Dette er resultatet fra AFS Shepparton Cup 2018. Se de seneste resultater fra AFS Shepparton Cup 2019 her.

BASL

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
27101200 lø 27/10 09:00 lø 27/10 Field 8 (Rumbalara) U15 Grp C Ringwood City 1 - 1 BASL    
27102401 lø 27/10 09:45 lø 27/10 F24 (CFC) U16 Girls Grp A BASL 0 - 0 bundoora un... Bundy Gold    
27101402 lø 27/10 11:00 lø 27/10 Field 6 (McEwan) U15 Grp C BASL 1 - 3 Strathmore    
27102903 lø 27/10 11:15 lø 27/10 F22 (CFC) U16 Girls Grp A BASL 0 - 1 Berwick City    
27102304 lø 27/10 12:45 lø 27/10 F23 (CFC) U16 Girls Grp A East Gippsl...l Club Blue 1 - 0 BASL    
27100204 lø 27/10 13:00 lø 27/10 F1 (Main Field) U15 Grp C BASL 0 - 3 Shepparton South South    
27102706 lø 27/10 14:00 lø 27/10 Field 27 (Congupna) U16 Grp A BASL 0 - 4 First 11    
27102407 lø 27/10 14:15 lø 27/10 F24 (CFC) U11 LIGA Grp A BASL Yellow 1 - 2 Berwick City Sharks    
27101206 lø 27/10 15:00 lø 27/10 Field 8 (Rumbalara) U14 Grp B Keilor Park Eagles 2 - 0 BASL    
27101406 lø 27/10 15:00 lø 27/10 Field 6 (McEwan) U13 Grp A Warriors FC 3 - 0 BASL    
27102408 lø 27/10 15:00 lø 27/10 F24 (CFC) U11 LIGA Grp B BASL Blue 4 - 0 Hampton Par...ed Sparrows    
27102106 lø 27/10 15:00 lø 27/10 F9 (CFC) U14 Girls Grp A BASL 1 - 3 Point Cook Jets    
27102608 lø 27/10 15:40 lø 27/10 Congupna Recreation Reserve U16 Grp A BASL 0 - 4 Berwick City    
27102508 lø 27/10 16:30 lø 27/10 F25 (CFC) U11 LIGA Grp A Murray United 6 - 1 BASL Yellow    
27101308 lø 27/10 17:00 lø 27/10 Field 5 (McEwan) U13 Grp A BASL 1 - 10 Avondale    
27101107 lø 27/10 17:00 lø 27/10 Field 7 (Rumbalara) U14 Grp B BASL 5 - 2 Ballarat City    
27102108 lø 27/10 17:00 lø 27/10 F9 (CFC) U14 Girls Grp A Berwick City Firebirds 1 - 1 BASL    
27102011 lø 27/10 17:15 lø 27/10 F20 (CFC) U11 LIGA Grp B Shepparton ...Association 3 - 0 BASL Blue    
27102611 lø 27/10 18:10 lø 27/10 Congupna Recreation Reserve U16 Grp A NMA FC 4 - 0 BASL    
27102013 lø 27/10 18:45 lø 27/10 F20 (CFC) U11 LIGA Grp B Whittlesea ...niel Giogha 5 - 4 BASL Blue    
27102511 lø 27/10 18:45 lø 27/10 F25 (CFC) U11 LIGA Grp A Avondale 3 - 0 BASL Yellow    
27101108 lø 27/10 19:00 lø 27/10 Field 7 (Rumbalara) U14 Grp B BASL 0 - 6 Berwick City    
27101310 lø 27/10 19:00 lø 27/10 Field 5 (McEwan) U13 Grp A BASL 2 - 8 Bundoora United    
27100309 lø 27/10 19:00 lø 27/10 F8 (CFC) U14 Girls Grp A BASL 3 - 1 Monash City Girls    
28100100 sø 28/10 08:00 sø 28/10 F13 (CFC) U16 Girls Cup Finals 1/4 Final East Gippsl...l Club Blue 0 - 2 BASL    
28101101 sø 28/10 09:00 sø 28/10 Field 7 (Rumbalara) U14 Girls Cup Finals Semifinal Northern Stars 2 - 3 BASL    
28100901 sø 28/10 09:00 sø 28/10 Field 2 (Wanganui) U15 Plate Finals Semifinal Shepparton South South 2 - 1 BASL    
28102401 sø 28/10 09:30 sø 28/10 F24 (CFC) U11 LIGA Finals 1/4 Final Shepparton ...Association 3 - 1 BASL Yellow    
28100102 sø 28/10 09:30 sø 28/10 F13 (CFC) U16 Girls Cup Finals Semifinal bundoora un... Bundy Gold 1 - 2 BASL    
28102501 sø 28/10 09:30 sø 28/10 F25 (CFC) U11 LIGA Finals 1/4 Final Berwick City Sharks 5 - 1 BASL Blue    
28102702 sø 28/10 10:00 sø 28/10 Field 27 (Congupna) U13 Shield Finals Semifinal Hampton Par...arrows Mick 3 - 4 BASL    
28101002 sø 28/10 10:00 sø 28/10 Field 3 (Wanganui) U16 Plate Finals Semifinal Williamstown 3 - 0 BASL    
28102703 sø 28/10 11:00 sø 28/10 Field 27 (Congupna) U14 Plate Finals Semifinal BASL 0 - 3 Shepparton ...Association    
28100106 sø 28/10 12:30 sø 28/10 F13 (CFC) U16 Girls Cup Finals Final BASL 4 - 3 Berwick City    
28100205 sø 28/10 13:00 sø 28/10 F1 (Main Field) U14 Girls Cup Finals Final Point Cook Jets 4 - 1 BASL    
28102605 sø 28/10 13:00 sø 28/10 Congupna Recreation Reserve U13 Shield Finals Final Sydenham Park 3 - 2 BASL