Dette er resultater fra AFS Shepparton Cup 2018. Se de siste resultatene fra AFS Shepparton Cup 2019 her.

Dandenong City

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
26100600 fr 26/10 17:00 fr 26/10 F10 (CFC) U9 COPA Plj C West Point 2 - 3 Dandenong City    
27101600 lø 27/10 09:00 lø 27/10 F19 (CFC) U10 COPA Plj A Altona Magic 1 - 0 Dandenong City Blue    
27101700 lø 27/10 09:30 lø 27/10 F14 (CFC) U8 Plj C Essendon Un...amines Blue 2 - 1 Dandenong City BLUE    
27100600 lø 27/10 09:30 lø 27/10 F10 (CFC) U8 Plj B Dandenong City Red 0 - 1 Thomastown Raiders    
27100102 lø 27/10 10:30 lø 27/10 F13 (CFC) U10 COPA Plj A Dandenong City Blue 1 - 6 Red Sea    
27100801 lø 27/10 10:45 lø 27/10 F16 (CFC) U7 Plj A Westgate fc Ferdig Dandenong City BLUE TEAM    
27101702 lø 27/10 11:00 lø 27/10 F14 (CFC) U8 Plj B Fox Street Blues 4 - 0 Dandenong City Red    
27101802 lø 27/10 11:00 lø 27/10 F18 (CFC) U8 Plj C Dandenong City BLUE 0 - 4 Shepparton Sharks    
27100703 lø 27/10 11:45 lø 27/10 F11 (CFC) U9 COPA Plj C Dandenong City 3 - 0 Keilor Park    
27101604 lø 27/10 12:00 lø 27/10 F19 (CFC) U10 COPA Plj A Dandenong City Blue 0 - 1 Whittlesea Ranges    
27100604 lø 27/10 12:30 lø 27/10 F10 (CFC) U8 Plj C Dandenong City BLUE 0 - 4 South East Stars FC    
27100502 lø 27/10 12:30 lø 27/10 F15 (CFC) U8 Plj B Spring Gully Reds 0 - 8 Dandenong City Red    
27100803 lø 27/10 12:45 lø 27/10 F16 (CFC) U7 Plj A Point Cook Super Raptors Ferdig Dandenong City BLUE TEAM    
27101705 lø 27/10 13:15 lø 27/10 F14 (CFC) U9 COPA Plj C Box Hill United 4 - 2 Dandenong City    
27101504 lø 27/10 14:00 lø 27/10 F12 (CFC) U7 Plj A Dandenong City BLUE TEAM Ferdig Sydenham Park    
27102307 lø 27/10 15:00 lø 27/10 F23 (CFC) U10 LIGA Plj A Dandenong City Red 3 - 0 Casey Panthers    
27102008 lø 27/10 15:00 lø 27/10 F20 (CFC) U11 COPA Plj F Dandenong City 3 - 1 Altona City Chilli    
27100806 lø 27/10 16:00 lø 27/10 F16 (CFC) U7 Plj A Shepparton City Suns Ferdig Dandenong City BLUE TEAM    
27102309 lø 27/10 16:30 lø 27/10 F23 (CFC) U10 LIGA Plj A Truganina Hornets 8 - 0 Dandenong City Red    
27100111 lø 27/10 17:15 lø 27/10 F13 (CFC) U11 COPA Plj F St Albans Dinamo 2 - 0 Dandenong City    
27102912 lø 27/10 18:00 lø 27/10 F22 (CFC) U10 LIGA Plj A Murray United 7 - 1 Dandenong City Red    
27102913 lø 27/10 18:45 lø 27/10 F22 (CFC) U11 COPA Plj F Dandenong City 1 - 1 Oakleigh Cannons    
28102000 sø 28/10 08:00 sø 28/10 F20 (CFC) U10 LIGA Plate Finals 1/4 Final Dandenong City Red 2 - 1 Redbacks    
28100500 sø 28/10 09:00 sø 28/10 F15 (CFC) U8 U8 Plate Finals 1/4 Final Dandenong City Red 5 - 0 Murray United    
28100600 sø 28/10 09:00 sø 28/10 F10 (CFC) U8 U8 Plate Finals 1/4 Final Cobram Juni...Association 6 - 5 Dandenong City BLUE    
28102002 sø 28/10 09:30 sø 28/10 F20 (CFC) U10 LIGA Plate Finals Semifinale Dandenong City Red 0 - 3 Cobram Juni...Association    
28100701 sø 28/10 09:45 sø 28/10 F11 (CFC) U9 COPA Plate Finals 1/4 Final Dandenong City 5 - 4 Epping City    
28102203 sø 28/10 10:15 sø 28/10 F21 (CFC) U10 COPA Plate Finals 1/4 Final Melbourne Knights 6 - 5 Dandenong City Blue    
28101802 sø 28/10 10:30 sø 28/10 F18 (CFC) U8 U8 Plate Finals Semifinale Dandenong City Red 4 - 1 Shepparton Sharks    
28102503 sø 28/10 11:00 sø 28/10 F25 (CFC) U11 COPA Plate Finals 1/4 Final Dandenong City 1 - 0 Barwon Heads All Stars    
28100703 sø 28/10 11:15 sø 28/10 F11 (CFC) U9 COPA Plate Finals Semifinale Bundoora United Kangas 4 - 2 Dandenong City    
28100604 sø 28/10 12:00 sø 28/10 F10 (CFC) U8 U8 Plate Finals Finale Fawkner 4 - 0 Dandenong City Red    
28102207 sø 28/10 13:15 sø 28/10 F21 (CFC) U11 COPA Plate Finals Semifinale Port Melbou...ks Sharks A 0 - 3 Dandenong City    
28102009 sø 28/10 14:45 sø 28/10 F20 (CFC) U11 COPA Plate Finals Finale Bentleigh Greens 1 - 0 Dandenong City