107 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Rosta Gärde A F15-16 Grupp 1 Barkarö SK 0 - 5 Kvarnsvedens IK Vit Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080207 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Rosta Gärde B F15-16 Grupp 1 Pålsboda GOIF Komb. 3 - 2 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080409 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Rosta Gärde 91 P14 Grp B Åby IF 0 - 1 Stensätra IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080509 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Rosta Gärde 92 P14 Grp B Våmbs IF 0 - 3 BK Forward P-2005 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080609 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Rosta Gärde 93 P14 Grp C IFK Vaxholm 1 - 1 Hertzöga BK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080709 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Rosta Gärde 94 P14 Grp C Skiljebo SK Gul 1 1 - 0 Kvarnsvedens IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082308 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Trängens IP B F15-16 Grupp 3 IK Sturehov F0405 1 - 3 Västerås IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082408 fr 09/08 17:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs F15-16 Grupp 3 Ornäs BK 4 - 0 Falu BS F0304 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080108 fr 09/08 18:00 fr 09/08 Rosta Gärde A P15 Grupp 1 Vidingsjö MOIF 4 - 0 Frövi IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
09080208 fr 09/08 18:00 fr 09/08 Rosta Gärde B P15 Grupp 1 Vinninga AIF 1 - 2 Vålerenga F...l VIF G15-2 Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082309 fr 09/08 18:00 fr 09/08 Trängens IP B P16-17 Grupp 1 IK Frej P17 2 - 0 Tungelsta IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
09082409 fr 09/08 18:00 fr 09/08 Trängens IP C Konstgräs P16-17 Grupp 1 Åby IF 0 - 3 Adolfsbergs IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080100 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Rosta Gärde A P16-17 Grupp 2 Skogås-Trångsunds FF U17 0 - 1 Svärtinge SK U17 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080400 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp B Våmbs IF 1 - 2 IFK Motala/...LSW/Zeros 2 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080500 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp B IK Arvika Fotboll Röd 2 - 1 Vikarby Ik Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080700 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 P13 Grp D Västerås IK 3 - 1 Korsnäs IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082300 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Trängens IP B P16-17 Grupp 1 Skärblacka IF 0 - 0 IK Frej P17 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082400 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs P16-17 Grupp 2 Djurgården FF IF 3 - 1 Latorps IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082500 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Trängens IP 91 P13 Grp A Örebro SK P06 4 - 1 Latorps IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082600 lö 10/08 08:00 lö 10/08 Trängens IP 92 P13 Grp E BK Forward Svart 1 - 5 IK Arvika Fotboll Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080101 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Rosta Gärde A P15 Grupp 1 Vidingsjö MOIF 0 - 0 Karlslunds IF HFK P04 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080200 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Rosta Gärde B P15 Grupp 1 Vinninga AIF 2 - 4 Frövi IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080401 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 P14 Grp A Falu BS 2 1 - 1 IFK Kumla Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080501 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 P14 Grp A Skiljebo SK Gul 2 2 - 1 Tenhults IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080600 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 P14 Grp B Åby IF 0 - 1 Skiljebo SK SVART/RÖD Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080701 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 P14 Grp C IFK Vaxholm 0 - 9 Skyllbergs IK vit Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082301 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Trängens IP B F15-16 Grupp 4 Viggbyholms IK FF 3 - 0 Färnäs SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082401 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs F15-16 Grupp 4 IF Kil 0 - 9 Storfors AIK (Piteå) Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082501 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Trängens IP 91 P13 Grp G Adolfsbergs IK Svart 1 - 2 IF Brommapojkarna BP Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082601 lö 10/08 09:00 lö 10/08 Trängens IP 92 P13 Grp H Gideonsbergs IF 0 - 5 IFK Östersund P-06 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080102 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Rosta Gärde A F15-16 Grupp 3 Ornäs BK 2 - 1 Värmdö IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080201 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Rosta Gärde B F15-16 Grupp 3 Falu BS F0304 0 - 2 IK Sturehov F0405 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080402 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 F13 Grp B Nykvarn SK NSK Blå 0 - 1 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080502 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 F13 Grp B Qviding FIF 1 11 - 0 IFK Ludvika Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080601 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 F13 Grp B Örebro SK Söder 3 - 0 Barkarö SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080702 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 F13 Grp C Qviding FIF / IFK 1 - 2 Adolfsbergs IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082302 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Trängens IP B P15 Grupp 2 Vadstena GIF 0 - 8 Täby FK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082402 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs P15 Grupp 2 Adolfsberg IK 1 - 0 Horred IF P15 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082502 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Trängens IP 91 F14 Grp A IFK Mariefred 0 - 2 Adolfsbergs IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082602 lö 10/08 10:00 lö 10/08 Trängens IP 92 F14 Grp A LBK Gottfridsberg 0 - 1 Västerås IK F05 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080103 lö 10/08 11:00 lö 10/08 Rosta Gärde A P15 Grupp 4 Lillån FK 6 - 0 SK Iron Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080202 lö 10/08 11:00 lö 10/08 Rosta Gärde B P15 Grupp 4 Valbo FF P-04 4 - 4 Ämterviks FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080403 lö 10/08 11:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 P14 Grp E Klintehamns IK 2 - 1 Smedby AIS Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080503 lö 10/08 11:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 P14 Grp E Tibro AIK 1 - 3 BK Ettfyra Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080602 lö 10/08 11:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 P14 Grp F IF Brommapojkarna 2 - 2 Skiljebo SK SVART Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080703 lö 10/08 11:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 P14 Grp F Ljusdals IF 2 - 0 Habo IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082503 lö 10/08 11:00 lö 10/08 Trängens IP 91 F14 Grp D Irsta If 2 - 0 Kvarnsvedens IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080104 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Rosta Gärde A P16-17 Grupp 1 Tungelsta IF 3 - 2 Skärblacka IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080203 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Rosta Gärde B P16-17 Grupp 2 Viggbyholms IK 3 - 0 Latorps IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080404 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp A Horreds IF 2 - 1 Spånga Fotboll P06U Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080504 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp A Örebro SK P06 8 - 0 Islingby IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080603 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 P13 Grp A Skiljebo SK 1 Svart 0 - 3 Latorps IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080704 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 P13 Grp C IFK Österåker FK 1 - 3 Örebro SK P07 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082403 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs P16-17 Grupp 1 Åby IF 2 - 1 IK Frej P17 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082504 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Trängens IP 91 P13 Grp E IF Brommapojkarna 12 4 - 0 Axvall/Varnhem Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082603 lö 10/08 12:00 lö 10/08 Trängens IP 92 P13 Grp D IFK Motala/...LSW/Zeros 1 1 - 3 Korsnäs IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080105 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Rosta Gärde A F15-16 Grupp 4 Adolfsbergs IK 7 - 0 Färnäs SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080204 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Rosta Gärde B F15-16 Grupp 4 Viggbyholms IK FF 7 - 0 IF Kil Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080604 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 P14 Grp B BK Forward P-2005 5 - 2 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080705 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 P14 Grp B Stensätra IF 2 - 0 Skiljebo SK SVART/RÖD Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082303 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Trängens IP B F15-16 Grupp 1 Åby IF 2 - 2 Barkarö SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082404 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs F15-16 Grupp 1 Kvarnsvedens IK Vit 0 - 2 Falköpings KIK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082505 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Trängens IP 91 P13 Grp F IF Brommapojkarna BP 2 1 - 1 BK Forward Gul Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082604 lö 10/08 13:00 lö 10/08 Trängens IP 92 P13 Grp G Väskinde AIS 4 - 1 Stensätra IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080106 lö 10/08 14:00 lö 10/08 Rosta Gärde A F15-16 Grupp 2 Kvarnsvedens IK Blå 1 - 3 Råtorps IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080205 lö 10/08 14:00 lö 10/08 Rosta Gärde B F15-16 Grupp 2 Bälinge IF 9 - 1 Åsunda IF/IK Nordia Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080405 lö 10/08 14:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 F14 Grp A Viggbyholm IK FF 0 - 0 IFK Mariefred Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080505 lö 10/08 14:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 F14 Grp A Västerås IK F05 0 - 4 Adolfsbergs IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080605 lö 10/08 14:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 F14 Grp B Surahammar 0 - 4 Alsike IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080706 lö 10/08 14:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 F14 Grp B Sollerö IF 1 - 1 Stensätra IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080406 lö 10/08 15:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 F13 Grp B Qviding FIF 1 2 - 0 Nykvarn SK NSK Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080506 lö 10/08 15:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 F13 Grp B Örebro SK Söder 0 - 2 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080606 lö 10/08 15:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 F13 Grp B IFK Ludvika 0 - 8 Barkarö SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080107 lö 10/08 16:00 lö 10/08 Rosta Gärde A P16-17 Grupp 1 IK Frej P17 0 - 2 Adolfsbergs IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080407 lö 10/08 16:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp B Örby IS Blå 2 - 2 IK Arvika Fotboll Röd Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080507 lö 10/08 16:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp B Vikarby Ik 0 - 2 Våmbs IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080707 lö 10/08 16:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 P13 Grp E IF Brommapojkarna 12 6 - 0 BK Forward Svart Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082405 lö 10/08 16:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs P16-17 Grupp 2 Svärtinge SK U17 5 - 0 Djurgården FF IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082506 lö 10/08 16:00 lö 10/08 Trängens IP 91 P13 Grp A Latorps IF 2 - 0 Islingby IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082605 lö 10/08 16:00 lö 10/08 Trängens IP 92 P13 Grp C Lundby IF 0 - 0 Örebro SK P07 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080108 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Rosta Gärde A Kval. g.A/B 1 A P15 Kval. g.A/B 1 A Vidingsjö MOIF 2 - 4 Adolfsberg IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080206 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Rosta Gärde B Kval. g.A/B 2 A P15 Kval. g.A/B 2 A Täby FK 2 - 0 Karlslunds IF HFK P04 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080408 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 P13 Grp F Skövde AIK 5 - 1 Täby FK P06:4 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080508 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 P13 Grp F IF Brommapojkarna BP 2 9 - 0 Strömsbro IF Blå Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080607 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 P13 Grp F BK Forward Gul 8 - 0 Västerås BK30 svart Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080708 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 Kval. g.A/B 1 A P14 Kval. g.A/B 1 A Falu BS 2 2 - 0 Stensätra IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082304 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Trängens IP B Kval. g.A/B 1 B P15 Kval. g.A/B 1 B Vålerenga F...l VIF G15-2 10 - 0 Vadstena GIF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082406 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs Kval. g.A/B 2 B P15 Kval. g.A/B 2 B Horred IF P15 5 - 4 P Frövi IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082507 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Trängens IP 91 P13 Grp H IFK Eskilstuna 2 - 1 Örby IS Röd Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082606 lö 10/08 17:00 lö 10/08 Trängens IP 92 P13 Grp H Gideonsbergs IF 4 - 2 BK Forward Orange Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080109 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Rosta Gärde A Kval. g.C/D 1 A P15 Kval. g.C/D 1 A Åby IF 3 - 0 Ämterviks FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080207 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Rosta Gärde B Kval. g.C/D 2 A P15 Kval. g.C/D 2 A Lillån FK 5 - 4 P Karlslunds IF HFK U14 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080409 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 Kval. g.C/D 2 P14 Kval. g.C/D 2 Örebro Syri...m Syrianska 2 - 0 Skiljebo SK Gul 1 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080509 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 Kval. g.E/F 1 P14 Kval. g.E/F 1 Klintehamns IK 1 - 0 IF Brommapojkarna Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080608 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 Kval. g.E/F 2 P14 Kval. g.E/F 2 Ljusdals IF 2 - 0 BK Ettfyra Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080709 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 Kval. g.C/D/E 3 A F14 Kval. g.C/D/E 3 A KIF Örebro DFF 4 - 3 Kvarnsvedens IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082305 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Trängens IP B Kval. g.C/D 1 B F15-16 Kval. g.C/D 1 B IK Sturehov F0405 5 - 0 Färnäs SK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082407 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs Kval. g.C/D 2 B F15-16 Kval. g.C/D 2 B Viggbyholms IK FF 0 - 1 Värmdö IF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082508 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Trängens IP 91 Kval. g.A/B 3 F14 Kval. g.A/B 3 Sollerö IF 1 - 0 Viggbyholm IK FF Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082607 lö 10/08 18:00 lö 10/08 Trängens IP 92 Kval. g.A/B 2 B F14 Kval. g.A/B 2 B Ekerö IK 1 - 0 LBK Gottfridsberg Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080110 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Rosta Gärde A Kval. g.A/B 1 A F15-16 Kval. g.A/B 1 A Falköpings KIK 12 - 11 P Råtorps IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080208 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Rosta Gärde B Kval. g.A/B 2 A F15-16 Kval. g.A/B 2 A Rynninge IK/Lillån FK 1 - 2 Pålsboda GOIF Komb. Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080410 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Rosta Gärde 91 Kval. g.A/B 2 A F14 Kval. g.A/B 2 A Alsike IF 2 - 1 Västerås IK F05 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080510 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Rosta Gärde 92 Kval. g.A/B 1 A F14 Kval. g.A/B 1 A Adolfsbergs IK 7 - 0 Surahammar Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080609 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Rosta Gärde 93 F13 Grp A Våmbs IF 0 - 2 Lotorps IF 1 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10080710 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Rosta Gärde 94 F13 Grp A IF Tunabro 0 - 4 Gideonsbergs IF Vit Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082306 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Trängens IP B Kval. g.C/D 1 A F15-16 Kval. g.C/D 1 A Västerås IK 8 - 7 Adolfsbergs IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082408 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Trängens IP C Konstgräs Kval. g.C/D 2 A F15-16 Kval. g.C/D 2 A Storfors AIK (Piteå) 0 - 2 Ornäs BK Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082509 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Trängens IP 91 F13 Grp B Örebro SK Söder 3 - 0 Qviding FIF 1 Mikael Sörman (Huvuddomare)
10082608 lö 10/08 19:00 lö 10/08 Trängens IP 92 F13 Grp C Kvarnsvedens IK 3 - 1 Storvreta IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080100 sö 11/08 08:00 sö 11/08 Rosta Gärde A 1/4 Final P15 Slutspel D Valbo FF P-04 1 - 6 Vinninga AIF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080200 sö 11/08 08:00 sö 11/08 Rosta Gärde B 1/4 Final F15-16 Slutspel D Kvarnsvedens IK Blå 7 - 0 IF Kil Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig))
11080400 sö 11/08 08:00 sö 11/08 Rosta Gärde 91 1/4 Final F14 Slutspel A Värmdö IF 0 - 2 KIF Örebro DFF Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080500 sö 11/08 08:00 sö 11/08 Rosta Gärde 92 1/4 Final F14 Slutspel B Irsta If 1 - 2 Kvarnsvedens IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
11082300 sö 11/08 08:00 sö 11/08 Trängens IP B 1/4 Final F15-16 Slutspel D Åby IF 5 - 4 Falu BS F0304 Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig))
11082400 sö 11/08 08:00 sö 11/08 Trängens IP C Konstgräs 1/4 Final F15-16 Slutspel D Färnäs SK 0 - 1 Åsunda IF/IK Nordia Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig))
11080101 sö 11/08 09:00 sö 11/08 Rosta Gärde A Semifinal F15-16 Slutspel A Falköpings KIK 0 - 2 Ornäs BK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig))
11080201 sö 11/08 09:00 sö 11/08 Rosta Gärde B Semifinal F15-16 Slutspel A Pålsboda GOIF Komb. 3 - 5 Västerås IK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig))
11080401 sö 11/08 09:00 sö 11/08 Rosta Gärde 91 1/4 Final P13 Slutspel A Örebro SK P06 1 - 3 BK Forward Orange Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080501 sö 11/08 09:00 sö 11/08 Rosta Gärde 92 1/4 Final P13 Slutspel A Rynninge IK 2 - 0 IF Brommapojkarna 12 Mikael Sörman (Huvuddomare)
11082301 sö 11/08 09:00 sö 11/08 Trängens IP B Semifinal F15-16 Slutspel C Kvarnsvedens IK Vit 3 - 0 Värmdö IF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig))
11082401 sö 11/08 09:00 sö 11/08 Trängens IP C Konstgräs Semifinal F15-16 Slutspel C Bälinge IF 4 - 5 IK Sturehov F0405 Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig))
11080102 sö 11/08 10:00 sö 11/08 Rosta Gärde A Semifinal P15 Slutspel A Adolfsberg IK 5 - 1 Lillån FK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080202 sö 11/08 10:00 sö 11/08 Rosta Gärde B Semifinal P15 Slutspel A Täby FK 6 - 5 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080402 sö 11/08 10:00 sö 11/08 Rosta Gärde 91 1/4 Final P14 Slutspel B Skiljebo SK Gul 1 4 - 2 IF Brommapojkarna Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080502 sö 11/08 10:00 sö 11/08 Rosta Gärde 92 1/4 Final P14 Slutspel B IFK Västerås 0 - 2 BK Ettfyra Mikael Sörman (Huvuddomare)
11082302 sö 11/08 10:00 sö 11/08 Trängens IP B Semifinal P15 Slutspel B Vidingsjö MOIF 3 - 0 Karlslunds IF HFK U14 Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082402 sö 11/08 10:00 sö 11/08 Trängens IP C Konstgräs Semifinal P15 Slutspel B Karlslunds IF HFK P04 5 - 4 Ämterviks FF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080103 sö 11/08 11:00 sö 11/08 Rosta Gärde A Semifinal P16-17 Slutspel A Adolfsbergs IK 5 - 3 Viggbyholms IK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080203 sö 11/08 11:00 sö 11/08 Rosta Gärde B Semifinal P16-17 Slutspel A Svärtinge SK U17 2 - 0 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082303 sö 11/08 11:00 sö 11/08 Trängens IP B Semifinal P16-17 Slutspel B IK Frej P17 1 - 0 Skogås-Trångsunds FF U17 Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082403 sö 11/08 11:00 sö 11/08 Trängens IP C Konstgräs Semifinal P16-17 Slutspel B Djurgården FF IF 3 - 1 Tungelsta IF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080403 sö 11/08 11:30 sö 11/08 Rosta Gärde 91 Semifinal F14 Slutspel A Adolfsbergs IK 3 - 1 KIF Örebro DFF Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080503 sö 11/08 11:30 sö 11/08 Rosta Gärde 92 Semifinal F14 Slutspel A Alsike IF 1 - 2 Rynninge IK Mikael Sörman (Huvuddomare)
11082304 sö 11/08 12:00 sö 11/08 Trängens IP B Semifinal P15 Slutspel D Vadstena GIF 0 - 3 Vinninga AIF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082404 sö 11/08 12:00 sö 11/08 Trängens IP C Konstgräs Semifinal P15 Slutspel D Frövi IK 3 - 0 SK Iron Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080404 sö 11/08 12:30 sö 11/08 Rosta Gärde 91 Semifinal P13 Slutspel B Horreds IF 0 - 2 IF Brommapojkarna 4 Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080504 sö 11/08 12:30 sö 11/08 Rosta Gärde 92 Semifinal P13 Slutspel B Adolfsbergs IK Svart 2 - 0 BK Forward Gul Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080104 sö 11/08 13:00 sö 11/08 Rosta Gärde A Final F15-16 Slutspel C Kvarnsvedens IK Vit 5 - 4 IK Sturehov F0405 Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig))
11080204 sö 11/08 13:00 sö 11/08 Rosta Gärde B Final F15-16 Slutspel B Storfors AIK (Piteå) 0 - 1 Rynninge IK/Lillån FK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig))
11082200 sö 11/08 13:00 sö 11/08 Trängens IP A Final F15-16 Slutspel A Ornäs BK 1 - 2 Västerås IK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig))
11080405 sö 11/08 13:30 sö 11/08 Rosta Gärde 91 Semifinal P14 Slutspel B Stensätra IF 1 - 3 Skiljebo SK Gul 1 Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080505 sö 11/08 13:30 sö 11/08 Rosta Gärde 92 Semifinal P14 Slutspel B Skiljebo SK Gul 2 0 - 1 BK Ettfyra Mikael Sörman (Huvuddomare)
11080105 sö 11/08 14:00 sö 11/08 Rosta Gärde A Final P15 Slutspel B Vidingsjö MOIF 0 - 3 Karlslunds IF HFK P04 Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082201 sö 11/08 14:15 sö 11/08 Trängens IP A Final P15 Slutspel A Adolfsberg IK 1 - 0 Täby FK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082305 sö 11/08 14:30 sö 11/08 Trängens IP B Final P16-17 Slutspel B IK Frej P17 2 - 0 Djurgården FF IF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080106 sö 11/08 15:00 sö 11/08 Rosta Gärde A Final P16-17 Slutspel C Skärblacka IF 2 - 4 Latorps IF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080205 sö 11/08 15:00 sö 11/08 Rosta Gärde B Final P15 Slutspel C Vålerenga F...l VIF G15-2 2 - 1 Barkarö SK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082202 sö 11/08 15:30 sö 11/08 Trängens IP A Final P16-17 Slutspel A Adolfsbergs IK 1 - 2 Svärtinge SK U17 Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11082306 sö 11/08 15:30 sö 11/08 Trängens IP B Final P15 Slutspel D Vinninga AIF 6 - 5 Frövi IK Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD1 Söndag (Assisterande 1) , Norrköping AD2 Söndag (Assisterande 2)
11080206 sö 11/08 16:30 sö 11/08 Rosta Gärde B Final F15-16 Slutspel D Kvarnsvedens IK Blå 5 - 0 Åby IF Mikael Sörman (Huvuddomare) , Norrköping AD2 Söndag (Domare (Övrig)) , Norrköping AD1 Söndag (Domare (Övrig))